PDA

Volledige versie bekijken : Nina (Poolse)



Jansen
4 september 2010, 21:18
Nina : Poland
Figuur : slank
Billen : mooi rond
Gezicht : lekker knap en geil
Haren ; Lang zwart
Lengte : 165 cm
Borsten : cup C maar silliconen
Taal : Engels,Duits en Pools
Leeftijd ; 24 jaar
Ogen : 2 :biggrin:

Service : NMC,PZC,Kussen, massage en diverse standjes.

Ik had haar al enkele malen voorbij zien komen en de andere ijsberen hadden ook in de gaten dat dit een supermooi meisje was waar Jansen het wel eens mee zou gaan proberen.
Haar rode lippen en zwart strak rokje maakte het helemaal geil,daarbij had ze zwarte strakke nijlons aan tot over de knie en een zwart topje waar haar borsten bijna uitvielen. :freu::redface:

Ik ging aan de bar bij haar staan en vertelde weer dat ze mooie sprekende ogen had die er ook gevaarlijk uit konden zien.:tongue:
Ja dan heb je meteen een lach en een weder vraag.
Ze wou weten hoe ik heette en waar ik vandaan kwam.
Toen ze ook wou weten wat ik deed vond ze me interresant omdat ze daar wel oren naar had.
Maar ik wou wel eens weten wat ze op de kamer zou doen om geen misser te lopen.
Toen ze me vertelde over haar menukaart had ik daar wel oren naar.
Dus sleutel 1 en de spiegel ernaast.
Het kussen was matig en haar borsten waren gevoelig vertelde ze waarbij ik opmerkte dat ik haar borsten wel heel zou laten en ze niet kapot zou steken.:mad:
We hebben de kaart helemaal afgewerkt en met een doggy haar volgespoten.
Daarna vond ze dat het wel tijd was of een half uur extra eventueel.

Ik vertelde haar dat het beter was geweest als ze niet klok had kunnen kijken
omdat deze opmerking bij Jansen niet goed valt :frown:
Ik vertelde haar dat dat een minpunt was en ze gewoon beter kan afwachten wanneer de ijsbeer wil vertrekken.

Als ze niet van vlees en bloed was geweest had ik van haar een dummie kunnen maken lekker lichaam met mooie bef lippen en voor het pijpen heeft ze ook lekkere getuite lippen.
De borsten waren iets te hard dus hoop ik voor haar dat ze nooit vooruit uitglijd in de sneeuw anders ploffen ze misschien :hammer:
In de kleedruimte vertelde ik haar dat ze normaal E.10,- fooi meer had gekregen als ze niet over de klok had gelult,ze keek me aan en dacht dat het een geintje was haha zei ze maar Jansen bepaald zelf zijn geintjes dus kreeg ze niet meer dan E.50,- :biggrin:

Herhaling : Ja toch wel als ik goed geil ben en een snelle stevige wip wil. :gruebel:

In de kleedkamer had Badslipper spijt dat hij zich al aangekleed had :wand:

phoenix
4 september 2010, 21:57
wist je janssen dat we in het fokken van honden en kanaries al heel ver zijn, nu nog jou poolse dummie, prullipjes, zachte dikke tieten he, gewoon doorfokken......doen ze al heel lang met kanaries.......en zingen langer dan kanaries in het wild......wellicht geldt dat ook voor poolse dummies, als ze kreunen...........................

Badslippers
5 september 2010, 00:20
In de kleedkamer had Badslipper spijt dat hij zich al aangekleed had :wand:

Zeker weten, maar ik heb alvast geinvesteerd want ze kwam wel wat bietsen uit mijn snoepkraam. Het was qua "Looks" een heel lekker wijf. En volgens mij had je niet alleen haar lippen met je kitspuit bijgewerkt maar ook haar borsten nog eens goed doorgetectyleerd! Dat waren een paar lekkere memmen.

Jansen
5 september 2010, 22:23
Zeker weten, maar ik heb alvast geinvesteerd want ze kwam wel wat bietsen uit mijn snoepkraam. Het was qua "Looks" een heel lekker wijf. En volgens mij had je niet alleen haar lippen met je kitspuit bijgewerkt maar ook haar borsten nog eens goed doorgetectyleerd! Dat waren een paar lekkere memmen.

