PDA

Volledige versie bekijken : Marisola (DR)



Megaboob
13 augustus 2009, 00:15
Naam : Marisola

Haarkleur/-lengte : Zwart (kroes)haar , bruine huidskleur

Lengte dame : 1.60m

Postuur/Cupmaat : Normaal slank, C-Cup

Nationaliteit/Taal : DR, Duits, Spaans

Leeftijd : 30

Tatoeages/Piercings : nee / ja, bij haar lip

Service : Goed

Na een tijdje uitpuffen na de sesse me Simona, en een hapje tussendoor (het eten is goed in the Palace!) Zat ik op de bank, alles rustig te overzien. Ik had al een zeer mooie dame (dat bleek Vanessa te zijn) gespot, maar deze absolute schoonheid was steeds druk bezet, dus had ik besloten op haar te wachten. Totdat Marilsola voorbij kwam, die duidelijk liet merken dat niet te accepteren, en haar charmes vol in de strijd gooide op de bank, om me te verlokken mee op de kamer te gaan.

Nadat ze me had gekust, en al was begonnen aan een PZC in het openbaar, die zeker niet slecht aanvoelde, heb ik besloten toch met haar te gaan kameren,e n ik heb daar geen spijt van gekregen. Het is een mooie meid, niet superstrak meer, maar ze heeft zeer veel energie, en stopt die ook in het seksspel, waarbij zij duidelijk het tempo aangaf, en er echt voor ging. Zij kwam nog voor mij klaar, daar ben ik van overtuigd! en dat gebeurd me niet altijd. wel warm op de kamer, dus flink gezweet, maar dat maakte haar niet uit. Ze stond erop om als naservice nog te masseren, wat ze lekker en goed deed, me wat massage olie. Het voorspel was overigens wel degelijk pzc ook op de kamer, maar gezien de opgewonden saat waar ik op de bank al verkeerde door haar, zijn we redelijk snel gaan :fuck:

Na afloop kon ik het niet laten, toch even het meetlint erbij en dit was dan een 75C cup (ACE2, let je weer op!) Zij vond dit wel een grappige ervaring!

Al met al weer een goede sessie. herhalingsvaar: aanwezig, maar ik moet toegeven dat er optisch mooiere dames zijn in the Palace, waar ik de volgende keer mijn voorkeur aan zou kunnen geven.

The Saint
13 augustus 2009, 16:37
Naam : Marisola


Al met al weer een goede sessie. herhalingsvaar: aanwezig, maar ik moet toegeven dat er optisch mooiere dames zijn in the Palace, waar ik de volgende keer mijn voorkeur aan zou kunnen geven.

Ik heb ook met haar kennisgemaakt (zie algemeen verslag) en kan me volledig vinden in het bovenstaande; soms durft ze ook af en toe meezingen met een lied maar haar stem is dan niet om aan te horen; ze heeft een soort 'tinaturnerstem' maar een heel slechte variant dan.