PDA

Volledige versie bekijken : 13 Maart SBS6 Undercover: Illegale prostitutie



MichelJ
12 maart 2011, 20:54
Zondag 13 maart, 21.30 uur: Illegale prostitutie

Deze week gaat Undercover in Nederland undercover als prostituee en als klant en stuit in de wereld van de illegale prostitutie op ernstige misstanden. De verborgen camera’s laten zien hoe pooiers en escortbureaus alle regels aan hun laars lappen. Veel escortbureaus blijken onveilige seks aan te bieden, pooiers verkopen fabeltjes over soa’s en aids en prostituees worden door pooiers voorgehouden dat ze veel meer geld kunnen verdienen door te vrijen zonder condoom. Alberto neemt de proef op de som en gaat undercover als klant. Een confrontatie van Alberto met een pooier loopt behoorlijk uit de hand.

http://www.sbs6.nl/web/show/id=78327/langid=43/dbid=132/typeofpage=73941

BigBear
13 maart 2011, 16:08
Deze tekst staat op de tvgids


Condoomgebruik escortbranche vaak ontmoedigd

Met de verborgen camera als het perfecte wapen worden allerlei duistere zaken ontmaskerd door Alberto Stegeman en zijn team. Vele strafbare feiten die overal en dagelijks onopgemerkt plaatsvinden, zijn door Undercover in Nederland blootgelegd. Alberto haalt wederom zaken boven water die de verbazing te boven gaan.

In de illegale prostitutie is het schrikbarend gesteld met de gezondheidsrisico’s. Maar liefst twee van de drie escortbureaus in Nederland biedt onveilige seks aan als de klant daar om vraagt. Dat is het resultaat van een landelijk onderzoek van Undercover in Nederland naar escortbureaus. 66% Van de onderzochte de escortbureaus biedt orale seks zonder condoom aan, terwijl een op de zeven bedrijven zegt dat onveilige geslachtsgemeenschap ook tot de mogelijkheden behoort. In het verborgen cameraonderzoek, dat a.s. zondagavond op SBS 6 te zien zal zijn, legt journalist Alberto Stegeman pijnlijk bloot dat veel escortbureaus aankomende werknemers aanzetten tot onveilige seks. De bazen en pooiers houden toekomstige prostituees voor dat onveilige seks geen soa’s oplevert, maar wel veel extra geld. Marieke Ridder, prostitutie-expert van Soa Aids Nederland: “Schrikbarend en zorgwekkend dat het op die manier gebeurt. Als je in het prostitutieveld zit dan moet je goede bescherming bieden voor je eigen lijf.”

bergm550
13 maart 2011, 16:47
Deze tekst staat op de tvgids.

Citaat:
... 66% van de onderzochte de escortbureaus biedt orale seks zonder condoom aan ...

Marieke Ridder, prostitutie-expert van Soa Aids Nederland: “Schrikbarend en zorgwekkend dat het op die manier gebeurt. Als je in het prostitutieveld zit dan moet je goede bescherming bieden voor je eigen lijf.”


In Duitsland is orale sex zonder condoom in de FKKs gewoon onderdeel van het basispakket, en klaarkomen in de mond is 25 EUR extra in NRW en 50 EUR extra in omgeving Frankfurt (Hessen).

Het feit dat Marieke Ridder verontwaardigd is over deze percentages, toont aan dat ze geen prostitutie-expert genoemd mag worden. Het is toch algemeen bekend dat je in Nederland ook voor extra geld gepijpt kan worden zonder condoom.

Zelfs bij de ramen in Amsterdam is dit bespreekbaar. Ik weet niet waarom men zo verontwaardigd is. Zowel de vrouw die het aanbiedt, als de man die het vraagt, lopen beide risico's.

The Joker
13 maart 2011, 21:25
Komt er zo nog een aanwezigheidslijstje van ijsberen in de uitzending?

BigBear
13 maart 2011, 21:49
Is er belangstelling om de afllevering te downloaden?

Dolfie
13 maart 2011, 21:52
Is er belangstelling om de afllevering te downloaden?

Prima idee!!!
Wij kunnen die zender hier niet ontvangen:mad:

Grtz,Dolfie

MichelJ
13 maart 2011, 21:55
Is er belangstelling om de afllevering te downloaden?

Via usenet zijn de afleveringen altijd vrij snel te downloaden.


Tot nu toe weinig interessants in de uitzending: meeste gaat over PZC.

BigBear
13 maart 2011, 21:58
Via usenet zijn de afleveringen altijd vrij snel te downloaden.


Tot nu toe weinig interessants in de uitzending: meeste gaat over PZC.


Klopt maar er zijn veel mensen die geen usenet hebben.
Ik dacht aan een linkje via een sharing site.

Bosco
13 maart 2011, 22:08
http://www.sbs6.nl/web/show/id=117418/langid=43

BigBear
13 maart 2011, 22:15
Yep!
Ok dan hoef ik dit niet te uploaden, niet aan gedacht!

facial
14 maart 2011, 09:27
Dank je |Bosco ga dadelijk even kijken hoe spannend het allemaal is:biggrin:

Red Devil
14 maart 2011, 10:40
Het feit dat Marieke Ridder verontwaardigd is over deze percentages, toont aan dat ze geen prostitutie-expert genoemd mag worden.
Klopt. Ze is namelijk SOA-expert. En zij waarschuwt dat je van orale seks zonder condoom bijv. chlamidia kunt krijgen.

Don't shoot the messenger!