Hahaha ja het is een lekkere speelpop maar voorzichtig met haar borsten die zijn heel gevoelig (dus nog vrij nieuw denk ik ):biggrin:

rolo
21 november 2010, 13:20
Wie Nina 1 keer ziet zal haar niet snel vergeten. Ong 20j, strak, met zwart halflang haar en een echt jong koppie, grote ogen en een pruilmondje met wipneusje. Het meest in het oog springende zijn haar beide verstralers die prominent getoond worden en echt knalhard vooruit staan. In haar zwarte tanga met verder niets ziet dat er toch verdomd goed uit :eek:
Ze leek me arrogant en dat moest wel want na iedere 5m was er wel een onverlaat die haar aansprak, echter van een kamerbezoek kwam het niet, wat was er mis met haar? Tijd voor wat speurwerk :cool:
Na wat ongeinteresseerd geklets van haar kant, was de conclusie dat ze inderdaad wat arrogant was, echter was ze wel overtuigd van het feit dat ze erg knap was en de mannen voor het kiezen had. Ze was zo ongeinteresseerd in mij dat ze tussen ons ´gesprek´ in een 2e babbel starte met jonge jongen aan de rechter zijde, daar deze duidelijk door had dat ik al een ´boorclaim` op Nina´s bronnetje had gelegd wimpelde hij haar af tot haar merkbare verbazing, nadat ze me nogmaals indirect duidelijk had gemaakt dat het voor mij een eer moest zijn om met zo´n stoot de kamer op te mogen, stond het voor mij vast; dit werd experimenteel doorneuken :teuflisch:
Nu ben ik normaal geen plintenneuker maar Nina bracht iets in mij naar boven
wat ik alleen maar kan omschrijven als ´sanctieneuken´, een boetedoening voor haar omdat ze me moedwillig beledigde bij de intake-voorbereiding, en ja, zo´n reactie van mijn kant deed mij ook schrikken. :huch:
Op de kamer kon er wel een glimlachje af maar verder was alles teveel moeite voor haar, eventje probeerde zij onder het neuken uit te komen door te beweren dat haar condooms te klein waren voor mij, leuk geprobeerd toch. :thefinger:
Ik weet dat het fout klinkt maar het hoogtepunt van dit avontuur was wel de schrik in haar ogen toen ze voor de penetratie nog snel een kwak glijmiddel wou aanbrengen en tot de ontdekking kwam dat het pompje leeg was, hoe hard er ook werd geprobeerd er kwam net zoveel uit als bij mij na een 4e kamer seccie, slechts 1 druppeltje. Dat zou een moeizame neukbeurt worden, waarbij ze me heeft verwenst tot gesmeekt maar ze heeft volgehouden en dat moet ik haar toegeven, ze heeft uithoudingsvermogen. Later in de bar toch nog even bijgelegd en alles was weer ok :biggrin:
Conclusie voor mij is dat dit een onwenselijke grensverlegging was, en voor haar is de conclusie dat het herhalingsgevaar voor haar met mij ruimschoots 0% is. :ranting2:

Nami
3 december 2010, 23:01
Is ook Nina (ex-VV)!
Vandaag aanwezig in YY.

Big30
3 december 2010, 23:10
Is ook Nina (ex-VV)!
Vandaag aanwezig in YY.

Deze dame?
Nina Poolse (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?t=22699&highlight=nina)

Nami
3 december 2010, 23:13
Ja, dat is dezelfde!

Bubbelbader
4 december 2010, 21:07
Is ook Nina (ex-VV)!
Vandaag aanwezig in YY.

Wat een buitenaards lekker ding maar er was vrijdag toch minstens 1 persoon die haar helemaal uber de top geweldig vond, en ik was het niet.;)
Iemand met een snelle klik, zeg maar.

timd
4 december 2010, 21:11
Ja, mooi meisje is dit. Lijkt erg veel op Milana (GT)/ Juliette (VV), maar dan met grotere tieten. Ben helaas niet met haar op de kamer geweest want had mijn kruit verschoten..

Bief2
5 december 2010, 00:43
Ja, mooi meisje is dit. Lijkt erg veel op Milana (GT)/ Juliette (VV), maar dan met grotere tieten. Ben helaas niet met haar op de kamer geweest want had mijn kruit verschoten..

Je mist er niks mee. Ik denk dat dit wel de allerslechtste ervaring was in mijn meerjarige ervaring in YY. Zo mooi als ze is, zo koud en arrogant was ze ook op de kamer. Ik ben er 1 keer mee geweest en was na een 15-tal minuten terug in de bar. En ... dat was inclusief douchen. Never again.

Nami
14 december 2010, 20:58
Vandaag een topsessie van 1u gehad met deze topper. Ja, bij deze dame moet het klikken anders komt ze idd arrogant over. Bij mij pijpt en zoent ze of haar leven er vanaf hangt incl FT :betrunken:
Wel 50E per half uur, dus voor 1u incl 2x FT: E 150 :noproblem[1]: