Volledige versie bekijken : Ook vandaag nog problemen met T-Mobile in het buitenland
bergm550
9 augustus 2013, 13:01
http://www.nrc.nl/nieuws/2013/08/09/ook-vandaag-nog-problemen-met-t-mobile-in-het-buitenland/
Johnny Bravo
9 augustus 2013, 19:10
We hebben toch werkende wifi in gt;)
bergm550
9 augustus 2013, 22:38
Storing T-Mobile in buitenland verholpen
http://mobiel.nrc.nl/nieuws/2013/08/09/storing-t-mobile-in-buitenland-verholpen/
Big30
10 augustus 2013, 00:10
Tip: zorg dat je nooit van 1 provider afhankelijk bent, minimaal 2 smartphones is toch wel een vereiste voor een IJsbeer die veel op pad is. Nog beter is natuurlijk 3 toestellen uiteraard bij verschillende providers.
Overigens hedenavond geen problemen ondervonden met T-Mobile in Duitsland, maar dat was dan ook even na 18u, problemen waren toen denk ik al opgelost.
Sterker nog toen ik gisteravond met een zekere IJsbeer door de Rheinische laagvlakte reed zei deze beer "hey ik heb hier WiFI ontvangst", ik zei "dakennie" maar twas wel waar. Zal wel weer zo'n pre-historische cold-spot gewezen zijn waar we overheen reden. Enfin even later doemde ons reisdoel op en sloeg ik 2 maal rechtsaf op weg naar ons reisdoel de Lidl. Verslag volgt later :tongue:! Heb daar voor de zekerheid nog maar een extra Duits sim cardje gekocht, je weet maar nooit.
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.