PDA

Volledige versie bekijken : Lachen en huilen staan dicht bij op het YBF feestje



Jansen
17 oktober 2010, 08:32
Omdat ik al gehoord had in de wandelgangen dat Jansen misschien toch nog wel even zou komen,
zat er niets andere op om de avond ervoor even een rel uit te lokken.
Bij beste recenties had men al geregeld dat Jansen niet mocht winnen :eek:
Er was zelfs contact geweest met Wassington DC Obama+Willem2.
Dus nu had ik een Idee (meestal anders ook wel).

Ik zou Badslippers er eens van langs geven en BIG30 via I.M.
Het lukte aardig Ik kreeg Badslippers in een positie dat hij het voor zich zelf niet kon geloven dat Jansen zo kon flippen (niet Flipper die flipt altijd)

Ook Big30 stuurde de ene I.M. na de andere en had een slaapeloze nacht om tot in de vroege ochtend nog steeds met mijn schoonzoon te chatten (MJ) ja MJ kende zo zijn schoonvader ook niet .:eek:
Ik kreeg zelfs een kamergang aangeboden van Badslippers maar ik hield mijn poot stijf ( de rest kreeg ik niet stijf vanwege mijn laptop op schoot)
Nee snel nog even op de chat en ook daar niets zeggen en uitloggen met dat dit het einde zou zijn van Jansen op YBF met 3300 berichten en 5 jaar lid.:mad:

Op de dag zelf had ik een afspraak met de kapster die mijn haar zou zwart verven,sminken en wat tatoo's zou aanbrengen.
(als de kapster heel knap was geweest had ik er een in mijn lies laten plakken)

Ik vroeg nog om het achter te doen maar nee ze wou liever voor blijven.
Na enkele minuten komen er 2 andere klanten binnen en ik zie in de spiegel (ja daar ook ) dat deze mensen bekende zijn uit mijn stadsdeel :eek:
Kut denk ik ze zullen wel denken dat ik Homo ben dus draai ik me om en zeg dat ik naar een verkleed feest ga als Turkse ijsbeer.:confused:
Ze lachen en geloven me hoop ik :gruebel:
Buiten snel de auto in omdat ik er echt uit zag als een kampert en bang was dat er misschien wel een kampeNelly op me af zou komen om zwanger te willen worden.
Bij het instappen stopt zelfs een auto die in het Turks mij de weg vroeg zo erg zag ik er uit.:frown:

Aangekomen bij LR regent het zo hard dat ik even in de auto moest blijven omdat mijn smink en de haarverf uit zou kunnen lopen (ja ik dacht zelfs als een Homo)
Bij binnenkomst met een patserige lelijke grote zonnebril op zeg ik tegen de receptie dat ik uitgenodigd ben voor het Ijsberenforum feest :eek:
Nou dat was maar goed ook omdat ik al meteen zag dat ze bijna wou zeggen dat het een besloten feest was.
Bent U hier al eerder geweest hahaha ja dat zou ik ook hebben gevraagd :biggrin:
Ik zeg ja, anders krijg ik een rondleiding natuurlijk en ik wou snel de trap af.

Kut Kut val ik met die kut bril omdat ik bijna niets zag de trap af maar red me om aan de reling vast te houden.
Toen ik boven kwam heb ik me snel in en hoekje genesteld maar zag dat vele beren keken naar die achterlijke gestoorde patser in de hoek met een tijdschrift. ( had SW kunnen zijn.

DE Sausa had het wel door die zag het snel omdat hij wist dat ik verkleed zou komen en ook Cupido die het van me wist twijfelde
De dames om me heen keken ook van wat die rare vent daar doet met een tijdschrift.
Omdat ik twijfelde of men mij wel door had maar niet kwamen omdat ze dachten dat ik met een act bezig was bleef iedereen op afstand.
Ik wenkte MichelJ die naast me kwam zitten en toen ik vroeg of ze me herkende ??? hij lachte nu en zei nu wel schoonpa haha
Mijn dochter kwam op zijn schoot zitten en ook zei wist woensdag dat ik vermomd zou komen maar had het niet door.
Ik deed mijn bril iets omhoog voor haar en aan de andere kant van de bar schiet Rex in zijn lach en ik wenk hem snel te komen.
Die gekke Rex komt niet bij dus alle ijsberen en dames hadden in de gaten dat er iets aan de hand moest zijn in deze hoek.
Ik heb toen mijn bril afgedaan na een half uurtje binnen te zijn en iedereen kwam langs om te vertellen dat het wel origineel was geweest.

Big komt ook na mij toe maar herkende me zonder bril bijna niet omdat hij slecht geslapen had en nam me mee naar de tent waar ik een Ijsberen oscar kreeg van Willem2 met een zak blauwe jongens.
Gewelig bedankt heren ik vond het super dat meen ik echt ( ja soms weet je het niet bij mij daarom vroeg Big en Willem of ik er echt blij mee was ) Nee super bedankt echt.:freu:
Ik vertelde Big dat ik het op het forum allemaal gespeeld had die ruzie omdat kut kaartje, en hij werd zo kwaad dat hij me voor mijn kop sloeg .:mad:
Ja ook hij was er dus flink in getrapt dat ik zelfs naar het relaxx forum zou overstappen.
Omdat de dames nu wel durfde te komen heb ik een aantal een gesminkte kus gegeven en ben snel gaan douchen.
Kom ik Badslippers in de hal tegen en ik geef hem een hand (nou zijn oren gingen nog verder van zijn hoofd staan :thefinger: zo leek hij maar dan waren zijn handen zijn oren )
Ik bood mijn excuus aan omdat ik hem zo had opjekloot en vertelde dat ik het gedaan had zodat iedereen dan dacht dat Jansen niet zou komen
Ik kon zelfs nu nog een kamergang van hem krijgen wat om ik echt lachte en dat natuurlijk niet wou,ja we hadden weer lol en zo kende hij de echte Jansen weer.
Een groot aantal beren vonden het super en hadden zoiets ja toch mooi omdat Jansen weer iets origineels had gedaan wat op het feest.
Natuurlijk kon ik het niet laten om in de lange rij naar het eten me lekker op te geilen aan Vanessa die voor me mocht in de rij.
Ik had haar bijna staande genomen als mijn aandacht niet was afgeleid aan het eet gedrag van een aantal beren.:eek::eek:
Rex had zoveel opgeschept dat het alleen nog bleef liggen door zijn handen om het bord heen.
Ik zeg tegen hem man je lijkt Van Gansewinkel wel die haalt bij mij nog niet zoveel op in een week tuin of huisafval.
Alleen deed hij er 10 minuten over om het naar binnen te steken als Raul er zou zijn geweest had die van hem gewonnen omdat die er 2 minuten over doet (die schuift het met een lepenl naar binnen met zijn bord op lipafstand :biggrin::biggrin:
Dan willen ze Gaby die er prachtig in het wit bij liep mij een cola aansmeren met peper erin,maar Jansen pakt mooi een andere cola.
Zit er een mannetje bij aan tafel ik dacht zou dit een vermomming van Ace2 zijn maar dan wel een hele goeie vermomming,Maar nee dat kon niet zelfs ace op zijn knieen zou nog groter zijn geweest dit was dus Ace anderhalf het mannetje kon er omlachen maar vond het niet leuk hij leek op het rode mannetje nu :biggrin:

Ik heb me heerlijk vermaakt met iedereen tijdens het petje op petje af :freu:

Je moet gaan staan of gaan zitten bij antwoorden wat bij mij moeilijk ging omdat ik Beatrice op mijn schoot had en ook mij Mj met mijn dochter.
haha Bij de derde vraag zat ik al fout :
Big vraagt hoe spel je Jansen met een s of met twee :confused:
( dus ik ga zitten IK dacht met 2 :confused: bijna iedreen had het goed en ik kon blijven zitten :biggrin:
kut ik wist mijn eigen naam niet eens goed te schrijven :frown: maar beatrice was wel lekker op mijn schoot.
Wat me opviel was dat Willem2 er goed uitzag met en wit pak,blauw hemd en blauwe stropdas met ijsbeer erop.
Hij was vele kilo's afgevallen kwam dit nu omdat hij niet meer in de club eet of omdat Gaby voor hem kookt ?
Ik heb het maar niet gevraagd omdat ik bij het borrelbad toen hij er in zat een strak corset zag hangen dus deze had van Willem 2 kunnen zijn .:biggrin:

