PDA

Volledige versie bekijken : Jelena (Servië)



Patjax
11 augustus 2016, 21:36
Jelena ()
Leeftijd:29 jaarTaal:Duits (goed), Engels (matig)
Haarkleur:DonkerblondHaarlengte:Lang
Lengte:1.55 m - 1.60 mPostuur:Normaal
Tatoeage:JaLichaamsdeel:Arm, Been, Hand, Schouder(blad), Zij
Piercing:NeeLichaamsdeel:
Cup-maat:BSiliconen:Nee
Kleur ogen:BlauwHerhalingsgevaar:https://www.ijsberenforum.com/img/michelj/paspoortgenerator/5sterren.jpg

Prijs:300 euroTijdsduur:180 minuten
Service:NMC, PZC, Eierlecken, Zoenen, Beffen, Massage, Aftrekken
Extra info:Dame komt uit Servië, maar Servië ontbreekt in lijstje. Heeft een verleden in oa Globe en Düsseldorf

Patjax
11 augustus 2016, 21:45
Afgelopen zondag twee sessies gehad met Jelena. 1x 1 uur en 1x 2 uur.

Zij stond al een tijdje op mijn radar en bij afwezigheid van mijn vaste waardes in YY is het er eindelijk eens van gekomen. Eerste sessie was dermate goed en een kansloze nederlaag voor mij, dat ik niet anders kon dan later op de avond revanche nemen. Kansloze nederlaag voor haar.

Zeer aangenaam gezelschap, zowel op als buiten de kamer. We bleken veel dezelfde interesses te hebben. Slimme dame waarmee een goed gesprek mogelijk is en die op de kamer precies aanvoelde waar mijn voorkeuren naar uitgaan.

Mocht ik weer eens aanwaaien in YY en zij is aanwezig dan 100% hhg.

Patjax
28 augustus 2016, 11:29
Gisteren wederom een zeer goed uurtje met haar gehad. Voor mij een zekerheidje in YY. Vanaf 5 september drie weken op vakantie.

Patjax
4 april 2018, 02:56
Na afwezigheid van ruim een jaar weer terug.

pret
4 april 2018, 07:16
Gisteren wederom een zeer goed uurtje met haar gehad. Voor mij een zekerheidje in YY. Vanaf 5 september drie weken op vakantie.


Na afwezigheid van ruim een jaar weer terug.

Zo te merken staat 3 weken voor een jaar in Servie. :biggrin: