PDA

Volledige versie bekijken : Hoerenloper riskeert boete en celstraf



MichelJ
17 oktober 2014, 06:34
Hoerenlopers kunnen straks een celstraf of boete krijgen als ze seks hebben met een prostituee die onder dwang moet werken. ChristenUnie, SP en PvdA komen met een wetsvoorstel dat dit regelt. Het OM en de politie zitten er met smart op te wachten.

Een meerderheid van de Tweede Kamer vindt ook dat hoerenlopers moeten worden aangepakt in de strijd tegen mensenhandel. ChristenUnie, SP en PvdA denken aan een celstraf of een hoge boete voor klanten die willens en wetens het bed delen met een vrouw die wordt gedwongen.

Volgens de initiatiefnemers kan een klant dat weten als de omstandigheden schimmig zijn. Bijvoorbeeld als de vrouw onder de blauwe plekken zit en huilt tijdens de daad, of als de seks plaatsvindt in een garage of bestelbusje.

Kelderbox
'Als je drie verschillende telefoonnummers moet bellen en in een kelderbox belandt waar je voor 20 euro aan je trekken komt, dan is het evident dat iemand het onvrijwillig doet,' zegt initiatiefnemer Carlitos Segers van de ChristenUnie.

PvdA-Kamerlid Marith Rebel: 'De klant mag niet wegkijken als hij weet dat de prostituee haar werk niet vrijwillig doet. Door de ogen te sluiten, werken klanten mee aan mensenhandel en zijn ze eigenlijk medeplichtig.'

Topman Warner ten Kate van het Openbaar Ministerie en de Amsterdamse korpschef Pieter-Jaap Aalbersberg scharen zich openlijk achter het plan. 'Ik zie het als een extra bouwsteen in de aanpak van mensenhandel,' zegt Aalbersberg. 'Het is vreselijk om mensen als 'dingen' te gebruiken om financiële redenen. Klanten moeten zich daar meer bewust van worden.'

Misbruik
Ten Kate: 'We hebben het niet over reguliere prostitutie, waarin vrouwen vrijwillig werken op een plek met een vergunning. Het gaat hier om klanten die misbruik maken van slachtoffers van mensenhandel. Daar moet je iets aan doen. De prostitutie is weliswaar gereguleerd, maar dat betekent niet dat het vrijheid, blijheid is.'

De politie en het OM krijgen de klanten in beeld door bijvoorbeeld op sites als Hookers.nl te kijken, waar mannen recensies geven van de vrouwen die ze bezoeken. Soms beschrijven ze huilende of toegetakelde sekswerkers. Maar er komt geen heksenjacht op hoerenlopers, bezweert Aalbersberg. 'We zullen niet massaal achter klanten aanjagen, meestal loop je ertegenaan in onderzoeken naar mensenhandel. Daar kunnen we nu nog niks mee.'

Volgens Ten Kate, landelijk officier mensenhandel, is het niet lastig te bewijzen dat een klant weet dat hij met een slachtoffer van mensenhandel te maken heeft.

'Als een prostituee haar diensten aanbiedt in een bestelauto op een parkeerplek, met drie gespierde Roemenen voor de deur, dan kun je weten dat het geen zuivere koffie is. Zo'n klant mag wat mij betreft een flinke straf krijgen: 8 jaar of meer.'

Deze zomer werken ChristenUnie, SP en PvdA het wetsvoorstel uit. Het gaat waarschijnlijk eind dit jaar naar de Kamer.

http://www.ad.nl/ad/nl/1012/Nederland/article/detail/3688327/2014/07/12/Hoerenloper-riskeert-boete-en-celstraf.dhtml

Flipper
17 oktober 2014, 07:20
Zo heren, hier staat iets in over ons:

http://www.nu.nl/politiek/3905535/vier-jaar-cel-of-boete-klanten-gedwongen-prostituees.html

Ik qoute:

Met de nieuwe wet kan de politie actief gaan zoeken op recensiewebsites over sekswerkers. Aan de hand van IP-adressen kan er herleid worden wie bij welke prostituee is geweest,

klinkt als een heksenjacht.

Flipper
17 oktober 2014, 07:24
Hoe moeten wij nou weten wanneer een dame gedwongen wordt.. Die hebben geen bordje om hun nek met ik wordt gedwongen... Kom dan met duidelijke regels en niet zoiets wolligs.

Flipper
17 oktober 2014, 07:37
Er zijn een aantal meiden op Kaufmich. Die dames werken in een groep en doen niets anders dan goedkope parkplatz sex.. voor 30 euro ben je de man.. werken maar een uurtje per dag of zo.

https://www.facebook.com/igor.brohms

Daar komt bij dat bijna iedere escort dame op kaufmich halve uurtjes aanbied in de auto voor weinig... Blowjob al voor 30 euro..
Volgens den haag is dat dus waarschijnlijk gedwongen prostitutie. Als er al een kleerkast is hoe zou die er dan eruitzien??

ps ik heb ze nooit bezocht.. ik kan alleen lezen.. is dat mijn strafbare feit ... :biggrin:

db2
17 oktober 2014, 08:02
Lekker dom verhaal, als iemand een blauwe plek heeft wordt ie gedwongen, soms kom ik ook met blauwe plekken in een sauna club, (waar overgens veel leden van de cristen unie komen , natuurlijk alleen om te kontroleren of er meisjes met blauwe plekken rondlopen :gruebel: ) helaas wordt ik daar ook gedwongen om de kamer op te gaan! Ik zou graag een financiële tegemoet koming willen hebben van de cristen unie! Mijn vraag aan de politie (die uiteraard dit bericht meeleest) zouden jullie dit aan de cristen unie kunnen doorgeven!

Flipper
17 oktober 2014, 08:24
Ik heb zoiets van kom dan met iets concreets.. geef dan richtlijnen. Registreer alle dames en zorg dat ze een vergunning krijgen of zoiets..

bergm550
17 oktober 2014, 08:32
Bron: NRC

www.nrc.nl/nieuws/2014/10/17/nieuw-wetsvoorstel-vier-jaar-cel-voor-hoerenlopers-gedwongen-prostituees/



Een celstraf van hoogstens vier jaar of een boete van maximaal 20.250 euro. Die straf kan een klant die van zijn prostitué kan vermoeden dat hij of zij onder dwang werkt, straks opgelegd krijgen.

Vandaag presenteren de ChristenUnie, SP en PvdA een initiatiefwetsvoorstel hiertoe. Klanten van prostitués die gedwongen werken worden dus in het Wetboek van Strafrecht opgenomen. De strafbaarstelling gaat er niet om “zoveel mogelijk hoerenlopers te straffen, maar stelt de norm vast en wijst hen op hun verantwoordelijkheid”, zegt Carlitos Segers, Kamerlid voor de ChristenUnie en één van de initiatiefnemers.
Gat in aanpak mensenhandel

De drie Kamerleden hebben van politie, Openbaar Ministerie en de Nationaal Rapporteur Mensenhandel begrepen dat de strafbaarstelling een gat vult in de aanpak van mensenhandel en uitbuiting (€). Nu kunnen wel de exploitanten van de uitgebuite prostitués worden aangepakt en aangehouden, maar gaat de klant vrijuit. “Het is goed als zij meer betrokken raken bij signalering van mensenhandel”, staat in de toelichting op het wetsvoorstel.

Waar klanten op moeten letten bij prostitués: lichamelijke aanwijzingen van mishandeling zoals blauwe plekken of striemen. Uitingen van angst of verdriet. Vage tussenpersonen die de weg naar de prostitué wijzen. Een rare locatie van de seks, zoals garageboxen, verlaten industrieterreinen of huizen die niet permanent bewoond zijn.

