PDA

Volledige versie bekijken : Verversrui 28, raam 3, Tina



Jovibeer
1 juli 2012, 09:35
Naam : Tina
Nationaliteit : Roemeens
Taal : Engels
Leeftijd : 23
Lengte dame : 1m75
Postuur : super slank
Cupmaat : A
Uiterlijk : zeer mooi
Vriendelijkheid : uitstekend
Haarkleur : donker blond/oranje
Service: zeer goed
Tijdsduur : ca 30 min.
Prijs : 50 euro

Gedurende mijn wandeling afgelopen dinsdag kwam ik deze schoonheid tegen. Op dinsdagavond kwam het er niet meer van....dus ben ik woensdagavond toch weer terug gegaan naar haar. Eenmaal binnen nam ze alle tijd voor een persoonlijk gesprek. Na een min. of 5 zijn we toch begonnen. Ze ging wat onwennig te werk. Dat kan ook niet anders want ze is er nog maar twee weken. Maar na een tijdje elkaar body gestreeld te hebben heeft ze mij gepijpt. Ze heeft een lekker strak kutje dat het heerlijk vind om gevingerd te worden. Ook heeft ze geen moeite om gewoon op de wang of lichaam te kussen. Iets later hebben we nog geneukt, daarna was het tijd om te gaan afronden zo zei ze.....al met al toch een half uurtje binnen geweest. Ze heeft een mooi lichaam, iets te kleine borsten...maar och ook lekker.

Verder had ik het idee dat ik er niet zeker van ben dat dit werk haar eigen keuze is. Haar vorige werk was in Italie bij een koffiefabriek. Verder gaf ze aan het eind ook niet erg enthousiast aan dat ze blij was hier. Maar ik kan er naast zitten....en wil dit in het midden houden.....toch wilde ik jullie deze info niet onthouden.

Jovibeer
3 juli 2012, 12:17
Zondagavond heb ik weer een kort rondje gedaan, al snel was ik uitgekeken....totdat Tina mij weer binnen vroeg...dus zo gezegd...zo gedaan. Vanavond was zij geen dame van de klok.....was binnen om 23u en ben vertrokken (uit de kamer om 23.45u) en dat voor de 50,00. Gedurende de sessie heb ik nog een paar keer uit voorzorg gezegd dat ik maar 50,00 euro bij had....maar dat was geen probleem.

Na een kort gesprek zijn we wederom op het grote bed beland. We begonnen om elkaar eens lekker te strelen.....en met elkaars body te spelen....vervolgens heb ik haar verschillende malen gevingerd. Daarna heb ik haar gelikt/gebeft...waar ze toch wel van genoot. Na een tijdje hebben we geneukt. Het was een normale rustige sessie......zonder bijzondere dingen. Wat me wel opviel is dat dit meisje echt nog een hoop moet leren en nog zeer flexibel en fijn is. Wat ik minder vond is dat zij halverwege de sessie begon te mekkeren over dat ze toch niet van vingeren houdt......snapte het niet helemaal...want ze had toch een berg sponsjes in d'r muts zitten.

Op het einde was ik bijna weggegaan zonder te betalen....ze heeft er geen een keer om gevraagd...dus heb ik het geld op haar bed gelegd, wat ze daarna alsnog pakte en ben met een redelijk goed gevoel vertrokken.