Ja de avond was geslaagd en heb vele beren weer ontmoet waaronder ook een Bosco waarvan ik dacht dat deze man veel breder was dan in werkelijkheid :eek: nee zo zag hij er toch beter uit als de geest die ik gezien had in PHG.
Omdat bij een neukfeest ook een kamergang hoort heb ik lekker Vanessa meegenomen en helaas Alice en andere niet meer kunnen pakken.
Sonny zat rond een uur of acht alleen dus ik vroeg of hij zenuwachtig was om te gaan draaien :eek: maar nee hij was net van de kamer en zijn vingers trilde nog na ( hij zal wel deze Russin een vingerbeurt hebben gegeven en in zijn dromen nog steeds dacht dat hij bezig was )
Ook met vele ander gezellige beren gekletst en afscheid genomen.
Magnum 357 zat in de speelgoed winkel van Jozef die al het speelgoed geleend had van PP omdat de naspeelseopvang gesloten was op zaterdag.:biggrin:
Die magnum nou die zag er echt niet uit met zijn mutsen op zijn hoofd, de dames hebben er op geslagen met balonnen en op het laatst heb ik maar een doos over zijn kop getrokken ( hij zou als een ijsco magnum nog niet eens gewild zijn) om zijn aftocht nog spannender te maken kwam hij met ijsklontjes aan en wou die bij mij in mijn jas stoppen :confused:
Ik heb hem een ijsblok tussen zijn kont geduwd en zo droop hij letterlijk en figuurlijk af.
Ja het was dus ook wel lachen met hem en de dames die hem bekogelde.
Ook Rex kon het niet laten om speelgoed kapot te maken ( echt een frustie kind zoals hij bezig was ) ik heb het maar weer gerepareerd omdat Jozef alles moest terug geven voor maandag morgen aan P.P.

De vissoep van Jozef was super en het eten was goed verzorgd ook de mannager vond het geweldig dat er zoveel nederlander hier kwamen met zoveel lol ja hij wou samen met mij wel en club in nederland beginnen (we denken er over na )
De Sausa vond zijn kruk ook goed en zijn rechter hand was de hele avond bezet door een Warsteiner.

Om 22.30 u heb ik van vele afscheid genomen omdat mijn alibi bijna was afgelopen. de postzegels waren gestolen uit mijn auto toch Ace geweest ?

Gaby,Willem2,Big30,Tiga,Carpe Momentum bedankt voor de gezellige avond.

Ook Iedreen van Living Room bedankt.
Sonny,Jozef, en andere mederwerkers van deze avond ook jullie bedankt voor de medewerking. muziek en soep uit Scheveningen ( haha Schollenkop )

Ik hoop dat de vingers van Sonny hersteld zijn omdat de muziek goed Vibreerde maar super klonk.

Ook alle beren bedankt voor het gezellig samenzijn (geen namen omdat ik dan bang ben er een aantal te vergeten, zoals jullie mij ook wel snel vergeten.

Ik ga nu ergens anders weer wat onzinnig doen.

Jansen :biggrin:

Tot op het Jansen feest in PHg in december

Jansen
17 oktober 2010, 10:22
Cupido,Gondolas,Lustman,Sausa,Jack42,Badslippers,G alicuda,Boedha,bbrt,jullie te weinig gesproken gisteren

lustman
17 oktober 2010, 13:04
Cupido,Gondolas,Lustman,Sausa,Jack42,Badslippers,G alicuda,Boedha,bbrt,jullie te weinig gesproken gisteren

Maakt niet uit. Was er gisteren ook niet altijd met men gedachten bij. Ben namelijk twee maal in het zwarte gat gevallen. :hah: Maar beter dat dan in een droogdok. Hopelijk tot volgende week aan de haven......:wink2:

Frauenblick
17 oktober 2010, 17:13
Hallo Herr jansen,
ich habe "dich" mit dieser hässlichen Sonnenbrille lesend in der Ecke sitzen sehen. Und ich dachte, na, ob der überhaupt lesen kann? Man merkt doch, dass er alles beobachtet.
Was für ein Assi/Prolli. Nein mein lieber Herr Jansen, ich habe dich nicht erkannt.
Schön, dass du da warst.

