PDA

Volledige versie bekijken : Amara (Kenia)



Vince
5 december 2011, 12:34
Naam : Amara

Nationaliteit /taal : Keniaanse / Engelstalig

Leeftijd : 36

Haarkleur/lengte : zwart, lang

Lengte : 1.65

Postuur /Cupmaat : prachtig figuur, B cup

Tatoeage /Piercing : neen

Service : TZ, PZC, NMC, GFE, beffen, rimmen, topservice


Gezien ik sinds kort absoluut fan ben van de zwarte parels tracht ik elk GT-bezoek minstens een ticketje richting Afrika te boeken.

Zag de nieuwe Amara op stoeltje zitten, was onmiddellijk verkocht, echt een bloedmooi kind, waanzinnig figuur en prachtige billetjes.

Gesprekje verliep heel vlot, ze straalde van geluk en vreugde, had een opvallend mooie glimlach, colgate-tanden, ik besloot ze snel op pad te sturen voor een sleuteltje.

Op de kamer was ze in haar handtas aan het neuzen naar een rubber, maar vond er geen (meer?). Ze ging er dan maar bijkopen.

Nadien vroeg ze wat ik lekker vond, ik zei haar voor het hele programma te gaan...

Pijpen deed ze heerlijk, kleine maar mooie tietjes, choeppers omhoog, heel gepassioneerd, begon spontaan te rimmen.

De seks was echt uitstekend, pure GFE, maar toen ik haar in doggy nam voelde het plots té lekker aan, heb nog drie x gestoot, maar toen ik hem er dan uithaalde merkte ik dat mn condoom stuk was.

Ze bleef er heel kalm onder en nam gewoon een nieuwe...

Aangezien mijn kroonprins ff verzwakte door wat gebeurde, begon ze me terug te pijpen, ze was zo geil dat ik alsnog besloot het programma af te werken en ben uiteindelijk heerlijk klaargekomen in haar kont (met de nieuwe rubber voor alle duidelijkheid).

Sedertdien maak ik me echter gigantische zorgen.....

Weten jullie of die dames in GT eigenlijk een screening ondergaan als ze daar beginnen? Ze vertelde me er pas enkele dagen te werken....

bosbeer
5 december 2011, 13:05
Nee, een screening kunnen de dames in GT als ze beginnen niet verwachten, wel een rondleiding.
Maar ik denk dat je je niet zoveel zorgen hoeft te maken, het is een vrij geciviliseerde meid en ze ziet er niet uit alsof ze zo uit de rimboe komt. Aidsgevaar is bij dit soort meiden niet erg groot, omdat ze zelf echt wel weten welke maatregelen ze moeten nemen als ze in zo'n club werken. Daarom is de kans groter als je een normale meid in een kroeg oppikt. Maar uitsluiten kun je natuurlijk niks, ik las toevallig dat er in een bepaalde Ned. club regelmatig aan nzc gedaan wordt door sommige vrouwen. Maar ik zie er deze meid absoluut niet voor aan, en het feit dat ze een Colgate gebit heeft geeft ook aan dat ze zich goed verzorgt.

Stief
19 december 2011, 14:23
Na nog een rondje of twee ging ik op mijn gemak zitten aan de overkant van de bar naast een bloedmooi, tenger zwartje. Op het moment dat ik een gesprek wou aanknopen, kwam er een Griekse furie aangelopen waarvan ik de naam weer kwijt ben, die gelijk haar hand tussen mijn benen schoof en vroeg of ze mij met iets kon helpen… ik vertelde dan maar dass ik redelich mude war und dass ich vielleicht spàter ein bischen spielen sollte met Ihnen. Dat vond ze kein problem en ze liet me weer mit ruhe. Op dat moment vroeg het zwartje of ik een afspraak met haar had waarop ik neen zei, waarop zei vroeg why not? Because she´s not my type. So what is your type, vroeg ze met een van de allermooiste glimlachen die ik ooit al heb gezien. Well that´s complicated. I understand. En toen ontstond een superleuk gesprek op hoog niveau met deze intelligente en bloedmooie Amara uit Kenia, die slechts sinds een tweetal weken aanwezig bleek te zijn in de GT en die morgen terug zou vertrekken en niet meer zou terugkomen dit jaar, want ze moest naar een huwelijksfeest van haar broer in Kenia. Ik stelde haar een kamergang voor na a quick shower, hetgeen ze zeer kon appreciëren. Hetgeen zich daarna afspeelde was pure passie… de intro duurde wellicht een half uur en ze stond steeds meer open voor rustige strelingen overal (you make me so wet) en diepe, kletsnatte tongzoenen (you´re in charge baby, you tell me when you want to f*ck me). Ze streelde mijn euh Boa rustig van onder naar boven met speciale aandacht voor de plaats net onder de balzak, ook haar blaaskunst werd steeds intenser naarmate de tijd vorderde. Na deze lange intro hield ik het niet meer en vroeg haar `on top`, waarna ze me bereed in drie verschillende houdingen, steeds met oog- of tongcontact, en met verschillende snelheden. Daarna gooide ik haar op haar rug en dichtbij het hoogtepunt trok ik me terug en vroeg haar from behind. Deze superverrukkelijke black-ass beauty duwde haar lekkere kontje onder die smalle taille gezwind tegen mij aan en daarna knalde ik een lading van het Peter North gehalte in de rubber… Totaal uitgeput en in zwijm viel ik neer op mijn rug. Ze vertelde me dat dit haar beste sessie tot nog toe was (yeah right) en dat ze normaal gezien zich nooit zo ver laat gaan met other men here in GT. F*cking hell, deze Amara had me helemaal leeggeneukt, zo stuk zat ik. Ze vertelde dat ze me de volgende keer een body-to-body zou doen zonder penetratie, “which will make you scream baby“. Bij de afrekening gaf ik haar een extra tip en toen vroeg ze me waarom ik haar nu gekozen had, so what is your type? Ik vertelde haar dat ze of course een superbeauty was maar dat de mentale klik en haar zalige, mooie glimlach mij hadden betoverd. Daarna duwde ze mij tegen de kastjes aan en gaf me een hevige, lange afscheids-tongzoen temidden van een 10-tal pas aangekomen ijsberen. Toen ze wegliep, vroegen de nieuwe beren me wat, maar ik antwoordde niet en staarde maar wat voor me uit, compleet van de planeet…

Stief
28 februari 2012, 13:29
2 maand na mijn eerste ontmoeting liep ik na aankomst in GT recht naar haar toe en besloot samen met haar te "brunchen":tongue:. Ze kende me nog en het gesprek liep vlot over het trouwfeest van haar broer in Kenia rond de jaarwisseling en over de Swahili-taal die ik overigens best wel sexy vind. Kwam Lulu ons midden in het gesprek effe storen door met haar de punt van haar schoen in men kont te duwen ("HI I'M LULU AND I NEED TO CHECK MY SHOE :gruebel:"), altijd wel te vinden voor een grap, die Lulu.

