Volledige versie bekijken : Populaire Horny Gebeurtenissen, Januari 2011
Bosco
2 januari 2011, 17:24
Afgelopen dinsdag was ik nog naar happy geweest met Suri en chauffeur. Kaajaa ging niet mee omdat hij een clubverbod opgelegd had gekregen van zijn meisje. :eek: SUCKER. De wegen waren schitterend schoon en ik legde de afstand van 240 km in 2 uur af. Wat een heerlijkheid met die 5 uur die week daarvoor. :freu: Bij binnenkomst werd ik al verwelkomt door Alexandra en ze vertelde meteen dat mijn vrouw de zondag daarvoor was vertrokken naar Roemenië.:eek: Toen ik ik van de eerste schrik was bijgekomen, bestelde ik maar snel 'n biertje en een bacootje en de telleurstelling was weg gespoeld.
Het duurde niet lang voordat Beatrice om mijn nek hing, en uitlachend zei ze, "aha no favorites for you are in the club". Ik zeg terug " I know, its time to eat some fresh meat". Krijg ik gelijk een stomp met de woorden " you are a bad boy, i hate you", en ze liep weg. Na een klein half uurtje dat ik lekker zat te kleppen met m'n vrienden en Alexandra, die gewoon gezellig ouwe jongens krentenbrood met ons mee deed, kwam Beatrice weer terug Bosco-hangen. Ze zei tegen mij " Bosco, I want to fuck your brains out so you will never refuse me again". Ik antwoordde koeltjes "we will see". "What we will see?" vraagt ze. "Iff you are capable" antwoordde ik. Met een glimlach zei ze "i get a key" en ze wist niet hoe snel ze er een moest hebben.
Op de kamer aangekomen walste ze over mij heen als een oververhitte locomotief. Er zat een hoop frustratie in, ze vrat mij op en wilde me letterlijk kapot neuken. Nadat ik alle gaten met alles wat ik heb wel meerdere keren had gehad, spoot ik de vitaminen shot tegen haar pas ingekorte amandelen. Toen we lagen bij te komen vroeg ze "and, how was it?" Koeltjes antwoordde ik weer "that it was great". (Ik gaat echt niet zeggen dat het de beste pornosessie van het jaar was.) Bij het afrekenen zegt ze nog dat ik een beautyfull wollet heb, ik zeg "I know, a nice girlfriend gave it to me". "A nice girlfriend? vraagt ze. "yes, a very nice one".
Waggelend kwam ik terug in de barruimte, ik dacht dat mijn bovenbenen zouden ontploffen. Mijn vrienden hadden inmiddels ook gekamerd en we waren uitgehongerd. Na de de weer overheerlijke freet gingen we een lekker bakkie weer tot ons nemen in de barruimte. Na een poosje bankhangen viel chauffeur en mij Mara op. Mij was ze wel vaker opgevallen maar dit keer had ze een witte bikini aan inplaats van dat zwarte jurkje, zodoende viel haar schitterende contouren mij ook pas voor het eerst op. Ineens staat chauffeur op en begint een beetje rond te ijsberen en Suri zegt tegen mij dat hij voor die Mara wil gaan. Ik zeg tegen Suri "roep hem eens" Suri roept chauffeur, ik sta op en stap rechtsstreeks op Mara af. chauffeur kwaad en gaf Suri een paar stompen omdat hij in een deuk lag van het lachen. :biggrin:
Na een uurtje lieve rustige GFE, met de lieve rustige Mara (https://www.ijsberenforum.com/forum/showpost.php?p=196209&postcount=2) was ik weer terug in de bar. Chauffeur was nog steeds boos op mij, maar nadat ik hem gezegd had dat hij nu toch met haar kan gaan was zijn boosheid over. Alexandra kwam om de haverklap steeds weer even bij mij zitten voor een praatje en een dolletje. Regelmatig deden wij ook het foto-zoek de verschillen-spelletje, waarin zij 10 keer beter is dan mij. Suri was inmiddels ook vertrokken met een dame en chauffeur was weer terug. Hij zei tegen mij van als ik nog wilde kameren ik dat nu moest gaan doen anders was er geen tijd meer.
Ik keek naar de klok en zag dat het 23:30 was, hij had gelijk. Ik zei tegen chauffeur dat ik eigenlijk best wel met Alexandra wil gaan, maar dat ik denk dat ze dat niet doet. Hij begint te lachen en zegt "wedden van wel". Hij zegt tegen Alexandra (https://www.ijsberenforum.com/forum/showpost.php?p=196210&postcount=10) "Bosco, wants to get a room with you". Ze komt naar mij toe en vraagt onzeker "really, do you really want me?" Lachend zeg ik " yes, I really want you". "But you know iff she finds out, she will kill me" zegt ze. "i know"zeg ik, "iff you don't tell her, I won't tell her, it stay's oure secret". Na weer een heerlijk uurtje was ik terug, en Beatrice vroeg met ik was geweest. Ik antwoordde "met mijn rechterhand". :biggrin:
Afscheid genomen van iedereen die ik kon, en ik had weer een uitstekende laatste dag in 2010 in happy achter de rug. :freu:
Tot gauw in 2011.
egon, Dr. Rammler
2 januari 2011, 20:58
goede Verhaal Bosco. :freu::rofl:
Flipper
5 januari 2011, 19:24
Die Beatrice he..
Niet om lullig te doen he bosco.. maar die spoort voor geen meter..
Laatste keer dat ik er was zat ze schandalen te maken dat ik niet met dr naar de kamer ging.. en wat ik me wel niet dacht en waarom ik niet met dr danste en me aanklampen en staan schelden...
Ik heb nog nooit een woord met die griet gesproken.. nog nooit recht aangekeken zelfs.... laten we zeggen i was not amused.. :angryfire:
Scoobert
5 januari 2011, 19:37
Die Beatrice he..
.. maar die spoort voor geen meter..
Hahaha, dat zal Dr. Rammler niet kunnen waarderen :biggrin:
Bosco
5 januari 2011, 19:39
Die Beatrice he..
Niet om lullig te doen he bosco.. maar die spoort voor geen meter..
Laatste keer dat ik er was zat ze schandalen te maken dat ik niet met dr naar de kamer ging.. en wat ik me wel niet dacht en waarom ik niet met dr danste en me aanklampen en staan schelden...
Ik heb nog nooit een woord met die griet gesproken.. nog nooit recht aangekeken zelfs.... laten we zeggen i was not amused.. :angryfire:
Tja.....breek mij de bek niet open. Als je haar 'n keer weigert gaat ze helemaal uit haar panty. En zo zijn er wel meerdere. Ik vind het wel lachwekkend allemaal dat soort gedrag. Ik speel er ook mee omdat het pure entertainment is voor me. :biggrin:
Op de kamer is ze echt wel een geile slet. ;) Tip: voel van te voren of d'r benen glad zijn. :biggrin:
seqoya
6 januari 2011, 11:17
Is angelina nog in PHG ?
Boy69
6 januari 2011, 12:24
Is angelina nog in PHG ?
Dinsdag was ze aanwezig
ijsbeer11
6 januari 2011, 12:27
Toch weer een reden om snel weer eens langs PHG te gaan..
Was mijn eerste sessie ooit in PHG, en wat voor een..
Beron
6 januari 2011, 20:05
Is there any update on the future of the PHG?
egon, Dr. Rammler
6 januari 2011, 21:04
ich will sehen was ich tun kann :gruebel:
normal kann ich nicht :baby2:
:eek: ich muss Freitagmorgen kurzfristig nach Nürnberg und habe abends 20 h noch Termin bei Steuerberater. :heul:
Der Steuerberater liesse sich noch verschieben, aber was nutzt es, wenn ich erst 21 h in PHG komme ? Lohnt sich nicht !
Daher: Termin ist leider gecancelt :frown:
sorry me
Willi69
6 januari 2011, 21:07
Business as usual... :sleep:
Willi69
6 januari 2011, 21:11
aber was nutzt es, wenn ich erst 21 h in PHG komme ?
Noch 4 Stunden mit Beatrice... :biggrin:
egon, Dr. Rammler
6 januari 2011, 21:14
Hahaha, dat zal Dr. Rammler niet kunnen waarderen :biggrin:
haha :biggrin: macht mir nix aus ;)
Jansen
6 januari 2011, 21:14
Tja.....breek mij de bek niet open.
Op de kamer is ze (Beatrice) echt wel een geile slet. ;) Tip: voel van te voren of d'r benen glad zijn. :biggrin:
Ja ik liep een keer langs haar toen ze op de kruk aan het lange pad zat en had daarna meteen krassen op mijn been.:eek:
( tussen haakjes ) is Louana nr.1 al terug ??
egon, Dr. Rammler
6 januari 2011, 21:17
Tja.....breek mij de bek niet open. Als je haar 'n keer weigert gaat ze helemaal uit haar panty. En zo zijn er wel meerdere. Ik vind het wel lachwekkend allemaal dat soort gedrag. Ik speel er ook mee omdat het pure entertainment is voor me. :biggrin:
Op de kamer is ze echt wel een geile slet. ;) Tip: voel van te voren of d'r benen glad zijn. :biggrin:
:gruebel: mir geht es auch so ähnlich wie dir, aber ich denk immer, der gute Service macht es wieder wett und ich bin nicht in der Lage ihr zu widerstehen :nee:
mal sehen was sie macht, wenn wir am 29.1.11 da alle zusammen auftreten haha
egon, Dr. Rammler
6 januari 2011, 21:25
Noch 4 Stunden mit Beatrice... :biggrin:
wie ? Ankunft: 21 h
Duschen und rasieren 1/2 h,
was trinken und bischen quatschen 1/2 h
dann ist es 22 h inzwischen.
von 22 h bis 01 h = nur 3 Stunden oder ?
dafür 1 Stunde Anfahrt und 1 Stunde Rückfahrt ?
na, ich weis nicht ??? :smoke:
und nicht zu vergessen, das ich dann schon von 06.00 h an unterwegs gewesen bin !!!
gignnl
7 januari 2011, 16:00
Na enkele dagen in de rustige eerste week van het jaar begon het te kriebelen,een bezoek aan het immer volgepakte gt ging het niet worden.
Het vroegere alternatief yy is het ook niet meer dus maar weer eens naar de phg getogen.
Het was hier tegen de avond heerlijk rustig,later stroomde het iets voller maar sfeer bleef goed.
Het eten was weer prima,diverse keuzes,en na zevenen zorgde de dj voor een
lounge sfeertje.
Damesaanbod was goed voor deze periode van het jaar.
Begonnen met roemeens/franse carina,hierna gestuit op willi69 geheimtip de tsjechische milena en afgesloten met andra een mooie russische.
In 2004 is alles eens begonnen met een russiche anastacia.....
Prima dagje voor herhaling vatbaar!
Scoobert
8 januari 2011, 11:35
Sja zo in het kort als de titel is mijn dag gisteren gegaan.
Alleen een opmerking in meetingpoint doet je al verschijnen in een lijst van aanwezigen :biggrin:
De pseudo nieuwjaarsreceptie van onze Goedgeiligman Jansen dus gaan bezoeken, zeker nadat Oblix me dwong via een smsje te gaan :tongue:
Het smsje van Fotobert kwam te laat en heb hem dan ook moeten bedanken voor een andere uitnodiging, het leven van een ijsbeer is niet altijd makkelijk :tongue:
Ergens rond 15u binnen in de club alwaar ik een half uur later Oblix en ook De Souza tegen het ijsberenlijf liep. Manke Nelis zelf kwam een uur later binnengestrompeld :wink:, maar die had in eerste instantie alleen maar oog voor zijn Louana, dus we zagen alleen een grijze sok en een brede witte rug :hah:
Binnen het half uur ging hij 5 keer met haar naar de kamer...........beren als hij zijn er niet veel. Of zou dat hebben gelegen aan de vele spiegels op kamer 15 ?
Ook TNT koerier MichelJ en een intelligente bisschop waren gearriveerd, later nog gevolgd door Ksie die dan de bekende beren compleet maakten. Toen ook nog giecheldoosje Angela achter de Theke haar opwachting maakte, was de omringende sfeer wel ok :biggrin:
Onder het genot van een fluitje champagne en een stuk home made taart van Jansen het nieuwe ijsberenjaar aangestoten. Niemand die het laatste stukje wilde .........wellicht meer trek in andere toetjes :smile2:
Nog even gekletst over PSV, alwaar Ksie wilde tussenkomen met een club uit 020, maar dat deden we snel in de kiem smoren hehe.
DeSouza nam zijn plaats aan de bar weer in, Oblix en ik gingen in de rookvrije hal staan, Jansen en de bisschop trokken het rookhol in en Ksie dook de kamer op.
In de tussentijd kreeg ik nog een sms binnen van een razzia in LR dezeflde dag ??? Daar zal nog wel over worden geschreven neem ik aan ....
UIteindelijk ging de jury zich eens bezighouden met wie er nu waren en welke in aanmerking kwamen voor een kamergang. De keuze voor mij beperkte zich tot een 3-4 meiden, en diegene waarmee ik eindelijk de kamer opging, die was daar niet bij :gruebel:
Nu ja, ik zal maar zeggen, Ksie bedankt voor de tip, ik was behoorlijk tevreden, net zoals zezelf en heb dan ook een eretitel van haar gekregen.....DER BESTE GAST DER WOCHE :biggrin::biggrin:
En nee, heb gewoon 75 euro betaald voor een uurtje, maar wie weet begint haar weektelling op vrijdag na 22.00u :thefinger:
Tegen half twaalf ingezelschap van ungepoppte Oblix :teuflisch: en bijna nuchtere DeSouza :baeh: het hazepad gekozen
De overige IJBF-ers lagen toen al naast hun vrouw in bed
Ow en per 1 februari komt er een nieuwe eigenaar, die gisteren al rondliep. VOlgens bronnen gaat er vanalles geinvesteerd worden.....schauen wir mal
:wink2:
Willi69
8 januari 2011, 11:45
en heb dan ook een eretitel van haar gekregen.....DER BESTE GAST DER WOCHE :biggrin::biggrin:
Warst Du der erste? :baeh:
Bisschop Gijsen
8 januari 2011, 12:07
Gisteren was het dan zover........de geur van vergane glorie opsnuiven.........
Omstreeks 15:00 bel ik met de hotline van onze kerkelijke instantie met mijn collega Pater Jansen (onderling bellen kost dan niks) om te informeren hoelaat hij ten tonele zou verschijnen.
Snel nog even de liturgie ophalen en dan koers zetten naar Planet Happy Garden.
Rond 18:00 draaide ik uiteindelijk de parkeerplaats op van the house of sins....
Het orgelmuziek schalde uit het etablisiment en ik drukte op de BEL (http://www.youtube.com/watch?v=5SuCmu7PMXk) maar het zoemertje hoor ik niet gaan.... vreemd zouden ze dat afgeschaft hebben ?
De nood was hoog en ik wou naar binnen, eindelijk had ik het door, vriendelijk ontvangen door de theke en mijn gewaad ontvangen.
Al snuivende naar de atmosfeer van dit filiaal van onze lieve heer liep ik naar de kleedkamer om mij zelf voor te bereiden op de dienst.
Het was eral gezellig druk en diverse zwartharige nonnetjes passeerden het wasdom.
Even leek het weer de eerste keer....de wow indruk....maar ook een gevoel van wat een *****tent (vergeef me)
http://www.katholieknederland.nl/imglib/kn_668260_dresscode6.jpg
Links van de kardinaal Pater Jansen en dreapta Bisschop Gijsen. (ter info)
Eenmaal lopende door de kloostergangen op zoek naar mijn waardige collega Pater Jansen en zijn volgelingen, maakte ik al kennis met diverse blonde & en zwartharige jeudige dames even voelde ik mij bert van leeuwen op de EO jongeren dag
http://www.eo-acties.nl/media/35632/afbeelding%201.png
Maar al snel werdt mij duidelijk dat deze dames precies wisten waarvoor de geslachtsdelen gemaakt waren door onze schepper. :bibber_2:
dus maar snel door de gangen gelopen op zoek naar lotgenoten
http://www.kloosterzwolle.nl/imgscaler/700------ffffff---1---L2ltYWdlcy91cGxvYWRzL0FmYmVlbGRpbmdfMDg4X01lZGl1bS 5qcGc=---.jpg
Via de hal kwam ik uiteindelijk bij de zaal waar het allemaal plaats vond, het was eral redelijk druk en meende achter de bar een ex-non te zien staan, al wurmende tussen de uitgestalde nonnetjes door vond ik het team van onze parochie Pater Jansen, Kerkblad bezorgen MichelJ, Weiwaterdrinker de Souza, verder klonken her en der nederlandse stemmen door de zaal en wisten diverse dames mijn gewaad al iets groter te krijgen op 1 meter hoogte en was dan ook een plaatselijke uitstulping die dan weer langzaam wegzakte omdat eerste de innerlijke mense gesterkt moest worden voordat er ook maar de inwendige mens van de nonnetjes gevuld kon worden, niettemin dacht ik een blonde roemeense te schaken voor na het eten, maar wat bleek het was een bulgaarse:bibber_2::eek: het was vaisy ofiets dergelijks.
Dit was een jagertjes voor mijn idee, maar aangezien ik al 4 maand geen orgasme had gehad wou ik haar nog niet het gevaar aandoen om VOOR het eten naar de kamer te gaan.
Oh de ex-non zag me in één keer staan en dat vroeg uiteraard om een uitgebreide knuffel van hoog niveau, heerlijk ! haar had ik wel gemist al hebben we nog steeds contact.
Maar goed de grote zaal begon een beetje leeg te lopen want er werdt geroken dat de kerkelijke maal klaar stond !
http://www.kloosterzwolle.nl/images/uploads/IMG_6291_(Medium).JPG
Het eten was netjes verzorgd en smaakte goed !
Na het eten toch maar weer even in de grote zaal gaan kijken waar vaisy met een nieuwe poging begon
Vaisy, een mooie dame met een mooi lichaam, praat goed duits, voor mij de eerste keer op een kamer in phg, ook sinds lange tijd.
Wat moest ik verwachten ? vergelijkings materiaal wat betreft bulgaars had ik, het werdt niet de spetterende sessie waar ik misschien wel op gehoopt had, wat hoopte ik eigenlijk ? ik wou gewoon neuken en vol butten :smile2:
Voor de kamergang de condities van haar diensten gevraagd.
Duidelijk ! € 50,- halfuur € 75,- uur.
Na een uur en wat zaad lichter de kamer afgekomen, gedoucht en mij bij de parochianen gevoegd in de grote zaal.
Op de terugweg door de kloostergangen werd ik aangeklamt door een klein roemeentje die me gelijk mijn bloedeigen adamsappel wou hebben, ze was een klein roemeentje die ondaks haar zwarte haar blond moet zijn, ze vertelde namelijk dat ze klein was :eek: Oh my GOD tis niet waar, ik heb geen plus bril maar een min bril dus ik en mijn broeder in nood Pater jansen konden toch echt wel zien dat ze werkelijk niet groot was.
Maar goed het lieve kind fickte meine kopffffff en dat is iets waar ik GEEN behoefte aan heb.... te opdringerig.
In de grote zaal (waar gerookt mag worden) had ik telkens al een roemeens dametje gespot die een mooie glimlach van zich afwierp richting mij...:liebe2:
Al teasend en ondeugende blikken over en weer en verder niets............
Het was tijd voor de taart en de champagne om het nieuwe jaar in te wijden !
Totul va fi bine !
In het nachtcafe voegden de de aanwezige bekende beren zich bijéén, pater jansen, michelj, desouza, obelix en Scoobert
Onder het genot van een stuk taart, champagne werdt de zegen over het nieuwe jaar uitgesproken.
Rond de klok van 20:00 weer even richtig de grote zaal gegaan om daar even te genieten van al het roemeense zwartharige zieltjes, wederom kwam die kleine iritante roemeense meine kopf ficken ! dute dute ! haidy tjuus.
Michelj ging ons verlaten en we bleven achter in dit etablisment met bloedmooie bidprentjes.
en alweer was ik aan het sjansen met een zwartharige roemeense met een leuk paars setje aan, ze was aan het spelen met een gast aan de bar en we hadden telkens oogcontact op een speelse manier.
Na een paar keer langs gelopen te zijn, wederom teasend besloot ik naast haar staande een colatje te bestellen.
Ze vroeg me ficky ficky ? ik zei ik heb geen hondje die ficky heet, de mijne heet anders. :biggrin:
Ze was in verwarring en wist niet uit welk land ik kwam, in het roemeens werden diverse zinnen om mijn oren geslingerd.... de verwarring werdt groter aangezien ik voorzichtig antwoorde in het roemeens (met dank aan talen instituut MichelJ).
Ze brabbelde over naar de kamer gaan, maar ze zat nog innig met iemand anders aan de bar.
Wat kun je dan het beste doen ? :biggrin::biggrin: weglopen ! ik wou wel met haar naar de kamer want ze heeft zo'n lief koppie ! die smile die deed het hem... "ze zijn allemaal zo lief"
Maar als doorgewinterde ijsbeer inmiddels, denkende aan alle adviezen van medeberen zakkenleger, extince, ace2, sonny niet te vergeten, jack42, big30, willem2, tiga, janjanjan, noglangnietuitgewandeld, pling, pistolpete, saruman en vele anderen door de jaren heen, moet je niet eenvoudig laten vangen door de dames, cursus dissen voor beginners begint vruchten af te werpen :biggrin:
ze kwam achter mij aanlopen en uiteindelijk belanden wij op kamer 2 geloof ik direct gelegen aan de kloostergangen van dit filiaal !
Dit werdt een hele mooie afsluiter van deze avond, ze was ontstuimig, passioneel en vertederend, een dametje die een mooi karaktertje heeft die helaas ook in het verkeerde beroep is beland uit geldnood.
