PDA

Volledige versie bekijken : Jessica (Hongaarse) Schippersstraat, kamer 25/1



Jovibeer
2 november 2016, 11:07
https://www.ijsberenforum.com/img/vlaggen/hungary.gif




Jessica (Hongaarse)
Leeftijd:22 jaarTaal:Engels (goed)
Haarkleur:BlondHaarlengte:Lang
Lengte:1.80 m - 1.85 mPostuur:Slank
Tatoeage:JaLichaamsdeel:
Piercing:JaLichaamsdeel:Bovenlip
Cup-maat:DSiliconen:Ja
Kleur ogen:OnbekendHerhalingsgevaar:https://www.ijsberenforum.com/img/michelj/paspoortgenerator/2sterren.jpg

Prijs:50,00 euroTijdsduur:15 min. minuten
Service:PMC, Beffen, Aftrekken
Extra info:

Jovibeer
2 november 2016, 11:08
Gistermiddag ff terug in het SKW geweest. Ik had Jessica al vorige week gespot en gister bij haar binnen geweest. Voor een rollede beer, blijft het een lastige trap om op naar boven te klimmen, maar goed, ik was daar al eens eerder geweest...dus nu ook (het zijn nl. kleine traptreden).
Eenmaal boven heb ik haar het geld gegeven en zijn we begonnen. Zij wilde al beginnen met mij te pijpen, dus heb ik haar voorgesteld om 69 te starten…..dat vond ze goed. Daarna ging het al snel naar neuken en mocht ik aan haar borsten pakken. Dat had ze liever dan dat met haar flamous werd gespeeld. Ze heeft in tegenstelling tot een hoop andere dames toch nog een best behaarde muts. Wat mij ook opviel tijdens 69 was dat ze niet echt gebruik maakt van een douche na elke beurt. Ik proefde nog steeds de smaak van het glijmiddel dat ze eerder zou hebben gebruikt. Na het neuken hebben we nog kort samen elkaar betast. Vingeren behoorde niet tot de mogelijkheden. Tja, is het een dame waar ik terug zou komen…...ik denk het niet. Desondanks ze best aardig is, maar ik had ook geen gevoel van YESSSSS, hier ga ik terug.

Ze is er nu 2 weken. Heeft voorheen escort gedaan in Spanje en Londen. Ze ziet er goed uit.Verder vertelde ze dat ze volgende week er nog is en dan weer terug gaat voor vakantie van 3 weken naar Hongarije.