PDA

Volledige versie bekijken : Elisa Kamer 117 Vulkanstrasse 26



Jansen
7 oktober 2012, 20:35
Roemeense : Elisa
Leeftijd : 22 jaar
Figuur :mooi slank
Billen :stevig en mooi rond
Haren : Lang zwart.
Borsten : echt cup B
Taal : Duits
Service : gewoon E.30,- PMC en NMC neemt wel de tijd,maar je mag haar niet kussen zelfs niet op de rug of schouders !!

Met Big30 even een wandeling gemaakt afgelopen vrijdag avond in het donker en natuurlijk niet verder gekomen dan Vulkanstrasse 26.
Omdat Big een Expresso nodig had en ik een vluchtgang voor mijn sperma hebben we na 15 minuten afscheid genomen in de grote hal terwijl hij een koffie dronk nam ik Elisa even langs de plinten.
De PMC was gewoon goed en de doggy erna met zicht in de spiegels was ook van klasse,maar dit komt wel omdat ze een heel mooi gebruind lichaam heeft met stevige billen waar ik mijn ballen tegen kon kletsen.

Herhaling : misschien

Daarna wat gegeten en terug naar die Niederlande.

WA
23 februari 2013, 21:29
Deze dame is net als haar vriendin (Ramona) naar binnen verhuist. Tegenwoordig te vinden in de "oude" vipkamers aan de rechterkant van de loods als je via de hoofdingang gaat.

de duisburg spesjalist
24 februari 2013, 11:47
kamer nr is 406

de duisburg spesjalist
1 april 2013, 09:35
Deze dame laatst ook een keer bezocht haar service is voor het standaard bedrag gewoon standaard en niet super te noemen ze heeft inderdaad lekkere billen en haar borsten zijn van natuur. ma je mag er niks mee ik ben gewoon voor de bijl gegaan door haar uiterlijk soms heb je dat ik noem dat penis gestuurd . verder is deze dame een echte prof en weet je binnen de tijd na buiten te werken het is allemaal een beetje gejaagd en er zitten veel betere op de vulkaan het woord mooiere zou ik niet noemen dat is een kwestie van smaak :biggrin:

Jansen
1 april 2013, 09:41
Ja het was een lekkere meid voor een snel nummertje en het klopt dat er betere zijn wat de service betreft.
daarom schreef ik ook misschien maar had er bij kunnen vermelden als er geen beter zijn voor mijn smaak.

de duisburg spesjalist
15 december 2013, 15:18
dvp is met vakantie

de duisburg spesjalist
29 december 2013, 11:26
dvp terug en werkzaam op de best betaalde kamer van eros 26 kamer 108 dus modjes even aanpassen

de duisburg spesjalist
14 januari 2014, 11:59
verplaatsen na kamer 117

peer12
19 december 2014, 10:17
Gister deze meid bezocht. Het is een mooie meid, vooral haar kont. Maar altijd druk met haar telefoon of met de buurvrouw.

Maar wilde haar toch een keer bezoeken. Het pijpen was oke. Neuken eerst met handje er tussen later handje weg.
Bij doggy ging ze schuin zodat je niet lekker kunt neuken. Maar toch klaargekomen.

Maar er is totaal geen klik. Toen ik me aan het aan kleden was, was mevrouw alweer aan whatseppen/facebooken etc.
Eigenlijk zonde zo'n mooie meid zou elke kerel helemaal gek kunnen maken. Zodat je de volgend dag weer in de auto springt om naar duisburg te rijden. Maar dat is niet het geval. Zal bij 1 bezoekje blijven hoe mooi haar kont ook is.
Gr P12

Trigger
3 januari 2015, 12:08
Peer bedankt voor de info..!