Ze liet mij haar horloge zien, ik zei tegen haar mmm mooi horloge gekregen van je vriendje ?:biggrin: maar haar duits was nog niet dermate perfect dat ik begreep wat ze bedoelde, ze bedoelde kijk zolaat is het nu dat we op de kamer zijn.... Oh wat netjes van haar ! we stoeiden wat na een half uur maakte ze aanstalten om te willen gaan.... ze dacht een halfuurtje, maar bisschop gijsen had wel zin om een uurtje van te maken....
Het werdt nog een gezellig half uurtje erbij en daarmee een topafsluitertje !
Al Kletsend wou ze telkens gezoend worden waarbij de adamsappel niet ongeroerd bleef.
Topact ! ik ben alleen haar naam vergeten, ze vertelde dat ze nog maar pas een paar weken actief was in phg.
Zeer positief, netjes qua tijd, service en afrekenen, bij haar had ik vooraf niet gevraagd wat haar tarieven waren, bij het afrekenen vroeg ik haar wat ze van mij kreeg en netjes zoals het hoort vroeg ze € 75,-
Na nog even een blik in de grote zaal geworpen te hebben, was het tijd om de aftocht te blazen (http://www.youtube.com/watch?v=p1IqzU7-jNM)
afscheid genomen van de ex-non en mijn civiele kledij aangetrokken en richting de uitgang getogen.........
http://www.kloosterzwolle.nl/images/uploads/IMG_6231_(Medium).JPG
Wat blijkt je komt er sneller binnen dan dat je eruit kunt........ik vroeg HEM hoe ik het filiaal kon verlaten want na 5 min was ik nog niet instaat om het pand te verlaten, obelix bracht uitkomst, even op de bel drukken van HEM, voordat de theke mij uitgeleide deed kwamen toevallig de gekamerde dames nog even voorbij om afscheid te nemen, leka nosht en noapte buna, en buiten was ik, terug in de realiteit.
Even terug van weggeweest, een weerzien van van een paar ijsberen die ik heb leren kennen in de begin periode...
Het was een gezellig avond, maar het club verhaal blijft een apart verhaal met de ervaringen die in mijn geheugen gegrift staan !
Onderweg naar huis was er even weer het gevoel wat er was na het eerste bezoek aan GT in 2008, de specialegeur die je omringt van douchezeep of parfum van de dame die je nog ruikt....één woord heerlijk !
(heb een fetisch voor dames parfums :biggrin:)
Zo en nu de preek van morgen voorbereiden !
:blume: Bisschop Gijsen
lustman
8 januari 2011, 15:59
In de tussentijd kreeg ik nog een sms binnen van een razzia in LR dezeflde dag ???
En jij als lid van de zedenpolitie afdeling lolita bescherming was daar niet bij ? :gruebel:
heb dan ook een eretitel van haar gekregen.....DER BESTE GAST DER WOCHE
Je gaat er op vooruit. Van beste beffer naar beste gast. :love:
Ow en per 1 februari komt er een nieuwe eigenaar, die gisteren al rondliep. VOlgens bronnen gaat er vanalles geinvesteerd worden.....schauen wir mal
Weer een uitvlucht om elke week te gaan. :hah:
Scoobert
8 januari 2011, 16:17
Hey Lussie,
En waar was jij nu :P....
Meetingpoint stond je ook op....en iedereen was vol ongeduld in afwachting van de beste achteringang specialist van het noordelijk halfrond :P
Jansen
8 januari 2011, 19:38
Ja beste beren het was een super avondje in de kapel van PHG. :teuflisch:
Scoobert & Bisschop Gijsen hebben het al goed verwoord maar ook ik wil even aandacht geven aan deze avond.
Ik ben zelf met gebak rond 16.00 u aangekomen op het kerkplein van deze verdoemde kerk van gewezen nonnen en broeders. :angryfire:
PHG verwelkomde me met ook de opmerking dat de nieuwe eigenaar ook Pater jansen de hand wou schudden.:eek:
Ik vroeg wie de nieuwe eigenaar dan ook was en mij werd verteld dat hij per 1
febr. de zaak overneemt maar nu al ingewerkt wordt achter de schermen.
Na omkleden kwam ik in de bar waar ik de handen ging schudden van De Souza,Scoobert,Obelix en Michel.J.
Maar meteen krulde mijn pik richting Louana nr 1 dus ik moest haar meteen een geweldige kus gaan geven wat ongeveer 2 minuten duurde.
De sleutel kwam natuurlijk snel en nr 15 de spiegelkamer lag voor de hand.
Na wat uitspattingen op de kamer me weer onder de beren gemengd.
En na een half uurtje kwam Bisschop Gijsen ook het rook en drankgelag binnen. :baeh:
Ja het werd een gezellige middag en begin van de avond met heerlijk eten van PHG erbij.
Janine vroeg als er wensen waren dat ik er mee moest komen (ja ik zal haar missen na 1 febr.)
Omdat Sacha de nieuwe eigenaar achter de schermen had gehoord dat Jansen in het cafe champagne en gebak rond 20.00 u zou laten aanrukken melde hij aan Ernest dat ik even langs kon komen.
Deze Sacha ( Duitser van ongeveer 35 jaar in net pak als een playboy dus niet als een uitsmijter met tatoo's ) is een nette vent die er ook nog eens wat geld in gaat steken in grote verbouwingen.
Rond 20.00 u kregen we gabak en champagne en werden we gefeliciteerd als allemaal jarige beren die daar zeer welkom zijn.
Ksie was ook al aangeschoven en ook een paar ander beren nog gesproken waarvan ik de naam vergeten ben maar wel van het forum zijn.
ook Bonzo met vriend en later ook de Turkse vrienden Ali & Baba dus al bij al vele bekenden samen aan de drank.;)
Scoobert heeft Alexander de masseur nog in het zonnetje gezet wat ik later op de avond ook heb gedaan.
De Souza ging tussen glas 15 en 16 nog even naar de kamer met een spettertje (naam vergeten) met een glas in zijn hand en 2 in zijn jaszakken.:biggrin:
Louana,Xenia,Celin,Andrea,Angelina,Beatrice,Rachel l en andere hebben dan ook allemaal de nieuwjaarskussen uitgedeeld.
Er waren rond de 50 dames waaronder ook een aantal nieuwe uit Duitsland.
TNT koerier MichelJ moest als eerste weg vanwege zijn nachtbezorgingen en de pizza die bij hem bezorgd zou worden rond 00.00 u
Scoobert & Obelix gingen regelmatig een fris luchtje scheppen in de hal en De souza ruilde regelmatig zijn glas om.
Het gevaarlijke op de avond was dat de Bisschop Gijsen weer aan het
verliefd worden was met een Sonny meisje :eek:
Ook in de hal was een Roemeense die geld van de Bisschop wou in ruil van sex
Hij twijfelde maar toen heb ik haar verteld dat ik de pimp van de bisschop was en is ze snel weg gerend :biggrin:
Op afstand keek ze nog een keer om naar mijn been en voet en rende verder het nachtcafe in.
Helaas kreeg ik toch weer wat last van de blessure en ben toen na innig afscheid met Janine de kapel weer gaan verlaten.
Ik vertelde op het laatst dat ik volgende week weer terug kwam :biggrin:
Om de tekeningen te bekijken.:gruebel:
Het was een gezellige avond met de beren onder elkaar en jammer van de afwezige Egon-Rammler,Willi69,Lustman,Alabama,Joopslim e.a. die afgemeld hadden.
Bij het verlaten van PHg kregen we te horen van af het netwerk van Scoobert-media dat er in L.R. een razia aan de gang was maar omdat Pistol Pete & Sonny in een ander club zaten is er niemand opgepakt.:biggrin:
Ja het was een gezellige nieuwjaarsreceptie in PHG.
:annieengel::annieengel::annieengel::annieengel:
lustman
8 januari 2011, 20:15
Hey Lussie,
En waar was jij nu...
Meetingpoint stond je ook op....
Ik had me voor de grap afgemeld. :hammer:
Jansen
8 januari 2011, 20:45
Ik had me voor de grap afgemeld. :hammer:
Afgemeld of aangemeld :gruebel::gruebel:
Soms snap ik echt niets van echte Belgen. :confused:
egon, Dr. Rammler
8 januari 2011, 21:17
:heul: es tut mir sehr leid, das ich nicht konnte :eek:
danke für eure Berichte :wink:
Bisschop Gijsen
8 januari 2011, 21:37
ja ja das war scheisse von dir egon....war das die gelegenheid dich kennen zu lernen und bist du nicht dar :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
:blume: Bisschop Gijsen
Scoobert
8 januari 2011, 21:45
............Er waren rond de 50 dames .....
Patertje niet doorslaan he......die waren er echt niet :biggrin:
Jansen
8 januari 2011, 22:17
Patertje niet doorslaan he......die waren er echt niet :biggrin:
Volgens Jannine wel ? :eek: dus als ik lieg dan liegt Jannine ook.:biggrin:
Willi69 kan helaas vandaag het niet bevestigen.
Maar als je terug denkt dan zaten er gemiddeld 8 dames bij nachtcafe en onder.
4 onder de douche.
kleedruimte ook een stuk of 5 (kon jij goed inkijken vanuit de gang.)
25 dames zeker aan de bar of op kruk
En dan waren er gemiddeld nog 10 tot 15 kamers bezet.
Dus paterje slaat nog niet zo ver door denk ik.;):hah:
egon, Dr. Rammler
9 januari 2011, 20:36
ja ja das war scheisse von dir egon....war das die gelegenheid dich kennen zu lernen und bist du nicht dar :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
:blume: Bisschop Gijsen
:eek: bin aber nicht katholisch :teuflisch: ik ben Protestant
und noch dazu ein alter Sünder :heul:
Gruss Egon
PS: wenn du Zeit hast, komm am 29.1. :wink:
egon, Dr. Rammler
9 januari 2011, 20:54
Ja beste beren het was een super avondje in de kapel van PHG. :teuflisch:
Scoobert & Bisschop Gijsen hebben het al goed verwoord maar ook ik wil even aandacht geven aan deze avond.
Ik ben zelf met gebak rond 16.00 u aangekomen op het kerkplein van deze verdoemde kerk van gewezen nonnen en broeders. :angryfire:
Het was een gezellige avond met de beren onder elkaar en jammer van de afwezige Egon-Rammler,Willi69,Lustman,Alabama,Joopslim e.a. die afgemeld hadden.
Bij het verlaten van PHg kregen we te horen van af het netwerk van Scoobert-media dat er in L.R. een razia aan de gang was maar omdat Pistol Pete & Sonny in een ander club zaten is er niemand opgepakt.:biggrin:
Ja het was een gezellige nieuwjaarsreceptie in PHG.
:annieengel::annieengel::annieengel::annieengel:
:smoke: Willi69 war in geheimer Mission zusammen mit Saunameister Robin in einem Ort, der mit dem Buchstaben G anfängt und wo ich schon jahrelang nicht mehr hingehe :wink:
Pistol Pete
12 januari 2011, 10:49
Pfff, dat ws even zoeken naar het populaire horny draadje, liefst 2 klikken meer, mijn pols is oververmoeid geraakt :eek:.