Niet lang daarna de kamer op met Amara voor wat best wel kon doorgaan als een zachte, relaxte sessie van een uur, waarbij er enkel het laatste kwartier vrij hevig 'gepompt' werd. Dit was mijn tweede maal met haar en mijn herhalingsvatbaarheid is 100%: mooie glimlach, smalle taille met lekkere tietjes en een verrukkelijke kont die zonder aarzeling mijn topscore zou krijgen in de welbefaamde jaarlijkse reeve-contest... .

gille52
28 februari 2012, 19:43
Ook ik heb al éénmaal kunnen genieten van deze prachtige dame. Alles wat hierboven in superlatieven beschreven staat klopt, behalve haar leeftijd. Ze beweerde bij hoog en laag dat ze 36 jaar oud is, al moet ik toegeven dat ze er uitziet als 22. Op het Franstalig forum Yoeppie zijn ook een aantal ijsberen die haar beschreven hebben, en ze bevestigen ook dat ze 36 is.

gille52
14 maart 2012, 20:29
Ik ben vandaag voor de tweede keer met Amara weggeweest. Het enige wat veranderd is, is haar haar. Zij heeft nu wilde , pikzwarte krullen. Zeer mooi. Het is een uiterst lieve meid, maar die ook zacht wil behandeld worden. Ze houdt niet van heel ruw. Voor mij blijft ze een prachtige parel. Zeer mooi, zeer slank, mooie stevige borstjes B-cup, en bovenal een uiterst prachtige kontje.
Ze neukt uitstekend, en haar blow jobs zijn ook af.
Herhalingsgevaar blijft zeer groot. 100% is geen overdrijving.

Highlander
21 maart 2012, 17:03
Op een mooie donderdag toch maar weer eens richting Bruggen gereden. De line up was echt super die dag. Heb ik normaliter bij andere FKK's 2 of 3 vrouwen die me erg aanspreken, deze keer kon ik het wel met 20 dames. Wat een schoonheden zeg. Na even rondgekeken te hebben en de gebruikelijke jagers af te hebben gewezen zag ik een donkere dame staan met een supervriendelijke uitstraling. Overigens had ze een killer body, ook niet onbelangrijk. Het bleek de superslanke Amara uit Kenya te zijn. Het gebruikelijke praatje was erg leuk. Je kan enorm met deze spontane meid lachen. Geen gezanik over de sleutel, daar moest ik zelf over beginnen. En of ik 36 jaar niet te oud vond om mee te kameren ???? Nou...... ik dacht het niet Amara. Deze dame is echt supergeil. Tijdens het pijpen kreeg ik een primeur (voor mij dan). Tijdens het pijpen masseerde ze ongevraagd continu m'n aars, ze ging er helemaal in op. Tussendoor vroeg ze of ik 'comfortable' was en of ik haar anale fixatie wel leuk vond. 'Supergeil' was m'n antwoord en voor ik het goed en wel in de gaten had begon ze me te rimmen om vervolgens likkend naar m'n ballen en via m'n pik naar m'n eikel te gaan. En dit allemaal vol overgave, supergulzig en nat likkend. Mijn god. Vrienden melden we wel eens dat echte goeie sex vooral is met diegene waar je echt van houdt. Ik heb er maar 1 woord voor: GELUL !!!!. Wat een super ervaring was dit zeg. En wat een goddelijke kont heeft deze dame. Fantastisch. Wat mij betreft bij deze: de blowjob-of-the-year-award goes to: AMARA !

Badslippers
21 maart 2012, 20:15
Lees je bovenstaande recensie goed yep3. Weer een dame in GT die voor het betere rimwerk gaat.

Verstuurd van mijn GT-P1000 met Tapatalk

sjotsji
15 mei 2012, 21:13
Ik kan dit alles alleen maar beamen. Supermooi, prachtige tietjes, ongelooflijk mooie kont, geweldige sex en de blow-jobs zijn gewoon fenomenaal.

Vince
11 juni 2012, 18:27
Is ons aller Amara nog gesignaleerd recent?

Ace2
11 juni 2012, 18:47
Is ons aller Amara nog gesignaleerd recent?

Lees en gij zult vinden:


Gabriella Serena Xenia Jill Janice Jessicia Maria Laura Sandra Romina Patrizia Suzzy Christina Doro Flo Lin Djuna Evita Sinem Sylvie Lisa Nicolle Amara Shima (Tunesie) Xenia Zara

..................................... en dat was op 31 mei jongstleden.

Stief
12 juni 2012, 14:57
Ze vertelde me laatst op zoek te zijn naar een nieuwe woonst in een stad dichter bij GT. Hoeft ze die 3,5 uur niet meer te rijden vanuit haar huidige woonplaats.