Geen meldplicht

In het voorstel is geen expliciete meldplicht voor hoerenlopers opgenomen. De hoop van de Kamerleden is dat deze strafbaarstelling hen “aanmoedigt” om melding te maken van verdachte omstandigheden.

Opsporing en vervolging kan lastig zijn, geeft Carlitos Segers toe. Achteraf valt bijvoorbeeld amper vast te stellen hoe de prostitué eruit zag op het moment van het bezoek van de klant. Ook zijn die klanten vaak niet in beeld bij het Openbaar Ministerie als de uitbuiting aan het licht komt. Aanhouding van klanten bij invallen in het kader van mensenhandelsonderzoek zijn straks op grond van deze wet.

phoenix
17 oktober 2014, 08:37
politiek is smerig jongens, geloof nu maar niet dat dat de eindagenda is, de agenda is : wij zijn als mensheid zo geweldig dat we onze dierlijke instincten kunnen afschaffen, eigenlijk zijn ze nog vele malen erger de pvda, vvd en CU samen dan de geheel katholieke kerk bij elkaar..de politiek ontkent de menselijke natuur...

phoenix
17 oktober 2014, 08:40
dit is angst creëren, dat is het doel, bij de ramen kwam ik toch al niet meer, maar nu zullen ying yang en sixsense ook moeten gaan oppassen....ben benieuwd hoe ze dat gaan doen....zij zijn namelijk ook betrokkenen....als ze de pooiers binnenlaten

LittleJoe
17 oktober 2014, 08:41
Dammit.
Moogt ge ook niet meer aan spanking doen.
En ik zie nog zo graag van die mooie rode billetjes :heul:

T&A Addict
17 oktober 2014, 08:43
Een gedwongen prostituee is heel duidelijk te herkennen, zie citaat: 'Een vrouw die onder de blauwe plekken zit, voor tien euro haar diensten aanbiedt, met een paar kleerkasten voor de deur: dat klopt niet.'
Hoezo wereldvreemde politici.

wervelwind
17 oktober 2014, 08:47
Gemakkelijk te herkennen hoor, bijvoorbeeld fun park en soortgelijke tenten.


Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

phoenix
17 oktober 2014, 10:16
flipper je moet dat ook niet in nederland doen, in duitsland wordt er iets langer nagedacht..in nederland zitten een paar fanatiek extremen gristenen zowel in de CU, PVDA en jawel ik lees zelfs in de SP( daarmee is de laatste partij voor mij definitief door de mand gevallen)

Flipper
17 oktober 2014, 10:22
De strekking is dat ik dat niet meer doe.. zonder dat de overheid met regelgeving komt. Phea, de laatse x in nederland kan ik me al helemaal niet meer herinneren.

Daar komt natuurlijk bij dat zonder receties niemand de 20 naamsveranderingen van een prostitue kan traceren. Aangezien die in iedere tent weer onder een andere naam werken.

Nibor76
17 oktober 2014, 11:11
Waarom zouden pooiers hun meiden onderbrengen bij knakenclubs.
Op een dag hebben ze wel een 60 tot misschien wel 100 euro maar daar gaat peuken geld, gokkasten geld, kledinggeld en verzorgingsproducten nog vanaf.
Je houd als pooier niets over als je ze wegstopt in clubs als funpark.

Investeer liever dan in je meiden, naar de kapper, tandarts en breng ze onder naar een gegoede club waar ze 50,- voor een sessie maken.
Ik zou het wel weten als ik pooier zou zijn.

En op Hookers wordt er al niet meer geschreven over massagesalons, je gaat nu dus ook niet meer schrijven over misstanden.

Johnny Bravo
17 oktober 2014, 11:16
Ik vind het een prima wetsvoorstel!
Valt toch haast niet te controleren voor de overheid/politie.
Je moet je gezonde verstand gebruiken als hoerenloper dus niet naar dames gaan die zich bijvoorbeeld aanbieden op Kinky of Sexjobs.
Je moet gewoon als hoerenloper naar goed aanschreven privehuizen, bordelen, raambuurten gaan, hier loop je de minste risico's omdat die huizen regelmatig gecontroleerd worden door de overheid.