?Nu ik het gevonden heb kan ik meteen even vermelden dat het dinsdag (gisteren) weer prima toeven was in PHG. Omdat ik al vroeg in Duitsland moest zijn en snel klaar was had ik tijd over voor mijn favoriete hobby. Het was zelfs zo vroeg dat ik besloot eerst een rondje over de Vulkanstrasse in Duisburg te struinen alvorens een club uit te kiezen. Dat zou me geen windeieren leggen:freu::freu:.
Kennis mogen maken met Roxy in de Blue Moon, wat een heerlijk pistolmeisje, een blonde versie, max 155 cm en een kilo of 45 :eek::eek:. Fraaie body met de door mij zo felbegeerde a-cupjes. En, sex op saunakwaliteit nivo. Toen ik haar zag staan was ik verkocht, maar ik zal elders een draadje over haar beginnen. Na een sessie van een uur mijn automobiel weer opgezocht. Inmiddels had ik al een smsje gekregen van een goede ijsbeervriend (nee, dit keer niet Sonny die bereidt zich voor op zijn finest hour op donderdag 13 januari in GT :freu:). Mijn favoriete dames waren weer terug in de blije tuin! En zo geschiedde het dat ik rond de klok van 19 uur in Oedt arriveerde.
Er waren niet te veel dames aanwezig, grof geschat zo een 25. Maar mijn toppertjes waren inderdaad er weer. Na een hartelijk weerzien moest ik toch een keuze maken. Na die sessie met Roxy was er niet zo heel veel libido meer over merkte ik. Het was Andrea die het meest doortastend was en zo belandde ik kort na binnenkomst al op de kamer om er de komende 2 uur niet meer van af te komen. Wat ik allemaal op de kamer uitvreet heb ik al vaak op andere plekken opgeschreven. Hier kan ik er mee volstaan dat het weer een topsessie was:):):). Helaas waren er daarna verongelijkte blikken van andere dames maar ja, die komen (mezelf kennende) ongetwijfeld wel weer aan bod de volgende keer als ik PHG bezoek.
Al met al weer een geslaagd bezoek. Toen ik vernam dat mijn numero uno, de Duitse Eliana, ook weer gesignaleerd was afgelopen zaterdag in PHG wist ik weer zeker dat ik ook de komende weken niet zal zijn weg te slaan uit deze club.
Fazit: goed eten, heerlijke meiden, prima sex. :wink2::wink2::wink2:
Jansen
12 januari 2011, 23:24
Net terug uit PHG :
Eten was goed.
Louana was lekker.
Kwam een keer klaar.
Voldoende dames rond de 40
Geen bekende ijsberen.
Massage van Alexander ook perfect.
Regent buiten.
Slecht zicht op snelweg.
Ga nu slapen.
Bredero
12 januari 2011, 23:56
Net terug uit PHG :
Massage van Alexander ook perfect.
Alexander op woensdag? Heeft ie z'n schema gewijzigd of was hij er éénmalig op woensdag?
Bosco
16 januari 2011, 11:23
Net terug uit PHG :
Eten was goed.
Eten was heerlijk
Louana was lekker.
Miss ijsbeer was heerlijk
Kwam een keer klaar.
Kwam meerdere keren
Voldoende dames rond de 40
rond de 50
Geen bekende ijsberen.
2 bekende ijsberen.
Massage van Alexander ook perfect.
Zou het niet weten.
Regent buiten.
Het was droog
Slecht zicht op snelweg.
Het zicht was goed.
Ga nu slapen.
Ben net wakker
Jansen bedankt, dit scheelt een hoop tijd. :biggrin: :freu:
Dalton
16 januari 2011, 13:04
Jansen bedankt, dit scheelt een hoop tijd. :biggrin: :freu:
JANSEN fluit veel:ranting2:
Willi69
16 januari 2011, 13:52
Willi69 war in geheimer Mission in einem Ort, der mit dem Buchstaben G anfängt...
Ich war gestern schon wieder an einem Ort, der hinten mit "G" anfängt. :tongue: Für Dich wäre vermutlich nichts dabei gewesen, außer vielleicht Beatrice, Ebru oder Simona. :baeh:
Scoobert
16 januari 2011, 16:42
JANSEN fluit veel:ranting2:
En jij zeikt teveel :heul:
Jansen
16 januari 2011, 17:25
JANSEN fluit veel:ranting2:
Dalton slijmt en jankt veel :biggrin::biggrin:
egon, Dr. Rammler
16 januari 2011, 19:52
Ich war gestern schon wieder an einem Ort, der hinten mit "G" anfängt. :tongue: Für Dich wäre vermutlich nichts dabei gewesen, außer vielleicht Beatrice, Ebru oder Simona. :baeh:
die E B R U !!!
die schönste kurdische Frau die ich kenne :luvlove::freu::freu::freu::smkiss:
und ich hab keine Zeit :heul:
ich hoffe Willi69 du hast sie nicht erschreckt mit deiner Anwesenheit :eek:
sonst hast du keinen so schönen Geburtstag am 29.1.11 !!! :wink:
PS: der 1.FC Köln hat in Kaiserslautern leider nur 1:1 gespielt
die Mods können dann wohl Ebru vom World wieder zum PHG versetzen
Maverick 69
19 januari 2011, 17:17
Wollte mich gerade für die Tombola eintragen. Kann mir einer sagen wo diese jetzt ist? Auch die Anzeige ist weg. Was ist im PHG los?
Big30
19 januari 2011, 17:29
Wollte mich gerade für die Tombola eintragen. Kann mir einer sagen wo diese jetzt ist? Auch die Anzeige ist weg. Was ist im PHG los?
Eigentlich ist nicht so viel los. Nur ist PHG zur Zeit keine Werbepartner mehr, also gibt es auch keine Tombola.
Skipper62
19 januari 2011, 18:04
Eigentlich ist nicht so viel los. Nur ist PHG zur Zeit keine Werbepartner mehr, also gibt es auch keine Tombola.
Habe gehort der Markus soll wieder zurück sein. Ist das richtig?
Admin
19 januari 2011, 18:06
Habe gehort der Markus soll wieder zurück sein. Ist das richtig?
Tja, so etwas.....
Aber vielleicht war er nie weg :rolleyes:
:wink2:
Maverick 69
19 januari 2011, 18:09
Tja, so etwas.....
Aber vielleicht war er nie weg :rolleyes:
:wink2:
War letztens auch im PHG und hatte ein gutes Zimmer mit Stella. Hat mir gesagt, dass Markus ab 16.01.2011 wieder das Zepter übernommen hat.
uurtje
19 januari 2011, 18:40
Dat zou weleens goed nieuws kunnen zijn. Valkuil in deze: de verwachtingen zijn hoog gespannen.....
Maverick 69
19 januari 2011, 19:50
Dat zou weleens goed nieuws kunnen zijn. Valkuil in deze: de verwachtingen zijn hoog gespannen.....
Hoffe das dann PHG zu altem Glanz wiederfindet, wenn das richtig ist.:freu::freu::freu:
Skipper62
19 januari 2011, 19:52
Hoffe das dann PHG zu altem Glanz wiederfindet, wenn das richtig ist.:freu::freu::freu:
Das hoffe ich auch, Dann werde ich wieder öffter im PHG sein.:hammer::hammer::hammer:
Willi69
20 januari 2011, 09:29
Wollte mich gerade für die Tombola eintragen. Kann mir einer sagen wo diese jetzt ist? Auch die Anzeige ist weg. Was ist im PHG los?
Ihr könnt euch für die Tombola im PHG eintragen (Meeting Point), dann müsst ihr allerdings am 29.1. auch persönlich anwesend sein (gegen 19:30 Uhr). ;)
Pistol Pete
20 januari 2011, 13:40
Gisteren na een afwezigheid van 5 dagen, oeffff, weer naar phg gegaan. Het was rustig met beren en dames. Na eerst bij binnenkomst de poot van jansen te hebben bekeken en zijn ogen :) snel nog wat voer naar binnengewerkt. Er waren genoeg mooie meiden had jansen gezegd. PP zag alleen maar jansenmeisjes :), en ik moet zeggen ze worden steeds jonger en dunner...nog even en PP kan plinten neuken met een jansenmeisje.
Maar zonder gekheid, het was goed toeven in phg. Ik besloot eerst te buurten met Roberta en al gauw vlogen de vonken eraf. Roberta kwam met een idee een trio te doen met haar iets vollere lookalike en newbee Mona Lisa. Toen ik haar heerlijke a-cupjes in mijn handen had terwijl ik met 2 dames tongend in de bar zat hoorde ik mezelf zeggen: where is the key???
Op de kamer werd het een geile bende. Na een half uur werd een knallend hoogtepunt bereikt. Ook later liet vooral Roberta zien niet alleen over prima presales te beschikken maar ook goede aftersales te hebben. Ik werd bijna verleid een tweede keer, maar dan alleen met haar, te kameren. De gedachte dat ik in de triosessie bijna een half uur nodig had liet me besluiten het bij lekkere aftersales te laten. Het was weer een lekker avondje in de blije tuin.
Maverick 69
20 januari 2011, 16:04
Ihr könnt euch für die Tombola im PHG eintragen (Meeting Point), dann müsst ihr allerdings am 29.1. auch persönlich anwesend sein (gegen 19:30 Uhr). ;)
Gibt es dann etwas besonderes im PHG, dass man persönlich anwesend sein muß?
Willi69
20 januari 2011, 16:53
Gibt es dann etwas besonderes im PHG, dass man persönlich anwesend sein muß?
Ja, eine Tombola! :freu: Die Gewinne müssen eventuell am gleichen Abend eingelöst werden, Details folgen noch. ;)
Außerdem kann man dann den Geburtstagskindern persönlich gratulieren... :lostit:
egon, Dr. Rammler
20 januari 2011, 20:47
Tja, so etwas.....
Aber vielleicht war er nie weg :rolleyes:
:wink2:
als eigenaar ist man nie weg ;)
Fakt ist, der Laden war verpachtet (Pächter ist den wie immer gut unterrichteten Kreisen bekannt)
ab 1.2. neu verpachtet und der neue Pächter ist auch schon bekannt.
also kommt am 29.1. zur Geburtstagsfeier :biggrin: vielleicht lässt er sich ja auch sehen :biggrin:
kempie
20 januari 2011, 23:18
Afgelopen vrijdag naar PHG geweest. Was daar in oktober en zag daar toen een paar heerlijke dames maar ben toe uiteindelijk met maar 1 gegaan waaraan ik een beetje verslingerd ben geraakt en die van club verhuiste. Deze dame is nu gestopt dus eindelijk tijd om terug te gaan en absoluut geen spijt gehad.
Las al veel goede dingen op het forum en dat er veel mooie dvp's rond liepen wel. Ik keek m'n ogen uit nog nooit zoveel mooi dvp's bij elkaar gezien. Uiteindelijk waren er de hele dag meer DVP's dan mannen. Het was niet druk waardoor de bar dit maal niet een keer veel te vol was. Kwam een paar oude bekende tegen en het werd dus nog heel gezellig ook. Eerst gekozen voor een sessie met anna deze sessie was matig maar was gelukkig geen matstaf voor de rest v/d dag. Daarna ook het genoegen mogen hebben een uurtje met de practige Lounna te kameren. Was een uitstekende sessie. Maar de beste sessie van de dag was toch met de blonde jennifer. Ook de dag fantastich afgesloten met een sessie met andrea. Dan zag ik ook nog de heerlijk evelien met heerlijke vriendin en de heerlijk Vanessa en nog een heerlijk blondje waarvan ik de naam niet weet.
