PDA

Volledige versie bekijken : Jennifer (Hongaarse)



bad pritt
25 maart 2012, 18:20
Naam : Jennifer

Nationaliteit/Taal : Hongaars, beetje duits

Leeftijd : 19 jaar

Haarkleur/-lengte : lang zwart haar

Lengte dame : ca 165cm

Postuur/Cupmaat : volslank, a cups


Tatoeages/Piercings : nee/nee

Service: tz, pzc

Voordelen: prettig en ongekompliceerd gestoord, zeer goede pre en after sales, weet je op de bank ongekend gek te maken. Doet veel moeite voor je en neuken met haar is echt pure porno

Nadelen: geen, in een club verslavend,ze is gemaakt voor deze job

Tijdsduur : zolang als je wilt

Prijs : 30 euro per half uur

bad pritt
25 maart 2012, 18:32
Jennifer maakt je op de bank gek, lapdances, kusjes, strelingen, the works, ze beheerst het hele repertoire op championleague niveau, zonder tijdsdruk en met merkbaar plezier geilt ze iedereen op.
Op de kamer gaf ze warme gfs met harde porno, ze genoot zelf van hard neuken en deed volop mee, keihard meestoten in doggie.
Ze heeft merkbaar plezier, sex met haar komt van 2 kanten, ze stelt zich helemaal gelijkwaardig op, je kunt makkelijk met haar lachen en ze is een liefhebber.

Sterker nog het is me heel erg goed bevallen, we hebben ook gelachen het kontakt was erg goed met haar, na afloop zijn nog heel wat kussen gewisseld door het hele gebouw, dat was ook weer bijzonder, deze meid is een beetje loco, op het eind van de avond heeft ze me nog een uur bezig gehouden op de bank, maar ze wilde niet meer naar een kamer, mijn kleine vriend die het commando heeft wel nog heel graag..lol.

Het enige is dat ze snel pijpt maar fuck het pijpen,opgeilen naar maximaal niveau en porno matig neuken dat is haar parade discipline.
Herhaling ja ik hoop dat deze blijft dan wordt ze mijn vaste keuze daar.

salva
28 maart 2012, 20:57
Ik heb vandaag heerlijke sex gehad met Jennifer. Ik ben het helemaal met de ervaring van BP eens. ik ben haar tegen gekomen in de kino en het was gelijk gezellig. Hoewel ik eigenlijk op een ander type val vond ik haar toch erg leuk en grappig. Nadat ze mij een geweldig lekkere tongzoen gaf ben ik zo geil geworden en wilde ik haar alleen nog maar neuken. Nou daar heb ik geen spijt van gehad, echt geweldig lekkere stomende sex. Ze begon met lekker diep te pijpen en daarna weer lekker diep zoenen en wild droogneuken. Toen ik dat alles niet meer uithield is zij lekker op mij gaan zitten en heeft ze mij echt plat geneukt en steeds weer lekker nat zoenen waarna ik echt geweldig klaar ben gekomen en een behoorlijke lading in het condoompje heb geschoten. een geweldige wip goede aftersales een verschrikkelijk geile meid die mij even liet voelen alsof ik zelf weer 20 was. Ik heb deze club met een glimlach van oor tot oor verlaten en ik ga zo snel mogelijk terug!! :luvlove:

bad pritt
29 maart 2012, 20:05
Als je moe bent of het heilige vuur ontbreekt moet je aan de porno AED gaan en een een sletterige del boeken.
Er was er eentje die me erg beviel, Jennifer uit Hongarije, volslank, met een gekke blik in haar ogen, 19 jaar pas,ze kan heel goed dansen en ze was me opgevallen omdat ze een man helemaal gek maakte met een presale van 1 uur. Ze schuurde met haar been over zijn kruis, likte zijn nek en oren,konstant geil oogkontakt makend, neuzen langs elkaar wrijvend,ze gaf een lapdance, ze ging los, met zichtbaar plezier. En allemaal licht spottend, geil en een beetje overdreven uitgevoerd maar wel met kontrole en als animatie heel erg goed.

Ik ging toen ze vrij was naast haar zitten en na een heel kort gesprek gingen we naar boven.
Daar begon een goede sessie, de deur was net dicht en we stonden staand te tongen daarna ik noem het maar ongekompliceerd keihard neuken, want meer hebben we niet gedaan naast veel tongzoenen, wild en ze genoot hoe harder hoe beter bij deze vrouw. Jennifer wordt zeer nat en ze heeft dan een zeer geil aroma om zich heen hangen.
Bijna een vol half uur hard liggen neuken met deze lekkere meid. Die ook nog zeer aardig bleek te zijn en we kregen goed kontakt, haar aftersales waren geweldig, ik weet niet hoe vaak ze nog is langsgekomen om met me te kussen. Het laatste uur van de avond zat ze naast me en op mijn schoot en kreeg ik een konstante lapdance eerst aan de bar daarna op een bank, ik werd weer helemaal gek van haar maar ze wilde niet meer naar een kamer, ze was moe. Maar ze zat me weer zo op te geilen daar kan ieder vrouw, in Heaven 7 een puntje aan zuigen.
Servicepaspoort, pzc goed, beffen niet gedaan, neuken 100% porno. Bij mij had ze licht nymfomane trekjes schat ik in.

bad pritt
11 april 2012, 20:19
Na een uur boven met Sineb/Nora:liebe2: en een lange aftersex talk, kwam Jennifer naar me toe en begon op de haar bekende wijze me te verleiden,om mijn nek hangen, hand op haar billen druken, kusje hier en daar, eens diep in de ogen kijken, haar borsten in mijn gezicht hangen en veel hard lachen, ze is niet gemaakt een beetje los gek, een zeer spontane vrouw, zeer extravert, ziet alles met en gezonde dosis humor,ze heeft geen aanleiding nodig om te lachen, als ik naar andere vrouwen keek kreeg ik een tikje van haar, dat opwarmen doet ze zo goed dat het weer niet lang duurde voordat ik ja zei op de vraag`ficken` en met haar heb ik de avond afgesloten. Beiden waren we moe, maar zij weet me altijd gek te maken en levert tot nu toe een klaarkomgarantie. Ook een aanrader voor een leuke grappige hardcore sessie met veel gfs erbij.