Dus ik weet niet waar jullie zo druk om maken.

Nogmaals laat die wet maar komen.

:wink2:

phoenix
17 oktober 2014, 11:34
ik zie het straks al helemaal voor me : bij opsporing verzocht, deze hoerenloper in de doubletstraat herkent u hem beste kijker, samen kunnen we ons land veilig maken met uw hulp!

Megaboob
17 oktober 2014, 22:30
Wie nu nog links stemt als ijsbeer schiet zich dus mogelijkerwijs echt in zijn eigen voet....

Megaboob....

phoenix
17 oktober 2014, 22:33
maar dat is niet perse links, de vvd doet hier onder leiding van opstelten net zo hard aan mee, dat de CU dit kan is gewoon wisselgeld voor de vvd voor andere projecten die de vvd er door wil rammen...

Megaboob
17 oktober 2014, 23:51
In dit geval was het toch echt een voorstel van partijen aan de linker kant van ons politieke spectrum als ik de telegraaf en geenstijl mag geloven.

I am just the messenger...

Megaboob

stimpy3
18 oktober 2014, 00:24
Ik qoute:

Met de nieuwe wet kan de politie actief gaan zoeken op recensiewebsites over sekswerkers. Aan de hand van IP-adressen kan er herleid worden wie bij welke prostituee is geweest,

klinkt als een heksenjacht.

Dat lukt dus alleen maar als ze bij de server/hostingprovider de logs opvragen, om van iedereen die gereageerd heeft in een bepaald topic de IP-adressen te kunnen herleiden. Tijd voor YBF om een warrant canary (http://en.wikipedia.org/wiki/Warrant_canary) op te hangen?

Oh, en als je in nederland een dame bezoekt: maak de afspraak wel via een apart telefoontoestel, met een prepaid simkaart (die je ook altijd cash koopt, en waarvoor je het beltegoed ook cash koopt). Want anders zou het te makkelijk worden. Fuck.

/eerst kwamen ze voor de hoerenlopers.

The Joker
18 oktober 2014, 08:46
De overheid denkt het wiel opnieuw uit te vinden...
Signalen van uitbuiting zul je in de gerenomeerde saunaclubs niet snel tegenkomen, maar ongetwijfeld in de extreme low budget clubs eerder.
Eind van het liedje is dat de uitbuiting nog meer ondergronds gaat en er geen recensies meer komen over bepaalde clubs/dames...

phoenix
18 oktober 2014, 10:01
dat klopt ook dat de idee van CU komt( en pvda en sp), niet bepaald een linkse partij...maar dat even terzijde, het gaat erom , dat zulke voorstellen nooit de kamer halen als de vvd niet instemt, en de vvd doet dat omdat ze wisselgeld nodig heeft voor eigen projectjes waarbij ze op geen wisselgeld kan rekenen als ze hier niet mee instemt.


Wat de joker zegt kan ik onderschrijven, er wordt niets meer over dames geschreven in bepaalde clubs..., dus ze bereiken uiteidenlijk het tegendeel van wat ze willen bereiken.De achterliggende agenda is het crimineel maken van een bezoekers van dames van plezier...en zo wordt de eerste stap gezet.

Big30
18 oktober 2014, 10:03
Volgens Ten Kate, landelijk officier mensenhandel, is het niet lastig te bewijzen dat een klant weet dat hij met een slachtoffer van mensenhandel te maken heeft.

'Als een prostituee haar diensten aanbiedt in een bestelauto op een parkeerplek, met drie gespierde Roemenen voor de deur, dan kun je weten dat het geen zuivere koffie is. Zo'n klant mag wat mij betreft een flinke straf krijgen: 8 jaar of meer.'
Dit bijna extreme cliche beeld geeft zeer te denken over de rol en de visie vd overheid als het gaat om het normaliseren maar vooral bestrijden van misstanden in de bedrijfstak prostitutie.