Ik kom niet zo vaak die kant op dus hotellletje geboekt en de volgende dag naar VV daar zoe een party zijn. Daar 1 keer gekamerd maar tegen zessen waren er nog niet veel leuke dames. Kon het dan ook niet laten om weer naar PHG te gaan daar wederom gekamerd met Jeniffer en het was wederom heel goed wou nog wel wat maar voelde of dat wat teveel van het goede was geweest in 2 dagen dus toen maar vertrokken.
PHG was heerlijk als het zo blijft zien ze me snel weer terug.
Jansen
21 januari 2011, 00:18
Woensdag in PHG geweest samen met Sonny,10CC en Pistol Pete.
Ik was te laat voor eten.
Sauna te heet.
Alexander was er niet.
pizza was vet.
Louana was lekker.
Terugweg was donker.
Einde verslag PHG;)
Dalton
21 januari 2011, 11:55
Gisteren is de nr2 van MISS IJSBEER in HAPPY-GARDEN begonnen.
Ze wilde zo graag naar EGON RAMMLER.:freu::freu:
egon, Dr. Rammler
21 januari 2011, 12:03
Gisteren is de nr2 van MISS IJSBEER in HAPPY-GARDEN begonnen.
Ze wilde zo graag naar EGON RAMMLER.:freu::freu:
:eek::bibber_2: wie Dalton, das kann nicht war sein !!
tu mir das nicht an :angst:
es bleibt mir nix übrig, ich werd einen "Leibwächter" mitbringen :gruebel:
au weia, das gibt Ärger am 29.1. zu Willis Verjaardag (Schlägerei zwischen Beatrice und Nr. 2 möglich)
Dalton
21 januari 2011, 12:08
:eek::bibber_2: wie Dalton, das kann nicht war sein !!
tu mir das nicht an :angst:
es bleibt mir nix übrig, ich werd einen "Leibwächter" mitbringen :gruebel:
JA ze is gisteren begonnen en op zoek gegaan naar jou.
Alle hoeken en gaten heeft ze nagekeken in HAPPY maar geen herr EGON daarna heeft ze de hele nacht thuis zitten te huilen,dat arme kind.
egon, Dr. Rammler
21 januari 2011, 12:12
JA ze is gisteren begonnen en op zoek gegaan naar jou.
Alle hoeken en gaten heeft ze nagekeken in HAPPY maar geen herr EGON daarna heeft ze de hele nacht thuis zitten te huilen,dat arme kind.
:biggrin: ich weis ja, das mein Pieleman am besten schmeckt aber:
Konntest du das nicht verhindern ? was mach ich denn nu ???
Dalton
21 januari 2011, 15:51
:biggrin: ich weis ja, das mein Pieleman am besten schmeckt aber:
Konntest du das nicht verhindern ? was mach ich denn nu ???
Een goede raad van mij "gewoon doorgaan met adem halen":biggrin:
Scoobert
21 januari 2011, 21:35
Ik waag me er toch maar weer eens aan ;)
Gisteren op weg voor me wwerk naar de Belgische hoofdstad ineens telefoon van mijn ijsberenmaat Fotobert. Wat ik aan het doen was en van die dingen, ik baalde als een stekker dat ik nog moest rijden en dan nog eens een megavervelende vergadering te hebben en na een kort gesprek duwde ik het gaspedaal in....hoe sneller ik rijd, hoe sneller ik weer thuis ben ook :gruebel:
50 Kilometer voor mijn eindbestemming ineens weer telefoon, de vergadering was gecancelled en we hoefden niet te komen. Na een paar vloeken :angryfire:, keede ik bij de eerste de beste gelegenheid en zette koers weg van het land van o.a. Lustman, Raul7 en Dolfie richting thuisland, alwaar ook medeberen Badslippers, Jansen, Fotobert, Ricardo Bananaen Buttinsky wonen (zo zeven nominaties zijn binnen :thefinger:)
Onderweg het stoute idee opgevat dan maar van ellende het gaan clubben, al was ik nog eruit welke club met een bezoekje zou vereren. PHG, LR of toch VV....de anderen waren om diverse redenen geen optie.
Besloot de keuze te maken als ik bij Kreuz Mönchengladbach aan zou komen en zo gezegd zo gedaan dus. De keuze viel dan op PHG......tja ANGELA :littleangel:
Ergens rond 15.00u drukte ik de deurbel in en werd binnengelaten door Elena die me welkom heette en vroeg of ik er de eerste keer kwam...ow nee dat is het foute vervolg :biggrin:
Ze vroeg dat dus niet en gaf me met een smile een badjas en een nog warme handdoek, deze keer wit, een sleuteltje met een rood labeltje en ik betaalde haar met 50 euro.
Ik liep richting de kleedruimte en toverde mij om in een ijsbeer, alleen de witte haren lieten zien dat ik slechts een halfbloed beer ben :). Geen bekenden op dat moment, hetgeen nog wel zou veranderen.
Ik lipe door naar het nachtcafe, maakte mezelf een Latte Machiatto en slurpte die lekker leeg, een schuimbaardje was mijn deel. De verhouding mannen-meiden was op dat moment 1 oop 3, dus als man was je dus opgejaagd wild.
Ik werd aangeklampt door een Roemeense, die ik niet herkende, een Bulgaarse, die ik niet wilde, Simona uit LR wuifde ik ook weg en ineens stond Monique voor me.....ook roemeens, maar al voor mijn gevoel jaren niet meer gezien. Zuigend op een lolly stootte ze me aan en glimlachte en draaide me dr wang toe en nam de kussen in ontvangst die ik vrijgevig, als ik ben uitdeelde.
Ze zag er goed uit, iets zwaarder dan eerder, maar nog altijd mooi slank en strak (ze is gestopt met roken). Ik zei meteen dat Pipokoeien dit had moeten weten, maar die was er dus niet en Monique keek treurig en liep na wat geklets naar het nachtcafe. Ik nam plaats aan de gokautomaat, nu kon het nog want het goksyndikaat uit Roemenie sliep denkelijk nog.
Niet veel later stond Tegeil ineens naast me en informeerde of de niet bespeelde automaat naast me vrij was hetgeen ik bevestigde.
Uiteindelijk werden we beiden rijker van dat gegok, mijn bezoekje was finacieel dus een succes, knalmatig was het dat nog uit ;)
De kussen die ik Angela kon geven waren al een soort hoofdprijs :freu:
Jansen zijn nummer 1 liep alleentjes rond, MichelJ zijn Roemeentjes waren ook vrijgezel en een aantal Duitse meiden waren in het nachtcafe eieren aan het leggen.
Dit gebeurde vlak naast de Hollandse dioxine vrije varkensstal waar een aantal zeer luidruchtige Nederlanders even liet zien hoe goed ze wel niet waren en hoeveel flessen bier ze tegelijk in hun hand konden houden, vakantieman gezellig he :asshole:
Monique kwqm nog eens en ik kon hqqr ook niet troosten...en toen was hij daar ineens.......lustpilarme Pipokoeien :lostit:....Monique straalde , Pipokoeien steigerde :luvlove:
Niet veel later verdwenen ze naar hun liefdessuite en de eerste uren heb ik hun niet meer gezien, Pipo klaagde daarna alleen dat er zoveel lekkers rondliep dat hij niet wist waar hij moest beginnen.
Ik had intussen mijn handen vol aan Angela die met graagte wat knuffels en wat kussen in ontvangst wilde nemen, een kamergang zat er helaas weer niet in (neee dass geht doch nicht du hihihihi)...ach ja wie niet waagt blijft maagd :joke:
Het eten ariveerde rond 18.30u en omvatte wortelpuree, SpÄtzle, dikke gehaktballen, kippebouten en nog andere dingen. Ik kreeg mijn bord niet leeg en moest ook stoppen bij de derde gehaktbal :tongue:, Tegeil at stug door en verorberde dus wel drie ballen.
Het patroon dat ik ken bij PHG verliep niet anders dan normaal want 28 minuten na de laatste hap, daalde ik de trap af de kelder in en nam de eerste deur links......de wc :exactly[1]:
Een drukperiode en een douche later stond ik in het halletje bij de ingang en orienteerde ik me eens op het damesbestand, dat zeker qua aantal groot was.
Ik werd, GT matig, door een drietal dames aangerand en kreeg de zeer originele vraag of ik 'Lust' had, of of ik 'Gesellschaft' brauchte. Zucht, een daar wordt scoobert niet blij van.
Ik had op een bepaald moment de keuze uit drie meiden, eentje was denkelijk dauergebucht, de twee anderen deden hun best om de meest norse blik te hebben van de dag........echter ze hadden wel lekkere figuurtjes :wink:
Na gewik en geweeg, een Latte leeg en wat kauwgumpies en wat geklets met Pipo die besloot naar huis te gaan, dan de knoop doorgehakt.....vlak voor het vertrek van Pipokoeien kwam Alexandra langs en ik besloot maar eens kennis te maken.
Niet veel ater vond ik mezelf terug op kamer 4 en deed Alexandra haar best om mij te laten geloven dat ik geweldig goed ben in bed.....ben ik natuurlijk wel, maar klaarkomen na 2 minuten likken....nee dat geloven we niet.....wel Oscarwaardig trouwens :thefinger: Proffesioneel werd ik verwend en na een krappe 25 minuten stond ik met badjas en al aan op de gang en dacht....pffff nee.....
De bar was inmiddels bedkt met een grijze grauwe lucht die 20 cm dik onder het plafond hing. Ik waagde me niet meer binnen, nam snel een douche en trok me kleren aan. Cristiane informeerde nog bij het buiten gaan of alles ok was, ik knikte en liep richting mijn voiture.
:ranting2::ranting2: kon ik ook nog gaan krabben.....het vroor
Verwarmiong wat hoger en de duisternis in......HELLO hoorde ik op de radio, I JUST CAME TO SAY HELLOOOOOO.
Ik trommelde op het stuur en reed huiswaarts
......
Pfff zeg wat een opgave zo een verhaal te tikken, kramp aan me pootjes :betrunken:
De dag samengevat :
FINANCIEEL : OK
KNALMATIG : MWAH
BEZETTING MEIDEN : HOEVEELHEID OK, KWALITEIT OK
MANNEN : ONDERBEZET, but who cares
THEKENFRAUEN : ANGELA :luvlove: en paar anderen :biggrin:
....GEEN ZIN MEER, IK KAP ERMEE :thefinger:
Willi69
21 januari 2011, 21:51
en deed Alexandra haar best om mij te laten geloven dat ik geweldig goed ben in bed.....ben ik natuurlijk wel
Nee, das war früher, Herr Ex-TA... :baeh:
Dalton
23 januari 2011, 16:01
Van ACAPULCO naar HAPPY-GARDEN dat was snel gedaan en daar stond ik weer voor het hek waar het altijd even duurt voor het geopend wordt.
