Volledige versie bekijken : Marie (Duitse) (ex-Sunny LR)
Costana
24 oktober 2010, 10:44
Haarkleur/-lengte : blond tot over de schouders dacht ik, dikwijls in staartje
Lengte dame : 1m70 schat ik
Postuur/Cupmaat : slank, A/B-cup
Nationaliteit/Taal : Duits, zeer goed engels
Leeftijd : 21
Tatoeages/Piercings : nee, enkel tongpiercing
Service: PZC, NMC, vingeren, beffen
Voordelen: ziet er echt lekker uit en één van de betere pijpbeurten in LR
Nadelen: geen TZ wat het GFE-plaatje compleet zou maken + nogal moeilijk te pakken te krijgen
Tijdsduur :30
Prijs : 50
Extra’s bij het bezoek: rustige, aangename meid waarmee je leuke gesprekken kunt hebben. :smoke:
Gisteren voor de tweede maal haar gespot en onmiddellijk er naartoe, jammergenoeg zat ik net op een sleutel te wachten. Toch effe kort gepraat en het bleek haar laatste werkdag te zijn, dan terug naar huis en enkel nog maar in het weekend. Gelukkig kan Costana nu ook maar enkel meer in het weekend :biggrin:
Boy69
24 oktober 2010, 10:56
Ik ben het met je eens dat het een bijzonder aantrekkelijke meid is.
Ook ik heb haar al in het vizier gehad (dinsdag 12 oktober !!) en heb die avond lang op haar gewacht :wand:
Ze gaf nl meerdere signalen af dat ze geinteresseerd was in een kamerbezoek en dus heb ik lang op haar gewacht.
Eindelijk had ze tijd....... dacht ik
De reden en manier waarop ze me echter afpoeierde getuigt van weinig fatsoen en respect. :thefinger:
Hoe mooi ze ook is, een kamerbezoek zal er NOOIT inzitten !
Costana
24 oktober 2010, 11:14
Ik ben het met je eens dat het een bijzonder aantrekkelijke meid is.
Ook ik heb haar al in het vizier gehad (dinsdag 12 oktober !!) en heb die avond lang op haar gewacht :wand:
Ze gaf nl meerdere signalen af dat ze geinteresseerd was in een kamerbezoek en dus heb ik lang op haar gewacht.
Eindelijk had ze tijd....... dacht ik
De reden en manier waarop ze me echter afpoeierde getuigt van weinig fatsoen en respect. :thefinger:
Hoe mooi ze ook is, een kamerbezoek zal er NOOIT inzitten !
oei zo ken ik haar totaal niet, volgende keer geef ik ze billenkoek ! :ranting2:
pipokoeien
24 oktober 2010, 23:37
jouw verlies! Maar hou vol..ze is altijd al zo druk. Ik wacht vaak al lang genoeg op dit heerlijke stukje mals vlees
wipneus
5 november 2010, 09:39
Als je (in mijn nederige optiek) de perfecte vrouw zou moeten omschrijven dan komt deze meid zeer dicht in de buurt.
Een slanke blonde lange meid (ca. 1.75 zonder hakken) met een topfiguur van amper 20 lentes jong ;)
Ik had haar eerder op de dag al gespot maar toen was ze al constant bezet.
Toen ik met Pistol Pete wat aan het kletsen was beneden liep ze plotseling weer langs en hebben we een klein gesprekje aangeknoopt. Op dat moment wist ik het zeker: ik zou die avond met haar nog een kamer delen!
Haar service is buitengewoon goed voor een meid die pretendeert nog niet zo lang in het "vak" te zitten. Met name haar orale kwaliteiten laten niets te wensen over... Met zekerheid één van de betere ervaringen in mijn jonge ijsberenleven.
pipokoeien
28 november 2010, 01:12
Pipo heeft vandaag weer zooooooooooo van haar genoten!
Jorah Mormont
11 december 2010, 17:43
Tijdens de Kerstparty in LR heb ik het genoegen gehad om met Sunny te kunnen kameren. Sunny...een Sonny-meisje pur sang. Mooi lang op de benen en uitermate naturelle uitstraling. Ik had Sunny al langer op mijn to-do lijst staan, echter deze dame is zeer moeilijk te pakken te krijgen. Ze is bijna altijd bezet in LR. Uitgerekend op de Kerstparty kreeg ik de kans met haar te kunnen kameren. We hebben er wel 1,5uur voor op de sleutel moeten wachten, maar dit was achteraf de moeite waard.
