PDA

Volledige versie bekijken : Lea,Duitse(ex-Kelly YY )



Dolfie
1 mei 2011, 20:10
Haarkleur/-lengte : Zwart krullend tot voorbij schouders
Lengte dame : +/- 1,65
Postuur/Cupmaat : Slank/ C+ CUP
Nationaliteit/Taal : Duits / Duits
Leeftijd : ik schat 30 jaar
Tatoeages/Piercings : Ja vrij veel met naam ex-man op haar rug;)/Navelpiercing
Service: Uitstekend
Voordelen: TZ,houdt erg van gebeft worden,PZC,NMC
Nadelen: Geen
Tijdsduur : 30 min.
Prijs : 50 euro
Extra’s bij het bezoek

Lea gaf aan dat ze nog maar pas in PSR werkt.Ze werkt ook in YY waar ze zich Kelly laat noemen en pendelt tussen de 2 clubs,echter ze bevestigde me dat ze hoogstwaarschijnlijk van PSR haar vaste club gaat maken.Dit ter info.
Ik belande met deze lieve Deerne op de kamer waarbij ze heerlijk zoende en me zelf vroeg om haar eerst te beffen.Ze genoot hier duidelijk van maar na een tijdje vond ik wel dat het tijd was dat zij haar lekker pijpwerk van in de tuin zou verder zetten.Dit deed ze wederom heerlijk:tongue: maar ze nestelde zich wel in 69 positie waarbij zij me ook aan het werk zette;).
Ik werd zo geil dat het tijd werd voor het condoom.Eerst in Christelijke houding en daarna in mijn favo standje doggy waarbij ze zelf ook goed mee in het ritme bewoog.Mijn eerste ontlading was een feit.Conclusie : deze meid heeft een hoog GFE gehalte,erg lief,houdt van haar werk en heeft voor mij herhaligszekerheid:betrunken:.
Grtz,Dolfie