PDA

Volledige versie bekijken : Partytreff La Vita, Sunny (Ghanese)



krukar
19 augustus 2012, 10:44
Naam: Sunny



Nationaliteit/Taal : Ghanees - Engels
Leeftijd : 24
Haarkleur/-lengte : Lang zwart haar.
Lengte dame : 168cm
Postuur/Cupmaat : KF36, cup B75.
Tatoeages/Piercings : Middelgrote tatoeage boven haar billen.
Service: PMC, NMC, KB, 69, DS, Beffen
Voordelen: Mooi lichaam, goede massage
Nadelen: Geen PZC, spreekt geen Duits
Tijdsduur : Geen tijdsdruk. Houdt zich aan de standaard 20 min.
Prijs : All inclusive

Sunny is een mooie verschijning. Zelf heb ik niet veel verstand van donkere dames omdat het niet geheel mijn smaak is, maar andere beren die er wel op vallen vertellen mij dat ze ook onder de donkere dames een mooie verschijning is. Het is een erg rustige meid en ook op de kamer komt dat terug. Ze doet geen PZC, wel PMC en het PMC-niveau is redelijk. Neuken is prima aangezien ze redelijk strak is.

Mijn cijfer 7/10

jaydnl
20 augustus 2012, 11:55
Hele aardige dame waar je ook een leuk gesprek mee kan hebben, dat ten eerste.. PMC vind ik persoonlijk aan de slechte kant. Ze gebruikt haar vrije hand wel om je verder te stimuleren, dat is wel goed.
Neuken is prima, echter kruipt ze af en toe wel wat naar voren als je er te diep ingaat. Maar dit kan voor elke beer anders zijn uiteraard.

krukar
30 oktober 2012, 22:07
- Sunny is niet meer werkzaam in La Vita -