PDA

Volledige versie bekijken : Linda



Jovibeer
4 december 2009, 21:53
Haarkleur/-lengte : Blond/ krullend lang
Lengte dame : 1.70
Postuur/Cupmaat : B
Nationaliteit/Taal : Duits
Leeftijd : 26-28
Tatoeages/Piercings : niet gezien
Service: TZ, PZC, NMC, vingeren, "alles" behalve anaal
Voordelen: mooi meisje
Nadelen: herhalingsgevaarlijk,
Tijdsduur : 0,5 uur
Prijs : 50 Euro
Extra’s bij het bezoek;
Bijzonder: was er voor de tweede dag!

Jovibeer
4 december 2009, 22:03
Vlak voordat ik de GT wilde verlaten kon ik de aanstekelijke blik van Linda niet weerstaan. Ze zag er gisteravond leuk uit...had een rode bh en een lakkerig (corsetvormig) hempje aan. We raakten even in gesprek en al snel ging dit naar: sluβel und zimmer? Het duurde heel even deze keer, omdat het wat later op de avond was.

In de kamer was ze eerst een beetje afwachtend en liep het wat stroef. Daarna hebben we toch wel een plezierige tijd beleefd. Haar services waren meer dan goed. Het herhalingsgevaar is zeker wel aanwezig bij haar, al zal hiervoor wel even een tijdje overheen gaan. Maar het was voor Jovibeer een mooie afsluiting van deze avond!!!

neptoura
5 december 2009, 07:47
Ich habe dienstag um mitternacht mit ihr gesprochen. Sehr nett.
2er tag im GT. Sie hat gesagt das sie vorher im PHG gearbeitet hat :gruebel:

Willi69
11 april 2010, 13:41
=> Linda (Duitse) (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?t=16700)

Arbeitet (gelegentlich) donnerstags und samstags im GT.

CLUBSPORT
29 juni 2010, 19:24
Ook ik heb anderhalve week terug een leuk half uurtje met deze dame doorgebracht , prima service niks mis mee .

Willi69
2 augustus 2010, 19:39
Service: TZ, PZC, NMC, vingeren, "alles" behalve anaal
Analverkehr ist auch möglich. :tongue:

Leeftijd : 26-28circa 35 - 37 ;)

CLUBSPORT
22 april 2011, 23:28
Vanmiddag begroette deze dame me bij de bar , hoe kon ik haar vergeten zijn:redface: ik had toch een prima ervaring met haar op de kamer vorig jaar .
nu kwam het er niet meer van maar een volgende keer mischien toch maar weer eens een kamertje boeken met haar .

Elgar
28 april 2011, 10:00
Deze dame was mij op goede vrijdag al opgevallen. Ze heeft een lekkere hoerige uitstraling. Na de barbecue toch maar bij haar op de stretcher in de tuin gaan zitten. Ze heeft een vlotte babbel en kan ontzettend lekker kussen. Ik liet haar weten dat ik door haar wel verwend wilde worden. Een sleutel halen vond ik niet nodig want Elgar is nogal exhibitionistisch aangelegd en wilde daarom met Linda in de buitenlucht op het schip achter in de tuin met haar gaan stoeien.
Een aantal heren die op de 1e rang zaten hadden een uitstekend uitzicht hoe ik met Linda de liefde bedreef. Een dame die erg goed kan pijpen en zichtbaar en hoorbaar geniet toen ik mijn grootste vriend met niet al te geringe afmetingen diep in haar stootte.
Na een half uurtje spoot ik mijn tweede lading van die dag in mijn condoom en lagen we nog even voldaan op het schip. Van 1 van de heren die het gehele spel in detail had aanschouwd gaf mij een duim in de lucht!

Een dame met een groot herhalingsgevaar. Helaas is deze dame ca 1 keer per week in GT aanwezig. Meestal op zondag volgens haar zeggen.

CLUBSPORT
3 maart 2012, 12:02
Gisteren met deze heerlijke meid op herhaling gegaan eerst effe opwarmen in de kino en daarna een van de tuinhuisjes opgezocht , zoenen doet ze vol overgave en de rest van haar service is ook dik in orde .