Volledige versie bekijken : Shila (Turkse)
frits10
16 juli 2014, 18:02
Vandaag was ik weer eens in Freude en was een uurtje op de kamer met Sheela, van Turks-Koerdische komaf. Nog een jonge meid (ik schat haar rond de 23) en ze doet dit werk pas een paar maanden (zegt ze). Ze is slank, sportief, vrolijk en vol energie. Ze heeft stevige borstjes, lang geblondeerd haar en een brede glimlach. Toen ik haar vroeg om naar de kamer te gaan, zag ik dat ik twee andere ijsberen net voor was. In korte tijd lijkt ze dus al aardig populair te zijn in Freude, en terecht. Tongzoenen, pijpen, diverse standjes, ze doet het allemaal met overgave en ze heeft er lol in. Tot het eind van het uur bleef ze volop actief, aan haar uithoudingsvermogen mankeert niets. Herhalingsgevaar met deze dame wat mij betreft 100%.
hitman
16 augustus 2014, 01:46
Afgelopen woensdag met haar op de kamer.
Sheila is inderdaad 23 jaar, 159 groot, en kleine B cup, alles zoals frits10 hierboven beschrijft, geen actie op de bank, maar voldoet op de kamer ruimschoots aan de F39 standaard.
palimo
8 oktober 2014, 23:57
https://www.ijsberenforum.com/img/vlaggen/Turkey.gif
Shila (Turkse)
Leeftijd:23 jaarTaal:Duits (goed)
Haarkleur:DonkerblondHaarlengte:Halflang
Lengte:1.55 m - 1.60 mPostuur:Normaal
Tatoeage:NeeLichaamsdeel:
Piercing:JaLichaamsdeel:Tong
Cup-maat:BSiliconen:Nee
Kleur ogen:BruinHerhalingsgevaar:https://www.ijsberenforum.com/img/michelj/paspoortgenerator/5sterren.jpg
Prijs:50 euroTijdsduur:30 minuten
Service:NMC, PZC, Deepthroat, Eierlecken, Tongzoenen, FT, Beffen
Extra info:Paspoortje samen te voegen met Sheela, Shila is de juiste naam
leifspijs
19 april 2015, 17:23
Zelfde ervaring.
Tam op de bank. Wel lief maar daar houdt het mee op.
Op de kamer kwam ze los. Top PZC en heerlijk NMC. Levendig en een mooi (vindt ik) kutje meet iets uitstaande lippen. Stevige kleine borsten.
De ervaring was van okt. 2014. Weet iemand of ze daar nog zit want ik wil voor herhaling gaan ...
satanic surfer
19 april 2015, 20:27
Shila is nog altijd werkzaam in Herne...
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.