Volledige versie bekijken : FooTs is bijna jarig
rplover
1 december 2008, 22:45
De meest onbeschofte ijsbeer van allen is jarig.
Hij zou er geld voor geven om de theke mee naar een kamer te kunnen nemen, hij schaamt zich voor niks, maar bovenal, hij is recht door zee en zegt de dingen zoals hij ze ziet.
Geen achterbaks gedoe, geen gezeik, rechtdoor is zijn leuze.
Ik hoop dat hij zijn vriendin vlug laat overkomen van de RP, zodat deze rp zijn handje niet steeds moet vasthouden, met andere woorden.......
....gelukkige verjaardag, vreetzwijn. Geniet ervan, en we zien mekaar zaterdag in de Villa, jij gaat aan die paal, geen uitkomen aan....;)
:wink:
foots
1 december 2008, 23:01
Beste RPlover,
Eerlijkheid is het mooiste wat er is en ik wil je nogmaals bedanken voor je prachtige chokolade figuren, het zwijn spreekt voor zich. Wist je trouwens dat een varken of zwijn zich net als ik alleen op de belangrijke dingen des levens concentreert ?
Het zwarte schaap is ook een schot in de roos, door mijn lompe brute knalharde recht door zee houding die ik overigens overal en altijd hanteer heb ik veel vijanden gemaakt. Alleen mensen die me echt goed kennen weten daar uiteindelijk door te prikken en weten precies wat ze aan mij hebben. Ik ben het zwarte schaap van de familie, op het werk en eigenlijk overal, misschien zelfs op dit forum, want ik ben een enorme fan van onrechbestijder RPlover.
De pralines ga ik morgen proeven en delen met mijn vertrouwde omgeving en ik weet zeker dat ik bij iedere praline het goede van Belgie ga proeven. Ik kijk er echt naar uit en het is nog maar 15 dagen.
Zaterdag zal ik mijn beste beentje voorzetten en ik hoop dat jij mijn handtje weer vast komt houden. Ook beloof ik plechtig dat ik de beest zal rijden in Frankfurt, hetzij met onze blonde secretaresse ofwel in Palace.
Groet, jarige Foots :wink:
The Joker
2 december 2008, 00:53
Dat ie nog maar veel mag vreten en :fuck: de komende jaren!
anna
2 december 2008, 07:11
HARTELIJK GEFELICITEERD MET JE VERJAARDAG
ben benieuwd wat je te wachten staat dit weekend
groetjes knuffels en kusjes van mij
sonja
Zakkenleger
2 december 2008, 07:52
Hoera hoera hoera!
Een hele mooie dag vandaag, en vooral zaterdag! :D
graaf
2 december 2008, 08:27
Gefeliciteerd Foots, een fijne dag toegewenst en nog bedankt voor de traktatie algelopen zaterdag, ik weet niet wat RP van plan is met je Zaterdag maar ik kijk wel toe!!!!
Je weet dat kameren met deze relnicht geen ejaculatie teweeg brengt, maar wel veel lol!
Tot Zaterdag.
egon, Dr. Rammler
2 december 2008, 10:53
Geficiteerd foots !!
een moie prettige Dag............:rubbel::fuck:
RAUL7
2 december 2008, 13:59
Van harte gefeliciteerd met je verjaardag :freu:!
Wigwam3
2 december 2008, 14:35
Van harte gefeliciteerd En nog vele jaren Groetjes wigwam3 En je bent geen varken enook geen beest.Maar gewoon een mens net als iedereen
sofaking
2 december 2008, 14:51
Van harte gefeliciteerd En nog vele jaren Groetjes wigwam3 En je bent geen varken enook geen beest.Maar gewoon een mens net als iedereen
Dat vind ik heel mooi gezegd.
Misschien zijn die anderen wel allemaal stoïcijnen die een levensgenieterige epicurist benijden.