Snor
17 juni 2012, 20:13
Ik ben speciaal voor Amara naar Golden Time gegaan.
Dankzij de updates van de GT-posters was ik er vrij zeker van dat Amara vrijdag aanwezig zou zijn.
Buienradar voorspelde dat het rond 12 uur droog zou zijn in Brüggen, dus rond die tijd arriveerde ik op station Reuver. Regen :frown:. Even geschuild. Nog even wat Erootjes gepind, regen werd druilregen en toen toch maar met de OV-fiets richting Brüggen.
Na een half uurtje kwam ik behoorlijk nat aan in Golden Times. Ik parkeerde mijn fiets naast een andere fiets (er komen hier niet alleen wandelaars en automobilisten). Wow zei de lange, hele mooie hele vriendelijke Thekedame, regent het zo hard? En ze streichelte me lieflijk over mijn hand. Da's een lekkere binnenkomer hoor. :)
Ik ging me douchen en heb gewacht op Amara. Watertje, sinaasappelsapje. Ondertussen heb ik mij ogen goed de kost gegeven. Maar rond een uur of 4 dacht ik: En nou is het genoeg geweest, ik heb lang genoeg gewacht, ik heb genoeg mooie meiden gezien om me een uurtje te vermaken, ik kies er nú een uit of ik ga terug naar huis!
En echt, ongelogen, op dat moment kwam zij in al haar stralende schoonheid voorbijgewandeld. :freu:
Ze was nóg mooier dan in mijn herinnering. Veel mooier.
Ik ben een beetje (veel) een twijfelaar. Ik kan een middag door de stad lopen om een spijkerbroek te komen (gelukkig hoef ik dat maar een keer per jaar te doen) of een paar schoenen (gelukkig nog minder vaak).
Maar nu dacht ik: het zal me toch niet gebeuren dat er nu opeens iemand anders met haar vandoor gaat. Ik duldde geen kapers op de kust. Dus hup van de bank naar haar kruk, ik wilde me voorstellen (my name is Bond, James Bond), maar gelukkig herkende ze me nog. (Ook formidabel trouwens, na 3 maanden.)

Ik vroeg of ze altijd zo laat begon, maar ze bleek er al een wat langere sessie met een klant op te hebben zitten. De gelukzak.

Ik zei dat ik een beetje verlegen was en ze stelde voor om dan maar een beetje privé verder te praten op een kamer. Daar kon ik me wel in vinden.
En na een wachttijd van een kleine 10 minuten (ik nog even een plasje en een douchje) zijn we naar een kamer gegaan.

Ik heb een uur lang genoten. Geweldige noten. Het normale pakket krijgt voor haar bij mij (of is het nou voor mij bij haar?) zoveel extra dat het me de lange reis en de 60 Euro entree waard is.

Ik vind haar een geweldige vrouw. Mooi van buiten maar -voor zover ik nu kan overzien- ook mooi van binnen. Iemand waarvan ik het de moeite waard vind om haar beter te leren kennen.
Ik wil haar dan ook snel terugzien en ik ben ervan overtuigd dat het elke keer nog beter zal gaan worden.
En mocht ze er een keer niet zijn (of teveel bezig met andere klanten, GRRR :mad:), dan lopen er in GT nog veel andere dames rond die mijn goedkeuring wel kunnen wegdragen. Dat denk ik tenminste na mijn derde bezoek aan GT.


Groeten,
een smachtende Snor

benijsbeer
17 juni 2012, 21:18
Ik ben speciaal voor Amara naar Golden Time gegaan.
...
Ik ging me douchen en heb gewacht op Amara. Watertje, sinaasappelsapje. Ondertussen heb ik mij ogen goed de kost gegeven. Maar rond een uur of 4 dacht ik: En nou is het genoeg geweest, ik heb lang genoeg gewacht, ik heb genoeg mooie meiden gezien om me een uurtje te vermaken, ik kies er nú een uit of ik ga terug naar huis!
En echt, ongelogen, op dat moment kwam zij in al haar stralende schoonheid voorbijgewandeld. :freu:
Ze was nóg mooier dan in mijn herinnering. Veel mooier.
...

Groeten,
een smachtende Snor

sorry, ik heb nu eenmaal de gewoonte steeds iets langer met de meiden bezig te zijn. Wellicht treffen we elkaar weer nu we weten beide dezelfde smaak te hebben.

Verder ben ik het helemaal met je eens. Zo af en toe eens een beetje chocolade tussen al die Roemeense meiden die ik in de Partytreffs steeds ontmoet vind ik ook wel heel aardig.

Sent from my iPad3 using Tapatalk HD

Vince
20 juni 2012, 15:22
Amara is inderdaad een toppertje, maar opgelet, ze is een meester in het verleiden, van zodra je in haar web hangt, ben je quasi verloren....met alle gevolgen vandien

salitos
24 juni 2012, 14:56
Hi jongens, ons toppertje is er even niet. Kreeg van haar de vraag of ik door wilde geven dat ze met een korte vakantie is maar dat ze snel weer terug is in GT. Dus nog even geduld en onze Black African Queen is weer terug, gelukkig maar. :freu:

salitos
28 juni 2012, 00:32
Amara is er vrijdag weer en blijft tot zondag avond! :freu: Lijk haar postbode wel !

Snor
30 juni 2012, 10:33
Amara is er vrijdag weer en blijft tot zondag avond! :freu: Lijk haar postbode wel !


Postbode,
dankjewel voor deze postbezorging.

Ik had een vrijkaartje gewonnen (vanwege een mooie EK voorspelling in de eerste 3 dagen; daarna was het allemaal flut).

Ik las je bericht en ik las de Wettervorhersage in Brügge.
Vrijdag geen zon , maar wel Amara.
Ik moest dus kiezen voor een zonnetje buiten op een andere dag of een zonnetje binnen op vrijdag.
Ik koos voor het zonnetje binnen.

Ik heb anderhalf uur van haar genoten.

Het eerste uurtje lekkere rustige sex. Daarna nog wat steviger werk waarbij zij me bovenop heerlijk klaargereden heeft.

Groeten,
Snor

salitos
24 augustus 2012, 14:37
Amara vertelde mij dat ze weer terug is van vakantie. Morgen en zondag is ze weer in GT, maandag niet en dan dinsdag weer. Daarna weet ik het niet, moeten jullie het haar maar zelf vragen.

Snor
24 augustus 2012, 20:42
Amara vertelde mij dat ze weer terug is van vakantie. Morgen en zondag is ze weer in GT, maandag niet en dan dinsdag weer. Daarna weet ik het niet, moeten jullie het haar maar zelf vragen.