Jansen
17 oktober 2010, 18:23
:gruebel:
Hallo Herr jansen,
ich habe "dich" mit dieser hässlichen Sonnenbrille lesend in der Ecke sitzen sehen.
Was für ein Assi/Prolli. Nein mein lieber Herr Jansen, ich habe dich nicht erkannt.
Schön, dass du da warst.

:biggrin::biggrin: ik had ook Frauenblick willen leren kennen. en ook jammer omdat ik Holland male,Dupke en Esprsso al lang niet meer gesproken had en nu maar twee minuten.
Waar was Little diablo,11cc,Gatenvuller.Porsch,Nicolle.

Trouwens ik had met Spinkx ook nog even willen praten over alles wat op wielen staat. maar deze man stond onder de verwarmingslamp op het eten te wachten
En ik dacht werkelijk dat Griet Titular Of was het Tiet Gritular die stond te smelten en daarna niet meer gezien.

Ook vind ik dat bij een volgende feest een kinderstoel aanwezig moet zijn of een opstap krukje voor geile beertje (Ace anderhalf werd hij ook nog genoemd door mij Sorry :tongue: )

Ook had ik nog even met Lustman en Scoobert gepraat en hoop met hun samen volgend jaar naar Brasil te gaan :gruebel:
Moet ik een excuus hebben voor een hele week.:eek:
de foto,s van het feest wanneer komen die binnen ?
En heeft Picasso en Raul al gehoord dat er een feestje was waar ook Spanjaarden mochten komen ;)

Sphinx
17 oktober 2010, 19:41
Grinnik, deze racebeer is niet door de verwarmingslamp gesmolten, wel dankzij de inspanningen van een Brasileira later ;) En Chriet had altijd goede muzieksmaak, ik kwam in zijn rubriekje wel eens Dervish D (http://www.youtube.com/watch?v=Dc24F3pk4Gg) tegen.

Jansen
17 oktober 2010, 20:41
Grinnik, deze racebeer is niet door de verwarmingslamp gesmolten, wel dankzij de inspanningen van een Brasileira later ;) En Chriet had altijd goede muzieksmaak, ik kwam in zijn rubriekje wel eens Dervish D (http://www.youtube.com/watch?v=Dc24F3pk4Gg) tegen.


I love fleetwood mac

Tiga
17 oktober 2010, 21:53
Waar was Little diablo,11cc,Gatenvuller.Porsch,Nicolle.



Nicole was er... Maar ik miste er idd ook een paar helaas

Jansen
17 oktober 2010, 22:11
Nicole was er... Maar ik miste er idd ook een paar helaas


Jammer ik had Nicolle wel eens willen zien :eek:


P.s. ik miste niemand het is graag of niet graag, wel hoeveel waren er uiteindelijk ?

En is Big 30 er met mijn tombola prijs vandoor ?

Badslippers
17 oktober 2010, 22:18
Jammer ik had Nicolle wel eens willen zien :eek:


Volgens mij zag ik haar in de kleedruimte beneden. Ze kwam 's avonds samen met een man en ze droeg een zeer sexy blauwachtig turquoise textieltje. Zeer "Good Looking", als het ze was tenminste.

Rex
17 oktober 2010, 22:20
Jammer ik had Nicolle wel eens willen zien :eek:


P.s. ik miste niemand het is graag of niet graag, wel hoeveel waren er uiteindelijk ?

En is Big 30 er met mijn tombola prijs vandoor ?

Zaterdag 16 Oktober

Stiffmaster
gignnl
MichelJ
Bosco
Caligula
Big30
Tiga
Willem2
Frauenblick
Sonny
Sphinx
GT-junky
Dalton
CLUBSPORT
twinangel2
Gondolas9
rmjhexe
Rene de Beer
Cupido
Badslippers
Carpe Momentum
Dupke
Jansen
Jack42
Hollandmale
Rex
Timjava
Johnny99
Nicole
Rheinschwimmer
Josef
Zoot
oblix
pietpotent44
Lustman
.357 magnum
"de souza"
phea
jeank

Badslippers
17 oktober 2010, 22:30
Zaterdag 16 Oktober

Stiffmaster
gignnl
MichelJ
Bosco
Caligula
Big30
Tiga
Willem2
Frauenblick
Sonny
Sphinx
GT-junky
Dalton
CLUBSPORT
twinangel2
Gondolas9
rmjhexe
Rene de Beer
Cupido
Badslippers
Carpe Momentum
Dupke
Jansen
Jack42
Hollandmale
Rex
Timjava
Johnny99
Nicole
Rheinschwimmer
Josef
Zoot
oblix
pietpotent44
Lustman
.357 magnum
"de souza"
phea
jeank

Charlie_Brown
Boeddha14

Big30
17 oktober 2010, 22:33
Jammer ik had Nicolle wel eens willen zien :eek:

En is Big 30 er met mijn tombola prijs vandoor ?

Ja klopt Jansen was de hoofdprijs een Italiaanse Bolide naar keuze ;)!


Volgens mij zag ik haar in de kleedruimte beneden. Ze kwam 's avonds samen met een man en ze droeg een zeer sexy blauwachtig turquoise textieltje. Zeer "Good Looking", als het ze was tenminste.

Yep dat was ze! Nog ff met haar en Zoot en CB gekletst.

Jansen
17 oktober 2010, 22:34
Charlie_Brown
Boeddha14

waren er 41 dus :gruebel: op de vrijdag zouden het er 80 geweest zijn :biggrin:

Twinangel
17 oktober 2010, 22:36
Ik heb genoten van ons feestje. Super georganiseerd door Willem2 en companen. Bedankt hiervoor! Dit moet echt een traditie worden in ijsberenland. De manager was ook zeer te spreken over de organisatie en de gezellige sfeer. Super was dat we ons regelmatig konden terugtrekken in onze ijsberentent. Daar heb ik onder het eten sameen met Rex en Geile Beer wat afgelachen. Met als hoogtepunt de verdwenen hamburger:smile2: De sfeer zat er goed in, de dames deden goed mee. Magnum was een ijskouwe ijsbeer met zijn act. Leuk ook om Hollandmale weer eens te ontmoeten. Dat is toch al gauw een ijstijd geleden. Hij haalt zijn quotum aan bezoekjes al lang niet meer. Wel goed om te vernemen dat het op privegebied alles naar wens gaat.
Klein nadeel was de lange wachttijden in de avond voor een kamer. Gelukkig had ik goed gezelschap van Monica in de Kino, dat maakt het wachten toch nog aangenaam. Sonny draaide goede muziek waardoor het een swingende boel werd. Ik ben moe maar tevreden rond 23.30 uur vertrokken.

Big30
17 oktober 2010, 22:37
waren er 41 dus :gruebel: op de vrijdag zouden het er 80 geweest zijn :biggrin:

's Middags om 16u had Willem2 al meer dan 50 lootjes uitgedeeld dus ik schat dat er in totaal zo ongeveer 60 beren zijn geweest.

Jansen
17 oktober 2010, 22:40
's Middags om 16u had Willem2 al meer dan 50 lootjes uitgedeeld dus ik schat dat er in totaal zo ongeveer 60 beren zijn geweest.

Ja super toch 60 mensen op het feest tijdens petje op en petje af was de tent ook vol.

Maar wat heb jij met mij tombola prijs gedaan ?:biggrin:

Big30
17 oktober 2010, 22:46
Ik zou Badslippers er eens van langs geven en BIG30 via I.M.
Het lukte aardig Ik kreeg Badslippers in een positie dat hij het voor zich zelf niet kon geloven dat Jansen zo kon flippen (niet Flipper die flipt altijd)

Ook Big30 stuurde de ene I.M. na de andere en had een slaapeloze nacht om tot in de vroege ochtend nog steeds met mijn schoonzoon te chatten (MJ) ja MJ kende zo zijn schoonvader ook niet .:eek:

Tot op het Jansen feest in PHg in december

Jansen had me inderdaad wel beet ja!!! Op de weg naar LR sprak ik er met Jack42 nog over, ik was toch een beetje aangedaan als ik eerlijk ben.

Tsja kom je in LR zie je daar een wat louche type zitten en maakt iemand een grap dat dat Jansen zou zijn.
Jaja denk je dan. Maar hij was het dus wel :joke:!

Het is allemaal dus weer goed gekomen, het was een aangename verrassing op een geslaagd IJBF feest.