Om te beginnen is het primair de rol vd overheid om misstanden aan te pakken. Daar heeft de overheid behoorlijk gefaald. Veel invallen in ramenbuurten zijn er de afgelopen jaren geweest steeds omdat er werd gesteld dat er sterke aanwijzingen waren voor gedwongen en mensenhandel. In bijna geen enkel geval is het tot een rechtszaak gekomen waaruit bleek dat het vermoeden werd gerechtvaardigd.
Ramenbuurten werden of geheel of gedeeltelijk gesloten bijna alleen gebaseerd op het beeld dat veel vd vrouwen wel gedwongen moesten werken, zie Zandpad, een feitelijke onderbouwing ontbrak, wel 1-2 bekende oude gevallen die op zich schokkend waren maar nog geen rechtvaardiging voor het sluiten van zoveel ramen. Zie ook wat er op de Wallen is gebeurd en in andere raambuurten.

Let wel de definitie van gedwongen van mensenhandel is inmiddels al vrij bizar, iemand die een dame een keer geld heeft voorgeschoten voor een vliegticket werkt aan mee aan mensenhandel en een gedwongen.

Het resultaat van dit beleid is dat dames vaak gedwongen werden omdat hun werkplek werd afgenomen dat ze in de illegaliteit gingen werken waar dat zeker toegegeven de kans op misstanden groter is dan in goed gecontroleerde raambuurten of privehuizen.

Er zijn misstanden in de prostitutie en die moeten worden aangepakt daar zal niemand bezwaar tegen hebben, dit beleid werkt in deze contra produktief, de klant wordt gestigmatiseerd en als een crimineel neergezet, er wordt met cijfers gegoogeld zodat we de indruk krijgen dat minimaal de helft vd dames gedwongen het werk doet wat elke onderbouwing mist.

De uitspraak de de landelijk officier mensenhandel is bepaald schokkend te noemen, de overheid zegt dat ze makkelijk kan aantonen dat een klant gebruikt maakt van een gedwongen dame, meer concreet heeft men dan weet van die "3 Roemenen die bij dat bestelbusje op een parkeerplaats staan", die worden klaarblijkelijk ongemoeid gelaten en worden zelfs misschien wel als getuige opgeroepen als de klant voor de rechter moet verschijnen. Het is een bijna Kafkaiaanse omkering van de wekelijkheid.

Misstanden moeten worden bestreden maar doe dat dan zo dat je een effectief beleid voert waar je de misstanden opspoort en gaat vervolgen, daar is helaas geen of te weinig sprake van.
Een gemiste kans vooral door onkunde en onwil bij de overheid om tot normalisering te komen.

Hier het wetsvoorstel dat aan alle kanten rammelt:

"Artikel 273g
Hij die seksuele handelingen verricht met een ander, terwijl hij weet of redelijkerwijs moet vermoeden dat die ander zich onder de in artikel 273f, eerste lid, sub 1 ̊, bedoelde omstandigheden beschikbaar stelt tot het verrichten van seksuele handelingen met een derde tegen betaling, wordt gestraft met een gevangenisstraf van ten hoogste vier jaren of geldboete van de vierde categorie."
Je kunt niet maar moet dus iets vermoeden waar je gelet op de definitie vaak geen weet van kunt hebben, zie:
http://wetten.overheid.nl/BWBR0001854/TweedeBoek/TitelXVIII/Artikel273f/geldigheidsdatum_18-10-2014

T&A Addict
18 oktober 2014, 10:48
Schokkend dat iemand met een verantwoordelijke positie als de landelijk officier mensenhandel termen als '3 gespierde Roemenen' hanteert. Racisme en clichés mogen dus in dit geval. Ik ben benieuwd wat er zou gebeuren als deze mijnheer in plaats van Roemenen Marokkanen of Turken had geroepen, de groepen die volgens de mediaberichten altijd de schuldigen zijn als de politie er wel eens een keer in slaagt vrouwenhandelaren of loverboys op te pakken.

