PDA

Volledige versie bekijken : Celina Iran/Duits



Jorah Mormont
1 februari 2010, 17:33
http://www.pcwize.com/thebat/pcwsmileys/pcwimages/FlagIran.jpg


Naam : Carina

Nationaliteit/taal : Iraanse (Duitsland opgegroeid / Duits

Leeftijd : 21 jaar

Haarkleur/lengte : Zwart / Halflang stijl

Lengte : 1.65m

Postuur /Cupmaat : Slank / C-cup (Siliconen)

Tatoeage /Piercing : Blanko

Service : PZC, NMC, Laat zich beffen, Pijpen (FT mogelijk), Zoenen, knuffelen en massage

Voordeel: Ongelofelijke mooie ogen, Arabische uitstraling

Nadeel: Geen

Prijs: € 50,00 per half uur


Met Carina heb je een masseuse en dvp in één. Prachtige mooie verschijning. Mooie vrouwelijke rondingen en haar ogen, gewoon hammer!:eek:

Ik zie het nog voor me, terwijl Carina voor mij staat, zie ik haar zachte zwarte dons-haartjes op haar armen. In haar nek hetzelfde. 100% het uiterlijk van een Arabische vrouw. Dit maal zonder boerka, volledig te bewonderen in al haar vrouwelijke vormen. Daar ik niet direct op dit soort types val, waren het bij Carina haar prachtige doordringende helder blauw/grijze ogen dat mij deed smelten. Haar uitstraling was vertederend lief. Het kon niet anders dan deze dame een sleutel te laten halen.

Met Carina waan je je echt in het sprookje 1000 en 1 nacht. Wij hadden een kamer in de catacombe van de Villa. Één van de kamers waar ikzelf nog nooit was geweest. Ze gaf vooraf aan dat ze € 100,00 per uur vraagt voor haar diensten. Daarna was haar voorstel een massage voor mij. Ik stemde in en ik liet me heerlijk door Carina masseren (wat ze overigens zeer goed doet!)

Na de massage liet ze zich gemütlich op het bed vallen en begon mij verder te vertederen. Ik had even genoeg van al dat geplak en gaf aan haar vrucht te willen proeven. Geen enkel probleem en Sonny's likfestijn kon beginnen.
Daarna was het de beurt om mij verder aan te pakken. Pijpen doet Carina zeer teder en gevarieerd. Ze kijkt je de hele pijpsessie doordringend aan met haar prachtige ogen. Dan denk je echt "Dat ik dit mag meemaken" Het duurde dan ook niet lang dat ik mijn sperma de vrije loop liet gaan. Ik kon nog net haar hoofd omhoog halen om een FT te voorkomen. (Ben daar nu eenmaal geen liefhebber van:redface:)

Hier (http://www.saunaclub.com/saunaclub-vertigo-news/eine-schonheit-aus-1001-nacht-carina/) staat Carina op de blog van Villa Vertigo

Sonny:wink2:

Jansen
20 februari 2010, 16:42
Ja Sonny had me verteld dat dit wel weer eens een Jansen meisje kon zijn.

Nu moet ik toegeven dat ze ook heel mooi is met prachtige ronddingen en een zeer knap gezicht.
Op de kamer blijft ze je aankijken tijdens PZC met haar mooie ogen en de rest van de sex was ook ruim voldoende.
Voor mij krijgt ze dan ook de cijfer 7

De kamer die we hadden in de kelder nr 13 doet me terug denken op een politie cel in Eindhoven Noord die net zo groot is maar waar ik niet geneukt heb wel om af te koelen na ...................................haha

punten voor Carina :

Pzc = 6
Neuken =7
Uitstraling en vriendelijkheid met kussen = 8

dus gemiddeld een ruime 7

Maar het is geen Sandy Gt of Milka LR dat zijn de toppers nu eenmaal voor Jansen.

