PDA

Volledige versie bekijken : Caty Vanuatuse, Moulin Rouge 15



onder de brug
30 april 2017, 17:15
caty (Vanuatuse)
Leeftijd:46 jaarTaal:Engels (matig), Nederlands (matig)
Haarkleur:BlondHaarlengte:Lang
Lengte:1.60 m - 1.65 mPostuur:Normaal
Tatoeage:JaLichaamsdeel:Buik
Piercing:OnbekendLichaamsdeel:
Cup-maat:BSiliconen:Nee
Kleur ogen:BruinHerhalingsgevaar:https://www.ijsberenforum.com/img/michelj/paspoortgenerator/5sterren.jpg

Prijs:100 euroTijdsduur:60 minuten
Service:NMC, PZC, Tongzoenen, Beffen, Vingeren
Extra info:vreend dat deze dame nog geen paspoort heeft,.echt een topper.meer info komt nog,

onder de brug
2 juni 2017, 17:18
vanmiddag weer een heerlijk uurtje. bij deze parel geweest, ik kan een heel verhaal ophangen. in het kort het was weer super. ook met deze warmte blijft het een sexbeest.
voor mij de nummer 1 op de weaze,

onder de brug
9 juni 2017, 17:15
ik kan wel blijven schrijven, over deze dame. ben weer bij haar geweest, ze was best aan de luie kant en wou dat ik haar ging beffen. niet ergens om maar soms ruikt haar poes niet altijd even fris, zal door de hormonen komen denk ik, ze wast zich altijd voor en na de dat boven een teiltje. vind dat best grappig.maar nu het beffen ze rook heerlijk fris.heel rustig beginnen van af haar borsten naar haar navel. op naar haar klitje, zij begon me zacht te pijpen en mijn ballen te likken.haar klit heerlijk met mijn tong bewerkt. een vinger in haar poesje, en op zoek naar haar g spot, ja gevonden, en toe was het vuurwerk na 10 minuten kwam ze toch klaar, onvoorspelbaar wat een vocht kwam er vrij. ik bleef door likken .tot ze met haar heerlijke benen mijn kop zowat plat drukte, en schreeuwde stop stop, wat is dit een heerlijk mens, zij ziet me snel weer nu in esperanza 102

The Loner
26 november 2017, 16:21
Na eerder in de week Isabela bezocht te hebben nu op zoek naar een van de dames op de bovenverdieping van Moulin Rouge. Helaas was de keuze beperkt daar de dames bijna allemaal aan de maaltijd zaten, wat natuurlijk ook moet gebeuren. Dan maar even door naar het Hofje maar ook daar hetzelfde laken een pak, slechts 2 gordijnen open op 20 en 24.
Terug naar MR in de hoop dat Caty van 14 er weer zou zitten doch helaas. Maar niet getreurd want op 15 bij Katy waren de gordijnen wel open.
Na het financiele gedeelte te hebben afgehandeld en we ons allebei verfrist hadden, op bed plaats genomen.
Met stormachtig tongzoenen ging Katy (met een K zoals ze zelf aangaf) van start. Vervolgens ben ik afgedaald om haar te likken wat gezien haar iets te opzichtige gekreun na een minuutje of 2 geresulteerd hebben in een orgasme. Dit was mij te gefaked en ook niet nodig, maar goed het hoort soms bij het spel.
Nadat ze was "bijgekomen" moest ik er aan geloven en het pijpen beheerst ze zeker. daarna nog geneukt in missio om met daarna handmatig af te trekken.
Een geslaagd bezoekje, zeker het het tongzoenen en pijpen maar miste met haar een "klik". Misschien bij een 2e of 3e keer wel. we zullen zien.
Die klik had ik later op de avond bij een andere latina wel trouwens. Later.