Postbode :cool:, dankjewel.
Jammer dat ik dit weekend niet kan, maar fijn om te weten dat Amara weer terug is.
Ik popel.

Snor

Jack42
24 augustus 2012, 21:45
Postbode :cool:, dankjewel.
Jammer dat ik dit weekend niet kan, maar fijn om te weten dat Amara weer terug is.
Ik popel.

Snor

Het wordt tijd dat de postbode Amara eens bij je thuis aflevert.

salitos
24 augustus 2012, 22:42
Het wordt tijd dat de postbode Amara eens bij je thuis aflevert.

Jack, ik ben maar de postbode, meer niet

master155
26 augustus 2012, 08:49
Ja , ze is terug van holydays. ik ben 1 van de gelukkigen die haar mocht verwelkomen. Ze heeft nog niets van haar kwaliteiten verloren, en na deze pauze stond ze scherper dan ooit. Ze woont nu ook dichter in de buurt, zodat we meer van haar fantastische service kunnen genieten. Ik kijk al uit naar de volgende sessies met haar, maar waarschijnlijk ben ik niet de enige.........

patience
28 augustus 2012, 13:16
Op welke dagen is zij aanwezig?

master155
2 september 2012, 08:51
Voor de liefhebbers van de pure chocolade' AmaraVoor zal er vandaag zijn, volgende week vrijdag en zondag en daarna ook op de "werkdagen" Werken moet niet altijd vervelend en lastig zijn

master155
2 september 2012, 18:51
Info uit betrouwbare bron' AmaraVoor zal erin van 7 tot 12 sept daarna ( goed verdiende rust ,) van 25 tot 29 sept kunnen we weer een kruisje zetten bij ' to do' Ik heb het alvast genoteerd

master155
2 september 2012, 18:53
Info uit betrouwbare bron' Amara zal er zijn van 7 tot 12 sept daarna ( goed verdiende , ) rust en van 25 tot 29 sept kunnen we weer een kruisje zetten bij ' to do' Ik heb het alvast genoteerd

Snor
2 september 2012, 19:06
Noteer mij dan maar alvast voor vrijdag 7 september.
Ik heb er zo'n zin in hè. :)

Snor

Snor
6 september 2012, 20:29
Noteer mij dan maar alvast voor vrijdag 7 september.
Ik heb er zo'n zin in hè. :)

Snor

Nog één nachtje slapen.:biggrin:

Snor
7 september 2012, 20:24
@Admin
Mijn twee bovenstaande puberale berichten mogen verwijderd worden, en daarna dit bericht s.v.p. ook.

Snor
7 september 2012, 21:02
Ik had dit draadje niet goed genoeg gelezen en dacht dat Amara alleen vandaag en zondag aanwezig zou zijn en daarna een tijdje niet. Daarom wilde ik per se vandaag naar GT! Shame on me. Ik had het helemaal verkeerd begrepen. :redface:
Ik heb het daar met haar over gehad.

Gezamenlijke conclusie en voor alle duidelijkheid:
Haar laatste dag in GT is woensdag 12 september. Tot die tijd is ze elke dag aanwezig.
Dan gaat ze even met vakantie.
De eerste dag dat ze weer in GT aanwezig is, is maandag 24 september.

Ik had een beetje moeite om dit te onthouden. (Laat maar zei ze, ik vraag wel aan de postbode of hij het op internet wil zetten. Dan weet ik tenminste zeker dat het goed is. :))
Maar ze heeft me zo vaak overhoord dat ik het echt niet meer kan vergeten.

Leuk om ook een keertje postbode te kunnen spelen.
(Maar ik ben zelf wel degene die voor de verwarring heeft gezorgd. Tenminste bij mezelf.)

Snor

salitos
14 januari 2013, 17:16
Van Amara vernomen dat ze 24 januari weer aanwezig is in GT

Stief
6 juli 2016, 08:40
=> sixsens

Lewieke
7 juli 2016, 21:07
3 weken terug 1,5 uur met haar gekamerd in ss. Kwam uir zuid afrika capetown zegt ze.
Zeer begripvolle meid. Was 3e kamer en moeilijke maar mooie bevalling. Uiteindelijk boven op haar al trekkend op haar buik klaargekomen. Zeer mooie verschijning. Dwingde me om haar te vingeren zo scHerp was ze. Zou de eerste week van juli er weerzijn, maar vanavond 7 juli niet aanwezig

Highlander
8 juli 2016, 11:24
Hey Lewieke,
In 2012 kwam Amara nog uit Kenya, maar 'who cares' :rolleyes:. Bedankt voor je bericht, ik ga nu zeker eens naar de Sixsense want Amara is mijn meest favoriete donkere dame met haar goddelijke kont :tongue:

Lewieke
8 juli 2016, 19:22
Ik weet haar echte leeftijd, maar moet zeggen dat ze 27 is.
Inderdaad goddelijke kont. Bij binnenkomst op de kamer staand met mijn piemel over die kont liggen schuiven. Heerlijk

jansenroy
8 juli 2016, 19:48
Amara was gisteren niet aanwezig in SS. Al een tijdje niet meer gezien.

Lewieke
8 juli 2016, 20:13
Heb ik geluk gehad. Ze liep daar half juni een beetje werkeloos rond.
Ik zal haar nooit vergeten. Beter verloren dan dat je haar nooit heb gehad ( jack poels)

Eddy_V
9 juli 2016, 08:31
Vrijdag was zij weer aanwezig en had zij den docteur (of hij haar) voor lange tijd gestrikt.
Na verloop van tijd begonnen wij ons zelfs zorgen te maken over den docteur: je weet het nooit helemaal zeker met dames uit donker Afrika.. kannibalisme zit nu eenmaal in hun genen!
Uiteindelijk bleek zij de worst en ballen bijna, maar nog niet helemaal, doorgeslikt te hebben.
Mooi meisje dat maar heel kort rond hoeft te lopen voordat zij weer met een fan naar een kamer vertrokken is. Dat verklaart waarschijnlijk waarom zij niet vaak gezien wordt terwijl zij toch aanwezig is.

rob45
9 juli 2016, 09:06
Mooi meisje dat maar heel kort rond hoeft te lopen voordat zij weer met een fan naar een kamer vertrokken is.

