PDA

Volledige versie bekijken : Emma (Roemeense)



vrije jongen
4 oktober 2015, 19:00
https://www.ijsberenforum.com/img/vlaggen/romania.gif




Emma (Roemeense)
Leeftijd:20 jaarTaal:Engels (goed)
Haarkleur:ZwartHaarlengte:Halflang
Lengte:1.60 m - 1.65 mPostuur:Slank
Tatoeage:JaLichaamsdeel:Been, Borst(en)
Piercing:JaLichaamsdeel:Klit, Navel, Tong
Cup-maat:ASiliconen:Nee
Kleur ogen:BruinHerhalingsgevaar:https://www.ijsberenforum.com/img/michelj/paspoortgenerator/4sterren.jpg

Prijs:40 euroTijdsduur:30 minuten
Service:NMC, PZC, Tongzoenen, Vingeren, pussysliden, droogneuken
Extra info:- Niet de Emma van een draadje hieronder
- 2 weken in de clubs
- net als nichtje Andrea
- Doet alles net wat minder goed dan haar nichtje... behalve misschien standje op de zei;)

Smouse
27 februari 2016, 13:30
Emma is herstelt van een acute appendicitis en begin volgende week weer in Freude te vinden.

See ya Smouse

Bluebear
27 februari 2016, 14:18
Emma is herstelt van een acute appendicitis en begin volgende week weer in Freude te vinden.

See ya Smouse

Huh, ik snap het niet. Appendicitis is toch een opgezwollen wormvormig aanhangsel. Daar ziet ze er toch wel meer van. En dan acuut, is dat dan meteen op de sofa in de bar? :rolleyes: :eek:

Starscream
30 juni 2016, 21:41
Emma spreekt goed Engels, heeft rood/zwart stijl haar en een slank, natuurlijk figuurtje (al vond ik haar iets steviger geworden na haar vakantie in Constanta met Orthodox Pasen). Op de bank is ze niet heel spraakzaam, tenzij jij het woord doet en de conversatie in gang houdt. Pre-sales op de bank bestaat uit tongzoenen en pijpen wat altijd een plezier is.

Ik ben nu een keer of 5 op de kamer geweest met Emma en hoewel ze haar best doet, blijf ik het wat plichtmatig vinden en gespeeld. Ze is meegaand in jouw wensen, maar je merkt dat ze niet alles geeft en is soms ook wat afwezig. Al met al bereik ik altijd een prima hoogtepunt maar daarna is de pret altijd snel weer over. Emma is wat dat betreft erg zakelijk en niet echt speels. Eén keer kwam ik trouwens klaar op haar mond, gezicht, kin en borsten en dit kon ze absoluut niet waarderen. Ze keek erg boos en zei daarna ook niets meer. Vreemd in mijn optiek, want je zou denken dat de dames liever sperma op hun lichaam hebben dan in de mond.

Verder merk ik dat Emma totaal langs mij heen kan kijken op dagen dat ze goede klandizie heeft. Echter op dagen dat het rustig is en ze geen klanten heeft, dan weet ze mij opeens te vinden en lacht ze lief. Jammer.
Al met al is het een prachtige en slimme dame die ik ondanks haar matige service vast nog wel eens zal kameren.

Bill26
19 juli 2020, 14:44
Is she working now?

pret
19 juli 2020, 15:01
Is she working now?

Yes, she is waiting for you