Laten we er overigens geen traditioneel politiek spelletje links of rechts van maken. Het probleem is juist dat zowel links als rechts er tegenwoordig van overtuigd zijn dat prostitutie niet deugt, de dames allemaal zielig zijn en wij ijsberen viezeriken. Ik hoor alleen van de SP wel eens een tegengeluid.

Limburger
18 oktober 2014, 11:54
Bizar dat er hier zoveel mensen zijn die denken dat dit wetsvoorstel is bedoeld om vrouwenhandel te bestrijden terwijl het nu toch wel duidelijk zou moeten zijn dat onze bazen in Den Haag en Brussel, prostitutie en daarna porno volledig willen gaan uitbannen, waarbij de verschillende politieke partijen elk hun eigen motieven hebben. Als deze wet straks van kracht is dan gaan ze die steeds verder oprekken, met als einddoel iedere hoerenloper strafbaar maken. Een hoerenloper die aangifte doet of op een andere wijze melding maakt van misstanden zal door de rechter harder worden aangepakt als de pooier(s) en hun trawanten. Wees dus verstandig en zwijg uit zelfbescherming als je iets verdachts ziet. Voor je het weet zit jij in de cel terwijl de pooiers gewoon op vrije voeten blijven.

phoenix
18 oktober 2014, 12:10
en ik wil wel vast vooruit lopen op wat komen gaat, ook in de saunclubs als ying yang en sixsens zullen we nadat we geconfronteerd worden met politie, die ons gaat ondervragen...want dat vloeit voort uit de nieuwe wet...en ja er zal dan vroeg of laat iemand mee moeten naar het bureau....en inderdaad bij een rechter zijn verhaal moeten doen, u begrijpt de kranten gaan hier van smullen, een hoerenloper die een bekentenis doet.....dus is het nog verstandig om over ying yang en sixsens verhalen te schrijven, wat mij betreft geldt dat voor ying yang, ik schrijf dan maar wat vaker over goch...lijkt me een stuk veiliger....., maar let wel, mocht het zover komen dat de wet door tweede en eerste kamer gaat en wordt goedgekeurd dan is er voor mij een zwijgplicht. Want hoe vaker jij over een meisje schrijft , hoe meer bewijsmateriaal je aanlevert mocht het een gedwongen meisje zijn en we weten allemaal dat dat nooit 100% is na te gaan....

Badslippers
18 oktober 2014, 12:33
Prima om dit soort volstrekt kansloze en belachelijke wetgeving te introduceren. Ik sta er 100% achter. Wetgeving dient altijd een hoger doel. Voor zover ik het begrijp In dit geval het opsporen en berechten van mensenhandelaren, Loverboys, pooiers etc. Kortom, netwerken oprollen en kwetsbare beroepsgroepen (i.c. prostituees) beschermen. Lijkt me weinig op tegen. De wetgeving gaat er daarbij van uit dat de dreiging om de klant strafbaar te stellen, leidt tot sneller en meer melden door diezelfde klant zodat eerder genoemde groepen effectief opgespoord en berecht gaan worden. Het doel is dus niet de gevangenissen te bevolken met hoerenlopers.

Dus: laten we deze wetgeving zo snel mogelijk invoeren en na twee jaar op effectiviteit toetsen. M.a.w. valide cijfers van het aantal meldingen van klanten tonen en het aantal opgepakte en veroordeelde criminelen (mensenhandelaren,pooiers e.d.) dat daaruit is voortgekomen aantonen. Is uit die cijfers onomstotelijk vast komen te staan dat het aantal misstanden significant is gedaald c.q. de criminaliteit binnen de prostitutiebranche significant is gedaald en het aantal vrijwillige en voor zichzelf werkende prostituees is toegenomen dan deze wet continueren en anders . . . de indieners van dit soort wetsvoorstellen onmiddellijk uit de kamer verwijderen vanwege ontoereikende capaciteiten en incompetentie en strafrechtelijk vervolgen wegens het ontketenen van een heksenjacht op onschuldige hoerenlopers.

Limburger
18 oktober 2014, 13:08
ik schrijf dan maar wat vaker over goch...l

Kijk daar ook maar mee uit, want deze wet gaat heus niet enkel gelden voor het bezoeken van dames in Nederland. Stel jij bezoekt een club in Duitsland en andere mensen hebben in het verleden geschreven dat er bij die club pooiers rondhangen, of die club heeft een site waaruit een of andere feministische mannenhaatster bij de zedenpolitie meent te kunnen opmaken dat daar misbruik plaatsvind. Dan zal dat al genoeg zijn om verdacht te worden.


en inderdaad bij een rechter zijn verhaal moeten doen,

Waarbij de kans dat het een vrouwelijke rechter die jou als hoerenloper bij voorbaat al schuldig acht 53.4% is.

http://www.rechtspraak.nl/Actualiteiten/Nieuws/Pages/Nederland-met-aantal-vrouwelijke-rechters-in-Europese-middenmoot.aspx

stimpy3
18 oktober 2014, 13:52
Prima om dit soort volstrekt kansloze en belachelijke wetgeving te introduceren.

Doe niet zo naief. Dit soort moraalwetgeving heeft nog nooit geleid tot politici die op hun schreden terugkeren; dat zie je wel bij de hele 'war on drugs', die een faliekante mislukking is. Als na 2 jaar blijkt dat 'de wetgeving niet werkt', dan is de oplossing niet dat die wetgeving niet deugt, nee, dan moet er *meer* wetgeving komen, die strenger is, er moet harder worden gestraft, en opsporingsinstanties moeten meer bevoegdheden krijgen.

Daarnaast gaat het helemaal niet om mensenhandel; het gaat die moraalridders d'r eigenlijk op dat de hele prostitutie verboden moet worden. Sex is d'r alleen voor voortplanting, niet voor de lol. Zo heeft 't godje van de christenunie het immers bedoeld.

phoenix
18 oktober 2014, 13:57
limburger je haalt wat cijfertjes door elkaar..., maar goed maakt niet uit, het klopt dat als een dame in een nederlandse club werkt en plots naar een duitse club gaat en ik schrijf over de dame in de duitse club dat ze inderdaad mijn gegevens kunnend gaan gebruiken , en me als verdachte in nederland kunnen oppakken...ik ga ook met buitengewone belangstelling het gehele wetje volgen als tie er door komt..

Jansen
18 oktober 2014, 15:08
De grootste Hoerenlopers zitten juist in Den Haag of in Brussel.
In Brussel zitten deze medewerkers vaak maanden of weken van huis in een appartement en laten op de avonden dames komen die voor een escort bedrijf werken.
Uit heel Europa en zelfs ook uit Japan werken hier mannen die op de avond een verzetje willen dus gaat de politie daar nu ook op jacht ?
Nee omdat zei onschendbaar zijn en zelfs zich niet hoeven te legitimeren vanwege hun veiligheid

Picasso 1
18 oktober 2014, 20:35
Zodra fora gebruikt worden voor strafrechterlijke vervolging van schrijvers dan is het simpelweg einde verhaal voor prostitutie fora.

Laatbloeier
19 oktober 2014, 01:33
Een prima analyse (zie link), al denk ik niet dat er, zoals de schrijfster veronderstelt, veel gemeld zal worden (zie de discussie hier). Maar dat is naar verhouding een detailopmerking over haar uitgebreide analyse.

http://achterhetraamopdewallen.blogspot.nl/2014/10/nieuw-plan-om-klanten-van-prostituees.html

Iamlonely
24 oktober 2014, 00:27
Iamlonely zit met een dilemma! Vandaag keurige 60 euro club bezocht! Daar op de kamer beland met een aller aardigst en knap mokkel wat al in de bar tegen mij aan kroelde. Echter op de kamer zag ik halverwege de sessie ineens een paar blauwe plekken op haar armen! Wat is dat? Vroeg ik. Ongeluk gehad met de auto zei ze. Weet je het zeker? Ja antwoordde ze resoluut ik ben niet gek! Sessie hierna hervat en maar verlengd, zodat ze in ieder geval iets dichter bij een nieuwe auto is! Toch een raar gevoel aan over gehouden! Op de terugweg vlak bij huis schalde Frank Boeijen met Kronenburgerpark uit de radio... Ik weet niet wat jou zo ver heeft gebracht...

Zou ik nu indien de nieuwe wet van kracht zou zijn strafbaar zijn? Of welke stappen verwacht men van mij nu?


Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

phoenix
24 oktober 2014, 08:12
je hebt dan een signaal van mensenhandel gezien, want blauwe plekken zijn een signaal van mensenhandel, stap twee bel de politie als de wet ingaat, en stap drie stop met h.oerenlopen in nederland en doe je gsm signaal uit als je naar duitsland gaat , want vanaf nu houden ze je in de gaten...e

Bluebear
25 oktober 2014, 11:55
Iamlonely zit met een dilemma! Vandaag keurige 60 euro club bezocht! Daar op de kamer beland met een aller aardigst en knap mokkel wat al in de bar tegen mij aan kroelde. Echter op de kamer zag ik halverwege de sessie ineens een paar blauwe plekken op haar armen! Wat is dat? Vroeg ik. Ongeluk gehad met de auto zei ze. Weet je het zeker? Ja antwoordde ze resoluut ik ben niet gek! Sessie hierna hervat en maar verlengd, zodat ze in ieder geval iets dichter bij een nieuwe auto is! Toch een raar gevoel aan over gehouden! Op de terugweg vlak bij huis schalde Frank Boeijen met Kronenburgerpark uit de radio... Ik weet niet wat jou zo ver heeft gebracht...

Zou ik nu indien de nieuwe wet van kracht zou zijn strafbaar zijn? Of welke stappen verwacht men van mij nu?

Nou, dat is GVD sterk. Afgelopen woensdag heb ik ook een bliksembezoek gebracht aan mijn schatje bij de Villa. Liggen we tussen de lakens, zegt ze: "Look at my knees". De arme beenscharnieren waren helemaal blauw. Was ze van de trap gesodemieterd. Nou moeten wij ijsberen niet meteen in de stress schieten bij ieder wissewasje. Als je mij door het dagelijks leven ziet bewegen dan zou je ook zeggen dat ik motorisch gestoord ben.
Deze dame staat zeker niet onder invloed van een pooier, dat weet ik zeker. Teveel meegemaakt en gezien van haar. En nog steeds!!! ;) :rolleyes: :biggrin:

Piet Plezier
25 oktober 2014, 13:12
Gisteravond is er een meisje geslagen door een klant.
En hij is geboeid afgevoerd door de polizei.

Picasso 1
25 oktober 2014, 13:44
Gisteravond is er een meisje geslagen door een klant.
En hij is geboeid afgevoerd door de polizei.

Als je een meisje straffeloos wil slaan dan moet je haar pooier worden en niet haar klant.

Dalton
25 oktober 2014, 14:18
Gisteravond is er een meisje geslagen door een klant.
En hij is geboeid afgevoerd door de polizei.

Leuke tent daar waar de klanten de dames zo behandelen of heeft ze alle coke van hem op gesnoven,is natuurlijk ook mogelijk en moet meteen bestraft worden om herhaling te voorkomen.

sofaking
25 oktober 2014, 14:54
Ik hoop dat hij ook een ferme trap van een plateauschoen met stillettohiel in zijn noten gekregen heeft.