PDA

Volledige versie bekijken : Traum Paradies, Cindy



Tiga
9 maart 2008, 14:34
Naam : Cindy

Nationaliteit /taal : Duits/Duits

Leeftijd : 22jr

Haarkleur/lengte : Blond lang

Lengte : 1.72m

Postuur/Cupmaat : Normaal / 75a

Tatoeage/Piercing : Tattoo op de rug.

Service : PZC, NMC, FT, TZ, beffen, Anaal ...

Extra : Cindy (http://www.traum-paradies.de/traum-paradies-girls/cindy/cindy.html)

Onlangs met deze meid op de kamer geweest, pure gok want op basis van gelezen ervaringen en foto's een afspraak gemaakt. Hele mooie meid, rustig en leuk in de omgang. Service is goed, geen hoogvlieger maar gewoon goed. Ze zou het spelletje wat intenser mogen meespelen maar haar lichaam maakt veel goed voor optik liefhebbers.

Freddy_K
17 april 2008, 15:42
plan was om naar Dusseldorf te gaan naar Dolce-Vita waar wel lekkere meiden op hun site staan. Ik had mn zinnen gezet op "Eve", zie:

http://www.fkk-dolcevita.de/

had echter weinig tijd en besloten om voor de eerste keer naar TP te gaan. Afspraak op de gok gemaakt met Cindy. Super mooie tent en Cindy kwam de kamer in in een strak zwart jurkje en haar haar strak om haar hoofd in een paarde staartje. Haar gezicht is anders als ik me had voorgesteld, ze heeft een leuk pittig gezicht. Ze zag er heerlijk vol uit, volle kont lekkere benen mmmmMMM.

Nam 45 min a 100 euro en dan ga je eerst samen douchen waarna ze je al begint te pijpen onder de douche. Dat doet ze zeer lekker zacht met veel gevoel. Service is verder super en in standje 69 heb ik haar heerlijke kont op (mijn) verzoek in mn gezicht gehad mmmMMMMM :p:p:p:p:p.

Ik was onder de indruk hoe mooi die tent van binnen is. De kamer heel lux met douche en vloerverwarming. Voor hetzelfde geld kan je bij Teenyland terecht wat ook goed is maar erg armoedig vergeleken bij TP.

Cindy is een heel aardige dame en erg lekker. Ze heeft wel een vrij grote tattoo die niet zichtbaar is op de fotos.