PDA

Volledige versie bekijken : Meggy (Roemeense) (PT Emmerich)



benijsbeer
24 april 2012, 21:48
Voor mij minder...

Ik kan haar leeftijd niet goed schatten. Ik denk dat ze ca. 23 jaar is
Ze is ongeveer 1:65m lang.
Halflang haar, opgestoken in een knotje, geblondeerd.
Geen taptoe gezien,

Deze meggy is volslank
Ze is niet dik, maar ze is niet het dunne meisje wat de meesteroemeense meiden zijn.

Nadat ik naast haar ging zitten kwam ze gelijk met het voorstel naar boven te gaan. Dat kwam omdat ze bijna geen woordje over de grens praat. Ook geen Engels, en een heel klein beetje Duits.

Met non-verbale techniek kom je ook een heel eind hier. Ze was lief op de kamer en wist wat ze wilde. Ze had gehoord dat ik wel eens een massage gaf, dus wilde ze dat ook. Ik had nog een beetje crème bij me. olie was niet goed ivm allergie.

Ze vond de massage heerlijk, en ik kon gelijk van haar lichaam genieten.

Ze heeft een heerlijk stel billen,waar je goed in kunt knijpen.

Haar borsten zijn niet al te groot, een B cub. Dwz een goede hand vol.

Na de massage wilde zo ook nog gebeft worden. Dat bleek een hele lastige te zijn. Ik moest er behoorlijk hard aan 'trekken' om haar te laten klaarkomen.
Bovendien ging de deur ook nog eens regelmatig open, waardoor de concentratie ook gelijk weer weg was.

Uiteindelijk is het weer gelukt, en heb ik heb het doggy bij haar afgemaakt.

Zij heeft veel lol gehad, blijkbaar meer als gebruikelijk.
Ze kijkt me steeds weer aan. Eens zien of ik haar vanavond nog eens mee naar de kamer neem.
Op dag twee dat ik hier ben laat ik haar maar links liggen. Ze kijkt me wel weer steeds verwachtingsvol aan, maar ik reageer niet.

Sent from my iPad3 using Forum Runner

Cuties
20 maart 2013, 22:11
Deze prostituee kan definitief in het archief.

Waar ze nu is, geen idee.