toko-9
28 februari 2010, 15:27
Kom niet iedere week in een Duitse saunaclub en mijn laatste bezoek dateerde alweer van enige tijd geleden. Dit maal de keuze laten vallen op VV. En dat op een zondagmiddag en -avond (zondag de 21 feb).
Gezien de reacties op dit forum was het maar de vraag of dit een juiste keuze was. Gevreesd moest worden voor weinig activiteit en een tekort aan (mooie) dames. Zo om een uur of drie VV binnengelopen en en inderdaad erg druk was het niet. Op verkenning. In het wellness-gedeelte enkele heren, waarvan een duidelijk in een diepe middagslaap, een verdwaalde dame en verder niets. Vervolgens maar gaan hangen in de barruimte. Een stuk of 10-14 dames. Ik werd al snel 'lastig gevallen' door een donkere dame die mij toevertrouwde dat ze abslouut met mij op een kamer wilde. Dat kon ik me natuurlijk wel voorstellen. Immers zo'n goed uitziende, lopende portemonaie laat je niet zo maar voorbij lopen. Maar ben bang dat er toch andere motieven haar parten speelden! Het aantal beren overtrof immers het aantal van 10-14 ook maar nauwelijks en de meesten hadden het erg druk met de gokautomaten of met het bier. Toch deze unieke kans maar aan mij voorbij laten gaan. Donkere (lees: Afrikaanse) dames zijn niet zo mijn ding.
Wel twee mooie wezentjes ontdekt. Een mooie donkere (lees Zuideuropees of toch Roemeens..?) dame die urenlang in een mooi wit 'gewaad' op een krukje tegen de muur hing. Mooie verschijning, donker halflang haar, maar ook nog jong en zo te zien nog errugg onschuldig (maar daarin kan een mens zich vergissen). Zag er mooi uit met mooie volle borsten en zeker de moeite waard. Toch kwam ik er maar niet toe naar haar toe te gaan. Een beetje plankenkoorts misschien? De volgende keer toch zeker eens proberen (iemand een idee wie dit is?).
Vervolgens wordt het zo om 5 - 6 uur iets drukker.
Een mooie blonde Duitse komt het wellness gedeelte binnen. Prachtige verschijning, mooie blanke huid, ook nog vrij jong, 20-22 jaar, blond langer haar en een prachtig geil geel netjurkje aan (naam??? enig idee?). Mijn keuze was gemaakt..!
Dus achter haar aan de bar in. Helaas werd ze meteen aangeproken door een te allerte, ook dienstdoende, collega-ijsbeer. Langzaam steeds geiler wordend besluit ik mijn kans af te wachten. Stategische positie opgezocht en wachten.
Al wachtende komt een prachtige vrouw de barruimte in. Absoluut mooie donkere vrouw. Gestilleeerde verschijning, heldere blik in de ogen, mooie donkere ogen brrrrr, fanstastich lijf. Al snel ben ik mijn mooie Duitse vergeten en besluit het op oorlogspad te gaan.. En de buit mocht er zijn.
Bijna anderhalf uur doorgebracht met de heerlijke Carina, zoals gezegd heerlijk lijf, lekkere volle tieten, heerlijk sappig kutje, doet zeer haar best, hoog knuffelgehalte, zoent lekker maar niet overdreven, pijpen is goed (geen wereldklasse maar gewoon goed), doet FT en neuken was ook fijn.
Ging met uiterst goed gevoel van de kamer en kan haar zeker aanbevelen.
Nogmaals niet de wereldtop, maar zeker een risicoloze investering.. Herhalingsgevaar? Zekers..!

quickstep
7 maart 2010, 15:10
Ik heb carina halverwege februari eens gezien in VV. Deze maand heb ik haar nog niet getroffen, komt ze hier nog regelmatig?

Jansen
26 maart 2010, 17:53
Carina is gisteren in Gt begonnen na twee weken Zwitserland ze blijft hier voorlopig, en ik heb haar dan gisteren effe lekker gepakt op de kamer.
Zie GT

Tiger77
26 april 2010, 14:05
Staat sinds vandaag (of in ieder geval zeer recentelijk) weer op de site van VV, dus ze is weer terug?

Big30
30 april 2010, 03:09
Is toch deze dame?

Leyla ( Iraanse) VV (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?t=13059)

B30

foots
30 april 2010, 08:50
Als ik de foto's op de blog van vv bekijk is het niet Leyla, heet ook Carina in VV

Big30
30 april 2010, 15:14
Als ik de foto's op de blog van vv bekijk is het niet Leyla, heet ook Carina in VV

Ik meende gisteren de Leyla van VV in Gt gezien te hebben maar goed mogelijk dat ik haar verwisseld heb met Carina.

Flipper
5 mei 2010, 11:23
deze was de 30ste gewoon in vv. :)

ezeltoon
10 mei 2010, 18:09
gisteren was ze ook in de vv ze zei tegen mij dat ze meestal in het weekend werkt. ben me haar op de kamer geweest maar had me er meer van voorgesteld omdat ze bijna altijd bezet is dacht ik dit moet wel een toppertje zijn. Het is een aardige meid die wel prof. bezig is ze doet ook aan escort voor dat ze in de sauna club werkte. Het kan aan het aantal biertjes hebben gelegen maar vondt het een 7 het pijpen is goed en ze laat zich graag beffen al heb ik de twijfel er over of ze dit nu echt gewelig vindt. en zeg nu niet dat ik er niets van kan ze kwam bij mij aan de bar staan en zij dat ik een snelle tong had dit had ze gehoort van andere meiden.:lostit::teuflisch::baeh:

kempie
15 mei 2010, 17:23
Zaterdag met deze meid naar de kamer geweest. Was helaas de laatste en derde sessie van de dag, had achteraf gewenst dat ik de eerste sessie met haar had gedaan. Uitermate vriendelijk en een uitstekend figuur.

Service op de kamer was uitstekend vooral PZC. Als ik een totaal cijfer moet geven zou ik zeggen een dikke 8. Met een grote smile heb ik de villa verlaten.

Herhalingsgevaar is er zeker. Ik zou zeggen volgende keer dat ik in de Villa ben wordt zij mijn eerste sessie.

kempie
15 augustus 2010, 21:13
Gisteren in GT Gespot.

paulus boskabouter
1 september 2010, 14:55
Ook zeer recent nog gespot? Of is ze alweer vetrokken?

Jansen
2 oktober 2010, 15:16
Celina: Iran/Duits
Leeftijd : 23 jaren jong
Ogen :super mooi blauw en woest
Figuur: slank met iets erbij
Borsten:C cup met navuldopppen voor siliconen
Kont: lekkere stevige volle billen.
Taal: Duits/Engels
Lengte: niet te groot 163,8 cm
Tatoo : niet gezien lag met mijn hoofd vast tussen de benen

Service : PCZ, NMC, FT, Beffen,Kussen,Vingeren,Massage en vele standjes.

Ik had bij de ingang waar ik eerst de entree vrijkaart moest inleveren natuurlijk weer de paal in de broek staan :gruebel: koste me een kratje Becks Ice.
Wat een meiden liepen er weer voorbij ik geloof echt dat deze dames ook worden ingehuurd om te parraderen voor de mannen die net binnenkomen en nog twijfelen of ze de E.50 ,- gaan betalen.
Lekker Topless en een klein opgerold handdoekje om de billen.
Bij het uitkleden (ja ook Jansen komt niet naakt binnen) moest ik al diverse meiden kussen door herkenbaarheid toen ik mijn slip naar beneden had gedaan.:eek:
Ja enkele dames kennen mij niet met de kleding aan maar als mijn lollie zichtbaar wordt dan willen deze dames snoepen en aan de snoepzak voelen.

Binnen liep ik bijna tegen een fles bier aan die net werd weggetrokken door de vasthouder die hem wou inleveren tegen een andere.
We hebben effe lekker gekletst (niet met die fles ) maar met de man die hem vasthield De Sousa.
later kwam ik ook de snelste man op vier wielen tegen uit GT maar dan ook alleen in Gt buiten kan hij niet van me winnen denk ik :wink: Cupido.

Vele dames zaten op de krukken te wachten of er een lullo hun komt halen om dit zitvlees even te laten herstellen in weer mooie ronde billen.
Jansen in de kino dat is soms de slaapkamer om bij te komen maar nu niet omdat er teveel dames lagen te bellen achter hun tasje.

Samen met de Sousa en Cupido hebben we het duidelijk over een aantal dames gehad zodat we bijna vergaten om ook nog naar de kamer te gaan.
Een nieuw meisje uit Duitsland zat zo zielig dat Ik haar getroost heb omdat ze niemand kende :frown:en ook geen vrienden had :frown:en geen vriendinnen :frown: dus ben ik ook maar niet met haar naar de kamer gegaan
om de tratidie niet te breken :frown:
Na het eten samen Cupido werd het tijd om maar eens wat de kamer op te lokken en de plinten eraf te laten springen.
Celina zat op de kruk en keek boos maar moest lachen omdat ik haar daar over aansprak.
Ze vertelde dat ze me al vaak gezien had terwijl ik dacht dat ze pas (volgens haar ) hier net werkte.
Maar deze meid had al eens een stuk pizza van me gehad in GT maar ook in PHG gezien een half jaar geleden en in VV vorig jaar ook een paar keer en in april zelfs wat verdomd klopte dat ik daar ook was. :confused::confused:

