PDA

Volledige versie bekijken : Roxana (Roemeense)



mechelen
21 januari 2019, 09:20
https://www.ijsberenforum.com/img/vlaggen/romania.gif




Roxana (Roemeense)
Leeftijd:19 jaarTaal:Engels (matig)
Haarkleur:ZwartHaarlengte:Halflang
Lengte:1.65 m - 1.70 mPostuur:Normaal
Tatoeage:NeeLichaamsdeel:
Piercing:NeeLichaamsdeel:
Cup-maat:BSiliconen:Nee
Kleur ogen:BruinHerhalingsgevaar:https://www.ijsberenforum.com/img/michelj/paspoortgenerator/5sterren.jpg

Prijs:50 euroTijdsduur:30 minuten
Service:NMC, PMC, Tongzoenen, Zoenen, PSE, Vingeren
Extra info:

mechelen
21 januari 2019, 09:29
Ganz neu! Ze liep zowat de hele dag met een handdoek rond d'r middel en het was duidelijk dat ze haar weg nog niet goed kent. Meisje met echt prachtige naturelle borsten en halflang zwart haar. Ze is 19 maar ziet er wel iets ouder uit, al had dat ook te maken met de iets te overdadige make up.

Tongzoenen doet ze wel voor 50 euro (voorlopig toch, er zijn er nog geweest die na een tijdje sterken beginnen te krijgen). We zijn naar een grotje boven in de club gegaan, waar er neon licht is en dat werkt wel een beetje erotiserend; eventuele littekens en mijn dikke pens zie je dan ook minder snel... :rolleyes:

Tongzoen was echter een beetje matig, ik moest vaak zoeken naar haar tong. Pijpen was dan weer best ok en neuken ging als een stork pomp : zeer snel en 't was dan ook snel gedaan.

Al met al een goede beurt.