Weer een reden meer om toch weer eens SS aan te doen wat volgens Nedlovefkk ook staat voor Sperma Slikken.
Hoe is het met Koreaanse Lin/Cindy gesteld ? Ook een dame met een High Service Level, of te wel een HSL.

Eddy_V
9 juli 2016, 10:17
Weer een reden meer om toch weer eens SS aan te doen wat volgens Nedlovefkk ook staat voor Sperma Slikken.
Hoe is het met Koreaanse Lin/Cindy gesteld ? Ook een dame met een High Service Level, of te wel een HSL.
Lin/Cindy niet gezien op 8/7. Wel een kwebbeltante maar als je van het type mollig met slappe tieten houdt schijnt zij inderdaad een goede partij te zijn.
Aantal donkere meiden blijft beperkt en onvoorspelbaar. De 3 bekende latina's Cindy, Paloma en vriendin waren ook niet aanwezig.
Voor Rob45 wel verstandig om op de dag zelf nog even info in te winnen om een teleurstelling te voorkomen zoals de vorige keer.
In Babylon heb je wat dat betreft altijd meer zekerheid.

salitos
9 juli 2016, 12:22
Uit mijn verslag van 29-6 met Domenica

"Vlak voor vertrek nog een aangename ontmoeting gehad met iemand uit de past, maar daar over later meer"


De persoon uit de past was dus deze Amara.

Liep vanuit de kleedruimte richting sauna, toen ik in een flits een donkere dame de trap af zag komen. ....... Amara ?? Ze liep met een klant naar achter de kleedruimte in voor de welverdiende eurotjes. Mij bij de spiegel geïnstalleerd in afwachting van haar terugkomst. En ja hoor het was Amara. Denk dat ik haar een jaar of 2 voor het laatst in GT had gezien.
Elkaar als oude vrienden begroet, ze gaf aan mij gelijk herkend te hebben. Had jammer genoeg geen tijd meer voor een kamer, dus afgesproken dat ik de volgende week donderdag of vrijdag zou komen.
Afgelopen donderdag was het zo ver.

Was al vrij vroeg in SS, want de spanning was de afgelopen week al aardig opgevoerd. Mijn 40 euros neergeteld bij Meggie en naar beneden de badjas aan.
In de bar eerst een koffie genomen en daarna rondgelopen op zoek naar mijn African Queen. Nergens te zien. Heb wel drie telefoon nummers van haar, maar daarop werd niet gereageerd, had dus niets definitiefs kunnen afspreken.

Dan maar eerst een paar eitjes scoren voor de brunch. Was aardig druk met eters. Na nog een rondje, nog steeds geen Amara, en maar een rondje wellness gedaan. Bleef wel gespannen rondkijken maar geen glim van haar, Wel met verschillende andere dames een praatje gemaakt. Victoria nog even begroet, maar die was al onderweg naar de kamer. We liepen elkaar telkens mis.

Tot een uur of half vier eigenlijk maar wat rondgehangen, in de bar beneden, de wellness, het terras en heel wat trap gelopen. Maar Amara in geen velden of wegen te bekennen.
Nog maar een koffie besteld en eigenlijk besloten na deze koffie maar eens terug naar huis te gaan. Had ook geen zin meer om met een ander de lakens te delen. Had al veel te lang gewacht en bovendien begon de tijd te dringen.

Zit (on)rustig van mijn koffie te lurken, hoor ik ineens achter mij : Hi dear how are you, nice to see you. Alle bellen aan het rinkelen en mijn hartslag met sprongen de hoogte in. Amara, alleen een handdoek om haar middel stond in volle glorie en breed lachend naast mij. Na een enthousiaste begroeting nog even zitten kletsen, mijn koffie opgedronken en hup naar de kamer.

Op de kamer eerst een hemelse begroeting en toen wat bijgekletst. Anderhalf uur hete, stomende sex gehad. Heel wat standjes maar ook gewoon heerlijk knuffelen, zoenen en van elkaar genieten.

Je ziet maar, als je het niet meer verwacht..... Zal niet lang duren voor ik weer in SS ben, kon gisteren helaas niet


Tjüs, Salitos

BefBeer
12 juli 2016, 11:16
Onlangs ook met deze dame kennis gemaakt.
Ze stond bij ingang van de lockerruimte.
Vriendelijke glimlach, mooie tanden en mooi lijfje zo ver als te zien.
Sleutel maar snel laten halen, zij nog snel sanitair.... en naar de kamer.
De meid heeft een killer body, helaas harde cup met mooie tepels.
Een super smal lijfje en toch echt een iets dikkere negerinnen-kont! :freu:
Moet oppassen geen nieuwe hobby te krijgen! ;)

Op bed heerlijk zoenen en ik was very special.
Zo zelfs dat er nat van werd en dat mocht ik zelf voelen.
Ze duwde mjn vingers in haar kut . . . en werd horny!

Haar 'geblazen' en dat werd 2 x travelling to the moon vlg haar.

Haar pijpperij en getrek waren voor mijj niet zo bijzonder.
Het nummertje was wel erg goed op de rit met genoeg variatie. Wel een goed klut glijmidddel om het comdoom niet slijten met grote Boa.

Conclusie:
Hel leuk en voor herhaling vatbaar.
Haar trucje met vast even glijmddel viel mij wel op.
Redelijke sexhandelingen maar profi!


BefBeer

BefBeer
12 juli 2016, 19:33
Tegen mij vertelde ze ook uit Zuid-Africa te komen, tw klein dorpje in CapeTown.
Swahili wordt door 50 miljoen africanen gesproken; voornamelijk oost-africa.

Zie Wiki:
Het Swahili (Swahili: Kiswahili) is een Afrikaanse taal die vooral in Oost-Afrika gesproken wordt door ongeveer 50 miljoen mensen. In Tanzania en Kenia is het Swahili, naast het Engels, een officiële voertaal. Ook in Oeganda, Burundi, Rwanda, het oosten van Congo-Kinshasa en het noorden van Malawi en Mozambique wordt Swahili gesproken.