Met Sunny heb je een KANJER!!! op de kamer. Sunny behoort tot een select gezelschap dames welke zeer overtuigend een natuurlijke GFE illusie in combinatie met technisch zeer goed sex kunnen geven. Op alle fronten heeft Sunny me tot op het bot verwend. Deze dame is er helemaal voor je. Sunny, de zoveelste Topper waarvan ik in 2010 heb mogen genieten.
mssucces
31 december 2010, 07:19
woensdag 29 december heb ik het genoegen gehad met haar te kunnen kameren.
ze zat een broodje te eten na het hapje eten en te kletsen met een andere dame.
Ik wenkte haar en knikte maar liep weg. Ik dacht die zie ik niet meer, schijnbaaar moest ze even de poes op de bak zetten en kwam weer stralend terug.
Nadat we op de kamer kwamen begon ze een perfecte blaaspartij te geven waarna ik na 25 min het mondje vulde. hier na haar verwend eerst kwam ze niet los later wel en genoot er ook van. Toen de lippen bol stonden het condoom erom en het herrlijk afgemaakt het is een heerlijke dame jammer dat ze niet TZ. verder Top
mssucces
16 januari 2011, 12:44
is Sunny nog gezien ga volgende week weer een bezoekje brengen aan een club
Alvast bedankt voor een reactie
pipokoeien
23 januari 2011, 17:08
ik hoorde van de thekefrau dat Sunny niet meer in LR werkt. Heeft iemand een idee waar ze nu werkt?
Dank, Pipo
pipokoeien
12 februari 2011, 21:54
is deze dame inmiddels weer gesignaleerd?
MichelJ
12 februari 2011, 22:06
nee
billclinton
1 maart 2012, 12:32
Ik heb pas gelezen dat ze in oase werkt onder de voornaam Marie .
Cupido
1 maart 2012, 12:44
ze gaf mij onlangs aan weer naar Dolce Vita te gaan!!
MichelJ
1 maart 2012, 12:46
ze gaf mij onlangs aan weer naar Dolce Vita te gaan!!
Dit is een andere Sunny dan die recent in LR was/is.
vrije jongen
1 maart 2012, 12:55
In Oase loopt inderdaad een Marie rond. Paspoortje lijkt te kloppen, inclusief het verrassende (voor Oase dan) niet zoenen. Ze werkt door de weeks in de dag shift en kennelijk wordt ze sinds kort ook zaterdags in de avond gesignaleerd. Een opvallende verschijning tussen al het Roemeense geweld en redelijk druk geboekt. Erg goed een conversatie mee te voeren, waardoor je je bijna afvraagt waarom ze geen prijziger escort werk doet. Zelf ben ik niet verder gekomen, maar een mij bekende kritische ijsbeer was wel over haar te spreken;).
Cupido
1 maart 2012, 14:03
Dat zou kunnen, dacht trouwens dat deze die ik bedoel roemeense is. Maar ze sprak goed Duits (of was het nou engels:confused:), vandaar de verwarring! En de gegevens komen voor de rest ook aardig overeen. Maar ja er zijn meer hondjes die fikkie heten!
vrije jongen
1 maart 2012, 15:16
Deze Oase dame is 100% homegrown Duitse, maar spreekt (zeker voor een Duitse) ook zeer goed Engels.
MeesterMixer
1 maart 2012, 17:40
Deze Sunny werkt inderdaad al een paar maanden in Oase onder de naam Marie. Bloedmooi, vriendelijk en echt een dame met stijl, en ondanks dat kun je er een goede PSE mee hebben (PZC, FT, en meer zit in haar pakket). Het ontbreken van TZ (en dus de ultieme GFE) zorgt er helaas voor dat ze in Oase aardig uit de toon begint te vallen en steeds vaker werkloos op een krukje zit te wachten. Nu eigenlijk alleen nog geboekt door nieuwe ijsberen (toeristen) die voor eerste keer in Oase komen.
pipokoeien
14 mei 2012, 18:23
weet iemand op welke dagen ze aanwezig is? In LR werkte ze volgens mij alleen maar op zaterdag.
Dank, Pipo
Costana
14 mei 2012, 18:51
Waarom lees ik dit nu pas..... getver
vrije jongen
14 mei 2012, 19:12
Ik kom er eigenlijk alleen op vrijdagen en dan is ze er sinds november altijd geweest in de dagshift. Ik heb begrepen dat ze voornamelijk door de weeks werkt en inmiddels ook wel eens op zaterdag wordt gesignaleerd.
pipokoeien
14 mei 2012, 22:11
thanks!
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.