Volledige versie bekijken : Anna (Roemeense) , kamer
KanariePiet
23 november 2016, 08:36
https://www.ijsberenforum.com/img/vlaggen/romania.gif
Anna (Roemeense)
Leeftijd:22 jaarTaal:Engels (goed)
Haarkleur:BlondHaarlengte:Halflang
Lengte:1.55 m - 1.60 mPostuur:Slank
Tatoeage:JaLichaamsdeel:Arm
Piercing:NeeLichaamsdeel:
Cup-maat:BSiliconen:Nee
Kleur ogen:BruinHerhalingsgevaar:https://www.ijsberenforum.com/img/michelj/paspoortgenerator/2sterren.jpg
Prijs:50 euroTijdsduur:20 minuten
Service:NMC, PMC, PSE, Aftrekken, Vingeren
Extra info:
KanariePiet
23 november 2016, 08:36
Gisteren in het SKW voor de eerste keer geneukt met Anna.
Anna is een mooi Roemeense meid van 22 jaar jong. Het is een kleintje (max 1,60m) met een slank lichaam en voorzien van een heel mooie B-cup, lekkere billen en een hele slanke taille. Anna heeft een mooi gezicht, blond haar en bruine ogen. Ze heeft een tattoo op 1 van haar onderarmen. Annie heeft vroeger blijkbaar in de Duitse saunaclubs gewerkt.
De tocht naar de kamer was er eentje naar de nok van het gebouw. Nogal wat traptreden doen met andere woorden .
De kamergang zelf was, naar raamprostitutienormen, goed. Anna ontdeed zich onmiddellijk van haar kledij, waarbij ze haar mooie, naakte lichaam toonde. Ze voorzag kleine Piet van een condoom en begon aan een weinig gevarieerde, maar desalniettemin bevredigende pijpbeurt.
Tijdens het pijpen mocht ik met Annie haar borsten, billen en poesje (héél voorzichtig) spelen.
Eens Piet op oorlogssterkte stond, vroeg Annie me haar te neuken. 2 standjes gedaan: missio en hondjes, waarbij Anni goed mee deed, en probleemloos klaargekomen tijdens doggy .
We hebben tijdens het opfrissen en aankleden nog rustig nagepraat en ik heb na iets meer dan 20 minuten dan maar de tocht naar beneden aangevat. Nog een kusje ter afscheid gekregen en tevreden terug de straat opgegaan.
Herhalingsgevaar: mooie meid, oké service, maar een herhaling hoeft niet zo direct nee .
Jovibeer
25 november 2016, 19:20
https://www.ijsberenforum.com/img/vlaggen/romania.gif
Anna (Roemeense)
Leeftijd:22 jaarTaal:Engels (matig)
Haarkleur:BlondHaarlengte:Halflang
Lengte:1.60 m - 1.65 mPostuur:Slank
Tatoeage:JaLichaamsdeel:Arm
Piercing:NeeLichaamsdeel:N.V.T.
Cup-maat:BSiliconen:Nee
Kleur ogen:BlauwHerhalingsgevaar:https://www.ijsberenforum.com/img/michelj/paspoortgenerator/5sterren.jpg
Prijs:50,00 euroTijdsduur:20 minuten
Service:NMC, PMC, GFE, Beffen, Aftrekken, SM
Extra info:Anna is het buurmeisje van Alina
Jovibeer
25 november 2016, 19:33
Gisteravond een trio gedaan met Alina en Anna. Anna sprak mij al aan als ik elke keer bij haar voorbij kwam. Omdat zij een kamer boven had ben ik niet bij haar binnen geweest. Ik had Alina al vaker gezegd dat als het een keer uit zou komen ik een trio met haar en Anna wilde. Dus dat was gisteravond.
Anna kwam zonder problemen bij Alina en werd ingeseind op zijn Roemeens wat mijn wensen waren en daar was ze wel voor in blijkbaar. Ze ging snel uit haar kleren en dat zag er super mooi uit. De twee dames zijn naar mijn idee wel op elkaar ingespeeld. Vanaf het eerste moment voelde het goed. Terwijl Anna mij pijpte speelde Alina met mijn tepels. Ondertussen werd er van plek gewisseld en heb ik Anna geneukt terwijl Alina weer met mij speelde. Daarna wilde ik Anna beffen terwijl ik Alina weer kon neuken. Eigenlijk een goede afwisseling in een trio. Ik vond beiden lichamen heeeeerlijk. Op een gegeven moment ging Anna achter mij zitten en speelde vandaar met mijn tepels terwijl ik af en toe haar poesje bevoelde. Alina trok mij ondertussen lekker af en speelde ook met mij. Dussss, voor de 50 euro die ik beiden had gegeven was het zeker mijn geld waard en ben weer te vreden naar buiten gegaan.
mechelen
30 januari 2017, 23:54
Mag dus samengevoegd worden met :
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?47102-Anna-(Roemeense)-Vingerlingstraat-kamer-3-raam-2
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.