We zullen maar weer ALLES geloven wat dvp's tegen ons zeggen!


BefBeer

franske
14 juli 2016, 08:00
weet iemand welke dagen Amara aanwezig is ? :lostit:

salitos
29 juli 2016, 18:30
Liep haar vandaag tegen het lijf. Ze was net terug van een korte vakantie. Begreep dat ze er dinsdag weer zou zijn. Werkt volgens mij op onregelmatige dagen.

salitos
2 augustus 2016, 11:02
kreeg bericht van haar dat ze er morgen, donderdag en vrijdag is van 11 tot 6 uur.

franske
2 augustus 2016, 18:07
Hallo Salitos,
Bedankt voor de info.
Ik wil na jaren afwezigheid Amara graag terug zien :liebe2:
Ik moet er ruim twee uur voor rijden dus hoop dat ze er donderdag is :hammer:

Ties85
3 augustus 2016, 16:51
Nou Franske als je er speciaal 2 uur voor moet rijden zou ik als ik jou was gewoon even bellen om zeker te weten dat deze dame die dag in de club aanwezig is ( het is maar een tip )...

satanic surfer
4 augustus 2016, 00:52
heden ten dage gespot in Sixsens

franske
4 augustus 2016, 21:25
:hammer:het is helemaal goed gekomen.
Kom vandaag voor de eerste keer in SixSense.....kom binnen.......en.........wie komt er via de trap naar boven ?
Amara :herz::herz::herz:
Na drie jaar afwezigheid is ze er weer, een GoldenGirl voor een GoldenTime in SixSense :freu:

Transposia
18 augustus 2016, 08:33
Net toen ik met Isabella naar de kamer trok, zie ik Amara voorbij lopen :wand:. Gelukkig kreeg ik in de loop van de namiddag nog de kans met deze Keniaanse beauty te kameren. Pre-sales hoefde voor mij niet te lang te duren, want ik keek uit naar de kamer. Deze meid kan je hoofd helemaal op hol brengen met haar prachtige lach en zalige body. Verder gaat ze leuk gesprek niet uit de weg en vraagt en geeft wat je als leuk aangeeft. Die kleine borstjes met priemende tepeltjes en dat strakke gladde Afrikaanse kontje zijn niet te versmaden. Na veel tongzoenen, 69, cowgir ben ik heerlijk in missio gekomen met de tongen verstrengeld. Toppie:freu:

Lewieke
25 augustus 2016, 12:58
Gisteren woensdag 24 augustus weer met amara gekamerd. Mijn alibi liep af dus ik had niet veel tijd. Het was weer top.
Na mijn geweldig orgasme in missio zaten we denk ik net voor het half uur. Nog wat verteld en flauwekul op het bed, maar ik moest toch echt gaan. Ondertussen zaten we dus op 35 min. Ik dacht ik laat het aan haar en vroeg bij de lockers hoeveel ik haar schuldig was. 100 euro zei ze en die heb ik haar ook gegeven. Voor 35 min !!.
Het is een heel aardige , spontane meid met topkamers, maar ze is toch erg professioneel en dwingend zonder dat je het merkt.
Bv. Ga jij douchen dan haal ik de sleutel en zien we ons bij de receptie. Op de kamer vraagt ze me om een cola voor haar te halen en de gek doet dan ook. Ik mis iets spontaans wat ik bij andere meiden ( lang niet allemaal) wel heb.

Wentelt Eefje
26 augustus 2016, 04:05
Het was vooral top voor haar... ...

Big30
26 augustus 2016, 10:15
Blijft een tricky punt, wat doe je na 35-40 min kamertijd. Strikt formeel gaat na 30 min de volgende periode in en is in NL het ook nog zo dat formeel de dame prijs bepaalt. Goed mogelijk dat de dame haar klokje wel net 40+ min aangaf en dan heeft ze wel weer een punt.
Ergens moet je een grens trekken, das soms lastig of je moet met een klok gaan werken en een alarmbel. Beste is zelf de tijd in de gaten te houden.

Zie ook voor verdere discussie:
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?29946-Hoeveel-betaal-je-na-40-minuten-kamertijd

Wentelt Eefje
26 augustus 2016, 13:14
Maar als je ook nog de kamer af bent geweest om VOOR HAAR een cola te halen :hammer: :eek:

Lewieke
26 augustus 2016, 14:53
Ben voor de eerste keer in een negerin ( en wat voor eentje) klaargekomen en dat was wel 100 euro waard.

rob45
26 augustus 2016, 16:28
Ben voor de eerste keer in een negerin ( en wat voor eentje) klaargekomen en dat was wel 100 euro waard.

Once you go black,you never go back !

Wentelt Eefje
26 augustus 2016, 16:45
Je hebt niet van het leven geproefd als je nog nooit een negerin hebt geschroefd

Maar wat mij betreft was dat jaren en jaren geleden mijn enige ervaring, geef mij maar blonde Roemeensen...

jansenroy
26 augustus 2016, 18:43
Een goede Nederlander doet aan polderen en zal alle rassen tevreden houden. Blond, zwart, geel, bruin, maakt niks uit, als ze maar lekker zijn. Daar ligt wat mij betreft de lat.

Rino123
28 augustus 2016, 07:18
Ja 100 Euro betalen na 35 minuten kameren snap ik niet, waarom blijf je dan geen vol uur?? het zegt ook iets over bepaalde dames die dat zo durven te vragen, ik vind het niet kunnen en dat is mijn mening. Niet elke dame is gelukkig zo, dat is wel zeker!!