Dat blijft iedere keer weer een verrassing of misschien zitten ze eerst de opsporings verzoeken van de politie na te kijken.
Binnen 50 euro betaald alle atributen in ontvangst genomen mezelf omgekleed en de kleren in kastje 61 gestopt,afgesloten en toen even gekeken of het kastje op de een of andere manier zonder sleutel openging.
Ja hoor het kastje ging zonder sleutel open,een ander kastje wat goed sloot en toen naar het nachtcafe om wat te drinken te halen.
Halverwege de bar werd mijn naam door de QUEEN OF LOVE uitgeschreeuwd.
Ze zat met haar geliefde BADSLIPPERS waar ze helemaal tot over haar oren verliefd op is met een bordje eten op haar schoot op een bank achter de reling.
Ze heeft me precies verteld waarom ze zo gek op BADSLIPPERS is,die heeft namelijk niet zo''n hangbuik als ik en zijn tanden zitten ook nog eens vast en de mijne niet.
Ik heb er de hele week niet door kunnen slapen en haar gevraagd of de bruiloft over 20 jaar nog wel doorgaat.
Gelukkig houdt ze ook nog van mij en dat van die trouwerij is oke die gaat door en BADSLIPPERS mag onze getuige zijn:freu::freu::freu:
Meteen maar wat te eten gepakt wat zoals altijd bij HAPPY zeer goed is,een paar lapjes vlees met wat komkommersalade en aan de bar gaan zitten om het weg te werken.
Een kruk verder zat een echte LITHOUWSE schoonheid,wat is ze toch mooi MELANIE en echt niet meer de jonste ze zal een jaar of 30 zijn denk ik maar een figuur werkelijk het beste wat in HAPPY-GARDEN te zien was om in te bijten maar met dat gebit van mij gaat het veel te moeilijk.
PIM is een geluksvogel geweest die heeft een paar leuke jaren met haar doorgebracht wat een schatje is ze toch.
Nora kwam nog even zeggen dat ze met BADSLIPPERS de kamer opging en ik nog even tijd had om bij te komen.
Wat een drukte was het veel dvp's en ijsberen ben maar op een bank gaan zitten half liggend maar dan zit je in HAPPY nooit lang alleen want daar kwam al een dvp met een handdoek en vroeg of de plaats naast me vrij was.
Toen ze eenmaal zat kon er niemand anders meer bij.
Wat een kont had die meid ik geloof dat NORA haar kontje er wel 5 keer in paste en daar begon ze handtastelijk te worden eerst mijn borst strelen en met de andere hand pielemans proberen over te halen.
Jullie weten ook wat harder groeit als een kool op het land dat is een lul in een vrouwenhand en dat gebeurde met pielemans idem dito.
Haar eerlijk verteld dat ik een afspraak had en zo ging ze op zoek naar een ander slachtoffer.
Plotseling verscheen een bekende ijsbeer voor mij en NORA was ook al vlug van de kamer en met zijn drieen maar voor in de bar gaan zitten waar ze tenminste aan hun stinkstokken konden trekken en we tevens een lekkere wisky konden nuttigen.
Wat een drukte daar voor in de bar even zitten kletsen ja en hop de kamer maar op met de QUEEN OF LOVE.
:liebe2::engel::liebe2:
Zal zo'n twee uur geduurd hebben en toen maar naar de bar want de wisky riep me.
De andere ijsbeer zat met een lekker ja bulgaarse dame te keuvelen en te pimpelen,dat hebben we voortgezet met ons vieren.
Tegen half twaalf en na diverse wiskys nog eens de kamer op met de QUEEN OF LOVE,dan kan je pas zien wat die NORA allemaal voor elkaar krijgt,flink aangeschoten en zo oud als ik maar de 4de keer dat pielemans weer opgefokt werd door deze kleine heks het was weer eens geweldig.
Vlug nog een grote bak koffie genomen om wat bij te komen nog wat gekletst met de andere ijsbeer en daarna aankleden in een propvolle kleedkamer.
Buiten de QUEEN OF LOVE opgezocht en naar KEULEN waar we thuis nog even hebben zitten kletsen en toen naar huis:wink2::wink2:
Dalton
23 januari 2011, 23:22
De andere ijsbeer was nummer 43.
Mooie naam voor een wandelend wisky vat wat kan die man zuipen gewoon niet normaal en het is maar goed dat de politie dat soort goed in de gaten houdt,drankorgel.:smoke:
egon, Dr. Rammler
24 januari 2011, 18:28
De andere ijsbeer was nummer 43.
Mooie naam voor een wandelend wisky vat wat kan die man zuipen gewoon niet normaal en het is maar goed dat de politie dat soort goed in de gaten houdt,drankorgel.:smoke:
:gruebel::eek::nee: nee, nee, was es alles so gibt ??
:wink: gut dass ich nicht so bin, ich pack höchstens 2 Flaschen, dann hör ich auf :smile2:
Maverick 69
24 januari 2011, 20:57
Samstag mal wieder im PHG gegen 14:00 Uhr angekommen. Elena öffnete die Tüe zum schönen Garten. Zuerst nicht viel Damen, aber wurde später besser. Nettes Zimmer mit Veronica, hat einen tollen Service. Frage mich warum wird von dieser Frau nicht mehr geschrieben. Dann gegen 19:00 Uhr PHG verlassen.:freu::freu::freu::freu::freu::freu::fre u:
Scoobert
24 januari 2011, 22:41
Nee, das war früher, Herr Ex-TA... :baeh:
Anstatt zu :baeh:, gib mir eine Nomination, du Pinguin :thefinger:
Willi69
24 januari 2011, 23:05
Anstatt zu :baeh:, gib mir eine Nomination, du Pinguin :thefinger:
Mach ich, wenn Du Dich für den 29.1. einträgst, Du alter Party-Hengst... :tongue:
egon, Dr. Rammler
25 januari 2011, 03:57
Mach ich, wenn Du Dich für den 29.1. einträgst, Du alter Party-Hengst... :tongue:
von mir dann auch :baby2:
fotobert
27 januari 2011, 12:50
Hey Scoobert,
Volgens mij wordt het een verhaal in wel 10 hoofdstukken met jou en Angela in de hoofdrol. Ik neem aan dat het een happy end krijgt, waarbij je toch je Angela krijgt en jullie nog lang en gelukkig met een andere gaan...
Mijn nominatie heb je bij deze!
Scoobert
27 januari 2011, 18:32
von mir dann auch :baby2:
Schade dann, ich kann nicht am Samstag.......wieder 2 Nominierungen weniger :hammer:
egon, Dr. Rammler
27 januari 2011, 23:26
Schade dann, ich kann nicht am Samstag.......wieder 2 Nominierungen weniger :hammer:
;) voreilig, wie ich nun mal bin, vergab ich schon eine Nominierung an dich.
naja, hab meine Strafe schon :heul:, Beatrice ist angeblich im Gt gesehen worden :gruebel:
schaun wir mal :tongue:
Scoobert
28 januari 2011, 07:49
;) voreilig, wie ich nun mal bin, vergab ich schon eine Nominierung an dich.
naja, hab meine Strafe schon :heul:, Beatrice ist angeblich im Gt gesehen worden :gruebel:
schaun wir mal :tongue:
Dann danke nachtrÄglich ;) und viel Spass in GT :gruebel:
egon, Dr. Rammler
28 januari 2011, 08:02
Dann danke nachtrÄglich ;) und viel Spass in GT :gruebel:
diesen Nadelstich hab ich nicht verdient :heul:
Gt ??? Nee, ich werde nicht wortbrüchig :biggrin: und schon garnicht für eine Frau :nee:
Willi69
28 januari 2011, 14:51
Schade dann, ich kann nicht am Samstag
Du willst nicht! :moon:
egon, Dr. Rammler
28 januari 2011, 14:59
Du willst nicht! :moon:
Robin und george36 sind auf dem Weg zum Schneeladen. Lt. Gerüchten soll Beatrice da sein.
werde bis 16 h Bescheid wissen und dann hier posten.
Gruss Egon
egon, Dr. Rammler
28 januari 2011, 18:00
Robin und george36 sind auf dem Weg zum Schneeladen. Lt. Gerüchten soll Beatrice da sein.
werde bis 16 h Bescheid wissen und dann hier posten.
Gruss Egon
D i e s e M e l d u n g i s t e i n e E n t e
:thefinger:
Big30
28 januari 2011, 18:08
D i e s e M e l d u n g i s t e i n e E n t e
:thefinger:
Du meinst also Beatrice war Gestern in GT? Ja, das dachte ich mir auch schon. Also stimmt ;). NikXXX kennt sich eben gut aus, er ist Enten kenner.
egon, Dr. Rammler
28 januari 2011, 18:13
Du meinst also Beatrice war Gestern in GT? Ja, das dachte ich mir auch schon. Also stimmt ;). NikXXX kennt sich eben gut aus.
reg mich jetzt nicht auf:angryfire: sonst beis ich dir morgen die Eier ab :wink:
Big30
28 januari 2011, 18:14
reg mich jetzt nicht auf:angryfire: sonst beis ich dir morgen die Eier ab :wink:
Meine Dioxine Eier :biggrin::hah::baeh:? Bis Morgen :annieengel:.
egon, Dr. Rammler
28 januari 2011, 18:20
Meine Dioxine Eier :biggrin::hah::baeh:? Bis Morgen :annieengel:.
ok bis morgen :baby2: meine Freiheit ist zwar nun eingeschränkt, aber ich musste das richtigstellen, die Frau hatte mich bisher noch nie belogen :)
Flipper
29 januari 2011, 17:46
oud nieuws maar toch, iets nieuws:
HG heeft gisteren van eigenaar gewisseld..
gokautomaten weg.. en volgens de mensen gaat er eea veranderen.
we wachten met spanning af..
:biggrin:
The Joker
29 januari 2011, 19:50
Als de nieuwe eigenaar de dames ook maar niet weg haalt :)
ipv die gokbakken mag hij wel een wifi router terugplaatsen...
Jansen
30 januari 2011, 13:40
oud nieuws maar toch, iets nieuws:
HG heeft gisteren van eigenaar gewisseld..
gokautomaten weg.. en volgens de mensen gaat er eea veranderen.
we wachten met spanning af..
:biggrin:
Komt een hele nieuwe speelhal :biggrin::biggrin:
Bredero
30 januari 2011, 13:56
ipv die gokbakken mag hij wel een wifi router terugplaatsen...
Heeft er dan ooit eentje gestaan in happy? Maar ik steun de vraag voor de volle 100%. Twee euro in een schreeuwlelijke automaat voor een kwartiertje surfen ... Aaaaaarrg
Badslippers
30 januari 2011, 15:50
Bij binnenkomst voor het verjaardagsfeestje van willi69 stonden niet alleen Big30 en zijn trawanten in de hal te wachten maar ook de Professor met de lange bijnaam: Dr.Rammler, Professor für Poppologie und Lochkunde, Forschungsstelle zur Geschmacksverbesserung von Körperflüssigkeiten, Institut für Zungenficktechnik. Tjonge wat een kletskous is deze ijsbeer. Maar al gauw had ik in de smiezen dat de Rammelaar van Dr. Egon het pruimpje van Simona op het oog had.