Ma bon. Gelukkige verjaardag en smakelijk.
http://www.rabbitsreviews.com/blog/porn/Hershey%20Beauty.jpg
neukie
2 december 2008, 15:02
häääpppiiieee bööörrthdaaay tuuuuu yuuuuuuu :-)
Een mooie dag toegewenst :fuck::fuck::fuck:
foots
2 december 2008, 15:25
Dame en heren,
Hartstikke bedankt voor de felicitaties ! Ik heb al een paar pralines van RPlover op en ze zijn werkelijk "fabelhaft".
Leuk om te weten is dat ik ook nog een chokolade en aardbei stift heb gekregen van RPlover en wellicht dat ik het mooie idee van Sofaking zaterdag maar eens ten uitvoer ga brengen;).
Groet, Foots :wink:
rplover
2 december 2008, 16:01
Dame en heren,
Hartstikke bedankt voor de felicitaties ! Ik heb al een paar pralines van RPlover op en ze zijn werkelijk "fabelhaft".
Leuk om te weten is dat ik ook nog een chokolade en aardbei stift heb gekregen van RPlover en wellicht dat ik het mooie idee van Sofaking zaterdag maar eens ten uitvoer ga brengen;).
Groet, Foots :wink:
Je bent gewoon een "vortig zwijn", FooTs :teuflisch
En gefeliciteerd, je wordt niet iedere dag 55 :eek:
:wink:
Stiffmaster
2 december 2008, 16:37
Wel Foots we hebben elkaar al een tijd niet meer gezien, dus dan maar vanaf deze plaats
:aola::aola::aola:
Van Harte Gefeliciteerd
:ola2::ola2::ola2:
timjava
2 december 2008, 16:54
Van harte gefeliciteerd!!! :cheers:
anna
2 december 2008, 18:36
heej foots
Je krijg ook een cadootje van me.
Als ik er zaterdag ben in de VV en het gratis mag geven ,krijg je een massage van me.
Niet zoals bij Binky ....ahum,,maar gewoon een massage voor je rug
Als het daar niet mag,dan weet je mijn adres wel.
groetjes Sonja;)
rplover
2 december 2008, 18:38
heej foots
Je krijg ook een cadootje van me.
Als ik er zaterdag ben in de VV en het gratis mag geven ,krijg je een massage van me.
Niet zoals bij Binky ....ahum,,maar gewoon een massage voor je rug
Als het daar niet mag,dan weet je mijn adres wel.
groetjes Sonja;)
Gadver...... Ik, Binky, heb nog geen massage van je gekregen hoor :ranting2::D
Het mag in de villa, en plein publiek liefst :lostit:
:wink:
Willem2
2 december 2008, 18:40
:festeer:
:aola: :aola: :aola:
Gefeliciteerd !!!
Waar is nu de taart http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_4_15.gif
:aola: :aola: :aola:
yep3
2 december 2008, 18:51
footsie proficiat
anna
2 december 2008, 19:05
Gadver...... Ik, Binky, heb nog geen massage van je gekregen hoor :ranting2::D
Het mag in de villa, en plein publiek liefst :lostit:
:wink:
hahaha de echte Binky dus wel.:baeh:
sonja
Big30
2 december 2008, 19:28
:festeer:
:aola: :aola: :aola:
Gefeliciteerd !!!
:aola: :aola: :aola:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/40/Wiener_Schnitzel.jpg/800px-Wiener_Schnitzel.jpg
:wink::wink::wink:
Jorah Mormont
2 december 2008, 19:31
En dan nog appelmoes erbij
Jorah Mormont
2 december 2008, 19:33
Foots, van Harte kerel. Dat je nog lang van je bourgondische leventje mag genieten!
Sonny:wink:
Big30
2 december 2008, 19:35
En dan nog appelmoes erbij
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b1/Appelmoes.jpg/300px-Appelmoes.jpg
:D:D:D
Jorah Mormont
2 december 2008, 19:37
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b1/Appelmoes.jpg/300px-Appelmoes.jpg
:D:D:D
Maar dan wel die met die kers erinhttp://www.tjan.nl/log/vdvalklogo.jpg:rofl:
seksenfun
2 december 2008, 20:10
Er is sprake van dat de film La grande Boeuf uit '73 in een nieuw kleedje zou gestoken worden.
Dien je kandidatuur in Foots, je krijgt mijn volle steun bij de selectie :smile:.
Hopelijk mag je nog lang genieten van het clubwereldje.
:ola2: :rubbel: :fuck:
VAN HARTE PROFICIAT:ola2:, weeral een jaartje wijzer :rofl:.
foots
2 december 2008, 23:20
Dame en heren,
Nogmaals erg bedankt voor de felicitaties. Ook de electronische kadeau's zien er leuk uit, mijn complimenten.
@ Anna, Sonja, die massage in VV, die doe ik graag, mag dat niet dan bewaar ik deze voor na mijn verhuizing, dan doen er vast nog veel meer spieren zeer.
@Big30 en Sonny, leuk zo's klein Schnitzeltje maar voor de echte ga je in Wenen naar Figlmuller, daar zijn ze zo groot als pizza's en die hangen aan alle kanten over je bord tot op de tafel :eek::eek: Nee dat is geen grap.
Ik heb deze al eens 1 keer "geschaft" alleen niet met NL-se appelmoes, :kotz:, nee met citroen, of zigeunersaus of jagersaus. Liefst met gebakken aardappeltjes of frietjes en vooraf een goede Goulash soep.
Bedankt en welterusten, Foots :wink:
Rex
2 december 2008, 23:32
Foots,
OUWE VREETZAK...............http://img258.imageshack.us/img258/2310/eten84oe.jpg
VAN HARTE PROFICIAT EN EET NIET TE VEEL ANDERS GROEI JE NOG EENS DICHT...............
Tiga
3 december 2008, 06:47
Oeps te laat, maar daarom niet minder gemeend:
VAN HARTE GEFELICITEERD!!
:lostit: :lostit: :lostit: :lostit: :lostit: :lostit: :lostit: :lostit:
Manonneponnetje
5 december 2008, 10:48
Beetje laat Foots... Maar toch nog heel erg gefeliciteerd met je verjaardag..
Ik hoop dat je het naar je zin hebt gehad vorige week en dat je zaterdag lekker nog een keertje in de herhaling gaat in VV aan de paal.. :D
Supper dikke verjaardagskus van Manon
foots
5 december 2008, 12:45
Dame en heer,
Nogmaals dank !
Morgen aan de paal ? Ik hoop het, maar op dit moment ben ik zo ziek als een hond, mijn keel en mijn stem zijn bijna weg.
Groet, Foots
anna
6 december 2008, 08:57
ojee foots
beterschap hopelijk ben je er vanavond
groetjes sonja
Wigwam3
6 december 2008, 09:04
ojee foots
beterschap hopelijk ben je er vanavond
groetjes sonja
Geef die massage maar aan RProver .Want Foots is doodziek .Heeft nu al heimwee naar Nederland en is niet eens verhuist:happy:
rplover
6 december 2008, 12:07
Geef die massage maar aan RProver .Want Foots is doodziek .Heeft nu al heimwee naar Nederland en is niet eens verhuist:happy:
Dat is gesproken.
Anna, je hebt het goed gelezen, tot straks :D
En dat klein ziek mormel dat ik aan de leiband met me meesleur,niet op letten, is wat er nog van Foots overblijft na die ellendige dag met zijn secretaresse:hammer:
foots
6 december 2008, 12:25
Dame en heren,
Tja ik ben nog doodziek, maar ik kom toch !
Heimwee naar NL ? Ha, dat is het grappigste wat ik ooit heb gehoord. Ik zou je wel eens willen spreken WW3, dan leer je mij wel wat beter kennen.
Groet, Foots :wink:
foots
6 december 2008, 12:28
@RPlover,
Mijn secretaresse is heel aardig en lief, maar niet voor op de kamer.
Daarom ben ik (ook ziek) naar Palace gegaan en heb me daar laten opjagen door de dames. Zie recentie.
Maar mijn secretaresse, nee die is te lief en zie haar meer als Asha, of mijn advocate. Aardig en onbereikbaar voor mij. Bovendien heb ik een lieve vriendin en huur ik liever een professionele vriendin zolang ik nog op haar aan het wachten ben.
Groet, Foots :wink:
Wigwam3
6 december 2008, 12:46
Ik geloof U wel FooTs dat jij een leuke vriendin hebt en zo wat je nog allemaal meer schrijft. Maar je bent nu al bijna 14 dagen jarig. Hopenlijk word je niet elke dag een jaar ouder,want dan kun je toch beter in Nederland blijven vanwege je A.O.W..
En de fiscus.
foots
7 december 2008, 03:38
Tja WW3,
Het is nu bijna 1 week en ja het is meer dan genoeg. Vandaag in VV geweest en het was geweldig. Laat ik voorop zeggen dat ik ziek er naar toe ging en dat ook Seksenfun en Dupke er waren, leuk ! en ook Amanda en Massage Sonja, natuurlijk ook grote vriend Rplover en zelfs Graaf was er ook.
Ik was ziek en had erg veel last van mijn nek en ik kreeg een massagebon van Sonja, even rondgekeken en ja er waren zeker leuke dames ik noem even Leyla, bloedmooi vandaag in klassieke zwarte lingerie, ik wilde haar nog kameren voor het eten, maar het was er niet van gekomen, er waren een paar beren mij voor. Ook Julia van naam leren kennen prachtige dame met goede service hoorde ik.
OK , maar ik voel me niet sterk dus eerst maar even eten. Het was heerlijk kip, met salzkartoffelen, pasta, gemixte groeten, salade, saus, geweldig lekker ! Was wel snel op, de kip dan.
Toch wilde ik na het eten gelijk de massage doen, want ik had erg veel last van mijn nek. Zonder dat tegen Sonja te zeggen ben ik midden in de bar op de massagetafel gaan liggen. Wel eerst even naar de striptease van de leuke Tjechische gekeken. De massage was weer prima, tot dat ze ineens na 10-15 minuten zei, he je hebt hier een plek in je nek en meteen de vraag of ze dat mocht masseren. Ik vraag me nog steeds af hoe ze dat wist, want ik had er niets van gezegd :eek:
Massage in VV is ietsies anders dan bij haar thuis. Natuurlijk lig je midden in de bar met hardere discomuziek. Is iets minder ontspannend, maar geen probleem. Het tweede was dat ze thuis warme olie gebruikt en ik gaf haar de tip om een flessenwarmer voor babyvoeding mee te nemen. Was overbodig, want die had ze bij, alleen midden in VV was geen stopkontact. Is nu opgelost want ze heeft een apart massagekamertje gekregen.
Terug in de andere bar zei RPlover ineens tegen mij Nilo is er en inderdaad daar was een heel lief klein meisje met prachtige mooie grote ogen en schitterend zwart haar. Mijn droom van het jaar ? Ik kon het niet geloven, maar ze was het echt en ze herkende me ook nog een beetje. Maar ze zou toch niet meer komen in VV? Jawel dat was dus de verrassing van RPlover en ik moet zeggen ik ben gefacineerd van Nilo, zo mooi, zo lief en ik ben natuurlijk met haar naar de kamer gegaan. Hoe RPlover dat heeft geregeld ik geef het hem na, een meesterwerk van de oude relnicht. Ik zeg het u hij is echt veel aardiger dan iedereen van het forum bijelkaar !
Na 1,5 uur met Nilo gekamerd te hebben, ik zeg verliefdheidsgevaar in plaats van herhalingsgevaar !! Ben gewaarschuwd !! Nog betrokken in de striptease van de Tjechische dame, was niet echt wild, wel heeft deze dame behoorlijke armspieren heren, pas daar voor op.
Nog een hele tijd leuk gepraat te hebben met iedereen om het allerlaatst nog met Nuncia gekamerd. Was wilder en gaf precies de goede afsluiting van een topdag. Op weg naar huis voelde ik me een stuk beter, minder ziek en geen last meer van hoofdpijn, mijn nek en mijn schouder.
Kortom het was een mooie dag en inderdaad mag het topic gesloten worden. Iedereen bedankt het was geweldig, en speciaal voor Nilo, Sonja en RPlover een dikke kus.
Groet, Foots
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.