PDA

Volledige versie bekijken : Deense partij wil fundamentalisten weren met blote borsten



Admin
15 november 2010, 14:09
http://www.nu.nl/buitenland/2379430/deense-partij-wil-fundamentalisten-weren-met-blote-borsten.html


De Deense Volkspartij wil fundamentalistische immigranten weren door in een introductiefilmpje voor nieuwkomers beelden van blote borsten te laten zien.

De partij volgt hiermee Nederlands voorbeeld op, aldus de Deense krant Politiken. In een Nederlandse introductievideo voor nieuwe immigranten wordt getoond wat men kan verwachten te zien op een gemiddeld strand.

Pistol Pete
15 november 2010, 14:51
Shit, ik surfen naar de site in Denemarken in de hoop de borsten te kunnen zien zie ik niets...alleen dit plaatje:

http://media.nu.nl/m/m1fzm7qaa11t.jpg

Wel mooie borsten trouwens, zal dit nu de Deense Immigratie remmen? Ik denk eerder het omgekeerde, met zn allen naar Denemarken :)

facial
16 november 2010, 09:54
:biggrin:Werkt Megaboob bij deze organisatie, dan hebben ze niet alleen blote maar ook grote blote borsten