PDA

Volledige versie bekijken : Droevigste ijsbeer ter wereld moet zijn dagen slijten in druk winkelcentrum



RAUL7
10 juli 2016, 09:59
https://www.youtube.com/watch?v=_UhP4bcYcsU

Verbijsterde dierenrechtenactivisten vragen aan klanten om een Chinees shoppingcentrum te boycotten waar dieren opgesloten zitten zodat mensen er selfies kunnen mee nemen.
Animals Asia bracht al in maart beelden uit van wat zowat de droevigste ijsbeer ter wereld moet zijn maar de toestand blijft voortduren.

Twee ijsberen, beloega's, walrussen, poolvossen, wolven en ontelbare vissen moeten shoppers entertainen in het Grandview winkelcentrum in Guangzhou. Ze leven in kale, betonnen ruimtes zonder daglicht.

In China circuleren via sociale media klachten over het aquarium en reageren mensen ontzet. Maar er zijn ook klanten die er helemaal geen moeite mee hebben.

Bron: HLN.BE

Partyanimal
10 juli 2016, 10:33
Echt een schande...

Das
10 juli 2016, 10:34
RAMPZALIG!