Aangezien het kleine Bulgaarse meisje ook in de hal bij het ontvangstcommitee stond, besloot ik tegelijk het ijzer te smeden omdat het nu nog heet was en binnen een paar minuten lagen wij op de kamer. Je wilt immers niet in de "Körperflüssigkeiten" van Dr. Rammler liggen te roeren.
De kleine prinses lijkt zich wel thuis te voelen in "PHG" hoewel ze nog moeite heeft om de juiste kamer te vinden waardoor wij als twee dolende zielen door de kelder liepen. Wij hebben dit keer slechts een half uurtje hete seks gehad want als er iets is wat deze dame kan dan is het de boel op stoom brengen. Simona had zich mooi opgemaakt en haar tietjes leken ook wat voller. Bovendien lacht ze heel wat meer dan in de tijd dat ze in "LR" aan de slag was.
Het verjaardagsfeestje kwam eveneens goed op stoom toen de discodreunen van DJ Sonny door het pand denderden. Echter, een telefoontje vanuit "GT" deden mij besluiten om zo tegen de klok van half negen verder te reizen.
Dolfie
30 januari 2011, 20:00
Gisteren was het dan eindelijk zover,de verjaardagsparty van Alabama en Willy69 in PHG.:freu:
Bij aankomst was er nog één plaatsje vrij om mijn bolide op de privéparking achter te laten.
Met 2 flessen Cava voor de jarigen en het kortingsbonnetje = 10 euro:smile: werd ik binnengelaten.
Tijdens het wachten op mijn berevel werd ik ineens aangesproken door een ijsbeer in het Duits en hij zei me dat ik zeker Dolfie moest zijn.Dit bleek de jarige feestneus Willy69 te zijn.Aangezien spijtig genoeg Alabama verstek heeft moeten geven had de sympathieke Willy ineens 2 flessen:rolleyes:.
Aan de bar maakte ik al snel kennis met Costana en Bosco waaraan een Roemeense deerne vasthing,die de titel Miss ijsbeer heeft gekregen.
Het vriendinnetje van Costana,Delia vertelde me dat de Hongaarse Chris pas in Februari terug ging komen.:frown:
Dat was wel een tegenvaller omdat ik de vorige keer een prima sessie met haar had gehad.Aangezien Dolfie niet zo een Romanian liefhebber is werd het moeilijk om een geschikt slachtoffer uit te kiezen tot ik een prachtige verschijning zag.
Bosco vertelde me dat dit de Bulgaarse Simoma was en dat ze toppie was op de kamer.Ondertussen stroomden de YBF leden binnen en leerde ik de sympathieke beertjes kennen zoals Bredero,Knabbel,MichelJ,het DJ koppel Sunny&Sonny:luvlove:,Big30,Obi Wan,Tiga enz…teveel om op te noemen.
Ik viel van het ene gesprek in het andere wat wel leuk was maar dat als grote nadeel had dat ik nog niet op de kamer was geweest:gruebel:.Ondertussen was ik in gesprek met Egon Dr Rammler tot daar Simona de bar in wandelde.
Ik vroeg direkt naar de sleutel en beleefde net voor etenstijd een prima sessie met deze heel sympathieke dame…( zie recensie ).Met dank aan Bosco voor de gouden tip:lostit:.
Dan in de file voor het eten dat heel lekker was.Op een bepaald moment werd Willy69 in een zetel gedropt waar hij lekker kon genieten van een striptease act waar hij de hoofdrol in speelde.
Later op de avond kreeg hij een tweede act voorgeschotelt met kaarsvet:bibber_2:.Enig nadeel was de rokerige warme bar met weinig zuurstof:redface:.
Later op de avond Simona terug geschaakt,ik ga normaal nooit tweemaal met dezelfde dame op één avond,voor een prima uurtje.:tongue:
Nadien nog wat gechilt en afscheid genomen van de YBF leden.Vanmorgen bleek mijn stem een beetje kapot:eek: van het praten(roepen) boven de muziek uit.
Grtz,Dolfie
Big30
30 januari 2011, 20:45
Het was een mooie dag! Een vrieskoude zaterdag in Januari, buiten was het onder nul en binnen was het warm en heerste er een feeststemming en drukte zoals ik die al tijden niet meer in PHG had gezien.
- Aankomst even voor 17u met begroeting door het feestvarken W69 himself en handen schudden met Egon en BS.
- De taart smaakte goed en gelukkig was er nog een mega part over.
- Het was druk in PHG niet alleen veel forum beren maar ook veel bekende andere stamgasten die de weg naar PHG weer hadden weten te vinden.
- Betekende wel een ditmaal zeer lange wachtrij voor het eten. Dat was gewoon goed en vooral zeer gevarieerd.
- De stemming zat er goed in in de bar daar waren Sonny en sunny debet aan :freu:!
- Tweemaal werd een striptease act opgevoerd met de jarige als weerloos slachtoffer, hij genoot er wel van geloof ik. Na de eerste striptease act werd er met champagne rond gegaan en dat smaakte ook wel.
- Inderdaad was even wennen dat de gokkasten er niet meer stonden maar dat heeft alles met oude contracten te maken en die zullen denk ik wel terug komen.
- De nieuwe bedrijfsleider liep rond in PHG en had veel aandacht voor de wensen en verwachtingen van de beren.
- Over de line-up van de dames weinig reden tot klagen.
- Leuk om met oude bekende beren weer wat bij te kunnen kletsen en nieuwe beren de hand te kunnen schudden.
- Door de drukte in de bar heerste daar soms wel een zuurstof tekort maar dan was de redding een open staande deur de verfrissing bracht.
- Al met al een geslaagde avond in PHG met als positief punt dat er nu een bedrijfsleider rondloopt die je op alles kunt aanspreken en die vol met plannen zit om ook de hardware in PHG eens onder handen te gaan nemen.
- Even na 24u afscheid genomen en samen met doorlopen de kou getrotseerd en de thuistocht aanvaard, de thermometer wees -5 graden Celsius aan maar de zomerbanden gaven geen krimp :tongue:.
egon, Dr. Rammler
30 januari 2011, 21:24
het was druk in PHG und es wollten direkt mehrere DVP mein Bestes :biggrin:
was ist das ? Mein Geld oder die leckeren Körperflüssigkeiten ? Fragen über Fragen ? :gruebel:
Nagut, ich traf also gegen 17 h mit meinem Ass.Arzt u. Chauffeur im "glücklichen garten" ein :freu:
Nach der üblichen Eincheckprozedere und der obligaten Körperreinigung begab ich mich sodann ins Eijsberengetümmel, wobei ich dann auch erstmalig Badslippers, Bosco und Dolfie kennenlernte :smile:
Nach längerer Zeit auch Knabbel und Flipper wiedergetroffen.
War natürlich ein kleinwenig irritiert das ich seit dem Betreten des "Garten Eden" die penetrant kobernde kleine Nr.2 am Hals hatte, was echt störend war.
Glücklich war ich dann, als sich endlich Beatrice um mich kümmerte und mich vor Nr.2 beschützte :tongue:
Der neue Betreiber (scheint ganz ok zu sein und wohl etwas Erfahrung aus HH mitbringen :wink:) lief freundlich lächelnd durch die Gegend und stellte sich überall vor, wobei er auch berichtete, das noch einige Umbauten vorgenommen werden würden. (unter anderem Renovatie der alten Duschen, Massageraum etc.)
Die Kollegen Dolfie und Bosco fand ich sehr sympathisch und ich unterhielt mich längere Zeit mit denen.
Nachdem ich dann Beatrice die Erlaubnis gab, vor dem Essen noch einen anderen eijsberen etwas Service zu gönnen:biggrin: verabredete ich mich mit ihr zu speisen und anschliessend eine geile Session auf Zimmer 14 abzuhalten :tongue:
Es gab wieder sehr leckeres Essen und es bildete sich eine längere Schlange, was mir natürlich auch Gelegenheit gab, noch was mit Beatrice im Stehen zu schmusen :baby2:
Naja, dann kam das, was ja kommen musste........... eine 4 h dauernde Session mit Beatrice wodurch ich dann natürlich, Willi69 Geburtstags Präsent, 2 an der Zahl verpasste und natürlich auch die Tombola :heul:
Von mir höchstselbst bekam er natürlich auf Rezept auch einen ordentlichen "Hausmeistertropfen"
Total geschafft und am Ende meiner Kräfte erreichte ich dann wieder mit Bea kurz nach 00.30 h den Barraum. Mittlerweile hatte DJ Sunny übernommen, welcher den DVP s ordentlich einheizte und es ging da richtig gut ab. Wir stellten uns dann zu Bosco mit seiner derzeitigen Nr. 1 an die Bar, tranken und unterhielten uns noch etwas (Bosco ist echt ein Sympatikus :))
Dann grosser Abschied von Bea, ich gesellte mich noch kurz zu Chris71 und Willi69 (ausnahmsweise nur leicht besäuselt)
Dann war wieder ein schöner Abend im PHG zu Ende, ich brauchte mal wieder ziemlich lange zum umziehen, konnte meinen Schrankschlüssel nicht mehr finden vor lauter Erschöpfung :tongue:, wobei mein Chauffeur geduldig wartete.
Hoffentlich werden noch viele so schöne Tage im PHG folgen.
Es waren wieder viele neue DVP vor Ort, hab da einige neue Schönheiten gesichtet :betrunken: und Willi69 wird sicher morgen noch eine genaue Anwesenheitsliste nachliefern :gruebel::wink:
Hab auch meine alten Ohren gespitzt :biggrin: und es soll wohl noch in 14 Tagen weitere Party folgen............
Bis demnächst mal wieder Jongens.........Gruss Egon :smoke:
PS: achso ja, mir fällt da noch ein, das nach längerer Abwesenheit auch wieder Anna, Romania gesichtet wurde
egon, Dr. Rammler
31 januari 2011, 06:30
Nu muss aber PHG wieder auf die 1. Seite !!!! :freu::freu::freu:
Admin
31 januari 2011, 13:54
Nu muss aber PHG wieder auf die 1. Seite !!!! :freu::freu::freu:
PHG ist wieder auf die 1. Seite!!!
Willi69
31 januari 2011, 13:56
:applaus:
egon, Dr. Rammler
31 januari 2011, 14:40
PHG ist wieder auf die 1. Seite!!!
herzlichst bedankt :freu:
Gruss Egon
Twinangel
31 januari 2011, 15:09
PHG terug van weg geweest:confused:
Costana
31 januari 2011, 19:22
Het was leuk !
Veel meiden, hoewel de keuze voor mij persoonlijk nogal beperkt was
Veel bekende beertjes en onbekende ook
Leuke sfeer
Téveel gin-tonic.... met de bekende gevolgen
Verbazend lekkere taart !!!!!!
De champagne heb ik onderweg wel ergens gemist waarschijnelijk
Lekker en véél eten
Ja 2011 is goed ingezet in saunaclubland !!!
tot de volgende !
egon, Dr. Rammler
31 januari 2011, 20:34
unser Hausmeisterijsber wird doch keine Schreibblockade haben ???:heul:
Dolfie
31 januari 2011, 20:39
Téveel gin-tonic.... met de bekende gevolgen
Ja ik heb het gemerkt dat je een ietsiepietsie boven je theewater zat;)
De champagne heb ik onderweg wel ergens gemist waarschijnelijk
Dat was geen champagne maar één van mijn flessen CAVA die Willy69 heeft geopend en FUUUUUUUUUK ik heb er verdomme ook niet van kunnen drinken:hammer:
Grtz,Dolfie
egon, Dr. Rammler
31 januari 2011, 20:45
Grtz,Dolfie
:biggrin: he Dolfie Bea und ich haben davon getrunken als wir 00.30 h von Zimmer kamen :tongue:
Dolfie
31 januari 2011, 21:03
:biggrin: he Dolfie Bea und ich haben davon getrunken als wir 00.30 h von Zimmer kamen :tongue:
Hallo Egon,hoffentlich hat es Sie beiden gut gefallen:biggrin:
Nächste mal dass wir einander treffen gibst Du mir eine freikarte für Ihre Bea:freu:
Viele Gruss,Dofie
egon, Dr. Rammler
31 januari 2011, 21:14
Hallo Egon,hoffentlich hat es Sie beiden gut gefallen:biggrin:
Nächste mal dass wir einander treffen gibst Du mir eine freikarte für Ihre Bea:freu:
Viele Gruss,Dofie
ich kann sie dir mal ausleihen für 200 die Stunde :baeh:
Willi69
31 januari 2011, 21:24
Trotz einiger Schwierigkeiten (vorzeitiger Betreiberwechsel, Geburtstagskind Alabama nicht mehr auffindbar) konnte die Party in einem würdigen Rahmen stattfinden.
Ich glaube, die meisten Eisbären, die sich angemeldet und nicht abgesagt hatten, sind auch tatsächlich gekommen:
Dolfie, Costana, Willi69, Sonny (DJ), egon Dr. Rammler, ijsbeer11, Tiga, Bosco, Skipper 62, Maverick 69, Gynakologe, MichelJ, Big30, Doorlopen, Chris71, Badslippers, Knabbel, Zedd, obi wan, Bredero und sunny (DJ).
Spontan und ohne Anmeldung: Beron, Flipper, Babbel.
Nicht im Forum aktiv: Mijsbeer, Tietmar & Co, mein Nachbar.
Falls ich jemanden vergessen habe, bitte ich das zu entschuldigen.
Während der Übertragung der Fußball-Bundesliga trudelten die ersten bekannten Eisbären ein, bis schließlich gegen 19 Uhr alle versammelt waren.
Gegen 19:15 Uhr fand im Nachtcafé live die Tombola statt. Neben den 2 Freificks im Wert von je 50 € spendierte Sascha, der neue Betreiber, spontan noch eine Freikarte für den nächsten PHG-Besuch. Glücksfee war Thekenfrau Angela. Sie zog zunächst 3x den Namen "Scoobert", der aber leider nicht persönlich anwesend war. Damit war die Ziehung ungültig. :baeh: Die "echten" Gewinner waren Chris71 (Freifick), Doorlopen (Freifick) & Big30 (Freikarte).
Kurz danach kam das Essen, das wirklich sehr reichhaltig war (deutlich mehr als zuletzt).
Als Überraschung für mich hatte das PHG eine Stripperin (blond und vollbusig) bestellt, die 2 Auftritte hatte. Das brachte eine neue Erkenntnis: heißes Wachs auf der Brust tut nicht weh, lässt sich aus den Brusthaaren aber nur ganz schwer wieder entfernen. :redface:
Gegen 1 Uhr wurde zusammen mit den Thekenfrauen eine der beiden CAVA-Flaschen von Dolfie geköpft, die andere habe ich mit nach Hause genommen. Lecker! :betrunken:
Bedanken für den schönen Abend möchte ich mich bei allen anwesenden Eisbären, den beiden DJs, dem PHG, für die Geschenke, die Glückwünsche und natürlich bei meinen Eltern. :wink:
Anwesende Mädels am Samstag, dem 29.01.2011 (circa 45):
Andra (Russland), Andrea (Rumänien), Angelina (Rumänien), Anita (Rumänien), Anna (:wiederda: Rumänien), Beatrice (Moldawien/Rumänien), Betty (Ungarn), Celine (Marokko), Clara (Moldawien), Cynthia (Rumänien), Daria (Rumänien), Delia (Rumänien), Destiny (Deutschland), Diana (:a_t_nu06: Rumänien), Nora (Rumänien), Mandy (Rumänien), Maria (Bulgarien), Marilene (Rumänien), Marissa (Polen), Melanie (Litauen), Nati (Ukraine), Nicky (Deutschland), Niky (Rumänien), Patrizia (Polen), Rachel (Tschechien), Rita (Russland), Sam (Frankreich/Spanien), Simona (Bulgarien), Vanessa (Rumänien) und Vesy (Bulgarien) sowie circa 10 mir namentlich nicht bekannte/neue Mädels (wie immer alle Angaben ohne Gewähr für Richtig- und Vollständigkeit). Die Liste darf gerne korrigiert und/oder ergänzt werden. :wink2:
egon, Dr. Rammler
31 januari 2011, 21:31
Du meinst sicherlich Nora, ex LR kleiner lfd. Meter aus Bulgarien, Nr.2 Miss Eijsbär :wink:
ansonsten nominiere ich diesen Bericht
MichelJ
31 januari 2011, 21:33
Anwesende Mädels am Samstag, dem 29.01.2011 (circa 45):
Andra (Russland), Andrea (Rumänien), Angelina (Rumänien), Anita (Rumänien), Anna (:wiederda: Rumänien), Beatrice (Moldawien/Rumänien), Betty (Ungarn), Celine (Marokko), Clara (Moldawien), Cynthia (Rumänien), Daria (Rumänien), Delia (Rumänien), Destiny (Deutschland), Diana (:a_t_nu06: Rumänien), Nora (Rumänien), Mandy (Rumänien), Maria (Bulgarien), Marilene (Rumänien), Marissa (Polen), Melanie (Litauen), Nati (Ukraine), Nicky (Deutschland), Niky (Rumänien), Patrizia (Polen), Rachel (Tschechien), Rita (Russland), Sam (Frankreich/Spanien), Simona (Bulgarien), Vanessa (Rumänien) und Vesy (Bulgarien) sowie circa 10 mir namentlich nicht bekannte/neue Mädels (wie immer alle Angaben ohne Gewähr für Richtig- und Vollständigkeit). Die Liste darf gerne korrigiert und/oder ergänzt werden. :wink2:
Evenlyn (RO), Cindy (RO).
egon, Dr. Rammler
31 januari 2011, 21:38
Evenlyn (RO), Cindy (RO).
;) der Hausmeister scheint krank zu sein :gruebel: er hat auch noch vergessen dich zu erwähnen. Naja mit zunehmendem Alter lässt man eben nach :biggrin:
Willi69
31 januari 2011, 21:40
Du meinst sicherlich Nora, ex LR kleiner lfd. Meter aus Bulgarien, Nr.2 Miss Eijsbär :wink:
Kleiner Tippfehler, weil Du so gedrängelt hast! :hammer:
Big30
31 januari 2011, 21:40
Du meinst sicherlich Nora, ex LR kleiner lfd. Meter aus Bulgarien, Nr.2 Miss Eijsbär :wink:
Oder diese ;)!
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?t=23747
Aber stimmt die andere kleine Nora war natürlich auch da.
@MJ: die dame die me in het nachtcafe onzedelijk betastte Bulgaars deed ze voorkomen was dat Marilene (RO)? Doorlopen was er mee op de kamer en was in ieder geval zeer tevreden (issie trouwens altijd tis een speedfucker :biggrin:)
Oja Babbel toegevoegd in lijstje W69, want die was er toch echt wel!
Willi69
31 januari 2011, 21:42
;) der Hausmeister scheint krank zu sein :gruebel: er hat auch noch vergessen dich zu erwähnen. Naja mit zunehmendem Alter lässt man eben nach :biggrin:
Du solltest nicht so billigen Fusel trinken, der ist schlecht für die Augen! :baeh:
Dolfie, Costana, Willi69, Sonny (DJ), egon Dr. Rammler, ijsbeer11, Tiga, Bosco, Skipper 62, Maverick 69, Gynakologe, MichelJ, Big30, Doorlopen, Chris71, Badslippers, Knabbel, Zedd, obi wan, Bredero und sunny (DJ).
egon, Dr. Rammler
31 januari 2011, 21:45
Du solltest nicht so billigen Fusel trinken, der ist schlecht für die Augen! :baeh:
den hast du mir bestimmt eingeflöst :eek:
auweia, sorry me :heul:ich bin eben auch schon alt :heul:
MichelJ
31 januari 2011, 21:46
@MJ: die dame die me in het nachtcafe onzedelijk betastte Bulgaars deed ze voorkomen was dat Marilene (RO)?
Haar naam ben ik even vergeten, maar die staat ook niet in de lijst. Het was in ieder geval een spaanse en bulgaarse inéén die gewoon uit Roemenie kwam. Ze kwam naar Bosco en mij en zei dat ze uit Spanje kwam. Half uur sprak ze vloeiend Roemeens. :biggrin:
Willi69
31 januari 2011, 21:54
Oja Babbel toegevoegd in lijstje W69, want die was er toch echt wel!
Trinkst Du auch billigen Fusel? :rolleyes:
Spontan und ohne Anmeldung: Beron, Flipper, Babbel.
egon, Dr. Rammler
31 januari 2011, 21:57
Trinkst Du auch billigen Fusel? :rolleyes:
jetzt wird der Hausmeister aber munter :angst:
schönen Dank lieber Hausmeister für die Zusammenfassung des Abends.
Nun vermisse ich nur noch den Bericht von Bosco, auf den ich aber neugierig bin. Der war glaube ich die ganze Zeit mit seiner Nr. 1 zusammen.
Denn: als ich auf Zimmer ging um 08.20 h war er mit ihr zusammen. ich kam wieder um 00.30 h, da stand er auch mit ihr an der Theke schmusend zusammen. Was war also in der Zeit dazwischen Freund Bosco ? Heraus damit .............
Willi69
31 januari 2011, 22:26
Jetzt wird der Hausmeister aber munter :angst:
Ich trinke gerade "Hausmeistertropfen"... :betrunken:
egon, Dr. Rammler
31 januari 2011, 22:29
Ich trinke gerade "Hausmeistertropfen"... :betrunken:
geh vorsichtig damit um, kann erst nächstes Jahr ein neues Rezept ausstellen :rofl:
achso, Willi69, fällt mir gerade noch ein. Wie hiess eigentlich die rum. Frau die du gefickt hast mit den dicken Titten ???
Willi69
31 januari 2011, 22:55
Wie hiess eigentlich die rum. Frau die du gefickt hast mit den dicken Titten ???
=> Diana (:a_t_nu06: Rumänien)
Paspoort kommt aber erst morgen... :wink2:
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.