Verdomme dacht ik ben ik dan zo berucht,bekend of beroemd :eek:
Nee het zal wel alzheimer zijn vertelde ik of zou ze verliefd zijn op me :bibber_2:

Ze wou met me naar de kamer dus stemde ik daar mee toe.
Op kamer 8 kon het licht niet gedimd worden dus het leek wel een complete zonnebank gebeuren.
MMMMMaar zou zag ik wel elk schaamhaartje en tussen haar schaamlippen kon ik zien wat een mooie roos het van binnen is.
Bu begrijp ik meteen ook waarom een Gynaecoloog dit beroep uitoefend deze mensen houden van Bloemen :blume:
Na wat kus en likwerk naar beneden toe van haar, nam ze mijn paal tussen haar lippen en likte en zoog eraan met haar prachtige ogen naar mij toe waardoor mijn paal een ongekende grote vorm kreeg waarvan ikzelf schrok dat het nog mogelijk was (of toch Alsheimer )
Ik heb haar gebeft wat lekker was met wat vinger werk ik wou mijn mouwen opstropen om haar wat dieper te onderzoeken maar toen ik mijn mouw wou opstropen bleek dat mijn armen al blood waren :rofl::rofl: om daarna wat standjes te oefenen.
De Doggy stand na een woeste slag partij van wippen toen zei op me zat.
daarna lepeltje lepeltje om haar mee te laten genieten van de paal die haar woest in en uit pompte.
Maar een lekkere mond net onder dat mooie neusje en zaadvragende ogen kon ik het niet laten om in haar mond klaar te willen komen.
Ze nam mijn paal driekwart in haar mond en zoog en bewoog zodat ik haar helemaal in haar mond volspoot.
Wat een meid om alles vast te houden en een gedeelte in te slikken.
Ik heb daarna een massage gekregen en ben ruim een uur met haar bezig geweest.
Na terugkomst weer bij de kleedruimte heb ik haar beloond met een ruime fooi en hebben we daarna nog effe gekletst in de wachtruimte waar de krukken nog gevuld waren.
Ja Iran is een land waar ik niets mee heb en gevaarlijk vind vanwege de zelfmoordaanslagen net als Irak.
Maar deze meid kleede zich al uit toen we net op de kamer waren zonder dat ik gevraagd had om haar te fouilleren :angst:
geen handgranaten of explosieven aan haar lichaam en ik voelde dat haar borsten geen kneedbommen waren maar lekkere tieten met wat extra vulling bestaande uit siliconen.

Ja I love Iran sinds gisteren, Celina vertelde me dat er in Iran nog heel veel van deze dames rondliepen maar helaas gesluierd :redface:

Misschien dat ik toch eens ga kijken maar dan ook gesluierd anders zit deze jansen binnen de kortste keren vast.:bibber_2:

Toen ik na de Pizza naar huis ging kwam ik weer De Sousa tegen en had nog steeds een fles bier vast :eek: God prachtig vind ik dat.
Omdat hij de hele dag deze fles kan vasthouden en zelfs op de kamer er nog flink van bil gaat.
Ik heb hem maar mee naar huis genomen ( De Sousa)en hij moest dan wel afscheid nemen van deze fles.:nee:
Bij Venlo vertelde dat ik op de heenweg daar geflitst was en wat gebeurde er Ja weet geflitst :rofl: Kut :motz:

Celina gevraagd om naar LR te komen :lostit:

MichelJ
2 oktober 2010, 19:04
Heette ze toevallig niet Carina (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?t=20457&highlight=iraanse)?

Jansen
2 oktober 2010, 21:14
Heette ze toevallig niet Carina (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?t=20457&highlight=iraanse)?

:biggrin: Nee ik twijfelde ook in het begin en vroeg aan haar of we al eens op de kamer waren geweest In Gt eerder of in VV ? :eek: :gruebel::gruebel:

Maar ze wist zeker dat het niet het geval was.
Op de kamer was de sex ook super en kon me dit lichaam en de goddelijke uitstraling niet meer herinneren.