Lewieke
28 augustus 2016, 13:35
Als je mijn verslag hebt gelezen. Mijn alibi liep af. Moest de bus halen. Ik ben het al bijna vergeten en heb mijn les geleerd.
Met andrea en amara moet je van tevoren afspraken maken . Met bv. Denisa en chrystal is dat niet nodig en dat is wel zo prettig.

salitos
28 augustus 2016, 13:41
Kijk er wel van op, heb heel andere ervaringen met Amara. Nog nooit meegemaakt dat ze voor 5 à 10 min. iets extra's vroeg, in tegendeel zelfs. Volgende keer zou ik het toch maar even met haar bespreken en niet zomaar €50 voor 5 min. neer tellen.
Heb eigenlijk nooit problemen met afrekenen

arzu
1 september 2016, 07:05
Ik lees al een hele tijd de vele berichten maar heb nog niet geschreven. Ik las de discussie over Amara en het betalen van €100 voor 30 min. en vond dat ik het voor haar op moest nemen.
Het verbaasde me nl dat dit over haar geschreven werd. Ik ken haar al van zo’n 3-4 jaar geleden uit GT en nu dan van Sixsens.
Er zijn toch wel een aantal ijsberen die regelmatig met haar kameren en ik heb daar nog nooit klachten mbt de financiën, tijd of service van gehoord. In tegendeel, lees het begin van dit draadje er maar op na.

Er kunnen natuurlijk altijd misverstanden over de tijd en de prijs zijn en als je het niet met de prijs eens bent bespreek het dan. Maar ga niet op het forum lopen klagen dat je €100 hebt moeten betalen voor 35 min. Lijkt me niet correct. Als ze €100 heeft gevraagd zal het ook wel 40 min of meer zijn geweest.
Het lijkt me trouwens verstandig dat we zelf de tijd goed in de gaten houden (stopwach!) of vertel de girl vooruit hoe lang je wilt blijven . De girls zijn er om te werken en geld te verdienen, zo doen het echt niet omdat ze nymfomane zijn en dus niet zonder kunnen (een enkeling daar gelaten misschien) En ja ook Amara is een professional en is daar niet om een man te zoeken.

Zoals gezegd, ik heb nog nooit problemen met haar gehad en hoop dat ze nog lang blijft, want ik geniet nog steeds van haar. Once you go black you never go back, geld in ieder geval voor haar.
Ook vroeger toen ze een tijdje in GT gewerkt heeft heb ik nooit wanklanken gehoord.Laten we als er meningsverschillen zijn , die in de kamer oplossen. Indien nodig met de theke of eigenaar en het negatieve geschrijf over de girls beperken.
ZAKEN DIE NIET CORRECT ZIJN MOETEN WE NATUURLIJK WEL BLIJVEN BENOEMEN ![/B]

Lewieke
1 september 2016, 19:55
Dit was inderdaad de laatste keer dat ik over tijd en geld zal klagen beste arzu. Als je mijn stukje goed leest maak ik er gewoon melding van en vind het oncorrect. Kamer was heel goed en herhalingsgevaar blijft. Had het inderdaad met haar moeten bespreken achteraf of van tevoren.
Door de reacties wordt het echter enorm opgeblazen en dat was niet mijn bedoeling.
Sorry amara :sorry:

arzu
1 september 2016, 22:14
Dit was inderdaad de laatste keer dat ik over tijd en geld zal klagen beste arzu. Als je mijn stukje goed leest maak ik er gewoon melding van en vind het oncorrect. Kamer was heel goed en herhalingsgevaar blijft. Had het inderdaad met haar moeten bespreken achteraf of van tevoren.
Door de reacties wordt het echter enorm opgeblazen en dat was niet mijn bedoeling.
Sorry amara :sorry:


Kan nog niet bedanken, dus maar op deze manier.

salitos
3 september 2016, 10:38
Amara is even afwezig, tot waarschijnlijk 19 september is ze naar Kenia

salitos
21 september 2016, 13:11
Ze is er woensdag de 28ste weer.:freu:

arzu
28 september 2016, 12:53
is ze al gespot?

Lewieke
28 september 2016, 17:42
Ze was er vandaag. Oben ohne onder aan de trap !

v1234
5 november 2016, 10:03
is deze dame aanwezig?

Sjeufke
5 november 2016, 10:43
is deze dame aanwezig?
Ze was gisteren niet aanwezig

berend55
5 november 2016, 11:25
AMARA is een topvrouw geeft wat een man nodig heeft en heeft wat een man nodig heeft (man wat een kontje) alleen jammer ben laatste maand 4-5 keer in ss geweest maar geen AMARA (is volgens mij van 11 tot 1uur s nachts bezet .... Weet iemand het goede tijdstip of dag ,dat ze vrij of temminste te zien is in ss ,
zou je haar ook kunnen reserveren??? (klinkt wel beetje wazig) maar oke Dankje mede ijsberen

salitos
5 november 2016, 15:31
AMARA................
zou je haar ook kunnen reserveren??? (klinkt wel beetje wazig) maar oke Dankje mede ijsberen


Beste Berend55,

je kunt haar nier reserveren, wel met haar afspreken.
Volgende keer even haar nummer vragen (als je haar tenminste ziet)
Ze is overigens de laatste maand wat onregelmatig aanwezig geweest.
Succes

salitos
8 november 2016, 21:29
Voor de fanclub , of de liefhebbers, Amara is er donderdag en vrijdag weer.

berend55
9 november 2016, 10:26
als er iemand in de gelegenheid is om Amara te spreken ,vraag AUB of ze donderdag 17nov er ook is .... een FAN en ook liefhebber van haar :)))

salitos
10 november 2016, 13:43
Hi guys, schaak Amara even voor een paar uur. Denk dat het pannenkoeken wordt :freu::fuck:

Wentelt Eefje
10 november 2016, 17:44
17815

berend55
10 november 2016, 18:19
Nou ik was er om 11uur en ben om 7weggegaan Helaas geen Amara gezien hoor(en heel goed gekeken ...) ..... ,dus dat schaken mag je voor mij gerust doen :)))

Eddy_V
11 november 2016, 16:02
Amara zit inmiddels al geruime tijd in de bar, maar in het schemerlicht zie je haar bijna niet ;)

Rino123
12 november 2016, 17:23
Ik ben benieuwd naar dit Keniaanse topmodel, ik val wel op oudere dames die weten meestal wel van wanten!!

salitos
14 november 2016, 17:28
Nou vanaf morgenvroeg is ze de hele week aanwezig, meestal van 11 tot een uur of 7. Veel succes.

goolfy69
15 november 2016, 16:59
Mss iets voor zaterdag 19/11

salitos
16 november 2016, 10:30
Voor zover ik weet werkt Amara niet in het weekend. Ze is er van dinsdag t/m vrijdag

"de souza"
27 november 2016, 04:46
Afgelopen woensdag in GT gespot...

cameltoe slide
29 januari 2017, 05:42
@Mods

Please make the following corrections inside the passport:

Nationality: South Africa


I talked with Amara at the Chinese New Year Party. She speaks very good German language.
An acquaintance of mine made with Amara a session for 30 minutes and was fully satisfied wih
her service

cameltoe slide
30 januari 2017, 16:35
Passport from Amara on "sexdo"

https://sexdo.com/55933-amara

faddist
20 februari 2017, 15:24
Ik ben benieuwd naar dit Keniaanse topmodel....?

:t15120:

Herkunft: Süd Afrika!!!!!

:60[1]::fuck: :blow2:

rob45
20 februari 2017, 16:26
Ziet er in real life ook heel goed uit.
Hele mooie donkere dame....

satanic surfer
12 juli 2017, 12:50
al effe terug in GT actief...

"de souza"
12 juli 2017, 22:35
al effe terug in GT actief...
Inderdaad al weer enige tijd terug in GT. De goeie service was vorig jaar dinsdag....

Eddy_V
27 augustus 2017, 01:45
En weer in Sixsens (of heeft zij een tweelingzus?) , was de hele dag bezet. Zodra zij bij de lockers was, werd zij alweer door de volgende aangesproken en geboekt.

jansenroy
27 augustus 2017, 08:47
Was het Amara of Lilly Eddy? Lilly heb ik wel in een flits gezien gisteravond, Amara niet. Maar omdat ik niet zo heel lang in SS was kan ik haar natuurlijk ook gemist hebben.

Eddy_V
27 augustus 2017, 11:09
Die twee lijken inderdaad heel veel op elkaar ...
Zou dus ook Lilly geweest kunnen zijn..
In doorzichtig geel netjurkje.

jansenroy
27 augustus 2017, 15:01
Yup, dan was het Lilly.

zotteke
25 juni 2018, 08:29
Amara is sinds een week terug in GT. Ik trof haar afgelopen vrijdagmiddag en ze vertelde me dat ze sinds de maandag daarvoor weer in GT werkte. Meteen maar een kamergang van gemaakt, en als vanouds van haar heerlijke body genoten en leuk gekeuveld. Topmeid nog steeds.

loving-it
8 november 2018, 20:54
Is Amera nog in GT dezer dagen?

Alerion
9 november 2018, 22:37
Afgelopen dinsdag aanwezig

loving-it
14 november 2018, 22:31
Leuke sessie gehad met Amara. Inderdaad een hele mooie chocolade dame. Mooie borsten en geweldige kont. Blowjob heb ik wel vaker beter gehad! Eindigen in doggy tegen die mooie billetjes mmmm.
Volgens mij komt ze uit Tanzania meer precies Zanzibar, dus niet Kenia. En inmiddels is ze 43.

DenBoob
26 oktober 2019, 16:34
Naam : Tamara

Nationaliteit/Taal : Keniaans

Leeftijd : 44

Haarkleur/-lengte : zwart - half lang

Lengte dame : 160

Postuur/Cupmaat : slank / a-cup

Tatoeages/Piercings : geen / navel en clit-piercing

Service: sporadisch tongzoentje - pijpen - neuken - de normale standjes.

Voordelen: vlotte babbel - goedlachs - lekkere bj

Nadelen: geen gf experience - geen knuffelaar - niet of zeer oppervlakkig zoenen - beffen kan (bijna) niet - geen belefenis

Tijdsduur : 30'

Prijs :50

ook op een krukje aan de bar. - praatje gemaakt. vriendelijk - eerst wat aandacht maar al snel de kamervraag.
omdat ze zo mooi was erop ingegaan... hier ook 30' wachten alvorens een sleutel veroverd werd.
wel eerst gevraagd of ze zoende.. daar bevestigde ze op.
eenmaal op de kamer ontdeed ze zich van haar kledij... wow heerlijk lijfje. littekentje wel van een keizersnee. maar uiteraard geen probleem.
wilde beginnen met een zoen... oei dat kan niet... i don't like boyfriend - girlfriend kiss... grrrrr niet leuk dit... ze stak wel haar tong uit en raakte met het puntje mijn tong... dat was dan de tongzoen voor haar.
pijpen dan... eerst te hard. haar een paar keer aangemaand het wat voorzichtiger te doen. en toen had ze het door en kon ze hem snel op oorlogssterkte brengen. tijdens de pijpsessie babbelde ze geregeld tussendoor waarbij de spanning weer wegebte. beffen dan... oei.. .nieuwe clit-piercing is zeer pijnlijk. mocht haar beffen maar haar handje bleef op de piercing liggen. snel opgegeven.
amazone - handje weer in de weg - amazone - om snel te vergeten -
ze heeft me dan maar een beetje gepuntzoend waarbij ik mezelf tot een hoogtepunt gebracht heb ondertussen met haar borsten spelend.
daarna nog een kwartiertje gebabbeld over de mannen en hun gewoontes.

conclusie : normaliter zou ik zeggen eenmaal maar nooit meer.
echter ik weet het niet - ze intrigeert me - waarschijnlijk zal ik er nog wel eens mee babbelen maar denk niet dat ik nog een kamer ga maken met haar. but who knows :)

DenBoob
24 november 2019, 00:06
Moderator mag onder amara! Is al een topic onder gt

DenBoob
7 februari 2020, 20:09
Knappe meid zonder meer. Maar nog geen enkele keer gf sex met haar gehad. We lachen praten gekken zeveren... en je wordt bloedgeil van haar maar de sex heb ik nog nooit goed gevonden. Toch blijft ze me intrigeren...

BefBeer
7 februari 2020, 22:29
Heel goed gezegd DB!
Spijker op zijn kop.

BefBeer

salitos48
2 april 2020, 12:21
Hi Amara, how are you can you contact me, Henk