Groeten,
Red Devil :teuflisch:
P.S. Zelf heb ik ook liever PZC.

MichelJ
15 maart 2011, 20:27
Hier (http://www.binsearch.info/?q=uin.13032011.720p-MooH&max=100&adv_age=900&server=) nog een linkje voor de verzamelaars (usenet).

Bubbelbader
15 maart 2011, 21:27
Hier (http://www.binsearch.info/?q=uin.13032011.720p-MooH&max=100&adv_age=900&server=) nog een linkje voor de verzamelaars (usenet).

Michel,

de meesten zullen wel geen raad weten met x264 720p, win media player doet dat standaard niet. Of je moet weer een K-lite codec pack binnentrekken. Een mediaplayer die alles aftroggelt is ook nog geen gemeengoed.

Iedereen aan spotnet. niks moeilijks meer. Wel even zoeken naar skins, filters en editortjes. (@.be)

MichelJ
15 maart 2011, 21:35
VLC Player (http://www.videolan.org/) speelt bijna alles af.

En anders is google je vriend ;)

The Joker
15 maart 2011, 23:14
x264 is al ouder dan de meeste saunaclubs.
Alleen wat doe je met zo'n usenet bestand?
Torrents en Edonkey achtige meuk haal ik zo binnen, maar dit is nieuw voor mij.

facial
15 maart 2011, 23:27
Moet de gemiddelde ijsbeer dadelijk bijna systeembeheerder zijn :biggrin:

BigBear
15 maart 2011, 23:53
toch nog een linkje maken met een avi? :freu:

Big30
15 maart 2011, 23:55
Zijn er ook Video banden van? Bij voorkeur Sony Betamax :tongue:.

BigBear
15 maart 2011, 23:57
Zijn er ook Video banden van? Bij voorkeur Sony Betamax :tongue:.

http://img88.imageshack.us/img88/8924/n1702.jpg

VCR N1702!

Big30
16 maart 2011, 00:05
VCR N1702!
Je weet waarom V2000 het ondanks zijn technische superioriteit het moest afleggen tegen VHS?

BigBear
16 maart 2011, 00:27
Je weet waarom V2000 het ondanks zijn technische superioriteit het moest afleggen tegen VHS?

Philips wilde geen porno in de verhuur/verkoop op V2000
Van JVC(VHS) mocht het wel.

Porno is wat de massa wil, dus won VHS.

BigBear
16 maart 2011, 00:31
BB is status Ijsbeertje af en is nu jonge Ijsbeer! :tongue:

Big30
16 maart 2011, 00:41
BB is status Ijsbeertje af en is nu jonge Ijsbeer! :tongue:
Dankzij V2000 :biggrin:!

Tsja eerst kwam de porno via de Video het huis in, toen kwam de DVD en nu blijft men lekker thuis dankzij het internet :tongue:.

IJsberen laat ik in deze maar even buiten beschouwing ;). Die rijden juist door dat zelfde internet soms wel eens naar Duitsland heb ik me wel eens laten vertellen.

MichelJ
16 maart 2011, 07:21
x264 is al ouder dan de meeste saunaclubs.
Alleen wat doe je met zo'n usenet bestand?
Torrents en Edonkey achtige meuk haal ik zo binnen, maar dit is nieuw voor mij.


Kijk eens op www.binaries4all.nl (http://www.binaries4all.nl). Kost je wel een avondje leeswerk, maar op usenet kun je vrijwel alles vinden wat je zoekt...Nou ja... sommige mensen zoeken vreemde dingen :biggrin:

facial
16 maart 2011, 08:36
maar een videoband heeft wel wat nastolgisch:biggrin:

MiniME
17 maart 2011, 17:04
x264 is al ouder dan de meeste saunaclubs.
Alleen wat doe je met zo'n usenet bestand?
Torrents en Edonkey achtige meuk haal ik zo binnen, maar dit is nieuw voor mij.

Downloaden van Usenet bestanden gaat (vaak) op maximale snelheid. Lees inderdaad binaries4all.nl maar eens.

Als je geen zin hebt dit alles te lezen, download Grabit (http://www.shemes.com/) en downloaden maar!

VLC Player (http://www.videolan.org/vlc/) is vervolgens idd de makkelijkste manier om allerlei video bestanden af te spelen, ook h264.

Dan de uitzending zelf: wat een ongelooflijk naief gebeuren zeg: puur op sensatie beluste TV en totaal geen research gedaan. Zoals hiervoor al door andere ijsberen geschreven had ie met een klein beetje research kunnen zien dat er vlak over de grens tientallen clubs zijn met 100-en (1000-en?) dames en waar PZC de norm is (en dan heb ik het nog niet eens over de club waar zelfs openlijk NZC (alles ohne) aangeboden wordt :angryfire:).

Kleine zoektocht op het web leert dat ook gerenomeerde escort bureaus gewoon openlijk met PZC en zelfs CIM/CIF (FT/MMT) adverteren.

Dus wat voor schokkends heeft deze Stegeman nu eigenlijk ontdekt? Dat meiden gedwongen worden illegaal te werken, het zou goed zijn als ie daar verder op ingegaan was: wat zijn de consequenties, hoe kunnen meiden/klanten die illegaliteit constateren of vermoeden hier melding van maken? etc etc

Als ie het nu echt goed voor had met de dames uit dit vak had ie hier iets mee gedaan, nu is het alleen maar sensatie zoeken op basis van totaal geen nieuwe feiten.