Nu wil dat niet alles zeggen omdat ik eens eerder met een dame op de kamer was geweest in PHG en 14 dagen later zit ik naast Big30 en zeg tegen hem,kijk eens wat een mooie getinte dame aan de overkant :rolleyes:
daar zou ik het wel mee kunnen zal ze straks eens aanspreken :)
Big30 kijkt me aan en zegt Jansen daar ben je 14 dagen terug al meegeweest ik kijk hem aan :eek:
Thuis later op de avond kijk ik hier op het forum bij PHG en wat lees ik :eek:
ja die Big had gelijk toen ik het verhaal las wist ik alles weer.:tongue:

Maar deze dame is niet de Carina van VV ik heb net opgezocht op het blog van VV pag 36 febr.2010 en als ze het wel is dan is ze Roemeens en houdt me dus voor de gek :mad:

Ze liegen trouwens allemaal dus Iraanse kan ook :tongue:

SFL
17 december 2010, 07:18
Haarkleur/-lengte : Lange stijle donkerbruine haren
Lengte dame : 1m70
Postuur/Cupmaat : Wulpse lichaamsbouw/D-cup siliconenprammen
Nationaliteit/Taal : Een in Duitsland geboren Iranese/Duits & Engels
Leeftijd : 22, maar je geeft haar toch enkele jaartjes meer.
Tatoeages/Piercings : Nope
Service: TZ, PZC, NMC, GFE+, FT, Beffen, vingeren, massage...............
Voordelen: Haar looks, speciale donkergroene ogen, topservice, lief kind........
Nadelen: twee pijnlijk ogende littekens onder haar tieten van de boobjob!
Tijdsduur : 2u30min
Prijs : met de extra's, fooi en een uurtarief van 100€ een klein fortuin
Bijkomende info: Is een Eva Mendez-typetje en werkt naar verluidt ook in GT. Op vraag van haar Keulse vriendin, was ze nu even in YY. Ze zou nog wel even blijven.

:teuflisch::lostit::bibber_2::hammer::liebe2:

Dit was niet zomaar iets moois waar ik een optic fuck mee zou beleven, nee… dit ging veel verder. Ik wist meteen dat ik er een klassebak uitgekozen had.

Al staand begonnen we te tongen, diep en intiem. Daarna ging ze nederig op haar knieën zitten en gaf me een blowjob ten goede, waar je ballen spontaan van beginnen te jumpen :ebounce:. De ene fluim na de andere spuwde ze tegen mijn klepel aan en ze nam hem steeds dieper in haar mond. Toen we onszelf met horden en stoten op het bed gewerkt hadden, ging ze gewoon door met pijpen terwijl ik daar lam lag. Op gegeven moment ging ze echt voor deeptroath en slijmen dreven over mijn ballen. Ik kreeg op een bepaald moment de schrik dat ze over mijn lul heen zou kotsen en daarom liet ik haar even stoppen. Het was immers mijn beurt, want ook ik daalde meteen af naar haar onderste regionen. Man, wat was die kut nat en proefde ze zout… Een pekelharing was er klein bier tegen. Maar zo heeft SFL het nu eenmaal graag.:baby2:

Na de orale verwennerij, ging ze helemaal de GFE toer op. Diepe tongzoenen, overal bepotelingen en onze lichamen die tegen elkaar plakten. De romantiek werd verbrod door het feit dat ze een condoom over mijn paal deed. Had deze dame op dat moment voorgesteld om het condoom achterwege te laten… Dan had ik hem er met plezier zo in gepropt. Die slijmerige, malse kut rond mijn naakte pik voelen, zou het neusje van de zalm geweest zijn. Maar ook met condoom was het megagoed. Eerst zij op mij… gewoon, dan gehurkt en vervolgens cowgirl reverse. Daarna ikke boven op haar en terwijl ik haar hals helemaal nat aan het likken was, spoot ik er een aanzienlijke lading uit.

Afgepeigerd en geheel buiten adem rolde ik van haar af. Ze vond me een leuke gesprekspartner en al kletsend ontving ik een vrij stevige massage van haar. Zowel armen, benen en rug. Toen ze een rookpauze inlaste, kreeg ik meteen terug een stijve en hing ik al weer tegen haar. Deze keer begon ze me af te trekken en tussendoor tegen mijn eikel spuwen. Na een twintigtal minuten gelurk en getrek en diep in haar ogen kijken… Kwam de derde lading van de dag al op haar af. Ze voelde het aan en sloot haar bek rond mijn klepel. Dat volledige aantrekkelijke mondje werd gevuld met SFL-saus. Ik zei haar nog dat het jammer was dat haar tanden al zo wit waren, want anders had ik ze bij deze nog even bij gebleetched (of hoe noem je dat).

Nu ging ik haar weer oraal bevredigen. Een gebef van jewelste volgde en haar kut was drijfnat… Mijn kop hing vol met haar smurie. Nadat ze, al dan niet gefaked, klaargekomen was, keek ik haar vanachter haar venusheuvel aan, likte mijn lippen alsof ik een lekker bord verorberd had en liet dan een luide burp. :biggrin: Doe ik al wel eens meer na een befsessie, vinden ze altijd keigrappig.

Dan nog even gepraat, maar telkens als zij een sigaret opstak, dan stond SFL JR weer rechtop. Ze moest er hartelijk om lachen en bij zichzelf dacht ze waarschijnlijk: Kassa-kassa. Ik dacht dan weer: mijn pik moet erin, want ik wil Disco-Disco! Deze beurt en daarmee ook het orgasme dat eruit voortvloeide, was helemaal het gloriemoment voor mij. In een soort van kleermakerzit, zat zij in mijn schoot en mijn lul in haar doos. Heel traag wiegde ze haar bekken en heupen. Terwijl kusten we teder en passioneel. Na nog eens een 20-tal minuten in deze houding, vlogen er een paar honderdduizend cupidopijlen uit mijn pisbuis. Hoewel ik het moeilijk geloof bij professionele dames, drukte ze me toch op het hart dat ze het effectief zalig vond. :rolleyes:

Toen ging ze even zeiken en ik ging met water door mijn gezicht. Tjonge, wat een straal dat die daar gezeken heeft… Ze leek er zelf verlegen van te worden. Ik wist niet naar waar ik moest kijken en dus duwde ik mijn smoel maar in een handdoek om af te drogen. Alsof ik nog niet hard genoeg op mijn tanden moest bijten, volgde er nog een vaginale scheet, die de tegels van de douche deed barsten. Tenminste laat ons hopen dat het een vaginale scheet was, want 5 minuten later lag ik al weer aan haar kont te likken. :smile2:

Je kan er hier allemaal wel mee lachen, maar het was wel zo. Die meid had echt invloed op mij en wist het beste uit me naar boven te halen. Zij zelf vertrouwde me toe dat ze niet veel venten meegemaakt had, die zo snel na mekaar opnieuw in staat van gereedheid waren. Gedurende deze laatste sessie begon het wel vermoeiend te worden… Het was leuk en lekker, maar ik moest diep gaan. Zeker het laatste eruit persen naar de finale toe… Een potje hondjesstijl. Daar de rest traag en liefdevol verliep, liet ik me nu toch eens gaan en bedeelde haar van stoten, die kortademigheid bij me uitlokten.

Het was een supertijd met haar… Weer een toppertje erbij in YY. Indien ik haar nog in mijn ranglijst van 2010 zou proppen, dan zat ze in de top5. Dat gaan we dus niet doen en bij deze is ze de eerste die prijkt in mijn ranglijst van 2011.

Ongeveer 2u30min was ik met haar op de kamer en het kostte me een klein fortuin. Ze rekent (op voorhand reeds aangegeven) 100€ per uur en daar zijn dan nog wat extra’s en een fooi bijgekomen. Maar zeker voor herhaling vatbaar… Wat zeg ik? Voor haar alleen al, ga ik speciaal terug. Topwijf! Uitermate knap, op haar neptieten na heeft ze een begeerlijk lichaam, lief, GFE, aangenaam in omgang en een excellente service.

Het enige nadelige is de aftersales. Na de lange sessie ging ik wat vreten en zij ook… Maar zij ging bij de vriendin zitten. Ik had haar natuurlijk niet gevraagd, maar had ze mooi uit zichzelf bij mij komen zitten, dan was het perfecte plaatje compleet.

Het heeft menig maal in mijn kop gespeelt dat ik haar zou ontvoeren en in mijn vettig keldertje opsluiten, maar een meneer zoals ik bezondigd zich niet aan zulke zaken.

:love: :teuflisch:

http://www.youtube.com/watch?v=wpiuzX487R4 :betrunken:

Nami
17 december 2010, 19:42
Vandaag ook met haar geweest. 30 min incl FT. Ik geef haar E 80,- maar zij gaf aan dat ze voor FT altijd E 50 vroeg :thefinger: dat had ze dan vantevoren moeten zeggen..

lulletjerozenwater
18 december 2010, 00:57
is deze dame onlangs nog gespot in GT?

Nami
18 december 2010, 09:27
Gister in YY!

SFL
19 december 2010, 22:22
Ogen zijn donkergroen, heer Jansen!

paulus boskabouter
23 december 2010, 11:55
Celina = Carina uit GT en VV, 100% geen twijfel mogelijk.

ketserr
16 mei 2011, 17:00
Naam : Selina

Haarkleur/-lengte : zwart met bruine gloed, lang

Lengte dame : 1.67

Postuur/Cupmaat : slank, sili C-cup

Nationaliteit/Taal : Iraans/Duits, Duits en Engels

Leeftijd : weet ik niet

Tatoeages/Piercings : nee, nee

Service : PZC, NMC

Bijzonderheden : Erg mooie meid, met zeer goede service


Na het eten zit ik met van-dattum op een strategisch geplaatste bank de bar ruimte te overzien van wat er op het moment beschikbaar is aan ketspoppen. We bespreken een paar ketspoppen en zien op dat moment een ketspop op een kruk gaan zitten recht tegenover ons. Een heerlijke tint, mooie ronde kont, slank figuur, zwart haar met bruine gloed erin verpakt in een mint groen setje. En ik zeg nog; dat is er één volgens de ketsnorm. Van-dattum gaat voor ons wat te drinken halen.

Ze ziet dat de plek naast me vrij is en komt mijn kant op en gaat uiterst links van me zitten terwijl ik helemaal rechts op het bankje zit totdat ze wat tegen me zegt in het Duits. En zoals bekend in het Duitse kets oord en tot ver daar buiten ben ik de enige Hollander die geen Duits lult. En omdat het maar om één ding kon gaan begreep ik wel waar het over ging maar ik verstond er geen zak van. Ik keek haar aan en zei met mijn accent in het Engels; zeg dat nou nog eens in het Engels. Ze lach in een deuk! Ze vroeg waar ik vandaan kom en waarom ik geen Duits lult en het gesprek ging vrolijk verder over waar zij vandaan komt en waarom ik haar nooit eerder gezien heb. Van-dattum die netjes mijn drankje kwam brengen en zich bij `jos` en Souza aan de bar voegde, ze keken toe hoe sterk ik in me schoenen sta met deze ketsnorm bezitster naast me op de bank maar ja ik had geen schoenen aan… ik had me keus al gemaakt. Er kwamen opgestoken duimen vanaf de bar mijn kant op. Ze steekt een sigaret op en vraagt of ze een sloesol mag gaan halen en ik denk; wat denk jij nou joh ketsnorm bezitster? Het is logisch dat zij toestemming kreeg om een sloesol te halen. Eerst me sigaret op roken en dan ga ik er één halen zegt ze, na die sigaret was er een wachttijd van een kwartier dus konden we niks anders dan op de bank blijven zitten met het zeer aangename gesprek door te gaan. Waarin ze me aanraden om snel Duits te leren en zij is niet de enige die dat zegt of eist. De wachttijd was om ze gaat die sloesol halen, komt terug en ik zeg tegen haar en natuurlijk in mijn accent; doe haaps eine sloesol? Ze lag weer in een deuk en degenen die mij live hebben meegemaakt kennen zich wel voorstellen hoe dat geklinkt moet hebben.

We lopen richting het ketsbungalow park en ik word helemaal nagekeken door de dames waar we langs lopen en kijken ook kritisch naar de ketspop die voor me loop. Ik vraag welk nr we hebben en ze laat de sloesol zien en ik zeg; ok, zwij sex. Het kon niet meer stuk en het was zeker dat dit een bijzonder hoofdgerecht zou gaan worden. Ze moest even zoeken waar nr zwij sex was, ik zeg niks en loop er achteraan en zie dat ze hetzelfde loopje heb als Nancy.

Al die tijd op de bank had ik nog niet aan haar gezeten wat zij wel bij mij deed maar op de ketsplank zag ik dat mijn vermoedens klopte, ze heeft namelijk borsten in permanent geholpen toestand wat mij niks uitmaakt als de verhoudingen maar kloppen en dat doen ze. We begonnen wat te knuffelen en te zoenen langzaam ging ik met mijn hand naar beneden en ze deed haar benen wijd zodat ik er beter bij kon om haar met een vinger te verwennen. Ondertussen had zij de ketszwans al gevonden. Ik besloot om op me rug te gaan leggen en ze ging met haar hoofd richting de ketszwans om die eens flink te zaugen en voordat het zover was wist ze mij op verschillende gevoelige plekken te zoenen. Ze zat op de knieën naast me zodat er toch met een vinger in ken en langzaam draaide ze steeds een stukje verder zo van; ik wil dat je me beft. Maar ja, ik ben niet van de lik en ik dacht; zal ik het doen of zal ik het niet doen? Dus ik pak haar benen en til haar zo over me heen en begint er rustig aan te likken om eraan te wennen en ondertussen lurkt ze flink door aan de ketszwans. Ik maakte haar poesje flink nat en met me tong en een vinger verwende ik haar, even later kon ik merken dat ze dit wel erg lekker vond dus ben ik er nog even stevig mee doorgegaan. Ik kon merken aan haar lichaamsbewegingen dat ze het niet meer hield, ze stopte met pijpen en verkrampte. Ik wist niet dat ik dat in me had om dit voor elkaar te krijgen dit beloofd wat voor als dit de ronde doet bij de dames. Ze liet zich voldaan op haar rug vallen en hijgt nog wat na en ik vraag of het lekker was. Ze zegt; toen we op de bank zaten zei ik tegen je dat je me leren om sex te hebben, ik heb me les gehad. Maar we waren nog niet klaar tenminste ik was nog niet klaar dus ze likt nog even de ketszwans doet er een ketsjas om en klimt erop. Ze begint rustig met kestzwansfaren terwijl ze me zoent en ik lag te genieten terwijl ze rustig het tempo opvoert. Ze stopt en gaat op haar rug leggen zodat ik er tegen aan kon en hierna volgde doggie die overging in haar op de buik en ze genoot er net zo van als ik. Ik stopte en draaide haar om vervolgens via standje normaal in de opvouw versie naar een zeer heftige ketszwansexplosie te ketse!

Toen we beiden waren klaargekomen zei ze; het was een goede keus van mij om naar jou toe te gaan en hoop je snel weer te zien. Daar lagen we samen moe en voldaan, we maakte een praatje en knuffelde nog wat. Er kwam een eind aan deze geweldige kets sessie maar toen we naar de kluisjes liepen en langs de bar waren dacht ze dat ze de sloesol vergeten was dus liepen we samen weer terug naar ketsbungalow zwij sex, ze zoekt naar de sloesol op de ketsplank, onder de kussens, achter het tafeltje maar nergens die sloesol. Deze zat dus gewoon in de tasje en ze zegt; ik ben helemaal van slag van jou.

De volgende keer als ik haar ziet ga ik haar zeker op pad sturen voor een sloesol want een ervaring als deze is lang geleden dat ik die had.

paulus boskabouter
18 mei 2011, 08:39
Volgens mij een en dezelfde dame uit Iran Selina uit GT, Celina uit GT en Carina uit VV
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?23181-Celina-Iran-Duits

adje10
18 mei 2011, 10:20
ik wilde haar ook ballen, maar ze vroeg 100 euro voor een uur, en dat weiger ik uit principe.

paulus boskabouter
18 mei 2011, 14:49
Ik houd ook niet van die bedragen, maar ze is 't echter, bij wijze van uitzondering, zonder meer waard.

Admin
18 mei 2011, 14:53
Volgens mij een en dezelfde dame uit Iran Selina uit GT, Celina uit GT en Carina uit VV
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?23181-Celina-Iran-Duits
Lijkt er inderdaad wel op. Ben je zeker of zijn andere beren zeker dan zal ik ze samenvoegen.

Admin

ketserr
18 mei 2011, 18:56
Elke keer als ik op de blog van VV keek zag ik de foto`s van Carina en dacht; die mot ik ketse!!!! Blijkbaar heb ik dat afgelopen zaterdag gedaan :freu::freu: