Volledige versie bekijken : IJsberen en Voetbal, Eisbären und Fußball!!!
P11111
31 januari 2019, 10:46
...mensen zijn reeds eerder hoofdschuddend afgehaakt.
Om in een onderlinge 'discussie' anderen erbij te gaan betrekken vind ik een vorm van zwakte. Een slappe opmerking. Het is niet mijn belangrijkste doel in het voetbaltopic om vriendschappen voor het leven proberen op te bouwen, ook niet met jou.
Maar de enorme haat tegen, de grote afkeer van, de afgunst op en het leedvermaak over Ajax heeft het sfeertje hier in de afgelopen jaren er inderdaad niet gezelliger op gemaakt. Dat is een gegeven en valt niet te ontkennen. Daar heb jij zelf trouwens ook vaak aan meegedaan. Je zit voornamelijk af te geven op Ajax. Na een verliespartij van Real Madrid of PSV lees ik nooit wat negatiefs van jou (over transfersommen, salarissen, positiespel of wat dan ook). Dus Ajax 'zit' best wel in een behoorlijke mate vastgemaakt in jouw hoofd. In Nederland ben je of voor Ajax of tegen Ajax. En in het deel van het land onder de grote rivieren, dus ook waar jij leeft, en in steden als Rotterdam en Utrecht en vooral hier in het voetbaltopic ben je meestal gruwelijk tegen Ajax. Als Ajax-fan heb je daarmee te leven. Dat went.
Maar goed, als jij hier ook al gaat afhaken, zie ik de toekomst van het voetbaltopic somber in. Opvolgers van het beruchte trio waar jij voornamelijk op duidt, zie ik namelijk nog niet. Maar een groepje nieuwe acteurs zou het topic zeker kunnen gebruiken. Dat dan weer wel. Het is wachten op een nieuwe generatie, hopelijk van mensen met wat minder haat en agressie. :)
Willem2
31 januari 2019, 23:17
Er wordt wat afgehandeld ... 642 miljoen deze maand
Tielemans naar Leicester City
9 nieuwelingen naar Monaco
Todibo naar Barcelona
Dauda naar Vitesse
Cuco Martina naar Feyenoord
....https://www.ad.nl/transfer-talk/live-vrouw-van-erik-pieters-verklapt-transfer-depor-wil-kobayashi~a6257e4c/
Sphinx
31 januari 2019, 23:48
En de grootste verliezer van deadline day lijkt voorlopig Vincent Janssen te worden. Club Tottenham wil hem verkopen
- Betis wilde eerst wel, tot er ineens 20 miljoen gevraagd wordt
- Reden lijkt voorzitter Daniel Levy te zijn geweest, die op het laatste moment de vraagprijs opgehoogd had
- Betis pissed off en ook Cardiff haakt af. Verkoop lijkt meteen onmogelijk
- Vervolgens probeert Spurs nog met Janssen in Schalke te gaan shoppen als verhuuroptie. Te laat, want 10 minuten daarna sluit de transfer markt in DE
- Blijkbaar wil Levy Janssen nu alleen nog naar de zandbak (arabië), de Toendra (Rusland) of het verre oosten laten verkassen (China), enige UK club die hem misschien wil is Burnley, de thuishaven van zo vele Welshe voetballers die op een EK het België van toen nog Marc Wilmots naar huis stuurden, maar dan hebben ze nog 12 minuten... het lijkt er op dat we tot juli een zeer ontevreden Ossenaar in Londen hebben rondhangen. Damn, als dat maar goedgaat :rolleyes:
P11111
1 februari 2019, 11:50
Er wordt wat afgehandeld.
De belangrijkste transfer in Spanje ben je vergeten te vermelden. De teruggehaalde conditietrainers uit de periode van trainer Zidane hebben ervoor gezorgd dat Real Madrid sinds enkele weken veel fitter oogt dan in de maanden daarvoor, aldus een Voetbal International-verslaggever. Vooral Modric, Kroos en Benzema, die er in de eerste seizoenshelft vaak uitzagen als mannetjes van een veteranenelftal, lijken op het veld er opeens een stuk frisser en beter uit te zien. Een verstandige wijziging van de Spaanse ploeg. Bovendien is het (basis)elftal sinds gisteravond weer compleet, alle geblesseerde spelers zijn weer beschikbaar.
Ik probeer mij dus nu al op een ietwat opzichtige manier wat in te dekken. ;)
Maar goed, we kunnen ons dus gaan opmaken voor twee interessante partijtjes in de Champions League. Bij Ajax hebben ze in de afgelopen dagen ook hard en zwaar getraind, én natuurlijk ook nog wat met elkaar gebabbeld. Of dat zijn vruchten gaat afwerpen, moeten we nog even afwachten. :)
Jan Verplancke
1 februari 2019, 12:48
Mink Peeters keert vroegtijdig terug bij Real Madrid. Lleida Esportiu huurde de Nederlandse aanvaller sinds de zomer, maar meldt nu dat de samenwerking al ten einde is gekomen.
De inmiddels twintigjarige Peeters maakte eind 2014 van de jeugdopleiding van Ajax de overstap naar die van De Koninklijke, maar een stap naar de A-selectie heeft er nog niet ingezeten. Bij Lleida, dat speelt op het derde niveau van Spanje, kwam Peeters tot slechts 32 speelminuten verdeeld over twee wedstrijden.
Vorig seizoen verhuurde Real Madrid hem aan achtereenvolgens VVV-Venlo en Almere City FC. Bij beide clubs werd Peeters geen vaste waarde. Zijn contract bij de Champions League-houder loopt nog door tot medio 2020.
https://www.vi.nl/nieuws/real-krijgt-peeters-weer-terug-na-mislukte-verhuurperiode
Het wil maar niet vlotten met de loopbaan van dit "supertalent". Geflopt op het 3e niveau in Spanje nadat hij eerder al faalde bij VVV en Almere.
P11111
1 februari 2019, 13:09
Het wil maar niet vlotten met de loopbaan van dit "supertalent".
Mink Peeters is eigenlijk een nagenoeg onbekende speler in het Nederlandse voetbal, en al helemaal voor het grote publiek. In zijn drie seizoenen bij Ajax stond hij niet bepaald bekend als het supertalent van de club. Sterker, hij speelde zelfs nog in de B2-junioren. In Amsterdam was iedereen dan ook enorm verbaasd dat hij opeens, op zijn 16de, overstapte naar Real Madrid. Typisch een gevalletje van dat het soms belangrijker is dat je iemand kent in plaats van wat je kunt. Overigens komt deze geboren Nijmegenaar oorspronkelijk uit de jeugdopleiding van PSV. Hij heeft langer in Eindhoven dan in de hoofdstad gespeeld. Ik heb het sterke vermoeden dat de schrijver van het vorige bericht dat niet wist. :biggrin:
Maar ik begrijp natuurlijk wel heel goed waarom hij dit stukje hier heeft geplaatst. Dat dan weer wel.
Sphinx
3 februari 2019, 14:02
Zuchtt....
Deze racebeer vreesde er al een beetje voor, maar het wordt zelfs nog erger. Feyenoord bewijst dat ze NIET kunnen voetballen op kunstgras en gaan als het zo blijft de boot in tegen Excelsior :hammer:
satanic surfer
3 februari 2019, 20:06
Zo, in Olland everything back to normal: PSV en Ajax met monsterzeges op een drafje en de achtervolgers krasselen wat verder, 6-0&5-0, booooooooring!
In Bellege is het geiniger met leider Genk dat weer wat uitloopt op Club Brugge dat niet kon winnen van bekerfinalist AAGent in de semiklassieker...In de klassieker Standard-Anderlecht wonnen de Rouches verdiend en tengevolge dreigt Anderlecht uit de top-6 te sukkelen...Coach Rutten start met 3 op 9, da´s niet al te schitterend doch alla...De winteraankopen zullen nog nipt plaatsing voor PO1 kunnen afdwingen meent ss...
In Duitsland loopt Dortmund 1 puntje extra uit op Bayern dat opnieuw onderuit ging, Dortmund slechts een gelijkspelletje en dus komt Borussia Mönchengladbach prominenter als dark horse opduiken naast de Rekordmeister...kloof blijft 7 punten...Daar een florissantere start voor coach Bosz die Leverkusen op de rails lijkt te hebben met de 3-1 winst tegen Bayern (dikke punten gescoord bij het thuispubliek dunkt ss)...Fortuna Düsseldorf en Schalke04 lijken zich langzaam doch zeker richting behoud te hijsen...
P11111
4 februari 2019, 08:15
Van Persie gaf voetbal-les...ze mogen zijn veters niet eens strikken !
:) :) :biggrin: :biggrin:
:hammer: :hammer:
Van Hanegem klaar met Feyenoord: 'Er is echt iets goed mis'
Een week na de in Rotterdam bejubelde 6-2 overwinning op Ajax volgde alweer een domper voor Feyenoord. Er werd met 1-2 verloren van Excelsior. Willem van Hanegem snapt daar helemaal niets van.
'Vier punten uit de laatste vijf wedstrijden, maar voor veel Feyenoorders is het seizoen toch al geslaagd, want Ajax is een keertje verslagen. Als Ajax geen prijs wint, is het seizoen voor veel Rotterdammers al geslaagd. Altijd maar bezig zijn met een andere club en zelf zo vaak volledig door de bodem zakken, het is absurd', schrijft de Feyenoord-icoon in zijn column in het Algemeen Dagblad.
Feyenoord viel in de ogen van Van Hanegem volledig door de mand in Kralingen. 'Excelsior is een veredelde amateurclub, maar ze voetballen dus makkelijker dan Feyenoord. De mensen die vorige week riepen dat alle criticasters op de technische staf terug moesten in hun mand, wil ik even niet meer horen. Bij dit Feyenoord is iets echt goed mis.'
Dat Dick Advocaat de belangrijkste kandidaat is om Giovanni van Bronckhorst na dit seizoen op te volgen als trainer van Feyenoord, vindt Van Hanegem 'een beetje armoedig'. 'Bijna net zo armoedig als het niveau gisteren. Het leek nergens op bij Feyenoord. Blijkbaar draait alles om de halve finale in de beker tegen Ajax later deze maand. Om Ajax nog iets meer te tergen start de kaartverkoop op 6 februari, 6-2 dus. Ik vrees de boemerang.'
Bron: Voetbal International
P11111
4 februari 2019, 10:38
Als Feyenoord zelf het spel moet maken tegen een teruggetrokken opponent heeft het vaak veel meer problemen.
Feyenoord zet zichzelf een week na glansprestatie tegen Ajax alweer te kijk
Als Feyenoord na de 6-2 tegen Ajax een week later onderuit zou gaan bij Excelsior, was die winst niets waard, had Robin van Persie nog zo gezegd. Maar Feyenoord zakte weer door de ondergrens. Feyenoord was gisteren compleet, met zelfs nog volop munitie op de reservebank. Excuses waren er niet. De ploeg had niet de ingevingen om Excelsior uit elkaar te spelen.
"Wij wilden zo waken voor dit scenario'', zei Jens Toornstra na afloop. De held van de Klassieker wilde niet van excuses weten. "We hebben niet gebracht wat we tegen Ajax wel hebben gebracht. Qua intensiteit, qua meters, qua werklust. Dat is een feit. We kunnen echt alleen naar onszelf kijken. Excelsior wilde het spel ontregelen met kleine overtredingen. Dat deden wij verleden week tegen Ajax. Het verschil is groot en die wisselvalligheid, dat is al heel het seizoen zo bij ons.''
Toornstra werd gewisseld. "Ik zie ook dat ik niet zo heb gespeeld als tegen Ajax. Er lag veel minder ruimte, ik moet het vooral van mijn loopacties hebben."
Bron: AD
Feyenoord bewijst dat ze NIET kunnen voetballen op kunstgras...
Heeft niet alleen maar met het kunstgras te maken. Maar veel meer met het verschil tussen reactievoetbal en zelf het spel moeten maken tegen meer teruggetrokken tegenstanders.
John mc Snek
9 februari 2019, 20:47
Dat Ajax door Feyenoord vernederd werd was volgens iemand hier maar een enkel incident en ging het structureel verder wel goed.
Op zich volstrekt logisch want als je meer dan 1000 dagen niet bovenaan staat in de
Eredivisie is dat ook maar een incident natuurlijk, een periode van 1000 dagen is zo lang toch niet om het echt een probleem te noemen.
De week voor Feyenoord al gelijk tegen Heerenveen maakte ook niet uit, of die was hij alweer vergeten.
En dan nu kansloos verloren van Heracles waarin wederom, net als tegen Feyenoord, alle spelers door de ondergrens gingen, dat is wederom een incident natuurlijk!
4 wedstrijden na de winterstop waarin je 8 verliespunten oploopt , ook dat klinkt als een incident waar me niet te lang bij stil moeten staan natuurlijk.
Daarnaast is het natuurlijk ook een incidentje te noemen dat Real Madrid de laatste 3 jaar wereldkampioen werd voor clubs en 3x de CL won, ook puur geluk allemaal!
Als je zelfs tegen Heracles weggespeeld wordt en Frenkie de Jong net zoveel balverlies heeft geleden als dat ie miljoenen waard zou zijn...Mikky is tevreden en daar gaat het om! Overigens is ze van huisuit fanatiek PSV supportster , dus voor haar is het win-win.
Gooi de salarissen nog verder omhoog en betaal ze lekker 8 miljoen want met 4 miljoen komen ze toch te tekort, daar krijg je een Blind en Tadic toch niet meer mee gemotiveerd ..
En koop er nog maar 15 [emoji445][emoji445][emoji445][emoji445]
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Sphinx
9 februari 2019, 22:16
Blijkbaar heeft Ajax ineens ook Kunstgrazeritis, anders kan ik eigenlijk niet verklaren waarom Heraclied Mo Osman, Mo fucking Osman, die nog geen pepernoot raakte voor hij naar de Asia-Cup ging, ineens hakballetjes gaat maken tegen Ajax en er ook nog een doelpunt in krijgt. Ineens blijkt het erg oneerlijk te zijn geweest Kostas Lamprou de schuld te geven van een probleem dat duidelijk veel dieper gaat. Zowel Frank Wormuth als Real Madrid zal het worst wezen: Heracles drie punten en de Spanjaarden zullen hoogstens bang worden van een verkoudheid in het wisselvallige weer. Overigens schijnt Red Bull Leipzig bij Ajax aan te hebben geklopt. Niet voor een speler of voor de coach, maar voor assistent Alfred Schreuder. Julian Nagelsmann (vandaag architect van de comeback van Hoffenheim tegen Dortmund) wilde de Barnevelder er bij zijn nieuwe club in Oost Duitsland graag bij hebben. Schijnbaar houdt Ajax Alfred voorlopig aan zijn contract. Als de paniek toeslaat, staat Schreuder misschien dit seizoen nog voor de groep in Amsterdam :confused:
Big30
10 februari 2019, 10:11
Ajacieden van het veld gejaagd in achtertuin Ten Hag
Ajax beleeft afgang bij Heracles
ALMELO - Met angst en beven zullen de Ajacieden vanmiddag laat de wedstrijd FC Utrecht-PSV volgen. Alleen de équipe van Dick Advocaat lijkt de weg voor Ajax naar het kampioenschap nog open te kunnen houden.
Na de blamerende 1-0 nederlaag bij Heracles Almelo – de tukkers verrasten Ajax al in de eerste competitiewedstrijd in Amsterdam met 1-1 – heeft de ploeg van trainer Erik ten Hag niets meer in eigen hand in de Eredivisie. Kampioen PSV kan vanmiddag een gat van liefst acht punten slaan met nog dertien wedstrijden te gaan. Dan is het echt voor het vijfde achtereenvolgende seizoen gedaan met de kampioensaspiraties in de hoofdstad.
Aangezien ook alle andere Ajacieden niet thuisgaven waaronder de grootverdieners en routiniers als Dusan Tadic, Daley Blind, Klaas-Jan Hunterlaar, Hakim Ziyech, Nicolas Tagliafico, Lasse Schöne en André Onana moet de redding komen van het labiele FC Utrecht. Zo diep is Ajax gezonken.
https://www.telegraaf.nl/sport/3133304/ajax-beleeft-afgang-bij-heracles
Dramatisch slecht, een blamage, een afgang. Tegen Real maakt dit Ajax geen schijn van kans.
P11111
10 februari 2019, 12:00
Dat Ajax na de winterstop niet in goede vorm verkeert, was natuurlijk al een paar weken voor iedereen overduidelijk. Maar ik moet toegeven dat ik desondanks de beschamende wanprestatie, en dan met name in deze mate, in het boer’nland van Almelo niet zag aankomen. Stoere praatjes zijn nu dus ongepast. Nederigheid en schaamte is op zijn plaats. Zelden heb ik zo’n erbarmelijk Ajax gezien als gisteravond. Het was ronduit bedroevend. Ook de trainer deelde vooral met zijn onbegrijpelijke wissels mee in de malaise. Een ploeg die vanaf de eerste minuut met zo’n gebrek aan concentratie, felheid, strijdlust en duelkracht speelt, verdient alleen maar de nederlaag. In die zin kan ik er zelfs wat mee leven. Eigen schuld, dikke bult. Van het vaak mooie voetbal, de klasse en het spelen in teamverband van voor januari is opeens he-le-maal niets meer te zien. De nodige mensen, ook hier, al dan niet samen met hun papegaai op de zitbank, zullen een leedvermakelijke avond hebben gehad. Zo zit het mensenleven nu eenmaal in elkaar. In de omgang is het soms geven en een andere keer nemen. Wel wil ik nog even de complimenten maken aan Heracles Almelo, dat deze keer werkelijk met een enorme winnaarsmentaliteit en een tactisch goede strijdwijze voor de dag kwam (hun trainer mag zich afvragen waarom zijn ploeg dat niet vaker kan).
Vier weken geleden had ik nog het sterke gevoel dat Ajax dit seizoen landskampioen zou gaan worden, maar die gedachte heb ik na deze bedroevende wanvertoning niet meer. De titel is nu wel érg ver uit het zicht. Ik kan alleen nog maar heel stilletjes in mijzelf gekeerd hopen, meer niet.
Sowieso mag de eerstvolgende wedstrijd, woensdag in de Champions League, met enige zorg tegemoet worden gezien. De stand van zaken nu is dat de zogenoemde vorm van beide ploegen die elkaar gaan treffen ten opzichte van de eerste seizoenshelft volledig is omgedraaid. Daarom ben ik op dit moment al 'tevreden' als we het onder de tien houden - in de tijd van de loting dacht ik daar ietsje optimistischer over. Overigens heb ik wel eens van een echte voetbalkenner gehoord dat vorm, voor zover dat woord in het voetbal bestaat, plotseling zomaar kan terug zijn. Daar houd ik mij maar aan vast. Beter laat dan nooit. In ieder geval komt de dag dat Ajax weer wat minder slecht gaat voetballen steeds dichterbij - dat is dan wel weer een ietwat geruststellende gedachte.
Maar goed, het gaat allemaal slechts om voetbal. Dat is gelukkig maar een spelletje. Er zijn natuurlijk veel belangrijkere dingen in het leven. Ik heb altijd al goed kunnen relativeren, dat is één van mijn kwaliteiten. Da's dan weer een voordeel in de huidige voetbalsituatie.
Sphinx
10 februari 2019, 17:28
Owkee... PSV lijkt vandaag weinig zin te hebben om cadeautjes van Ajax uit te pakken. Voorlopig 2-0 achter tegen Utrecht, dat blijkbaar goed gekeken heeft naar de vertoning van Heracles. En dat ondanks Lozano en Bergwijn in de basis. Even afwachten hoe dit gaat aflopen...
Edit: Van Bommel heeft zijn troepen dan toch wakker kunnen schreeuwen: PSV terug op 2-2
Edit2: VAR MOMENT!!! Pol van Boekel hád een penalty kunnen geven voor Utrecht, maar doet het niet. Aiaiai, die krijgt geen wedstrijd meer volgende week. Hoogstens bij FC Lienden oid
deket
11 februari 2019, 00:22
ik zag het ook net,duidelijke penalty voor Utrecht bij een 2-2 stand,nietwaar BIG30? en eerlijk antwoord graag!
juist zoals Anderlecht een duidelijke strafschop onthouden werd,maar wij zijn dat gewoon geraakt,vallen al niet omver van verbazing. VAR in winterslaap? ga eens navragen wat die krijgen om in dat kamertje naar die beelden te kijken,toch niet zo een moelijke arbeid,lijkt mij
Big30
11 februari 2019, 07:56
De VAR zou duidelijkheid moeten scheppen en vraagtekens moeten wegnemen, maar wat je ziet is dat juist de VAR reden is tot het zetten van veel vraagtekens. De overtreding op de Jong was vrij duidelijk en dat had een strafschop moeten zijn, truitje trekken en dan zo duidelijk is een strafschop. Denzel Dumfries gleed uit, maar vloerde wel zijn directe tegenstander al was dat meer een gevolg van zijn val dan een bewuste overtreding. Dat is dan geen directe vrije trap in het strafschop gebied en dus geen 11 meter volgens de regels.
Jammer dat de regels niet altijd consequent worden toegepast zelfs niet met gebruik vd VAR.
Anyway, Ajax verliest met 1-0 en daar was het armoe troef, geen vechtlust, berusting. PSV wist na de 2-0 nog een punt te halen en loopt dus verder uit op Ajax, dat zijn de simpele feiten
Ajax: van winnend collectief naar dolend elftal
Individualisten. Werkelijk niets is er over van het vrolijke en winnende Ajax van voor de winterstop. Met de 1-0 nederlaag van zaterdagavond bij Heracles Almelo als nieuw dieptepunt. Woensdag wacht Real Madrid in de Champions League, een maand geleden werd daar nog naar uitgekeken.
De onderlinge acceptatie is ver te zoeken. De ploeg die twee maanden terug nog werd geroemd om het vrolijke samenspel is verworden tot een eilandengroep vol individualisten. Na de dramatische reeks gaat het om persoonlijkheden, over karakter en over leiders. Er werd gepraat en gepraat na de vernedering tegen Feyenoord. Nu zegt aanvoerder De Ligt: ,,Je kunt wel steeds bij elkaar gaan zitten praten, maar als het toch niet wordt uitgevoerd, heb je er niks aan.’’ En: ,,Natuurlijk corrigeren we elkaar, maar blijkbaar heeft het geen effect.’’ Over het fenomeen leiderschap: ,,Ik vind dat altijd een lastig begrip. Wat is leiderschap? Wat er nu gebeurt, heeft misschien ook wel met karakter te maken.’’
https://www.ad.nl/dossier-eredivisie/ajax-van-winnend-collectief-naar-dolend-elftal~ac7cda42/
P11111
11 februari 2019, 08:29
Dat de assistent van de administrator van een hoerenforum de voetbalspelregels niet kent is niet zo erg, daar lach je even om en je gaat weer verder. Maar het is wel triest en teleurstellend als een scheidsrechter die regels niet kent.
KNVB glashelder na FC Utrecht-PSV: 'Fout van scheidsrechter Van Boekel'
De KNVB heeft na de wedstrijd FC Utrecht-PSV meer uitleg gegeven over de penaltysituatie tijdens de wedstrijd. Reinold Wiedemeijer, voormalig scheidsrechter en nu woordvoerder van de scheidsrechterscommissie van de KNVB, stelt dat FC Utrecht kort voor het einde van de wedstrijd een strafschop had moeten hebben.
In de slotfase van het duel nam een uitgegleden Denzel Dumfries in het strafschopgebied Simon Gustafson mee in zijn val. Wiedemeijer vertelde aan FOX Sports dat de VAR (Danny Makkelie, red.) aangaf dat hij het een penalty vond, maar dat scheidsrechter Pol van Boekel zijn eigen conclusie trok. Van Boekel bekeek aan de zijlijn wel de herhaling. Daarna stelde de arbiter dat Dumfries uitgleed en dat het geen strafschop was.
'Dit is een fout', is de mening van Wiedemeijer en de KNVB. 'Als we het in de groep gooien, zal iedereen voor een strafschop gaan. Voor het ontnemen van een scoringskans in het zestienmetergebied (FC Utrecht-speler Gustafson had de bal van dichtbij vrij op het doel van PSV kunnen trappen, red.), na een al dan niet bewuste overtreding, staat maar één straf: een strafschop. Maar de scheidsrechter blijft altijd de eindverantwoordelijke, zo staat het in het protocol.'
De KNVB zal met Van Boekel gaan evalueren. 'Er wordt absoluut gesproken met deze scheidsrechter waarom hij tot deze beslissing is gekomen.'
Bron: Voetbal International
Jack42
11 februari 2019, 17:31
Maar het is wel triest en teleurstellend als een scheidsrechter die regels niet kent.
KNVB glashelder na FC Utrecht-PSV: 'Fout van scheidsrechter Van Boekel'
De KNVB heeft na de wedstrijd FC Utrecht-PSV meer uitleg gegeven over de penaltysituatie tijdens de wedstrijd. Reinold Wiedemeijer, voormalig scheidsrechter en nu woordvoerder van de scheidsrechterscommissie van de KNVB, stelt dat FC Utrecht kort voor het einde van de wedstrijd een strafschop had moeten hebben.
In de slotfase van het duel nam een uitgegleden Denzel Dumfries in het strafschopgebied Simon Gustafson mee in zijn val. Wiedemeijer vertelde aan FOX Sports dat de VAR (Danny Makkelie, red.) aangaf dat hij het een penalty vond, maar dat scheidsrechter Pol van Boekel zijn eigen conclusie trok. Van Boekel bekeek aan de zijlijn wel de herhaling. Daarna stelde de arbiter dat Dumfries uitgleed en dat het geen strafschop was.
'Dit is een fout', is de mening van Wiedemeijer en de KNVB. 'Als we het in de groep gooien, zal iedereen voor een strafschop gaan. Voor het ontnemen van een scoringskans in het zestienmetergebied (FC Utrecht-speler Gustafson had de bal van dichtbij vrij op het doel van PSV kunnen trappen, red.), na een al dan niet bewuste overtreding, staat maar één straf: een strafschop. Maar de scheidsrechter blijft altijd de eindverantwoordelijke, zo staat het in het protocol.'
De KNVB zal met Van Boekel gaan evalueren. 'Er wordt absoluut gesproken met deze scheidsrechter waarom hij tot deze beslissing is gekomen.'
Bron: Voetbal International
Wat pas echt triest en teleurstellend is (naast het spel van Ajax) is als iemand een geciteerde tekst van VI gaat aanpassen om er zelf voordeel uit te halen (het negeren dat PSV een penalty moest krijgen)
Hoe laag kan je vallen als Ajax supporter?
https://www.imgdumper.nl/uploads9/5c61a6e43f98d/5c61a6e437da5-VI.JPG
https://www.vi.nl/nieuws/knvb-glashelder-na-fc-utrecht-psv-twee-fouten-van-van-boekel
Big30
11 februari 2019, 18:58
Wat pas echt triest en teleurstellend is (naast het spel van Ajax) is als iemand een geciteerde tekst van VI gaat aanpassen om er zelf voordeel uit te halen (het negeren dat PSV een penalty moest krijgen)
Hoe laag kan je vallen als Ajax supporter?
https://www.imgdumper.nl/uploads9/5c61a6e43f98d/5c61a6e437da5-VI.JPG
https://www.vi.nl/nieuws/knvb-glashelder-na-fc-utrecht-psv-twee-fouten-van-van-boekel
Hilarisch en lachwekkend hoe onze Ajax die hard fan, overigens niet voor de eerste keer texten aanpast en deze dan aan bv VI gaat toekennen :biggrin:.
Volstrekt onnodig verder andere leden afzeiken doen we zelfs in het voetbaltopic niet :tongue:! Heb geen tijd en zin daar aandacht aan te besteden.
Als verder iemand de regels voor een directe vrije trap klaarblijkelijk niet kent vind ik dat niet zo'n ramp, ik ken deze als officieel
Verenigingsscheidsrechter wel.
Sphinx
11 februari 2019, 20:08
"Dit zijn twee fouten" is de mening van Wiedemeyer en de KNVB
En dit is nu wat deze racebeer nooit heeft kunnen uitstaan van Pol van Boekel. Die man marchandeert als ie er naast zit. Gertjan Verbeek is de eerste geweest die het jaren terug al opmerkte, maar die kreeg wegens aanmerkingen op de leiding in de media meteen een schorsing (was toen nog trainer in Heerenveen dacht ik). Van Boekel wist graag de ene fout uit met een andere fout. Zo is iedereen even ongelijk behandeld en heeft niemand onterecht voordeel van zijn gekluns. Nu dus ook weer, en de VAR maakt het erger door het niet zoals een zekere Björn Kuipers vorige week nog stelde als Feit te presenteren, hij kreeg van Makkelie alleen Advies. Ik begin onderhand te geloven dat die VAR helemaal niet is ingevoerd om aan discussies een eind te maken, maar om bij de gokkantoren van o.a. William Hill, Ladbrokes, Paddypower etc een extra categorie Scheidsrechtelijke beslissingen te maken waarop gewed kan worden door de voetbalmafia
John mc Snek
11 februari 2019, 23:50
https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/865175/derksen-heeft-niet-veel-op-met-lozano-dat-vind-ik-een-matennaaier-eerste-klas-.html
Derksen zag maar één strafschop: 'In die situatie had ik hem niet gegeven, nee'
Overigens vond de analist dat er maar één strafschop gegeven diende te worden. "Dat moment dat De Jong werd vastgehouden was een zuivere penalty, maar als ik scheidsrechter was geweest bij de situatie van Dumfries had ik geen strafschop gegeven."
——
Big wie weet kan je ook een keer aanschuiven bij Veronica Inside bij collega scheidsrechter Derksen [emoji51]
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Big30
12 februari 2019, 08:01
Derksen zag maar één strafschop: 'In die situatie had ik hem niet gegeven, nee'
Overigens vond de analist dat er maar één strafschop gegeven diende te worden. "Dat moment dat De Jong werd vastgehouden was een zuivere penalty, maar als ik scheidsrechter was geweest bij de situatie van Dumfries had ik geen strafschop gegeven."
——
Big wie weet kan je ook een keer aanschuiven bij Veronica Inside bij collega scheidsrechter Derksen [emoji51]
De gesprekken lopen en ik zal jullie op de hoogte houden :tongue:. Hoorde de opmerking van Derksen ook en was het daar uiteraard mee eens. Was ook wel mooi dat je de VAR beelden en geluid hoorde waar vooral uit bleek dat werd gezegd "kijk er eens naar" en dat deed de scheids.
Regels zijn nu eenmaal niet altijd eenduidig al was in dit geval wel helder dat het geen directe vrije trap was en dus geen penel.
Willem2
12 februari 2019, 11:31
Wat een rood witte onzin wordt hier verteld. Aan de beelden van Dumfries kan je duidelijk zien dat hij willens en wetens tracht de man te raken. Zulke overtredingen op De Jong zijn normale duels. De Jong is namelijk echt wel in staat om zijn lichaam zo in te zetten dat hij er voordeel uithaalt.
Willem2
12 februari 2019, 11:31
Engelse keeperslegende Gordon Banks (81) overleden
Gordon Banks, de legendarische keeper van het WK-winnende Engeland uit 1966, is op 81-jarige leeftijd overleden............. https://www.ad.nl/buitenlands-voetbal/engelse-keeperslegende-gordon-banks-81-overleden~a87db6fb/
P11111
12 februari 2019, 13:10
Hoe laag kan je vallen...?
Nou Sjek, alle voetballiefhebbers mogen zich de komende weken op dinsdag- en woensdagavonden gaan verheugen op Europees voetbal van het allerhoogste niveau. In de Champions League, de koningsklasse van het clubvoetbal, zijn alleen de echte topploegen overgebleven en hopelijk gaan die ervoor zorgen dat we allemaal een aantal leuke en spannende potjes te zien gaan krijgen. Logischerwijs spreek ik de wens uit dat in dit miljoenenbal de scheidsrechters de spelregels beter kennen dan Polletje van Boekel uit Braboland afgelopen zondag in Utrecht.
Voor jou blijft het wel jammer en is het natuurlijk ook ronduit teleurstellend dat PSV in de groepsfase nipt werd uitgeschakeld, met zes punten achterstand op de een-na-laatste van de poule. Dat was dus zelfs niet goed genoeg en zeven punten te weinig om deelname aan de Aldi Cup af te dwingen. Tsja, dan mag je inderdaad met recht van laag vallen spreken. Daar is geen woord aan gelogen.
Kijk jij morgenavond naar 'Mr. Frank Visser rijdt visite' op SBS6?
P11111
12 februari 2019, 13:54
Het is een goede beslissing dat Pol van Boekel in de komende speelronde geen wedstrijd heeft toegewezen gekregen van de KNVB. Een logische en verdiende straf na zijn wanprestatie in Utrecht. Het is een kwalijke zaak dat de scheidsrechter uit Brabant de titelstrijd in de Eredivisie zo nadrukkelijk heeft beïnvloed. Het onthouden van de strafschop aan FC Utrecht is niets minder dan een onvergeeflijke blunder. Niemand kan dat ontkennen.
Geen duel voor scheidsrechter Van Boekel
Pol van Boekel komt aanstaand weekend niet binnen de lijnen als scheidsrechter in het betaald voetbal. De arbiter kreeg afgelopen week flinke kritiek na afloop van FC Utrecht-PSV omdat hij FC Utrecht een duidelijke strafschop onthield.
Niet alleen in alle praatprogramma's moest Van Boekel het ontgelden, ook vanuit de KNVB was er kritiek. Volgens scheidsrechtersbaas Dick van Egmond zat Van Boekel volledig mis met zijn beslissing. In de slotfase gaf hij onbegrijpelijk geen penalty aan FC Utrecht na een overtreding in het strafschopgebied van Denzel Dumfries op Simon Gustafson.
Bron: NOS
Jack42
12 februari 2019, 16:28
Nou Sjek, alle voetballiefhebbers mogen zich de komende weken op dinsdag- en woensdagavonden gaan verheugen op Europees voetbal van het allerhoogste niveau. In de Champions League, de koningsklasse van het clubvoetbal, zijn alleen de echte topploegen overgebleven en hopelijk gaan die ervoor zorgen dat we allemaal een aantal leuke en spannende potjes te zien gaan krijgen. Logischerwijs spreek ik de wens uit dat in dit miljoenenbal de scheidsrechters de spelregels beter kennen dan Polletje van Boekel uit Braboland afgelopen zondag in Utrecht.
Voor jou blijft het wel jammer en is het natuurlijk ook ronduit teleurstellend dat PSV in de groepsfase nipt werd uitgeschakeld, met zes punten achterstand op de een-na-laatste van de poule. Dat was dus zelfs niet goed genoeg en zeven punten te weinig om deelname aan de Aldi Cup af te dwingen. Tsja, dan mag je inderdaad met recht van laag vallen spreken. Daar is geen woord aan gelogen.
Kijk jij morgenavond naar 'Mr. Frank Visser rijdt visite' op SBS6?
Hoe laag kan je vallen sloeg op het veranderen van citaten van Voetbal International om er zelf beter van te worden maar dat negeer je natuurlijk totaal en kom je met een zwamverhaal wat bevestigd dat je laag bent gevallen. Dat zijn geen punten voor je. Maar dat ben je de laatste weken wel gewend. ;)
En peter weet je wel dat PSV 6 punten voor staat in de competitie, dringt dat al wel tot je door? Die competitie is voor Ajax na morgen weer belangrijk.
Zal niet veel worden morgen met Frenkie "breed" de Jong uit vorm en nog een paar van die omhoog gevallen einzelgangers uit vorm en wat spelers zoals Blind die het CL niveau niet aan kunnen.
Real Madrid is geen Benfica of AEK Athene.
P11111
12 februari 2019, 16:44
En peter weet je wel dat PSV 6 punten...
Ja, natuurlijk wist ik dat, Sjekkie. Maak je geen zorgen over mijn voetbalkennis. Het is inderdaad een feit dat PSV met zes punten achterstand op de voorlaatste ploeg in de groep is geëindigd. Met jouw rekenkwaliteiten is nog niets mis, merk ik.
Van die wanprestatie zal jij zeker niet vrolijk zijn geworden.
Zwakke broeder PSV kan niet mee in Europa: slechts twee schamele puntjes en maar liefst dertien tegendoelpunten
https://www.flashscore.nl/stand/zLZKqTTF/lEbZ3p60/#table;overall
P11111
12 februari 2019, 17:01
Zal niet veel worden...
Ben je nu ook al in het bezit van een glazen bol? Die Sjek, toch, het wordt met de dag gekker met hem.
...met Frenkie "breed" de Jong...
Degene die Frenkie de Jong als een balletje-breed-speler typeert heeft óf werkelijk helemaal geen verstand van voetbal óf heeft nog nooit naar een voetbalwedstrijd van Frenkie gekeken. Wat een bizarre opmerking. Lachwekkend ook.
Als er één speler in de Nederlandse competitie is die zoveel mogelijk probeert eerst naar voren te spelen, óf met een pass óf met een individuele actie in versnelling, is dat Frenkie de Jong. Dat is ook de voornaamste reden van FC Barcelona om hem als verbindingsspeler tussen verdediging/middenveld en aanval voor zoveel geld aan te trekken. Maar Sjek had dat kennelijk tot nu nog niet door. Ach ja... :biggrin: :hammer:
deket
12 februari 2019, 17:18
"Voetbal is oorlog" sprak Rinus Michels ooit maar dat wil niet zeggen dat we deze oneliner naar het forum moeten plaatsen, er zijn belangrijjere zaken in het leven.
Desalniettemin is voetbal voor mij de belangrijkste BIJzaak, dat dan weer wel en ik moet bekennen weliswaar dat het relativeren wel moet anders zou ik nogal depressief zijn aangaande het geknoei van mijn club, ooit toen ik nog jong en knap was' de top van Europa waar ploegen zoals Barca, Real, Juve en Bayern let knikkende knieën naartoe gingen., schrik voor weer een pak slaag in het Astridpark.
Nu laten we proberen te genieten van Ajax tegen Real Madrid morgen, hoewel ik voor de Amsterdammers het ergste vrees, immers Real lijkt uit hun dip. Maar voor PSVsupporters is het ook belangrijk ivm het coëfficiënt betreffende CL.
Moet wel ook bekennen dat het voor mij moeilijk is om voir Club Brugge in de Aldi cup te supporteren, dat is wat teveel gevraagd, sterker nog, indien Ajax of PSV ooit tegen Brugge moeten ben ik zelfs voor de Nederlandse clubs.
Slot, laat ons genieten van voetbal ipv met de voet vooruit op elkaar te stormen
P11111
12 februari 2019, 17:30
"Voetbal is oorlog" sprak Rinus Michels ooit maar dat wil niet zeggen dat we deze oneliner naar het forum moeten plaatsen...
Als je erover nadenkt is het best wel raar, hè, dat ik hier al langere tijd door enkele gasten als (gezamenlijke) vijand wordt beschouwd, uitsluitend vanwege mijn clubvoorkeur. ;) Tenminste, zo is het ontstaan. :) Maar goed, daar heb ik wat mee leren leven en ik laat mij nooit zo snel wegjagen. Ik ben zuinig op mijn pen en die zit nooit zonder inkt.
En weet je wat het is? Ik zie Jack1942 helemaal niet als een voetballiefhebber. Hij komt hier volgens mij om een hele andere reden.
Jack42
12 februari 2019, 17:35
En peter weet je wel dat PSV 6 punten.....
Ja, natuurlijk wist ik dat, Sjekkie. Maak je geen zorgen over mijn voetbalkennis. Het is inderdaad een feit dat PSV met zes punten achterstand op de voorlaatste ploeg in de groep is geëindigd. Met jouw rekenkwaliteiten is nog niets mis, merk ik.
Van die wanprestatie zal jij zeker niet vrolijk zijn geworden.
Zwakke broeder PSV kan niet mee in Europa: slechts twee schamele puntjes en maar liefst dertien tegendoelpunten
https://www.flashscore.nl/stand/zLZKqTTF/lEbZ3p60/#table;overall
Is dat een ziekte van jou om citaten te veranderen? Hoe simpel kan iemand zijn.
Veel plezier morgenavond en verder in het voetbaltopic. Ik heb totaal geen behoefte om op iemand te reageren die citaten verandert.
P11111
12 februari 2019, 17:36
Ik heb totaal geen behoefte om op iemand te reageren die citaten verandert.
Laat je niet zo makkelijk openlijk in de maling nemen, Sjek. Ik denk dat jij sowieso niet geschikt bent voor deelname in het voetbaltopic - ik weet het wel zeker. :) Daar moet je een bepaald karakter voor hebben. :biggrin:
Jouw belangrijkste doel hier is om de confrontatie met mij aan te gaan en Ajax af te zeiken en als dat niet naar jouw tevredenheid lukt, ga je afhaken. Prima. Punt.
Is dat een ziekte van jou...
Je moet hier niet met ziektes gaan 'smijten'. Dat is zwak en kwalijk.
John mc Snek
12 februari 2019, 18:03
Je moet hier niet met ziektes gaan 'smijten'. Dat is zwak en kwalijk.
De ziekte om citaten aan te passen is niet / heeft niets te maken met het smijten met kwalijke ziektes.
Net zoals je met VI citeren een loopje met de waarheid neemt en er een eigen draai aan geeft, doe je dit blijkbaar met alles.
Net als J42 zegt heeft het geen nut om dan een gesprek te voeren, succes verder.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
12 februari 2019, 18:27
...doe je dit blijkbaar met alles.
Nu kun je hier wel weer de fatsoensrakker gaan uithangen, maar jouw deelname aan het voetbaltopic is net als bij enkele anderen ook voornamelijk gebaseerd om Ajax zo veel mogelijk af te kraken. Dus doe je nu opeens niet beter voor dan je vaak overkomt! Daar kijk ik doorheen.
Ook bij jou heb ik trouwens sterk het gevoel dat je in feite helemaal niet zo'n voetballiefhebber bent. Maar dat is verder niet zo belangrijk.
P11111
12 februari 2019, 20:00
Hartverwarmend gebaar Ziyech naar De Kogel
Hakim Ziyech is een van de mensen die Leon de Kogel te hulp is geschoten. De smaakmaker van Ajax heeft de oud-spits van onder meer FC Utrecht en Go Ahead Eagles financieel bijgestaan.
De Kogel kan door een zwaar auto-ongeluk op Malta nooit meer voetballen en raakte daardoor in de financiële problemen. Een FC Utrecht-fan heeft via een inzamelingsactie inmiddels 24.000 euro opgehaald voor De Kogel en ook Ziyech is de pechvogel te hulp geschoten. Na de wedstrijd Jong FC Utrecht - Go Ahead Eagles, waar De Kogel in het zonnetje werd gezet, hing de Ajacied plotseling aan de lijn.
'Hij vertelde dat hij het heel erg vond wat er met mij is gebeurd en zei dat hij het bedrag wilde aanvullen, zodat ik door kan met mijn toekomst', vertelt De Kogel in gesprek met de NOS. 'Ziyech is niet alleen de beste speler van de Eredivisie, maar ook iemand met een heel groot hart. Dit zal ik mijn hele leven bij me dragen.'
Met dank aan de financiële bijdrage van Ziyech kan De Kogel zijn advocaten op Malta betalen. De voormalig goalgetter heeft sinds het ongeluk, dat gebeurde in juni 2018, geen inkomsten meer omdat zijn Spaanse club UE Cornellà weigerde salaris over te maken en de verzekeringsmaatschappij van de taxichauffeur die het ongeluk veroorzaakte nog geen cent uitgekeerd heeft.
Inmiddels heeft De Kogel wel een deel van zijn achterstallige salaris van Cornellà ontvangen. Spelersvakbond VVCS heeft samen met de Spaanse spelersvakbond AFE een regeling getroffen met de club. 'Daardoor hebben ze mij een groot deel van het salaris kunnen betalen. Over de rest is een regeling getroffen. Ik moet nog even afwachten of ik dat ga krijgen, maar het staat wel zwart op wit.'
https://www.vi.nl/nieuws/hartverwarmend-gebaar-ziyech-naar-de-kogel
Bron: Voetbal International
forgetskinnyletsgetfatty
13 februari 2019, 00:26
Het is een goede beslissing dat Pol van Boekel in de komende speelronde geen wedstrijd heeft toegewezen gekregen van de KNVB. Een logische en verdiende straf na zijn wanprestatie in Utrecht. Het is een kwalijke zaak dat de scheidsrechter uit Brabant de titelstrijd in de Eredivisie zo nadrukkelijk heeft beïnvloed. Het onthouden van de strafschop aan FC Utrecht is niets minder dan een onvergeeflijke blunder. Niemand kan dat ontkennen.
Geen duel voor scheidsrechter Van Boekel
Pol van Boekel komt aanstaand weekend niet binnen de lijnen als scheidsrechter in het betaald voetbal. De arbiter kreeg afgelopen week flinke kritiek na afloop van FC Utrecht-PSV omdat hij FC Utrecht een duidelijke strafschop onthield.
Niet alleen in alle praatprogramma's moest Van Boekel het ontgelden, ook vanuit de KNVB was er kritiek. Volgens scheidsrechtersbaas Dick van Egmond zat Van Boekel volledig mis met zijn beslissing. In de slotfase gaf hij onbegrijpelijk geen penalty aan FC Utrecht na een overtreding in het strafschopgebied van Denzel Dumfries op Simon Gustafson.
Bron: NOS
Kan me iets herinneren van wedstrijd kort geleden, zou zomaar Ajax - Heerenveen geweest kunnen zijn. ;)
De Ajax doelman die wild uit zijn doel komt, de bal niet heeft, maar wel op boven op de veldspeler duikt. :innoc[1]:
Toen was er ook niks aan de hand. :flatto-bye:
P11111
13 februari 2019, 08:04
Spaanse journalist: 'Verliefd op De Jong en De Ligt'
De bekende Spaanse voetbaljournalisten Santiago Siguero (Marca) en Roger Torelló (Mundo Deportivo) zijn onder de indruk van met name Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt. Siguero bezocht de meest recente editie van Nederland-Frankrijk (2-0), zag het uitblinkende tweetal toen voor het eerst live aan het werk en denkt aan een Spaanse transfer.
'Ik heb twee maanden geleden de interland tussen Nederland en Frankrijk bezocht. Tijdens die wedstrijd ben ik verliefd geworden op Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt' vertelt Torelló in gesprek met Voetbal International. 'Ik was verrast, want ze hebben niet alleen veel kwaliteiten maar ook persoonlijkheid. Ik denk dat De Ligt ook een goede speler voor FC Barcelona kan zijn als ze hem kunnen halen.'
Siguero op zijn beurt bekijkt een mogelijke stap voor de verdediger naar de De Koninklijke. 'Real Madrid moet op zoek naar een centrale verdediger, want Sergio Ramos is al 32 jaar oud en begint veteraan te worden. De Ligt zou een goede optie kunnen zijn voor de toekomst, maar het hangt er ook vanaf wat hij laat zien tegen Real Madrid. Het is belangrijk te presteren op hoog niveau.'
Niet alleen bekijkt de journalist van Marca de talenten van Ajax, ook kijkt hij vooruit op de ontmoeting van woensdag. 'Real Madrid is favoriet, maar ik verwacht dat Ajax in eigen stadion kan strijden. Ajax wordt in Spanje gezien als de grootste en beste club van Nederland en één van de grootste van Europa. Ajax wordt gerespecteerd, want er hebben ook veel Nederlanders gespeeld voor FC Barcelona en Real Madrid. Ik voorspel een doelpuntrijk gelijkspel.'
https://www.vi.nl/video/de-ligt-zou-een-optie-kunnen-zijn-voor-real-ramos-is-al-32-jaar
Bron: Ajax Showtime
P11111
13 februari 2019, 08:17
...met Frenkie "breed" de Jong en nog een paar van die omhoog gevallen einzelgangers uit vorm en wat spelers zoals Blind die het CL niveau niet aan kunnen.
'Ik heb twee maanden geleden de interland tussen Nederland en Frankrijk bezocht. Tijdens die wedstrijd ben ik verliefd geworden op Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt' vertelt Torelló in gesprek met Voetbal International. 'Ik was verrast, want ze hebben niet alleen veel kwaliteiten maar ook persoonlijkheid. Ik denk dat De Ligt ook een goede speler voor FC Barcelona kan zijn als ze hem kunnen halen.'
De kwisvraag van deze woensdagochtend: wat is het verschil tussen Jack42 en Roger Torelló? Wat ziet de Spaanse voetbalkenner wél wat de accentvolle Brabander niet door heeft?
P11111
13 februari 2019, 08:51
Frenkie "breed" de Jong...
Toch wel een gemiste kans dat Jack42 nooit voetbalscout is geworden. Een groot verlies voor de voetbalwereld.
'De Jong mocht zelf salaris bepalen bij PSG'
Paris Saint-Germain was bereid heel ver te gaan om Frenkie de Jong binnen te halen. Zo ver zelfs, dat de middenvelder zelf mocht bepalen wat zijn salaris zou zijn bij de Parijzenaren. Het Spaanse sportblad Mundo Deportivo beweert dat.
Volgens het medium deed Paris Saint-Germain een ultieme 'wanhoopspoging' om De Jong naar Frankrijk te lokken. 'Directeur Antero Henrique belde Marc Overmars en Ali Dursun (De Jongs zaakwaarnemers, red.) plat', valt te lezen. Het laatste bod wat de jonge middenvelder en zijn belangenbehartiger kregen, bleek een uiterst lucratieve. Niet alleen mocht De Jong zelf zijn salaris bepalen, hij zou ook een gegarandeerde basisplaats krijgen bij de Franse grootmacht.
Uiteindelijk koos De Jong ervoor om zijn toekomst te verbinden aan FC Barcelona. Volgens de Spaanse krant komt dat door De Jongs liefde voor de Catalanen. 'Daar speelden Xavi en Iniesta, twee spelers waar hij tegenop kijkt, ook. Daarnaast staat hij volgend jaar op het veld met zijn allergrootste idool: Lionel Messi.'
https://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20190213/46420754426/de-jong-rechazo-un-cheque-en-blanco-del-psg.html
Bron: Ajax Showtime
Willem2
13 februari 2019, 11:18
PSG wint van MUnited en dat is de eerste nederlaag van Solskjaer onder zijn leiding
https://www.ad.nl/video/manchester-united-paris-saint-germain~p67373
En AS Roma won van Porto.
En vanavond zitten alle ijsberen aan de buis gekluisterd en zingen uit volle borst : Hand in hand voor Ajax 1 ....:biggrin: ;)
I've got a dream ...
PS Het valt wel op dat de spelers van Real weer goed zijn gaan spelen toen er werd gedreigd dat Mourinho weer terug zou komen
Jack42
13 februari 2019, 13:07
De bekende en zéér gewaardeerde Nederlandse sportjournalist en oud voetballer Jan Mulder die kennis van zaken heeft over voetballen schrijft een realistische column
over Frenkie "breed" de Jong:
Jan Mulder laat niets heel van Frenkie de Jong: "Een sprint van Frenkie is zelden te bewonderen"
Oud-voetballer Jan Mulder is niet onder de indruk van de kwaliteiten van Frenkie de Jong. Hij is dan ook bang dat de middenvelder niet gaat slagen
bij FC Barcelona, zo schrijft hij in zijn column in de HUMO: "Verreweg het raadselachtigst in deze transferperiode is de aankoop van Frenkie de Jong.
Frenkie kost Barcelona om en nabij de 90 miljoen euro en een salaris van 15 miljoen voor elk jaar van zijn vijfjarig contract. Een sprookjestransfer."
Irritante lusteloosheid
"Maar de angst slaat me om het hart wanneer ik Frenkie een dag na de totstandkoming van zijn verbintenis met FC Barcelona met Ajax in de bekercompetitie
tegen Heerenveen zie spelen", vervolgt hij zijn verhaal. "Uiterst traag schuift hij de ballen over het gras. Een sprint van Frenkie is zelden te bewonderen, hij is het
liefst in diepe rust. En toch nog maar 21 jaar. Maar waar ondergetekende irritante lusteloosheid in zijn langzame acties waarneemt, zien professionele scouts en ervaren krantenverslaggevers het fel stralende licht van de lichtvoetigheid. Een even opmerkelijk als onbegrijpelijk verschil in appreciatie", aldus een keiharde Mulder.
Bron: Voetbalflitsen https://voetbalflitsen.nl/nieuws/tdnz5s/jan-mulder-laat-niets-heel-van-frenkie-de-jong-een-sprint-van-frenkie-is-zelden-te-bewonderen
P11111
13 februari 2019, 14:58
De bekende en zéér gewaardeerde Nederlandse sportjournalist en oud voetballer Jan Mulder die kennis van zaken heeft over voetballen...
Jack,
Ik heb sterk de indruk dat jij jezelf ontzettend graag voor schut zet. Je zou je nu echt tegen jezelf in bescherming moeten nemen. Ik dacht dat je dat gisteren ook van plan was ("ik heb totaal geen behoefte meer om hier te reageren"), maar het lijkt erop dat je je na een nachtje slapen bedacht hebt. :)
De uiterst irritante Jan Mulder staat natuurlijk al heel lang bekend om zijn voetbaldomheid en provocerende uitspraken. Gelukkig is hij nooit meer, of misschien nog zelden, in een Nederlands voetbalpraatprogramma op televisie te zien. Hij werd al lange tijd door het merendeel van zijn tafelgenoten en vele kijkers uitgekotst en als een enorme voetbaldommerik gezien. Werkelijk niemand nam zijn mening nog serieus - op ene Jack42 uit Brabant na. Het was dan ook een zeer goede beslissing van de NOS om hem bij Studio Voetbal weg te schoppen.
Maar goed, sommige mensen gaan het nooit zien en andere pas als ze het door hebben. Iedereen die al wat langer voetbal kijkt, weet dat bijna elke club en speler wel eens een wat mindere periode heeft. Dat is inherent aan de voetballerij. Dit seizoen was dat bijvoorbeeld ook van toepassing op ploegen als Real Madrid, Bayern München en Manchester United. En vooral bij voetballers op jongere leeftijd komt dat vaak voor, die krijgen na een sterke periode nog wel eens een terugslag of zijn grillig in hun prestaties.
Het is best wel medelijdenwekkend dat jij hier eigenlijk aangeeft dat je het talent en de kwaliteiten van een jonge speler met veel groeipotentie niet herkent. En dat je daarmee ook zegt dat de scouts van alle Europese topclubs die Frenkie dolgraag wilden inlijven, geen bal verstand van voetbal hebben. Lachwekkend. Daarmee zeg ik niet dat hij het gegarandeerd gaat redden in de absolute top, want dat blijft altijd afwachten. Die zekerheid heb je in deze tijdsperiode alleen bij Messi, Ronaldo, Hazard en De Bruyne. Een recent voorbeeld is Coutinho, de man die wekelijks Liverpool bij de hand nam en die nu bij Barcelona meestal geen schim is van de speler die hij in de Premier League was.
Overigens is het bij de voetbalvolgers bekend dat Frenkie in de afgelopen weken niet helemaal topfit was, omdat hij met lies- en bovenbeenproblemen te kampen had. Daarom werd hij afgelopen zaterdag ook gewisseld. Wie weet is dat ook een oorzaak dat hij de laatste duels veel minder goed was dan voor de winterstop. Ik hoop dat hij vanavond (pijnvrij) kan spelen en dat hij een goede wedstrijd speelt. Maar Jack zal ongetwijfeld het tegenovergestelde wensen.
"Mulder is de voornaamste reden om niet naar Villa Sporza te kijken"
https://www.voetbalprimeur.be/nieuws/825438/-mulder-is-de-voornaamste-reden-om-niet-naar-villa-sporza-te-kijken-.html
John mc Snek
13 februari 2019, 15:01
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190213/feda1754a7227eb6d71589bea960bb93.jpg
Nog 4 dagen wachten en dan breekt Ajax toch nog eens een record, een prestatie van verdienste. In feite hebben ze het al gebroken en hoeven ze alleen maar af te tellen, wat een luxepositie en een record om trots op te zien!
Gefeliciteerd !
En koop er nog maar 20 [emoji445][emoji445][emoji445][emoji445]
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
13 februari 2019, 16:07
[emoji445][emoji445][emoji445][emoji445]
Jouw afkeer van Ajax is werkelijk absurd groot. Dat heb je nu wel vaak genoeg op een hele kinderlijke manier laten merken.
Wat is er ooit met je gebeurd in je leven, vraag ik mij af. Zoveel haat, zoveel woede, zoveel afgunst, zoveel frustratie... Te onnozel voor woorden.
John mc Snek
13 februari 2019, 17:05
Jouw afkeer van Ajax is werkelijk absurd groot. Dat heb je nu wel vaak genoeg op een hele kinderlijke manier laten merken.
Wat is er ooit met je gebeurd in je leven, vraag ik mij af. Zoveel haat, zoveel woede, zoveel afgunst, zoveel frustratie... Te onnozel voor woorden.
Als iemand met de feiten en niets anders dan de feiten komt, dan probeer jij het weer persoonlijk te maken. Of iemand gooit met ziektes, of iemand is onnozel enz.
Iets anders kan ook niet , omdat de feiten duidelijk zijn, en je daar niets tegenin kan brengen , je kan wel de tekst van VI aanpassen maar teletekst pag 819 niet. Haha
Misschien hebben ze nog een baantje voor je als minister van informatie van Irak, al was zijn informatie nog betrouwbaarder :)
Er is nog nooit zon lange periode geweest dat Ajax niet bovenaan stond, in het gehele bestaan van Ajax, daar kan je enkel medelijden mee hebben, afgunstig kan je niet zijn op een club die al 5 jaar niks wint toch?
Jouw persoonlijke uitingen laten bij jou wel veel woede en frustratie proeven, maar dat is begrijpelijk als je fan bent van een ploeg met veruit de hoogste begroting en salarissen en jaar in jaar uit op je bek gaat.
Ik kan er wel om lachen hoor en ik zing vrolijk door: en koop er nog maar 30 [emoji445][emoji445][emoji445][emoji445]
Let straks op Vinicius Jr [emoji7][emoji7]
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Willem2
14 februari 2019, 00:49
Tijdens weer een meeslepende Europese avond verloor Ajax met 1-2 van Real Madrid in de achtste finale van de Champions League. Ajax toonde bravoure en lef, maar werd geslacht door de koningen van het resultaatvoetbal. ........... https://www.ad.nl/dossier-ajax-real-madrid/ajax-ondanks-sterk-optreden-nipt-onderuit-tegen-real~a061da2d/
Willem2
14 februari 2019, 00:51
Tottenham Hotspur staat met anderhalf been in de kwartfinale van de Champions League. De Engelsen boekten woensdagavond een verdiende zege op Borussia Dortmund: 3-0. De koploper van de Bundesliga kwam zeer matig voor de dag en moet vrezen voor uitschakeling in het miljardenbal............. https://www.fcupdate.nl/voetbalnieuws/345962/tottenham-staat-met-anderhalf-been-in-kwartfinale/
Big30
14 februari 2019, 07:31
Ongelukkig verlies Ajax in Champions League
AMSTERDAM - Ajax is er niet in geslaagd om te stunten tegen Real Madrid in de Champions League. De Amsterdammers verloren thuis met 1-2 van de Spaanse ploeg en deden zich hiermee flink tekort.
Ajax beklaagde zich na de 1-2 bij Skomina, die niet floot toen Frenkie de Jong even voor het doelpunt van Asensio tegen de grond werd gewerkt.
Sergio Ramos pakte nog even een gele kaart, zodat hij er in de return in Madrid niet meer bij is. Dat Dolberg nog een dot van een kans verprutste in de 92e minuut, was misschien tekenend voor de wedstrijd. Net niet.
https://www.telegraaf.nl/sport/3152478/ongelukkig-verlies-ajax-in-champions-league
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/06e3d8cd-7bca-4b6a-9586-52297a7c1099.png
Het verlies van Ajax was zeker sneu en niet terecht te noemen als je kijkt naar de statistieken, Ajax verzuimde op voorsprong te komen, genoeg kansen maar de afwerking net niet zuiver genoeg, pech bij het VAR moment, de 1-2 leek me ook wat discutabel.
Real wint en Ajax moet uit 2 maal scoren, dat wordt lastig. Ajax deed zichzelf te kort met de 1-2, op het spel was weinig aan te merken, pech met de VAR en bij de afwerking vd kansen.
P11111
14 februari 2019, 09:08
Speciaal voor Sjek (uit de pen van Brabo Sjoerd Mossou):
Puur het kijken naar Luka Modric, die prachtige Wereldvoetballer van het Jaar, was gisteravond al een waardevolle les op zichzelf geweest. Maar Frenkie de Jong keek niet alleen. Hij draaide, zocht, vocht, speelde, passte, sprintte en knokte verbeten duels uit met de Kroatische middenvelder, in een fascinerende 'wedstrijd in de wedstrijd'. Het was een klein voorproefje op wat er komend seizoen komen gaat bij FC Barcelona, maar je kunt zo'n tentamen beter maar vast meepikken op de spoedcursus van het topvoetbal.
Of neem nu Matthijs de Ligt, blok beton in de achterhoede van Ajax, de jongste aanvoerder ooit in de knock-outronde van de Champions League. Uitstekend bespeelde hij Karim Benzema, één van de beste centrumspitsen ter wereld, die op zijn doelpunt na niet in het spel voorkwam.
En Donny van de Beek. Die wist na één machtige tackle van Casemiro al wat hij tegenover zich had, maar de middenvelder bleef formidabel overeind, onvermoeibaar opduikend in de ruimtes achter Dusan Tadić en de Spaanse defensie.
In iets breder perspectief is de Europese tournee van het jonge Ajax goud waard voor het Nederlandse voetbal van de nabije toekomst, en voor het Nederlands elftal van Ronald Koeman. Maar als het Nederlandse voetbal ergens uit het dal werd getrokken, dan was het dit seizoen op de meeslepende topvoetbalavonden zoals deze in Amsterdam.
Bron: AD
P11111
14 februari 2019, 09:44
Ajax maakt indruk in het buitenland: 'In de geest van Cruijff'
https://www.vi.nl/nieuws/ajax-maakt-indruk-in-het-buitenland-in-de-geest-van-cruijff
Het optreden van Ajax tegen Real Madrid woensdagavond in de achtste finales van de Champions League (1-2) heeft in het buitenland veel indruk gemaakt. Spaanse media vonden de Amsterdammers beter dan de Madrilenen en spreken van geluk voor de bezoekers.
'Ze doorstonden het als kampioenen', schrijft het Madrileense Marca op de cover donderdagochtend over Real. 'Ajax was een rollercoaster die Real liet lijden', staat eronder. Dat was ook de conclusie van het verslag in de krant. 'Ajax was beter in de eerste helft en werd op controversiële wijze een doelpunt ontnomen. De Amsterdammers namen echter geen gas terug. Ze verstikten Real op hun eigen helft en verwarden de ploeg van Solari met veel bewegende spelers en intense pressie.'
De collega's van AS koppen als volgt: 'Real koestert zijn geluk en wint heenduel met Ajax'. Ook deze krant is complimenteus richting de ploeg van trainer Erik ten Hag. 'Ajax swingde in de eerste helft. Real leek plotseling weer de ploeg uit de eerste seizoenshelft, terwijl Ajax een speelstijl hanteerde die deed denken aan het door Johan Cruijff geschetste droombeeld.'
El Mundo Deportivo is vooral verrast door de afgekeurde goal van Nicolás Tagliafico. De Catalaanse krant laat voormalig Real-trainer Bernd Schuster aan het woord. 'Er was niets aan de hand. Tadić staat geen buitenspel en begaat ook geen overtreding'. De krant noemt het een curieuze beslissing. 'Ajax is het eerste slachtoffer geworden van de VAR in de Champions League.'
Bron: Voetbal International
P11111
14 februari 2019, 09:45
Er kan worden gesproken van een onverdiende en onnodige verliespartij. Ajax speelde goed en strijdlustig. De bereidheid om voor elkaar te werken en te lopen was gelukkig weer terug. Dat is hoopgevend. Het enige wat je de ploeg mag verwijten is dat een handvol open kansen niet werden omgezet in doelpunten. In de eerste helft kwam de Spaanse ploeg niet of nauwelijks onder de druk van Ajax uit en werd het duel grotendeels op één helft gespeeld. Dat was interessant om te zien. Dat de 1-0 werd afgekeurd mag een schandalige beslissing van de scheidsrechter worden genoemd. En ook bij de winnende treffer van de Spanjaarden ging de arbiter ernstig in de fout. Er was dus duidelijk sprake van een zogenoemde gestolen overwinning.
De internationale voetbalpers spreekt van een sterk Ajax en dat de ploeg uit Madrid na het laatste fluitsignaal opgelucht mocht zijn dat ze niet met een nederlaag van drie of vier doelpunten verschil op Schiphol werden afgezet. Zo is het natuurlijk. Het enorme verschil in de maandsalarissen en de transfersommen was gisteravond op de groene grasmat niet te zien.
Ajax mag trots zijn op hun Europese campagne van dit seizoen. Het spel was leuk en vaak goed om naar te kijken en het stemt tot mijn tevredenheid dat het jonge elftal zich kon meten met de Europese topploegen. De Ligt was gisteravond weer ijzersterk en is nu wel erg hard op weg om voor zijn twintigste al de beste verdediger van de wereld te worden. Ongelooflijk knap, wat speelt die jongen onvoorstelbaar volwassen voor een tiener. Verder liet ook de andere jongeling Neres de scepticus uit de regio Rotterdam weer zien hoe goed hij kan ballen.
Voor nu is het proberen om nog een waardige returnwedstrijd te spelen en er alsnog alles aan te doen om de landstitel te behalen. En wat voor elftal er volgend seizoen dan in het veld staat na de leegloop, zien we dan wel.
Jack42
14 februari 2019, 13:49
Spaanse kranten leven mee met Ajax na ’schandalig’ besluit ......... https://www.telegraaf.nl/sport/3153045/spaanse-kranten-leven-mee-met-ajax-na-schandalig-besluit
Sjoerd Mossou ook. Nu het volledige citaat van zijn analyse over Ajax - Real Madrid:
Puur het kijken naar Luka Modric, die prachtige Wereldvoetballer van het Jaar, was woensdagavond al een waardevolle les op zichzelf geweest. Maar Frenkie de Jong keek niet alleen. Hij draaide, zocht, vocht, speelde, passte, sprintte en knokte verbeten duels uit met de Kroatische middenvelder, in een fascinerende ‘wedstrijd in de wedstrijd’. Modric won op punten, al was het maar dankzij het geniale balletje buitenkant voet dat de 0-1 inleidde, vol onder druk gezet door De Jong.
Het was een klein voorproefje op wat er komend seizoen komen gaat bij Barcelona, maar je kunt zo’n tentamen maar vast meepikken op de spoedcursus van het topvoetbal.
Of neem nou Matthijs de Ligt, blok beton in de achterhoede van Ajax, de jongste aanvoerder ooit in de knock-outronde van de Champions League.
Uitstekend bespeelde hij Karim Benzema een uur lang, één van de beste centrumspitsen ter wereld, om toen toch genadeloos geklopt te worden door de Fransman: 0-1.
En dan liep aan de overkant ook nog eens Sergio Ramos, de pure winnaar, meedogenloze aansteller en de meest gelauwerde centrumverdediger van deze tijd.
Een soort Latijnse versie van De Ligt, maar dan drie hoofdstukken verder in zijn loopbaan.
Donny van de Beek? Die wist na één machtige tackle van Casemiro al wat hij tegenover zich had, maar de middenvelder bleef formidabel overeind, onvermoeibaar opduikend in de ruimtes achter Dusan Tadic en de Spaanse defensie.
En dan waren er nog de meedogenloze mentale lessen. Die van een door de VAR afgekeurde goal, de eerste in de geschiedenis van de Champions League. Of gewoon het voetballen onder deze druk, op dit podium, tegen een team dat vrijwel alles al gewonnen heeft. Een elftal dat wél gewoon twee keer scoort uit evenveel kansen.
Het blijft absurd dat Ajax zo schizofreen kan voetballen dit seizoen, met ongenadige uitglijders als die tegen Heracles en tegen Feyenoord. Maar in iets breder perspectief is zijn Europese tournee goud waard voor het Nederlandse voetbal van de nabije toekomst, en voor het Nederlands elftal van Ronald Koeman.
Over drie weken koopt Ajax niets voor een schoonheidsprijs in Bernabéu, de uitslag was gisteren precies zo cynisch en klinisch als vooraf te vrezen viel. De titelrace doet bovendien het ergste vrezen voor de rijkste club van Nederland, alle Europese opwinding ten spijt.
Maar als het Nederlandse voetbal ergens uit het dal werd getrokken, dan was het op de meeslepende topvoetbalavonden zoals deze.
Bron:AD
Willem2
14 februari 2019, 13:57
Rechtstreeks CL-ticket: Hopen op Inter en Club na nederlaag Ajax
Door de thuisnederlaag van Ajax tegen Real Madrid (1-2) is het vrijwel uitgesloten dat Nederland zijn rechtstreekse Champions League-ticket op korte termijn terugkrijgt. Of Inter Milaan en Club Brugge moeten ons vanavond te hulp schieten. ............. https://www.ad.nl/dossier-ajax-real-madrid/rechtstreeks-cl-ticket-hopen-op-inter-en-club-na-nederlaag-ajax~a4ed5600/
En dit is de reden dat alle ijsberen gisteren hand in hand voor Ajax1 hadden moeten zingen. Nu ben je afhankelijk van Club Brugge :rolleyes:
Want zelfs iedere PSVér weet nog wel die voorronde die PSV verloor van een club waar je nog nooit van had gehoord ....
@j
14 februari 2019, 15:49
En dit is de reden dat alle ijsberen gisteren hand in hand voor Ajax1 hadden moeten zingen.
Wat een naïeve gedachtegang Willem, dacht je nu echt dat Feijenoorders en PSV-ers gisteren stonden te juichen toen Ajax 1-1 maakte?? Natuurlijk niet, dat is nu eenmaal zo. Toen Feijenoord, als laatste Nederlandse club ooit, een Europesche beker won stonden echt de Ajax-supporters niet op de banken van geluk. Het is een feit dat Ajax-supporters stonden te feesten toen PSV in de halve finale van de CL werden uitgeschakeld door AC-Milaan. Zo gaat dat nu eenmaal, zo zijn supporters.
Deket schreef het hier onlangs nog: mocht Club Brugge tegen Ajax of PSV spelen, juicht hij voor de Nederlandse club!! Hij denkt dan echt niet aan de eventuele rechtstreekse ticket voor België. Nee, hij hoopt dat Ajax of PSV wint en dat de rivaal van Anderlecht op z’n bek gaat.
Los van die felle clubliefde ten koste van de concurrent, zijn er ook nog gewoon Nederlanders en Belgen die gewoon fan zijn van Spaanse of Engelse teams.
broodpoot
14 februari 2019, 17:16
Net zoals er meer dan voldoende voorbeelden zijn van fans die wel degelijk blij kunnen zijn met Europees succes van een andere Nederlandse club. Persoonlijk vind ik het nogal sneu, volwassen kerels die blijven afgeven op succes van de concurrent en juichen bij uitschakeling. Gelukkig zijn er ook nog mensen die iets verder kunnen kijken dan hun neus lang is.
@j
14 februari 2019, 17:55
Net zoals er meer dan voldoende voorbeelden zijn van fans die wel degelijk blij kunnen zijn met Europees succes van een andere Nederlandse club. Persoonlijk vind ik het nogal sneu, volwassen kerels die blijven afgeven op succes van de concurrent en juichen bij uitschakeling. Gelukkig zijn er ook nog mensen die iets verder kunnen kijken dan hun neus lang is.
Helemaal met je eens Broodpoot maar het zijn helaas de feiten.
Volwassen kerels die vuurwerk afsteken bij het hotel van de tegenstander, ook kinderachtig. En zo heb je bij elke club wel wat van die mafkezen die zich supporter noemt.
Ook Feijnoorders en PSV-ers, AZers enz.. enz.. maken zich schuldig aan dat kinderachtige gedrag, dat zullen wij helaas niet kunnen veranderen ben ik bang.
satanic surfer
15 februari 2019, 07:48
Het biedt nog generlei enige garantie, laat staan grote probabiliteit voor een plekje in de achtste finales van de Europa League doch zowel Racing Genk als Club Brugge houden hun kansen gaaf voor progressie richting volgende ronde...Genk hield Slavia Praag uit op 0-0 en Club Brugge smeerde RedBull Salzburg met 2-1 z´n eerste nederlaag aan van hun seizoen. An sich dus prima voor de coefficijent voor Bellege en ook voor Holland want beide Oostenrijkse teams liepen tegen een nederlaag aan. Brugge bewijst het Ollands voetbal dus een niet gering te schatten dienst!
Voorts weinig opzienbarende uitslagen en het lijkt er stellig op dat 4 Spaanse teams zullen verdergaan...en wie weet dus 2 Belgische teams doch dat kan evengoed 0 worden, abwarten...
deket
15 februari 2019, 14:00
eerlijk zijn,dit Ajax was reklame voor Nederland. Ik had die woensdagnamiddag nog een VVVman aan de telefoon die mij vroeg wat ik voorspelde en antwoordde daarop,dat ze zich nu wel volop zullen focussen,die mannen van Ajax die met hun hoofd al in Barcelona en elders zitten in de Nedrlandse kompetitie een slappe indruk lieten,maar dat Real nu wel over hun dip heen zit
vuurwerk afsteken aan een hotel,dat is idd niet goed te praten maar gebeurde al vaker.
Courtois wist btw,echt niet dat het geen doelpunt was,aan zijn gelaatsuitdrukking te zien,hij was verbaasd zoals de anderen spelers van Real
Ramos,hier op forum vaak verguisd,was wel oprecht over die vrijwillige gele kaart,(dat hem dus in de terugwedstrijd waar kwalificatie bijna zeker is een schoring zal opleveren)maar juist die eerlijkheid krijgt waarschijnlijk nog een staartje
bij Tottenham speelden de Belgen op uitstekend niveau tegen Dortmund
@Peter 020, je club speelde zeer goed alleen wat meer respect voor Jan Mulder,zovaak zie je dat niet meer,iemand die zo trouw en loyaal was aan zijn club
en nu we het toch over Anderlecht hebben,idd W2 ik was naar beiden wedstrijden gaan kijken toen in de voorronde van de CL waar de mooiste club ter wereld met veel meer internationale uitstralling dan Club Brugge,PSV versloeg,liet me wel speciaal verzekeren voor naar Eindhoven te komen:freu:
in de CL zelf wonnen we een ander seizoen ook van PSV; kortom telkens in de CL verloor de ploeg van BIG30 van Anderlecht,(btw,bestaat priveclub Yvonne in Eindhoven nog nog? daar werkte destijds een bloedmooi Nederlands(jawel kan ook)meisje dat eerder in club Dennehof te Mol werkte,maar dit terzijde,)
Picasso 1
15 februari 2019, 17:01
Asensio praat dus ook een beetje Nederlands. Hier met zijn ouders en oma:
https://twitter.com/realmadrid/status/1096419318441693185?
John mc Snek
15 februari 2019, 19:42
Asensio praat dus ook een beetje Nederlands. Hier met zijn ouders en oma:
https://twitter.com/realmadrid/status/1096419318441693185?
Een broodje pindakaas smeren is hij ook in thuis, wat een buitenaardse assist van Carvajal was dat trouwens
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Sphinx
16 februari 2019, 20:14
PSV-coach van Bommel kan misschien wel een paar telefoontjes van Mediamarkt of BCC verwachten met de vraag wanneer ze een paar wasmachines mogen leveren om de selectie even uit te wringen. Heerenveen begint uitstekend met een 2-0 voorsprong nog in de eerste helft. Wordt dit kleine wasje nog een groter wasje ;)
Sphinx
16 februari 2019, 21:40
Het zal bij een pocket-exemplaar (https://www.youtube.com/watch?v=ND7_9aQ5HdM) blijven: want PSV sleept er met nog 30 tellen op de klok nog een treffer uit en komt nog terug 2-2. De 16e goal na de 85e wedstrijdminuut die PSV dit seizoen scoort.
Willem2
17 februari 2019, 01:32
Het zal bij een pocket-exemplaar (https://www.youtube.com/watch?v=ND7_9aQ5HdM) blijven: want PSV sleept er met nog 30 tellen op de klok nog een treffer uit en komt nog terug 2-2. De 16e goal na de 85e wedstrijdminuut die PSV dit seizoen scoort.
In de 95e minuut :rolleyes: Ook een kwaliteit...
Pover PSV redt in slotseconden punt bij sc Heerenveen ............. https://nos.nl/artikel/2272277-pover-psv-redt-in-slotseconden-punt-bij-sc-heerenveen.html
Willem2
17 februari 2019, 14:36
Ajax verkleint gat met PSV na ruime thuiszege op NAC
Ajax heeft in de Johan Cruijff Arena met ruime cijfers van NAC gewonnen: 5-0. Na een moeizame eerste helft, waarin Ajax eenmaal scoorde via een benutte strafschop van Dusan Tadic, liep de ploeg van trainer Erik ten Hag na rust vlot uit door goals van Kasper Dolberg, Nicolás Tagliafico (via Gervane Kastaneer), nogmaals Tadic en Hakim Ziyech. Door de overwinning verkleint Ajax het gat met eredivisiekoploper PSV tot vier punten. ...... https://www.ad.nl/dossier-eredivisie/ajax-verkleint-gat-met-psv-na-ruime-thuiszege-op-nac~a9fef8d6/
Willem2
17 februari 2019, 14:36
Real Madrid blameert zich thuis tegen laagvlieger Girona
Na vijf overwinningen op rij in de Spaanse competitie is Real Madrid op eigen veld pijnlijk gestruikeld over laagvlieger Girona (1-2). Daardoor zakte de ‘Koninklijke’ naar de derde plaats, op negen punten van koploper Barcelona, dat zaterdag Real Valladolid met 1-0 versloeg. Atlético Madrid is nu weer tweede, op zeven punten van Barça. ................ https://www.ad.nl/buitenlands-voetbal/real-madrid-blameert-zich-thuis-tegen-laagvlieger-girona~af778220/
Willem2
17 februari 2019, 15:19
Sergio Ramos heeft een bedenkelijk record in de Spaanse competitie nog wat verder uitgebreid. De aanvoerder van Real Madrid werd vanmiddag in de verloren thuiswedstrijd tegen Girona (1-2) voor de twintigste keer in La Liga uit het veld gestuurd. ........... https://www.ad.nl/buitenlands-voetbal/ramos-scherpt-eigen-record-aan-met-twintigste-rode-kaart~a8139177/
peterp095
17 februari 2019, 20:18
In België heeft Sporting Anderlecht zoeven Antwerp verslagen in een spannende wedstrijd. Antwerp claimde een strafschop maar de VAR oordeelde terecht dat het een schwalbe was. Kort daarna scoorde Sporting Anderlecht een prachtig kopbaldoelpunt. Al bij al een verdiende zege voor Sporting Anderlecht. Antwerp daarentegen zou het nog wel eens moeilijk kunnen krijgen met volgende week een verplaatsing naar RC Genk en daarna nog tegen Charleroi, ook kandidaat play offs.
Willem2
18 februari 2019, 12:59
Kwetsbaar PSV en Ajax maken van titelrace onvoorspelbare achtbaan
Voor de winterstop vermorzelden PSV en Ajax alles wat op hun pad kwam, maar in 2019 hebben de titelkandidaten nog geen uitwedstrijd gewonnen. Zaterdag morste PSV weer punten in Heerenveen (2-2). Dat de andere teams niet langer op voorhand kanonnenvoer zijn, is prachtig voor de competitie. ........... https://www.ad.nl/dossier-eredivisie/kwetsbaar-psv-en-ajax-maken-van-titelrace-onvoorspelbare-achtbaan~a3e76f1f/
Het lijkt wel afgesproken werk om het volk tevreden te houden.
AZ staat trouwens bovenaan in de 2de helft van de competitie. Voor wat het waard is....
@j
20 februari 2019, 11:41
Feyenoord feliciteert clubicoon Willem van Hanegem met zijn 75ste verjaardag
https://media.nu.nl/m/m1mxqjxa1k7n_wd640.jpeg
Willem van Hanegem krijgt felicitaties uit Rotterdam. Een van de grootste iconen van het Nederlandse voetbal viert woensdag zijn 75ste verjaardag, waardoor een boodschap van 'zijn' Feyenoord niet kan uitblijven.
'De Kromme bereikt vandaag de prachtige leeftijd van 75 jaar. Directie, raad van commissarissen, staf, spelers, alle overige medewerkers van Feyenoord en FSV De Feijenoorder feliciteren de clubicoon van harte met deze mijlpaal en wensen hem een onvergetelijke verjaardag toe', schrijft Feyenoord op de clubwebsite.
Van Hanegem won als speler onder andere de Europa Cup I en de Wereldbeker en werd drie keer kampioen. Ook als trainer pakte hij een titel in Rotterdam. 'Het zijn niet alleen de tastbare prijzen die van Van Hanegem een groot clubicoon maken. Zijn unieke persoonlijkheid en groot hart met onvoorwaardelijke liefde voor Feyenoord maken hem uiterst geliefd bij supporters en voetballiefhebbers en geven hem voor velen van hen zelfs de status van grootste Feyenoorder aller tijden.'
https://images.nrc.nl/B-UHHVfLKjfCNovvYCMsfV08SnM=/1920x/filters:no_upscale()/s3/static.nrc.nl/images/gn4/stripped/data41413647-ff1f80.jpg
https://wedstrijd.tips/wp-content/uploads/2017/06/willem3.jpg
https://i.pinimg.com/originals/de/2e/4c/de2e4cfb90df4a351ad28b49b1fe09d4.jpg
https://www.fr12static.nl/images/system/1335/600x400-hanegem.jpg
http://images.memorix.nl/naa/thumb/1280x1280/d1ac1168-065f-7291-3dfa-9e709075a1a1.jpg
Big30
21 februari 2019, 07:50
Pisnijdige PEC-preses: Competitievervalsing, volstrekt onacceptabel
Adriaan Visser heeft vol ongeloof kennis genomen van het besluit van de KNVB om het competitieduel tussen Ajax en PEC te verplaatsen van zaterdag 2 maart naar woensdag 13 maart (18.30 uur). ,,Dit is belachelijk. Hier laten wij het niet bij”, aldus Visser, die stelt dat PEC zelfs bij een goed Champions League-resultaat van Ajax tegen Real Madrid niet akkoord was gegaan.
Die beslissing zorgt ervoor dat laagvlieger PEC begin maart plots anderhalve week geen competitiewedstrijd speelt, om vervolgens in een week tijd de strijd met AZ, Ajax en Excelsior aan te gaan, tot ontsteltenis van Visser. ,,Dit is gewoon competitievervalsing en voor ons volstrekt onacceptabel”, foetert de voorzitter van PEC Zwolle. ,,De KNVB dient voor een ordentelijk verloop van onze competitie te zorgen. Hierdoor krijgen wij ineens in een week tijd, in tegenstelling tot andere eredivisionisten, drie competitieduels voor de kiezen. En dan hebben we het nog niet eens over de manier waarop onze supporters benadeeld worden, door de wedstrijd naar een vroeg tijdstip op een doordeweekse dag te verplaatsen. Dit is een waardeloos besluit.”
https://www.ad.nl/nederlands-voetbal/pisnijdige-pec-preses-competitievervalsing-volstrekt-onacceptabel~afb84344/
P11111
21 februari 2019, 09:18
Het is allemaal wat. PEC Zwolle moet nu eenmalig op zondag, woensdag en zondag aantreden. Ver-schrik-ke-lijk!
Driessen over reactie PSV: 'Calimero-gedrag'
Leo Driessen vindt de protesterende reactie van PSV op het schrappen van Ajax-PEC Zwolle zwaar overdreven. 'Calimero-gedrag', noemt de voetbalcommentator het in het programma Voetbalpraat op FOX Sports.
'Wat heb je er zelf last van als Ajax die wedstrijd later speelt? Speel je eigen wedstrijden', beargumenteert Driessen zijn statement. 'En vorig seizoen is het schema ook een aantal keer gewijzigd ten faveure van PSV. Echt flauwekul.' De verslaggever heeft wel begrip voor PEC Zwolle en haar fans. 'Ik kan me voorstellen dat de supporters er problemen mee hebben, omdat ze in plaats van op zaterdag nu op woensdag in het stadion moeten zien te komen. Maar een club als PSV, kom op man. Laat gaan.'
Collega-commentator Vincent Schildkamp stelt dat er afspraken zijn gemaakt die ervoor zorgen dat clubs die in Europa actief zijn een gunstiger speelschema kunnen krijgen. Hij snapt daarom niet wat de concrete bezwaren van PSV zijn. 'Als je bezwaren hebt, dan vind je dat je tegenstander bevoordeeld wordt. Dat zie ik niet. De wedstrijd tegen PEC zit voor Ajax nu vlak voor AZ-uit. Het is allemaal zo minimaal. Echt een storm in een glas water.'
PSV-directeur Toon Gerbrands is furieus en spreekt van een kwalijke zaak en een ongelooflijke beslissing die de competitie op allerlei manieren beïnvloedt. 'We zijn door de KNVB als een klein kind behandeld toen we om opheldering vroegen', zegt Gerbrands tegen het Algemeen Dagblad.
Ajax heeft verbaasd gereageerd op het protest van PSV tegen en de kritiek op het verplaatsen van de wedstrijd tussen Ajax en PEC Zwolle, zo meldt De Telegraaf donderdagochtend. De clubleiding van PSV zat namelijk drie weken geleden samen met de directies van Ajax en Feyenoord, de KNVB, de ECV en afgevaardigden van FOX Sports. Tijdens dat gesprek waren alle betrokken partijen het er over eens dat het Nederlandse clubvoetbal in Europees verband moeilijke tijden kent en dat er om die reden dringend punten moeten worden binnengehaald voor de UEFA-coëfficiëntenlijst. In de ogen van Ajax ging die bespreking puur over het belang van het Nederlandse voetbal en hoe Nederlandse clubs zich dus zo goed mogelijk kunnen voorbereiden op Europese wedstrijden.
Bij PEC Zwolle staat men ook te kijken van de verplaatsing en is men niet blij. De Overijsselse club speelt straks in acht dagen tegen AZ, Ajax en Excelsior. Gerard Nijkamp, technisch directeur van PEC Zwolle, had eerder laten weten bereid te zijn mee te werken aan een verplaatsing van de wedstrijd naar woensdag 13 maart om 18:30 uur. 'Daarover hadden we ook contact met Ajax en de KNVB', zegt de beleidsbepaler aan De Stentor. 'Alleen was de randvoorwaarde dat Ajax de eerste wedstrijd tegen Real Madrid in de Johan Cruijff ArenA zou winnen of gelijkspelen. Bij verlies was er geen sprake van het verzetten van het duel. We hoorden dus ook niets totdat de KNVB maandag opnieuw contact opnam en Ajax na de winst van Girona bij Real Madrid de wedstrijd alsnog wilde verplaatsen', sluit Nijkamp af.
Bron: Voetbalprimeur
P11111
21 februari 2019, 10:03
PEC Zwolle-voorzitter Adriaan Visser heeft vol ongeloof kennis genomen van het besluit van de KNVB om het competitieduel tussen Ajax en PEC te verplaatsen van zaterdag 2 maart naar woensdag 13 maart (18:30 uur). "Dit is belachelijk. Hier laten wij het niet bij", aldus Visser, die stelt dat PEC zelfs bij een goed Champions League-resultaat van Ajax tegen Real Madrid niet akkoord was gegaan.
Gerard Nijkamp, technisch directeur van PEC Zwolle, had eerder laten weten bereid te zijn mee te werken aan een verplaatsing van de wedstrijd naar woensdag 13 maart om 18:30 uur. 'Daarover hadden we ook contact met Ajax en de KNVB', zegt de beleidsbepaler aan De Stentor.
Best wel lachwekkend natuurlijk dat de voorzitter en de technisch directeur van PEC Zwolle elkaar in de pers tegenspreken over de eerder gemaakte afspraak. Dat zegt natuurlijk iets over de onderlinge communicatie, samenwerking en emotie bij die club.
Wat zou Sjek42 er eigenlijk allemaal van vinden? Hem kennende zal die ook wel woedend zijn, schat ik in.
P11111
21 februari 2019, 10:28
Maar laten we eerlijk zijn. Het besluit van de KNVB was niet nodig geweest als PSV dit seizoen wat minder bedroevend voor de dag was gekomen in Europees verband. De KNVB ziet natuurlijk goed in dat alle hoop nu op puntenpakker Ajax is gevestigd om de huidige positie op de UEFA-coëfficientenlijst nog proberen te redden na de erbarmelijke prestaties van de lampies en verder natuurlijk ook Feyenoord in Europa.
Het gaat dus om een logische beslissing in het belang van het Nederlandse clubvoetbal. Alleen Toontje Gerbrands van PSV heeft dat nog niet door. :biggrin:
KNVB verzet Ajax-PEC Zwolle in 'belang Nederlands voetbal'
https://www.vi.nl/nieuws/knvb-verzet-ajax---pec-in-belang-nederlands-voetbal
@j
21 februari 2019, 19:54
Wout Weghorst geblesseerd
VfL Wolfsburg-trainer Bruno Labbadia vreest dat hij Wout Weghorst zaterdag moet missen in de belangrijke uitwedstrijd tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. De Nederlander is geblesseerd geraakt tijdens een training.
Voor Weghorst komt de blessure op een bijzonder vervelend moment. De 26-jarige spits scoorde in de voorbije drie Bundesliga-wedstrijden en staat in zijn debuutseizoen inmiddels op negen competitiegoals. Mede door de goals van Weghorst is Wolfsburg naar de zesde plaats geklommen, waardoor plaatsing voor de Europa League en misschien zelfs wel Champions League lonkt (zie stand hieronder).
Om een aardige kans te houden op een plek in de topvier moet Wolfsburg zaterdag eigenlijk winnen bij nummer drie Gladbach. Labbadia bracht in aanloop naar die wedstrijd slecht nieuws tijdens zijn persconferentie. 'We hadden Wout dinsdag al gespaard omdat hij vorige week bovenbeenproblemen had en woensdag voelde hij plotseling weer iets', sprak hij verontrustend. Er wordt verder onderzoek gedaan naar de ernst van de blessure.
https://files.voetbalprimeur.nl/news/2018/08/25/v2_large_e0f60cb3b9e43d5cd99c49f1c84589aa2624dfb8. jpg
@j
21 februari 2019, 19:59
Spelers slachtoffer van spookmakelaar
In de Voetbal International staat iedere week de rubriek Uit de Skybox. Deze week gaat VI's Tom Knipping in op de makelaarsproblemen, het hoofdpijndossier van de FIFA.
Het regende miljoenen tijdens de transferperiode in januari, waarin alle records werden gebroken. Iedere speler lijkt bij elke geslaagde pass een ton meer waard te worden. Voor de schaduwzijde van de markt is echter wat minder aandacht. Ten onrechte volgens de FIFPro, die vorige week waarschuwde voor de activiteiten van malafide spelersmakelaars die via de sociale media beweren transfers, contracten en stages te kunnen regelen.
Zo benaderde een nepzaakwaarnemer onder de naam Steve Mac Hughes voetballers via LinkedIn. Naar eigen zeggen kon hij hen onderbrengen in het Verenigd Koninkrijk en Azië. De vaak wanhopige spelers moesten dan wel eerst even een bedragje storten voor het verblijf. Meerdere gedesillusioneerde voetballers meldden zich vervolgens bij het hoofdkantoor van de mondiale spelersvakbond in Hoofddorp. ‘In Afrika komt dat systeem al vaak voor’, weet vakbondsbaas Theo van Seggelen. ‘Criminelen spelen in op de droom en troggelen geld af omdat ze spelers naar Europa zouden kunnen brengen. Eenmaal daar blijkt er niemand op het vliegveld te staan. In dit geval gaat het ook om spelers uit Europa en Australië die zich hebben gemeld.’
Een van de spelers die aan de bel trok, was een Nederlander uit de Tweede Divisie. Na het opsturen van diens cv vroeg Steve Mac Hughes hem vijfhonderd euro over te maken. De voetballer ging niet in zee met de spookmakelaar, maar meerdere wanhopige collega’s die dachten een graantje te kunnen meepikken van de exploderende transfermarkt, tuinden er wél in. Zo vloog een voetballer uit Sierra Leone over vanuit België naar Manchester, waar hij op de luchthaven niemand aantrof. De speler had alvast een vergoeding overgemaakt die nodig was voor een accommodatie in Wales, waar hij proeftrainingen zou afwerken bij Bangor City. Na een nacht in een hostel vloog hij onverrichterzake terug. De FIFPro ontving vergelijkbare verhalen van een Australiër en een Zuid-Afrikaan, die via Western Union geld vooruitbetaalden omdat ze aan de slag zouden kunnen in onder meer Schotland.
De FIFA ziet de makelaardij uitgroeien tot een steeds groter hoofdpijndossier. In 2015 werden de examens en diploma’s afgeschaft. Het systeem werkte niet, omdat zeventig procent van de transfers werd gedaan door zaakwaarnemers zonder papieren. Nu de markt is vrijgegeven, is er echter helemaal geen zicht meer op het circuit. Iedereen mag zaakwaarnemer spelen en voor voetballers is het nog moeilijker geworden om onderscheid te maken tussen bonafide en malafide spelersmanagers. Alleen bij de KNVB al staan op dit moment 339 zaakwaarnemers geregistreerd.
@j
21 februari 2019, 20:03
Ronaldo zorgt voor opschudding met egotrip in mixed zone
Cristiano Ronaldo is een verklaring voor de nederlaag van Juventus bij Atlético Madrid schuldig gebleven. Wel was hij zo geraakt door de aversie tegen hem, dat hij tegenover de media zijn statement herhaalde na de 2-0 nederlaag.
De voormalige ster van Real Madrid werd door de Atlético-aanhang beschimpt woensdagavond. Ronaldo reageerde op het veld met gebaren. Met vijf vingers refereerde hij aan zijn gewonnen Champions League-titels, waarna hij erin wreef dat Atlético er nog niet één heeft.
De 34-jarige Portugees wilde na afloop niet met de pers praten en liep in hoog tempo door de mixed zone. Wel zei hij snel in het voorbijgaan: 'Ik heb vijf keer de Champions League gewonnen, Atlético nul keer.'
https://images.performgroup.com/di/library/GOAL/7/2e/cristiano-ronaldo-juventus-2018-19_f0rqold8b9wo1nrvf5nb98pvb.jpg?t=210173361&quality=100
@j
21 februari 2019, 20:10
Koeman tekent voor twee jaar in Oman en volgt Verbeek op
Erwin Koeman is de nieuwe bondscoach van Oman. De 57-jarige Nederlander tekent een contract voor twee jaar en is de opvolger van Pim Verbeek, zo bevestigt de bond via de officiële kanalen. Koeman was eerder al eens bondscoach van Hongarije. Hij werd vorig jaar weggestuurd bij Fenerbahçe, nadat hij als interim-trainer het stokje had overgenomen van Phillip Cocu.
Koeman was verder onder meer trainer van Feyenoord. Ook was hij assistent van broer Ronald bij Everton en Southampton.
http://www.voetbalimages.nl/media/fotos/650x305/0/erwin-koeman-03-11-2018.jpg
deket
21 februari 2019, 20:55
Kunnen we Club Brugge niet in de toekomst verbieden Europees te spelen zodat men België niet ten schade kunnen maken met een zoveelste vernedering.
Die meegereisde supporters hadden beter er een cultuurhistorische uitstap naar het centrum van Salzburg gemaakt met bv een bezoek aan het geboortehuis van Mozart, hoewel supporters van Brugge niet zullen weten wie Mozart was of ander didactische stof
Willem2
21 februari 2019, 21:02
Ja, in Brugge heb je helemaal geen cultuur :rolleyes:
Big30
22 februari 2019, 07:51
PSV-directeur legt uit: ’Niets tegen Ajax’
PSV zou graag door KNVB-directeur Eric Gudde zijn uitgenodigd als gesprekspartner. „Vorige maand hebben we met zijn allen gezeten – PSV, Ajax, Feyenoord, KNVB, ECV en FOX – en goede afspraken gemaakt voor volgend seizoen. Overigens is het schrappen van een wedstrijd uit een competitieprogramma nooit ter sprake gekomen. Evenmin is toen een verzoek van Ajax voor het verplaatsen van Ajax-PEC op tafel gekomen. Nu worden we met deze situatie geconfronteerd, incidentenpolitiek noem ik het. Ik vind dat de KNVB clubs zo niet kan behandelen. Daar zit de frustratie van PSV en dat verwijt ik de bond. Omdat niet iedereen bij het overleg betrokken is geweest, zijn er misschien alternatieven over het hoofd gezien waarbij een eerlijk verloop van de competitie beter zou zijn gewaarborgd.”
Vreemd is dat naast Gerbrands en PEC Zwolle als betrokken partij geen enkele andere directeur van een Eredivisie-club zijn hand heeft opgestoken. Zij kunnen in volgende gevallen door een niet afgesproken procedure worden getroffen zoals PEC Zwolle. „De rest van de Eredivisie moet blijkbaar nog wakker worden”, aldus Gerbrands. „Volgens mij allemaal een gevolg van een gebrek aan leiderschap.”
https://www.telegraaf.nl/sport/3190650/psv-directeur-legt-uit-niets-tegen-ajax
Big30
22 februari 2019, 08:00
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/a1f05132-6cd9-449c-829b-5a9932ae5d39.png
Bayern doet goede zaken maar heeft zeker nog niet gewonnen, Barca zal denk ik thuis weinig problemen met Lyon kennen, Barca had wel heel veel kansen maar benutte ze niet.
Atletico lijkt door want een 2-0 goed maken voor Juve is niet eenvoudig, City komt terug van 2-1 en zal het thuis wel afmaken.
Bij de andere 4 1/8 finales lijkt het alleen bij Porto Roma nog niets beslist. Wie gelooft in wonderen mag hopen op een 1-2 voor Ajax en strafschoppen, PSV kwam 3 jaar geleden tegen Atletico in de 1/8 finale tot strafschoppen, denk dat Ajax met 3-0 of 4-1 wordt opgerold.
Het biedt nog generlei enige garantie, laat staan grote probabiliteit voor een plekje in de achtste finales van de Europa League doch zowel Racing Genk als Club Brugge houden hun kansen gaaf voor progressie richting volgende ronde...
Brugge verloor uit kansloos van Salzburg met 4-0, wij zijn daar niet blij mee. Genk werd thuis opgerold door Slavia Praag met 1-4. Inderdaad de heen resultaten boden geen enkele garantie.
deket
22 februari 2019, 08:56
BIG30? Hoe, wij zijn daar niet blij mee? Spreek jij zoals de koning in naam van alle landgenoten?
Het is niet de mooiste karaktertrek van mij ,maar ik beken WEL blij te zijn met de nederlaag van Club Brugge
Jack42
22 februari 2019, 11:09
BIG30? Hoe, wij zijn daar niet blij mee? Spreek jij zoals de koning in naam van alle landgenoten?
Het is niet de mooiste karaktertrek van mij ,maar ik beken WEL blij te zijn met de nederlaag van Club Brugge
Rechtstreeks CL-ticket: Hopen op Inter en Club na nederlaag Ajax
Door de thuisnederlaag van Ajax tegen Real Madrid (1-2) is het vrijwel uitgesloten dat Nederland zijn rechtstreekse Champions League-ticket op korte termijn terugkrijgt. Of Inter Milaan en Club Brugge moeten ons vanavond te hulp schieten. ............. https://www.ad.nl/dossier-ajax-real-madrid/rechtstreeks-cl-ticket-hopen-op-inter-en-club-na-nederlaag-ajax~a4ed5600/
En dit is de reden dat alle ijsberen gisteren hand in hand voor Ajax1 hadden moeten zingen. Nu ben je afhankelijk van Club Brugge :rolleyes:
Want zelfs iedere PSVér weet nog wel die voorronde die PSV verloor van een club waar je nog nooit van had gehoord ....
Deket omdat Ajax verloor van Real Madrid waren Club Brugge én Inter belangrijk voor Nederland.
En nu denken ze bij de KNVB dat met een paar dagen extra rust Real Madrid wel te verslaan is. Extra rust, het zijn toch geen mietjes in A'dam?
De KNVB wekt nu de suggestie van competitievervalsing. (en zeker niet alleen ten nadele van PSV) Kan de VAR hier ook tegen optreden? :rolleyes:
Ajax had moeten zeggen die extra rust willen we niet en hebben we niet nodig. Vaak is extra rust ook helemaal niet bevorderlijk (teveel focus op die ene wedstrijd?)voor een beter resultaat.
De KNVB heeft boter op het hoofd.
P11111
22 februari 2019, 11:25
...en zeker niet alleen ten nadele van PSV...
Iemand moet wel héél véél fantasie hebben om er een nadeel van PSV in te zien. :smile2:
John mc Snek
22 februari 2019, 11:33
Iemand moet wel héél véél fantasie hebben om er een nadeel van PSV in te zien. :smile2:
Om te denken dat Nederland er voordeel bij heeft omdat Ajax nog doorgaat en punten pakt voor de UEFA Coëfficiëntenlijst, moet je nog veel meer fantasie hebben [emoji51]
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
22 februari 2019, 12:09
...moet je nog veel meer fantasie hebben...
Je hebt nu weer praatjes, merk ik. Maar wat zal jij na afloop van Ajax-Real Madrid vreselijk opgelucht geweest zijn, en vooral ook zeer gelukkig met het discutabele optreden van de arbitrage (bij drie beslissende momenten in het nadeel van Ajax).
In ieder geval heeft Ajax de voetbalwereld vorige week woensdag laten zien hoe goed, aantrekkelijk en aanvallend het kan spelen. Dat was mooi en verdient respect. Helaas werd het niet met een overwinning beloond. De ware en neutrale voetballiefhebbers hebben genoten en iedereen heeft gezien dat de uitslag niet overeenkwam met het spelbeeld en de kansenverhouding. Er verdiende maar 1 ploeg te winnen. Maar in het voetbal krijg je niet altijd waar je recht op hebt. Zo'n avond was het.
@j
22 februari 2019, 12:25
en vooral ook zeer gelukkig met het discutabele optreden van de arbitrage (bij drie beslissende momenten in het nadeel van Ajax).
Alsof ik Sjakie hoor [emoji1787]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190222/3b630db61995f503f0007a99a47b9d75.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190222/a07cf58efd0397b469ccf7b42abdd47f.jpg
P11111
22 februari 2019, 17:20
Alsof ik... [emoji1787]
Ajax is en blijft de beste en meest succesvolle voetbalclub van Nederland ooit. Zowel in de vaderlandse competitie als in het nationale bekertoernooi. En zowel in Europees verband als in het aantal gewonnen wereldbekers. Ajax behoort tot de dag van vandaag zelfs tot de zes succesvolste clubs in de voetbalhistorie. En daar kun @jij helemaal niets en dan ook werkelijk he-le-maal niets aan veranderen. :smile2:
@jij bent er alleen maar vreselijk afgunstig op. Dat laat @je hier zo vaak mogelijk merken. :lostit:
Elke Nederlandse voetballiefhebber zou beretrots op Ajax moeten zijn. Ik ben dat in ieder geval. Het is ontzettend knap en het verdient eigenlijk alleen maar veel waardering, lof en respect. :freu:
@j
22 februari 2019, 20:04
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190222/fd8881d8aae89cd3f5ee1a67d3617129.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190222/763e23dade5f00eaec4b9897f14b1a0c.gif
@j
23 februari 2019, 08:19
Guardiola noemt invalkracht Sané 'beste buitenspeler ter wereld'
https://images.performgroup.com/di/library/GOAL/71/f4/sane-guardiola_19wzq612v456615hurgvf0q83g.jpg?t=-593953187&quality=100&h=300
In de ogen van Pep Guardiola zijn er geen betere buitenspelers dan Leroy Sané. Die kwalificatie is geen garantie voor een basisplaats bij Manchester City.
Na alle loftuitingen aan het adres van Bernardo Silva – 'Portugal heeft de mazzel over hem te kunnen beschikken, hij is nu al hun grootste ster'- is het nu de beurt aan Sané om de grote complimenten van Guardiola in ontvangst te nemen.
'Leroy is de beste buitenspeler ter wereld', aldus Guardiola in de aanloop naar de League Cup-finale tegen Chelsea van zondag. 'Ik geef er de voorkeur aan hem te gebruiken op de plaats waar hij het beste tot zijn recht komt. Hij is ongelooflijk.'
Alle lof ten spijt, Sané vindt zich dit seizoen soms ook terug op de bank. Zeven keer hoefde hij zijn trainingspak niet uit te doen, terwijl hij tien keer als invalkracht in het veld kwam. Dat was ook woensdag het geval tegen zijn oude club Schalke 04, dat mede door een vrije trap van invaller Sané in de Champions League verloor (2-3).
De 23-jarige Duitser is in de ogen van Guardiola nog niet klaar in zijn ontwikkeling. 'Hij is nog niet klaar om centraal te spelen. Je moet zo goed de ruimte kunnen bespelen. Maar dat kan in de toekomst. Ik zeg ook niet dat hij niet centraal zou kunnen spelen, maar op dit moment heb ik spelers die dat beter kunnen.'
@j
23 februari 2019, 08:23
De Boer wijt mislukt Atlanta-debuut aan naïviteit
https://static.voetbalzone.nl/images/photos/ori_576_324/135613510535.jpg
Het officiële debuut van Frank de Boer als trainer van Atlanta United eindigde in een teleurstelling. De oud-international ziet desondanks genoeg perspectief.
Herediano was in de achtste finale van de CONCACAF Champions League te sterk voor Atlanta United, dat in Costa Rica met 3-1 ten onder ging. De Boer had vooraf al gewezen op de lastige omstandigheden en kreeg gelijk. 'Het veld hielp niet mee. Zij zijn gewend hierop te spelen, wij hadden er moeite mee.'
De Boer wilde ook vanwege zijn waarschuwing vooraf het kunstgrasveld niet als excuus gebruiken voor de slechte beurt. 'We moeten naar onszelf kijken. Het is een goede les voor dit team. We maakten het onszelf moeilijk, zeker in de eerste helft. We speelden op sommige momenten een beetje te naïef', aldus de oud-international. 'We waren ook te emotioneel in onze reactie, we wilden te graag zelf scoren.'
De Boer heeft ondanks de nederlaag goede hoop door te gaan in de Champions League. 'De 3-1 is een goed resultaat voor Herediano. Maar ik heb vertrouwen dat we op eigen veld twee keer kunnen scoren. Ik heb vertrouwen in een goed resultaat volgende week. Op ons gras hebben we goede kansen de volgende ronde te halen.'
John mc Snek
23 februari 2019, 14:16
https://www.marca.com/en/football/spanish-football/2019/02/21/5c6debc3ca4741ef468b461d.html
Al 1000 dagen de beste van Europa... klinkt toch iets anders dan dat 1000 dagen niet meer aan kop staan record van Ajax [emoji51][emoji51]
Zo heeft ieder zijn eigen 1000 dagen record zullen we maar zeggen haha
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190223/78c5108895e82c2ccf5c8ff753474da8.jpg
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
23 februari 2019, 23:49
Ajax
Ik heb sterk de indruk dat jij in het verleden een keer flink ondergepist bent door een Ajax-fan. :biggrin:
Dat kan niet anders. Ik had dat best willen zien. :smile2:
Big30
24 februari 2019, 01:34
Dit gebeurde er allemaal in de 1.000 dagen dat Ajax geen koploper was…
1 februari 2019
Nico Rosberg wordt wereldkampioen in de Formule 1
De Duitse coureur van Mercedes had een strijd met Lewis Hamilton. In de laatste race in Abu Dhabi pakte hij de wereldtitel en stopt vrijwel direct daarna als coureur.
ANP
https://sportnieuws.nl/fun/gebeurde-er-allemaal-1-000-dagen-ajax-geen-koploper-was/
Te veel gebeurtenissen om op te noemen, veelal ook ver weggezakt in het geheugen want graaf maar eens meer dan 1000 dagen terug in je geheugen, dat is echt heeeel lang geleden.
@j
24 februari 2019, 09:39
Van Boekel legt opnieuw verantwoording af na VAR-moment
https://www.vi.nl/.imaging/mte/vinl-website-theme/760x506/dam/articles/2019/02/23/vi-13721656.jpg/jcr:content/vi-13721656.jpg
Na FC Utrecht - PSV was scheidsrechter Pol van Boekel de meest besproken man en ook in zijn volgende wedstrijd verscheen hij voor de camera om zijn beslissingen te verantwoorden.
Ditmaal was Van Boekel leidsman bij de Eredivisie-wedstrijd tussen Fortuna Sittard en SC Heerenveen (2-4). Bij een 2-4 stand in het voordeel van de Friezen gaf de arbiter eerst een penalty aan Fortuna na een duel tussen spits Andrija Novakovich en verdediger Daniel Høegh. Na het zien van de beelden besloot Van Boekel de penalty en de daarbij horende gele kaart voor Høegh in te trekken.
'In eerste instantie dacht ik dat de VAR mij wilde vertellen dat het misschien een rode kaart was, maar de videoscheidsrechter zei dat ik moest gaan kijken omdat hij het geen strafschop vond', legt Van Boekel de gang van zaken uit voor de camera van FOX Sports.
Eenmaal aangekomen bij de monitor langs het veld, bekeek Van Boekel meerdere herhalingen van het moment. 'Kwaliteit gaat boven snelheid, dus ik heb mijn tijd genomen en de situatie vanuit meerdere hoeken bekeken. Høegh zet zijn been voor Novakovich en vervolgens is er contact. Maar het is eigenlijk eerder Novakovich die Høegh raakt dan andersom', luidt de uitleg van Van Boekel.
Twee weken geleden volgde er na FC Utrecht - PSV veel discussie rond het optreden van Van Boekel. Dat spookte toch in het hoofd van de scheidsrechter, die vorige week geen wedstrijd toegewezen kreeg. 'Ik heb lang moeten kijken, ik vond de situatie erg lastig. Met in het achterhoofd ook wat er gebeurd is de laatste tijd. Je wilt niet eigenwijs zijn om weer bij je beslissing te blijven na het zien van de beelden.'
@j
24 februari 2019, 09:47
https://files.voetbalprimeur.nl/news/2019/02/24/v2_large_df2d6a5a1097d682a144a552197e5274883aa790. jpg
Rakitic wil niet wijken voor Frenkie de Jong: 'Daar kan ik alleen maar mee lachen'
Ivan Rakitic lacht om de geruchten die hem in verband brengen met een vertrek bij Barcelona. De Kroaat zou vanaf aanstaande zomer overbodig zijn door de komst van Frenkie de Jong, maar Rakitic wil van geen wijken weten.
Rakitic werd in de afgelopen periode in verband gebracht met een hele rij aan topclubs. Paris Saint-Germain, Bayern München en Juventus zouden de Kroaat graag aan hun selectie willen toevoegen. "Maar ik heb nog een contract dat drie jaar doorloopt", reageert Rakitic na afloop van de wedstrijd tussen Sevilla en Barcelona (2-4) bij MARCA.
"Ik wil hier heel graag blijven", legt de 30-jarige middenvelder uit. "Ik vind het een eer dat grote clubs belangstelling tonen, maar ik zie mezelf alleen voor Barcelona spelen. Ik kan dan 's ochtends ook alleen maar lachen om wat er in de kranten over mijn toekomst staat."
Komende zomer maakt Frenkie de Jong de overstap naar Barcelona. De Catalanen betalen 86 miljoen voor de 21-jarige Ajacied, die tot medio 2022 is vastgelegd. Het is dus nog maar de vraag of Rakitic na de zomer nog steeds zo graag wil blijven.
@j
24 februari 2019, 11:01
'Chelsea wil ver gaan voor Hazard: op twee na hoogste Premier League-salaris'
https://e2.365dm.com/19/02/768x432/skysports-eden-hazard-chelsea_4565693.jpg?20190202163640
Nu Chelsea getroffen is door een transferverbod, wil het sterspeler Eden Hazard koste wat kost binnenboord houden. The Blues willen een transfervrij vertrek in de zomer van 2020 voorkomen en lijken bereid om Hazard de verreweg bestbetaalde speler van de club te maken.
Volgens The Telegraph kan de Belg liefst 460 duizend euro per week verdienen, wanneer hij bijtekent op Stamford Bridge. Hiermee zou hij volgens zakenblad Forbes Gonzalo Higuain aflossen als bestbetaalde Chelsea-speler: de Argentijnse Juventus-huurling ontvangt wekelijks 405 duizend euro. Hazard kan bovendien de op twee na meest verdiende Premier League-speler worden, na Alexis Sánchez (Manchester United, 472 duizend) en Kevin de Bruyne (Manchester City, 481 duizend).
Hazard wordt al enige tijd gelinkt aan een transfer naar Real Madrid, maar Chelsea wilde hem afgelopen zomer niet laten gaan. Aangezien The Blues voorlopig geen vervanger mogen halen, lijken ze ook komende zomer niet van plan om Hazard van de hand te doen. Bovendien is het nog maar de vraag of Real Madrid, waar Vinicius Junior inmiddels is doorgebroken, nog steeds happig is op de Belg.
@j
24 februari 2019, 11:50
In de Nederlandse competitie vandaag de kraker PSV-Feijenoord en in België uiteraard de topper Anderlecht-Club Brugge. Beide wedstrijden om 14.30 uur. Hoop op mooie wedstrijden met veel doelpunten :)
laplagne
24 februari 2019, 15:52
Van Boekel moet lekker stoppen met scheidsrechteren, want hij bakt er helemaal niets meer van. Man ga lekker wandelen in het Limburgse land.
laplagne
24 februari 2019, 17:32
Voor de neutrale toeschouwer was PSV-Feyenoord een hele leuke wedstrijd, maar ik heb mij 90 minuten zitten ergeren aan Mark van Bommel, die met zijn gebaren zich gedraagt als een clown en matennaaier want alsmaar smeken om kaarten bij de tegenstander. Begreep niet waarom de KNVB die allemaal toestaat.
Big30
24 februari 2019, 23:06
Scherpe Jan Mulder ziet “misdadige overtreding” van Santini: “Kan de VAR dat ook zien? Of zijn ze aan het klaverjassen?”
Ivan Santini was één van de meest opvallende figuren in (de eerste helft van) de topper tussen Anderlecht en Club Brugge (2-2). De Kroatische spits scoorde bijna (Horvath redde knap) en vocht verschillende stevige duels uit met Brandon Mechele. Volgens onder anderen Play Sports-analist Jan Mulder ging Santini daarbij echter enkele keren over de schreef.
Anderlecht gebruikte voor rust regelmatig de lange bal om Santini in het spel te betrekken. De targetspits moest de bal bijhouden om zijn ploegmaats de kans te geven om bij te sluiten. Mechele probeerde dat te voorkomen en daarom maakte Santini zich breed, maar de Kroaat liet zijn armen wel fel wapperen. Twee keer kreeg Mechele een stevige tik in het aangezicht, maar de spits van Anderlecht ging geen enkele keer op de bon.
https://www.hln.be/sport/voetbal/belgisch-voetbal/scherpe-jan-mulder-ziet-misdadige-overtreding-van-santini-kan-de-var-dat-ook-zien-of-zijn-ze-aan-het-klaverjassen~a6884875/
deket
25 februari 2019, 00:25
Was (uiteraard) live daar en zie het nu op mijn gemak op 4 en idd zich breed maken lijkt me toch niet identiek aan iemand een kopstoot bezorgen.
Zat Jan Mulder weer te zeuren, die begint elke fout misdadig te vinden, dan raad ik hem aan in het vervolg naar korfbal te kijken is nog gemengd ook, met wat geluk ziet hij met truitjes wisselen wat strakke lijven van lekkere wijven.
Voetbal, nogmaals is geen mietjessport.
Mukder is aan het oud worden, je lichaam zetten daar is niets verkeerd aan en die van Brugge vallen permanent als vliegen, hebben ook naar de toneelschool in Maastricht lessen gevolgd denk ik
Dit gezegd zijnde, na een beginoffensief en 1ste grote kans voor ons, scoren zij met de vraag ste keer dat ze over de helft komen. Wij komen verdiend op 2-1, maar onmiddellijk maken zij helaas gelijk anders was de overwinning binnen.
Er is een slecht transferbeleid gevoerd waar ik hier niet over ga uitwijden, niet de juiste plaats maar de nieuwe voorzitter heeft wel goed gedaan om aantal jong talenten een kans te geven. Let op die Verschaeren,17j en jeugdprodukt, maar jij gaat er nog van horen, ook in zijn hoofd zit het goed.
Een van de essentiële verschillen, (buiten mooiere supporters) met Brugge is dat wij niet alleen een koopclub zijn, zoals Club Brugge, maar blijft veel investeren in de zo geroemde jeugdopleiding,
Willem2
25 februari 2019, 14:15
Doelman Kepa Arrizabalaga van Chelsea kan vandaag de Britse kranten maar beter niet openslaan. De media spreken schande van zijn weigering om in de verloren finale van de League Cup tegen Manchester City naar de kant te komen. Ook trainer Maurizio Sarri krijgt de volle laag. Het onvermogen van de Italiaan om op Wembley zijn autoriteit te laten gelden, zorgt voor plaatsvervangende schaamte. ............ https://www.ad.nl/buitenlands-voetbal/kepa-naait-hofnar-sarri-in-het-pak~a9d7a9a1/
P11111
25 februari 2019, 14:27
Doelman Kepa Arrizabalaga van Chelsea kan vandaag de kranten maar beter niet openslaan.
De doelman van PSV ook niet. Want die houdt geen bal meer tegen. :biggrin:
Als het elftal zo armoedig als in de afgelopen weken speelt (het veldspel van de club uit Eindhoven lijkt met de wedstrijd erbarmelijker te worden en het gedrag van de voortdurend matennaaiende trainer langs de lijn met de minuut ergerlijker), dan is het voor een fan wel prettig wanneer er een betrouwbare doelman tussen de palen staat. Maar niets van dat. Hij staat na de winterstop bibberend van angst in zijn doelgebied.
De vaste weekanalist30 van het voetbaltopic had gisteravond na het zien van zoveel onkunde waarschijnlijk geen inspiratie meer om zijn bevindingen van de laatste speelronde te beschrijven.
En die Sjek42 wordt nu met de week kleiner, voor zover dat nog mogelijk is. :smile2:
P11111
25 februari 2019, 15:26
Al met al moet PSV er nu voor gaan waken dat het seizoen niet langzaamaan als de bekende nachtkaars uitgaat. Dat zou toch wel bijzonder zuur en teleurstellend zijn voor de meeste van mijn medeschrijvers hier.
In de groepsfase van de Champions League bleken ze al voor spek en bonen mee te doen. Zojuist zag ik het wedstrijdprogramma van de halve finales van de KNVB-beker voorbijkomen en ook daar ontbreekt de naam van PSV, na een blamerende nederlaag tegen RKC Waalwijk in één van de beginrondes van het bekertoernooi. En nu de beperkingen en de onkunde van de ploeg steeds beter zichtbaar en bestreden worden in de competitie en de angst ook een rol gaat spelen, moeten ze zich nu snel gaan herstellen om de titelhoop levend te blijven houden. Het lijkt mij inmiddels 1 minuut voor 12 voor de lampies. Alle alarmbellen zouden nu af moeten gaan.
Gezien het resterende programma is Ajax vanaf nu de grote titelfavoriet, zo mogen we allemaal wel stellen. PSV heeft nog enkele lastige uitwedstrijden. Voor Ajax is het vooral nog even opletten op de een-na laatste speeldag, als De Graafschap wacht - in Doetinchem kan het namelijk eens in de zoveel jaren spoken. :) Voor het overige zie ik voor de Amsterdammers geen beren meer op de weg. Het zou in ieder geval een verdiend landskampioenschap zijn. Ajax heeft de beste ploeg, het beste spelersmateriaal en speelt het beste en mooiste voetbal.
Big30
25 februari 2019, 18:23
PEC moet aanvullende informatie aanleveren om verplaatsen duel met Ajax te voorkomen
De arbitragecommissie van de KNVB heeft PEC Zwolle vandaag om aanvullende informatie gevraagd rond de verplaatsing van de competitiewedstrijd tegen Ajax van 2 naar 13 maart. De Overijsselse club is het niet met die wedstrijdwijziging eens en spande daarom zondag een spoedeisende arbitragezaak aan om de verplaatsing ongedaan te maken.
PEC moet die informatie uiterlijk morgen aan het einde van de middag aanleveren bij de arbitragecommissie, meldt een woordvoerder van de KNVB. Pas dan wordt duidelijk of de zaak doorgaat en zo ja, wanneer die dient.
De KNVB had afgelopen week op verzoek van Ajax de wedstrijd verplaatst, zodat de Amsterdammers meer rust krijgen in de aanloop naar de return tegen Real Madrid op 5 maart in de achtste finales van de Champions League. Volgens de KNVB is het in het belang van het Nederlandse voetbal als Ajax zich optimaal kan voorbereiden op dat duel in de Spaanse hoofdstad.
PEC Zwolle ziet het niet zitten om na twee weken zonder wedstrijd daarna drie keer in acht dagen tijd te moeten spelen. Ook koploper PSV uitte ongenoegen over de wedstrijdverplaatsing.
https://www.ad.nl/nederlands-voetbal/pec-moet-aanvullende-informatie-aanleveren-om-verplaatsen-duel-met-ajax-te-voorkomen~ab1f1e37/
Schandalig natuurlijk deze onbegrijpelijke beslissing vd KNVB waar PEC als degradatie kandidaat het slachtoffer van lijkt te worden. Men mag hopen dat PEC niet het slachtoffer wordt van dit dwaze besluit waarvoor de KNVB een rode klaart verdient, gelukkig hebben we de VAR nog die waarschijnlijk wel zal optreden en het onrecht recht zal zetten.
John mc Snek
25 februari 2019, 19:14
Gezien het resterende programma is Ajax vanaf nu de grote titelfavoriet, zo mogen we allemaal wel stellen.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190225/5eeb9b0ac7b413a20cf5b59910f7ec7b.jpg
Inderdaad de grote favoriet, al denkt “allemaal” daar toch anders over [emoji51]
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
26 februari 2019, 09:19
'Ik denk dat hij nu al beter is dan Virgil van Dijk.'
Met Matthijs de Ligt komt het wel goed, denkt Jaap Stam. De trainer van PEC Zwolle is zeer onder de indruk van de verdediger van Ajax, die woensdag op 19-jarige leeftijd zijn honderdste wedstrijd in Amsterdamse dienst speelt. Stam maakte De Ligt even mee toen hij zelf coach was van Jong Ajax. 'Toen vroegen ze aan me: wat vind je van die De Ligt? Dat weet ik nog heel goed, dat was met Dennis Bergkamp', vertelt Stam in De Telegraaf.
'Toen zei ik: nou, ik heb hem één of twee keer gezien, maar ik kan je nu al vertellen, die is in bepaalde aspecten van het vak verdediger nu al verder dan degenen die nu achterin spelen in het eerste elftal. Toen was hij volgens mij vijftien of zestien jaar. Ik denk dat hij van het niveau Virgil van Dijk is. Al vind ik hem nu al beter.'
Bron: Voetbal International
De Ligt staat voor indrukwekkende mijlpaal in Klassieker
Hij wordt in augustus pas twintig jaar oud, maar Matthijs de Ligt kan woensdag al zijn honderdste officiële wedstrijd voor Ajax spelen. De Amsterdammers gaan dan op bezoek bij aartsrivaal Feyenoord voor de halve finale van het KNVB-bekertoernooi.
Het is een indrukwekkende mijlpaal voor een speler die pas negentien jaar oud is, maar tegelijkertijd past het wel bij de loopbaan van De Ligt. De centrumverdediger ging immers ook al de geschiedenis in als - onder meer - de jongste naoorlogse Oranje-debutant, de jongste aanvoerder van Ajax in de clubhistorie en de jongste speler die in actie kwam in een Europese finale (tegen Manchester United).
De Ligt was zeventien toen hij die laatste mijlpaal in zijn 23ste officiële wedstrijd voor Ajax bereikte, nog geen twee jaar later gaat hij de honderd aantikken. 'Dat is ongekend, dat een speler zich zo snel ontwikkelt en sterkhouder is. Sterker nog: hij is aanvoerder', zei Ajax-trainer Erik ten Hag op het clubkanaal. 'Als je op deze leeftijd al tot de club van honderd behoort, geeft aan dat hij een echte Ajacied is.'
Ten Hag roemt de ontwikkeling van De Ligt, die al voor zijn twintigste is uitgegroeid tot sterkhouder van Ajax en het Nederlands elftal en kan rekenen op de belangstelling van de voltallige internationale top. 'Het is een prachtige carrière, maar nog een heel prille. Er kunnen nog heel veel mooie jaren volgen', weet de Ajax-coach. 'Hij heeft een fantastisch mooie carrière in het vooruitzicht.'
Bron: Voetbal International
P11111
26 februari 2019, 13:02
Griezmann: 'Frenkie de Jong is de beste speler tegen wie ik heb gespeeld'
Niet Lionel Messi, niet Cristiano Ronaldo en ook niet Luis Suárez. Antoine Griezmann speelde met Atlético Madrid al legio wedstrijden tegen topploegen zoals Barcelona en Real Madrid, maar op de vraag wie de beste speler is tegen wie hij ooit speelde, heeft hij een verrassend antwoord in petto: Frenkie de Jong.
'Dan moet ik toch Frenkie de Jong zeggen', beantwoordt Griezmann de vraag van het Amerikaanse Oh My Goal wie de beste speler is tegen wie hij ooit heeft gespeeld. 'Ik heb continu druk op hem proberen te zetten, maar dat is me geen moment gelukt', aldus de Fransman, doelend op de interlands van Oranje met de Fransen.
De Jong en Griezmann stonden twee keer tegenover elkaar. Op 9 september 2018 bij de interland tussen Oranje en Frankrijk in het Stade de France en op 16 november 2018 nog eens in De Kuip in Rotterdam (2-0 winst voor Nederland). In dat laatste duel verdiende De Jong in de slotfase een penalty, die door Memphis Depay werd benut en een 2-0 overwinning opleverde, terwijl hij bij het eerste duel in Frankrijk grote indruk maakte bij zijn eerste basisoptreden voor Oranje en zijn tweede interland in totaal.
Volgend seizoen gaan de dirigent van Atlético en De Jong elkaar vaker tegenkomen, aangezien de Ajacied na dit seizoen overstapt naar Barcelona.
https://twitter.com/OhMyGoalUS/status/1100108169420918784
Bron: Voetbal International
P11111
26 februari 2019, 13:10
'Kom op zeg! PSV is helemaal geen partij in deze'
Voormalig profvoetballer Geert-Arend Roorda is niet te spreken over de reactie van PSV op het verzetten van de wedstrijd tussen Ajax en PEC Zwolle. In zijn column in de Leeuwarder Courant hekelt hij het gedrag van trainer Mark van Bommel en de verontwaardiging bij directeur Toon Gerbrands.
'De week van PSV illustreert wat mij betreft het veranderde klimaat bij deze topclub. Toon Gerbrands had het hoogste woord toen bekend werd dat de KNVB Ajax de ruimte wilde geven om maximaal te kunnen presteren op Europees niveau. Het was een schande. Er was niets overlegd met de grote Toon. En dat kon natuurlijk niet', schrijft de oud-middenvelder van onder meer sc Heerenveen, Excelsior, N.E.C. en Sparta. 'Kom op zeg! PSV is helemaal geen partij in deze. Zij zijn slechts één van de achttien clubs die deelnemen aan de competitie.'
Volgens Roorda moet PSV vooral bij zichzelf te rade gaan. De Eindhovense club heeft een potentiële voorsprong van acht punten op Ajax binnen twee weken zien slinken naar twee. Tegen sc Heerenveen, FC Utrecht en Feyenoord speelde de koploper gelijk (en daarvoor ook bij FC Emmen, red.). Roorda: 'Vervolgens verspelen ze tegen Feyenoord twee dure punten in de strijd om de landstitel. De wijze waarop trainer Van Bommel zich gedurende zo’n wedstrijd gedraagt is in mijn ogen topclub-onwaardig. Hij heeft negentig minuten lopen te zeuren, zeiken en zaniken op de arbitrage. Stuitend.'
De wedstrijd tussen Ajax en PEC Zwolle zou oorspronkelijk op 2 maart gespeeld worden, maar daar heeft de KNVB van afgezien. Beide clubs krijgen vrijaf, omdat Ajax zich dan optimaal kan voorbereiden op de Champions League-kraker tegen Real Madrid van 5 maart. Zowel PEC Zwolle als PSV zijn niet blij met deze beslissing.
Bron: Voetbalprimeur
P11111
26 februari 2019, 13:37
Een trainer die met zijn aanhoudende misselijkmakende gedrag wekelijks de scheidsrechters, grensrechters en vierde officials probeert te beïnvloeden, voortdurend tegenstanders kaarten probeert aan te naaien en ballenjongens opdracht geeft om de bal bij een kleine voorsprong niet aan de opponent te overhandigen is met zekerheid een grote schande voor het Nederlandse voetbal. Dat moraalridder Toon, die normaal altijd vooraan staat met zijn meninkies, na nota bene 23 speelrondes hiertegen nog geen fatsoensmaatregelen heeft genomen is werkelijk onbegrijpelijk.
Een fatsoenlijke club wil zo'n dwaas toch helemaal niet langs de lijn hebben... Alleen al vanwege die mafkees hoop je dat zo'n club geen kampioen wordt.
Sphinx
26 februari 2019, 18:00
Na barre tijden breekt het zonnetje door voor Kenneth Vermeer. De ervaren keeper is de laatste jaren nauwelijks aan de bak gekomen in Rotterdam. De donkere periode begon met een achillespeesblessure in 2016, waardoor hij meer dan een half jaar uit de roulatie lag. Eenmaal hersteld belandde Vermeer op de bank omdat Giovanni van Bronckhorst vasthield aan routinier Brad Jones. Vermeer sprak zijn vertrekwens uit, werd een half seizoen aan Club Brugge verhuurd en moest daarna wederom genoegen nemen met een reserverol – dit keer achter Justin Bijlow. De een zijn dood is de ander zijn brood, want door de blessure van Bijlow krijgt Vermeer – voor een langere periode – de kans om wéér te zien wat hij in huis heeft. Het keepen is hij nog niet verleerd, zoveel is duidelijk geworden de afgelopen tijd.
https://www.fcupdate.nl/voetbalnieuws/346551/speler-van-de-week-vermeer-solliciteert-naar-rentree-in-oranje/
Hoop dat Kenneth ook écht boven de speculaties uitkomt en een keer door Koeman serieus als optie voor Oranje wordt gezien. Spoeling is erg dun nu met alleen Cillesen (die ook nog eens geblesseerd is) en Zoet die niet in vorm steekt. Tim Krul is in het Championship terecht gekomen bij Norwich City, maar die zal vrees ik van de radar verdwenen zijn. Dat Van Bronkhorst Vermeer passeerde voor Bijlow vond ik een domme zet, niet dat Justin slecht is, maar ipv hem rustig te brengen moest ie meteen het diepe in. Je kon zien dat ondanks de Jaap en Dirk verhoudingen tussen Vermeer en Van Beek Kenneth wel degelijk nog iets kan bijdragen aan een voetbalelftal.
P11111
26 februari 2019, 18:47
Cillessen heeft deze week de groepstraining hervat, dus het ziet ernaar uit dat hij inzetbaar is in de interlandperiode in maart. Gelukkig maar, want je moet er als Oranje-fan niet aan denken dat Zoet tegen Duitsland op doel moet. Vermeer liet in Eindhoven zien dat hij een uitstekende keeper kan zijn; hij straalde deze wedstrijd klasse, rust en zelfvertrouwen uit. En volgens de berichten uit Engeland verkeert Krul al enige tijd in de beste vorm van zijn voetballeven - goed dat hij terug lijkt op zijn oude niveau na een ernstige knieblessure. De bondscoach hoeft zich dus geen grote zorgen te maken. Da's fijn.
De keeper van PSV kan in maart een weekje op vakantie gestuurd worden en Padt heeft dan de gelegenheid zijn taakstraf te gaan uitvoeren. :)
deket
26 februari 2019, 23:22
Vermeer? meen je dat nu? die werd zelf niet goed genoeg gevonden door Club Brugge? Hoe diep kan je meer vallen?
P11111
27 februari 2019, 07:26
Vermeer? meen je dat nu? die werd zelf niet goed genoeg gevonden door Club Brugge? Hoe diep kan je meer vallen?
Iemand die zoiets beweert, kent de kwaliteiten van Vermeer niet en lijkt ook helemaal geen verstand van keepen te hebben. Vermeer is over het algemeen een goede doelman en was na een lange ernstige blessureperiode (eerst achillespees afgescheurd en daarna een handblessure) basiskeeper bij Club Brugge tot het moment dat hij met een vervelende bovenbeenblessure werd uitgeschakeld. Hij deed het in Brugge zelfs prima en werd bij de koploper meteen in zijn eerste weken al uitgeroepen tot speler van de maand. Ook zijn ploeggenoten waren lovend over hem. Kennelijk heb jij de feiten niet helemaal op een rijtje staan.
Je moet dus niet zomaar iets doms lullen, zelfs hier niet, en Vermeer ten onrechte voor schut proberen te zetten. Want dan val je diep als 'voetbalkenner'.
Einde seizoen keeper Vermeer bij Club Brugge
Voor Kenneth Vermeer is het seizoen voorbij. De doelman van de Belgische koploper Club Brugge heeft een spierblessure in zijn rechterbovenbeen. Vermeer, die sinds januari door Feyenoord aan Brugge wordt verhuurd, wordt vrijdag geopereerd. De 32-jarige keeper liep de kwetsuur zondag op in het verloren duel met AA Gent.
Vermeer kende de afgelopen seizoenen bij Feyenoord ook veel blessureleed. Bij zijn tijdelijke werkgever Club Brugge maakte hij een uitstekende indruk. Hij werd door de Brugge-fans verkozen tot speler van de maand maart.
Bron: NOS
https://nos.nl/artikel/2226984-einde-seizoen-keeper-vermeer-bij-club-brugge.html
Kenneth Vermeer in actie: https://www.youtube.com/watch?v=mv6mDDCcMVg
Big30
27 februari 2019, 08:01
FC Barcelona polst Onana
De zaakwaarnemer van André Onana is gepolst door FC Barcelona hoe de Ajax-keeper tegenover een terugkeer naar Catalonië staat. „Dat klopt”, zegt Albert Botines desgevraagd.
Naast FC Barcelona hebben ook Tottenham Hotspur, Arsenal en West Ham United zich gemeld voor de atleet uit Kameroen. FC Barcelona, waar Botines goede contacten heeft, onderzocht de haalbaarheid van een terugkeer áls Jasper Cillessen vertrekt.
https://www.telegraaf.nl/sport/3212730/fc-barcelona-polst-onana
P11111
27 februari 2019, 12:14
De voetballiefhebbers kunnen deze dag toeleven naar een interessante bekerwedstrijd. Heerlijk zo'n Feyenoord-Ajax op een woensdagavond.
De uitslag zal bepalen of het vanavond en morgen hier weer druk gaat worden. :biggrin: Laten we in ieder geval allemaal hopen op een vermakelijk duel. En dat de beste ploeg mag winnen - normaliter is dat Ajax.
@j
27 februari 2019, 18:18
Willem II wil AZ nogmaals 'tactisch' aftroeven op weg naar De Kuip
https://www.vi.nl/.imaging/mte/vinl-website-theme/760x506/dam/articles/2019/02/27/vi-13734211.jpg/jcr:content/vi-13734211.jpg
Willem II probeert donderdag voor de derde keer dit seizoen af te rekenen met AZ. Als de trilogie wordt voltooid, mogen de Tilburgers zich opmaken voor de KNVB-bekerfinale.
Zondag won Willem II voor eigen publiek nog met 2-1 van de Alkmaarders. Vooral in de eerste helft maakte de ploeg van Adrie Koster indruk. 'Ik verwacht dat ze met een andere instelling het veld opstappen. In díe zin verwacht ik een ander AZ, ja', laat de trainer weten op de clubsite. 'We hebben AZ in mijn ogen dit seizoen op twee verschillende tactische manieren verslagen. Dat doen we uiteraard graag nóg een keer.'
De huidige nummer tien van de Eredivisie kan wegens fysiek malheur niet beschikken over Fernando Lewis, Donis Avdijaj en Atakan Akkaynak. Daartegenover staat de rentree van Karim Coulibaly in de wedstrijdselectie, voor het eerst dit seizoen. De aanvaller was langdurig uit de roulatie.
'Zijn plek in de groep voor morgen is een beloning voor de lange weg die hij heeft moeten afleggen. Karim geeft ons in de voorhoede wat meer mogelijkheden, dat is zeer positief.'
Willem II bereikte tot nu toe driemaal de KNVB-bekerfinale. In 1944 werd de vloer aangeveegd met RKSV Groene Ster (9-2, nog altijd de hoogste uitslag ooit in de eindstrijd van het toernooi), in 1963 werd afgerekend met ADO (3-0) en in 2005 bleek PSV met 4-0 te sterk. Vorig seizoen viel voor Willem II het doek in de halve eindstrijd; Feyenoord was toen een te hoge horde (3-0 in De Kuip).
deket
27 februari 2019, 19:28
Nu heb ik weinig zin om een polemiek betreffende Vermeer op te starten en kan zijn doen en laten mij weinig boeien wegens wel wat meer belangrijk aan mijn hoofd maar er is nog geen Alzheimer light bij mij vastgesteld en herinneren mij de kritiek die hij kreeg vorig seizoen bij Club Brugge wegens onvoldoende en blunders.
Citeer Het Nieuwsblad van 28oktober jl. Onder de titel : Keepersprobleem is terug bij Club Brugge.
Bij Club Brugge dachten ze het keepersprobleem van vorig seizoen te hebben opgelost met de transfer van de Kroatische goalie Letica, maar het peperdure talent maakte de voorbije maanden niet bepaald indruk en ging weer zwaar in de fout.
5 keepers versleet Brugge vorig seizoen : Horvath, Hubert, Butelle, Vermeer en Gabulov, maar geen enkele kon zich opwerpen tot betrouwbaar sluitstuk.
(Cynisch wel dat Horvath die niet verkocht geraakte inmiddels die Letica naar de bank verwees)
Citaat uit voetbalflitsen van 8 februari vorig jaar. : Arme Kenneth Vermeer. De ex-keeper van Feyenoord debuteert donderdagavond met Club Brugge, in de halve finale van de beker tegen Standard Luik en gaat daar gruwelijk in de fout. Al na 4 minuten schat Vermeer een corner volledig verkeerd in, waarna Sa eenvoudig de 0-1 eenvoudig binnenkopt.
Beetje later laat hij een bal van zijn borst soringen tegen STVV, zodat Brugge weer een andere doelman een kans gaf, die blunderde ook dus terug Vermeer die dan wel de pech kende geblesseerd te geraken.
Dat hij ooit veekozen werd als speler van de week, maand verwonderd mij dan ook vermits Twitter ontplofde door Brugge suppirters die klaagden dat ze weer een matige keeper hadden gekocht. Misschien dat die supporters VanAken bij die stemming bedoelde aangezien de meeste van hen analfabeet zijn.
Verder kan die Vermeer mij weinig boeien en fijn voor hem dat hij zijn loopbaan kan herlanceren
deket
27 februari 2019, 19:41
of ik weinig of veel van keepers ken zal ik in het midden houden maar heb in mijn kenniskring wel een doelman die (soms)meespeelt bij een Europese topclub,namelijk Benfica die onlangs in de Portugese competitie met 10-0 won(dacht eerst dat ik het verkeerd las,en 1-0,maar neen,10-0! en vorige week de ploeg van Pret Europees uitschakelde.
waarom geef ik dit even mee? in de nieuwe voetbalmagazine verschijnt de titel . ik heb hard aangedrongen voor hem maar Weiler moest niet van hem weten!
Aan het woord Patrick Verheyden,keeperstrainer bij de jeugd van Anderlecht,die samen met keeperstrainer eerste ploeg,De Jong aandrong om Svilar te laten spelen.
ik heb in heel mijn leven nog nooit zo een getalenteerde keeper gezien,aldus Verheyden van Anderlecht
@j
27 februari 2019, 20:18
Jubileumfeest Spitse verknald door angstgegner Spanje
https://www.vi.nl/.imaging/mte/vinl-website-theme/760x506/dam/articles/2019/02/27/gk-13760184.jpg/jcr:content/gk-13760184.jpg
De Oranje Leeuwinnen zijn de titelverdedigers van de Algarve Cup, maar hebben de eerste wedstrijd op het prestigieuze toernooi verloren. Spanje was met 2-0 te sterk.
De Algarve Cup geldt voor de formatie van bondscoach Sarina Wiegman als ultieme voorbereiding op het wereldkampioenschap in Frankrijk, dat 7 juni van start gaat in Frankrijk. Hoewel het toernooi in Portugal een zeer prestigieus toernooi is, is het voor Wiegman ook de mogelijkheid om aan haar ideale basiself te sleutelen. Zo kreeg ditmaal Loes Geurts de voorkeur onder de lat boven Sari van Veenendaal, die in de vriendschappelijke interland tegen Zuid-Afrika op 19 januari nog wel het doel verdedigde.
Sherida Spitse verscheen wel gewoon aan de aftrap en dat betekende voor haar een fraaie mijlpaal. Het duel met Spanje was haar 157ste interland en daarmee mag ze zich recordinternational van de Oranje Leeuwinnen noemen. De 28-jarige middenvelder loste Annemieke Kiesel-Griffioen af, die tussen 1995 en 2011 156 interlands speelde.
Willem2
28 februari 2019, 02:05
Ajax berooft Feyenoord van reddingsboei en bereikt bekerfinale
Feyenoord is in de halve bekerfinale kopje onder gegaan tegen Ajax, dat de Rotterdammers de laatste kans op nieuw zilverwerk ontnam: 0-3. Trainer Giovanni van Bronckhorst verlaat de Kuip met een teleurstellend slotseizoen.
Met gebogen hoofd gingen de spelers van Feyenoord het veld af. In de slotfase had een deel van het publiek met spreekkoren al luidkeels laten weten dat technisch directeur Martin van Geel het voorbeeld van trainer Giovanni van Bronckhorst moet volgen. Na een mislukt seizoen snakt Feyenoord blijkbaar naar een frisse start met nieuwe gezichten.
De 0-3 nederlaag kwam snoeihard aan in de Kuip. Vooral omdat Feyenoord aanvankelijk weer op weg leek naar een mooie wedstrijd tegen de aartsrivaal. Het spelletje dat in competitieverband op 27 januari verdacht veel weg had van een eigentijdse versie van Schipper, mag ik overvaren? bleek in de boeiende openingsfase nog steeds niet uitgespeeld. En het antwoord van Ajax op de vraag van de sprintende en jagende spelers van Feyenoord was aanvankelijk ook wederom voortdurend Ja. .......... https://www.ad.nl/dossier-knvb-beker/ajax-berooft-feyenoord-van-reddingsboei-en-bereikt-bekerfinale~a4c8057e/
Als dit ,als dat ....
Eind van het liedje Ajax was veel beter dan Feyenoord.
Willem2
28 februari 2019, 02:34
Clasie woest op arbiter ............. https://www.telegraaf.nl/sport/3218538/clasie-woest-op-arbiter
Hij kan dan wel woest zijn maar die tackle was wel hard en hij nam duidelijk ook nog de tegenstander mee.
En daarna liet de Ligt zien dat hij wel een beetje kan koppen.
Frenkie de Jong speelde heel goed.
Toornstra speelde soms heel goed en dan verviel hij in het probleem van Feyenoord van dit jaar. Wisselvallig en slecht.
laplagne
28 februari 2019, 07:27
Begrijp de woede van Clasie, want het was geen corner. Dat doet toch iedereen als er hem of haar onrecht is aangedaan. Denk maar aan de sluiting van Yin Yang en de reacties op deze site. Blommetje heeft zijn beste tijd als (top)scheidsrechter al lang achter de rug. De reactie van Blom in de rust moet ons als voetbaladepten zorgen maken. Alleen maar fluiten met de VAR in je rug gedekt, zo kunnen wij het ook.
P11111
28 februari 2019, 07:53
Blommetje heeft zijn beste tijd als (top)scheidsrechter al lang achter de rug.
Niet zo zaniken. Het was voor de scheidsrechter moeilijk waar te nemen. De Feyenoorder kwam stevig in en het ging heel snel, in een persoonlijk duel waarbij beide spelers onderuit gingen. Op de televisie kon je het ook pas in de herhaling goed beoordelen. En de VAR mag op dergelijke momenten niet ingrijpen.
Ik vind het sneu als je Blom op zo'n vergissing beoordeelt. Op dat moment na heeft hij namelijk een uitstekende wedstrijd gefloten.
P11111
28 februari 2019, 07:55
De uitslag zal bepalen of het vanavond en morgen hier weer druk gaat worden. :biggrin:
Zoals ik al ver voor het laatste fluitsignaal verwachtte, is het hier een rustig avondje geweest.
De wraak in Rotterdam was zoet. Het is een leuke gedachte dat er dit seizoen een behoorlijke kans op de dubbel is voor Ajax. De voetballiefhebbers hebben gisteravond zeker kunnen genieten van het goede spel van Frenkie de Jong, de uitblinker van de wedstrijd - niet alleen in balbezit, maar ook vanwege zijn vele balveroveringen.
Op een ander veld, ongeveer 1.700 kilometer zuidelijker, speelde ook de beste ploeg van hun land tegen een zwakkere broeder. In de halve finale van de Spaanse beker wist Barcelona de returnwedstrijd in Madrid met duidelijke cijfers (0-3) te winnen. Helemaal niets voor Real Madrid wordt het waarschijnlijk dit seizoen. [emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445] :smile2: :smile2: :smile2:
Ik had dus een mooi win-win-woensdagavondje. Mijn twee favoriete ploegen allebei naar de bekerfinale.
Big30
28 februari 2019, 08:14
Op een ander veld, ongeveer 1.700 kilometer zuidelijker, speelde ook de beste ploeg van hun land tegen een zwakkere broeder. In de halve finale van de Spaanse beker wist Barcelona de returnwedstrijd in Madrid met duidelijke cijfers (0-3) te winnen. Helemaal niets voor Real Madrid wordt het waarschijnlijk dit seizoen. [emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445] :smile2: :smile2: :smile2:
Je bedoelt die ploeg recent nog vrij makkelijk met 1-2 van Ajax won? Dat is wel een ploeg die prijzen wint, daar gaat het om in het voetbal, geloof de afgelopen jaren 3 maal de CL op rij. Niet slecht, meen dat Ajax sinds 2014 niets heeft gewonnen. Maar wie weet dit jaar in de beker tegen AZ maken ze een kans eindelijk weer eens een prijs te pakken.
Erg jammer dat Ajacied Blom weer zo'n storende fout maakte, het is niet de eerste keer.
P11111
28 februari 2019, 10:10
Nu heb ik weinig zin om een polemiek betreffende Vermeer op te starten en kan zijn doen en laten mij weinig boeien wegens wel wat meer belangrijk aan mijn hoofd maar er is nog geen Alzheimer light bij mij vastgesteld en herinneren mij de kritiek die hij kreeg vorig seizoen bij Club Brugge wegens onvoldoende en blunders.
Vermeer maakt indruk bij Club Brugge
https://www.goal.com/nl/nieuws/vermeer-maakt-indruk-bij-club-brugge/1kr5njhdno2dd1s63ft23jpi86
Vermeer blikt terug op periode bij Club Brugge
http://www.voetbalnieuws.be/news/313441/vermeer-blikt-terug-op-periode-bij-club-brugge
Bijna iedereen heeft vorig jaar kunnen zien dat Vermeer in zijn periode bij Club Brugge over het algemeen een goede indruk heeft gemaakt. Club wilde hem vanwege zijn keeperskwaliteiten aanvankelijk ook graag behouden, maar ging twijfelen na zijn derde ernstige blessure binnen twee jaar. Daar is wat voor te zeggen. Vermeer heeft de laatste jaren gewoon veel pech gehad. En geloof me, ook de absolute topkeepers laten wel eens een keer een bal van hun borst afspringen of gaan een keer onder een hoekschop door. Een foutloze doelman ken ik niet.
deket, ik heb zojuist op eigen initiatief een afspraak bij de dokter voor jou gemaakt. De ouderdom komt met gebreken, ook in België, en ik begin mij nu een beetje zorgen over je te maken. Het is nu eenmaal een gegeven dat vergeetachtigheid eerder opvalt bij de mensen om de betrokkene heen dan bij degene zelf. :)
P11111
28 februari 2019, 10:48
Begrijp de woede van Clasie, want het was geen corner. Dat doet toch iedereen als er hem of haar onrecht is aangedaan.
Nee, hoor. Ajax accepteerde, heel sportief, wél de fout van de grensrechter. Met woede bereik je niks in het (voetbal)leven.
Feyenoord kreeg ook een onterechte hoekschop
https://twitter.com/Dijksfotografie/status/1100882407534878726
Een vakkundige fotograaf! :biggrin:
satanic surfer
28 februari 2019, 11:47
Barcelona wint op het veld van Real Madrid met 0-3 de terugmatch van de semifinale van de Copa del Rey..Laat het een stichtend voorbeeld zijn voor Ajacieden dat er wat te stunten valt! Classico-fans kunnen er overmorgen opnieuw voor gaan zitten want dan is het in de competitie wederom Real-Barca, dolletjes...
In Hengeland spitst de competitie zich toe naar de voorspelde tweestrijd Liverpool-ManCity nadat Tottenham door Chelsea uit titelkoers werd gestampt...
In Bellege spits het zwartgeldgedoe zich wederom toe, quelle surprise! Leidt in ieder geval de aandacht af van het amechtige spel in de competitie dat waarlijk het aangluren niet waard is!
P11111
28 februari 2019, 13:40
Zou Sjek42 gisteravond ook gekeken hebben? Hopelijk had-ie dan wel zijn beeldscherm goed afgesteld. :biggrin:
Spaan: "Beter speelde De Jong voor Ajax nog niet"
Columnist Henk Spaan van Het Parool heeft enorm genoten van Frenkie de Jong woensdagavond tijdens de bekerwedstrijd tussen Feyenoord en Ajax (0-3). Volgens de journalist speelde De Jong zijn beste wedstrijd voor Ajax tot nu toe.
"Dit was de voetballer over wie Griezmann deze week zei: "De Jong is de beste tegen wie ik ooit heb gespeeld"", begint Spaan, die zag dat De Jong heerste met rushes, versnellingen, passes en onderscheppingen. "Niet iemand die je 'een talent' noemt, maar gewoon de beste van het veld. Allemensen, wat heb ik genoten van die Frenkie de Jong. Beter speelde hij voor Ajax nog niet."
Na rust besloot Spaan De Jong te gaan turven. "Al likkebaardend kwam ik tot een stuk of vijftien geweldige acties. Beslissend met assists en goals was hij niet, maar je kunt ook beslissend zijn in het traject naar die doelpunten en voorzetten toe. Zoals bijna door die fantastische pass op Ziyech in de 89ste minuut van de wedstrijd. Voor zover ik me al zorgen heb gemaakt over Frenkies toekomst bij Barcelona, zijn die nu voorbij."
Bron: Ajax Showtime
P11111
28 februari 2019, 17:28
Sjakie Swart hekelt gezeur: "Corner cadeau? Het zat dicht bij een penalty"
Sjaak Swart vindt dat Feyenoord niet moet klagen over de onterechte hoekschop van woensdagavond. Vlak voor rust kreeg Ajax een corner van scheidsrechter Kevin Blom, terwijl Dušan Tadić de bal als laatste leek aan te raken. Matthijs de Ligt scoorde vervolgens met een keiharde kopbal de openingstreffer uit die hoekschop.
"Een corner cadeau? Ik kon het niet helemaal goed zien, maar het zat volgens mij dichtbij een penalty", aldus 'Mister Ajax', die wordt geïnterviewd door Voetbalprimeur. "Hij nam alles mee. Het was een behoorlijke sliding, niet alleen op de bal." Swart doelt op Jordy Clasie, die met zijn tackle niet alleen de bal maar ook de aanvaller van Ajax raakte.
Corner of niet, de Rotterdammers moeten niet zeuren, stelt de oud-voetballer. "Je kan niet alles gooien op een cornerbal. Je bent gewoon weggespeeld. Ajax was gewoon veruit de betere."
Ajax won de Klassieker met 0-3 en plaatste zich zodoende voor de finale van de KNVB-beker. Donderdag wordt in Tilburg de andere halve finale tussen Willem II en AZ gespeeld.
Bron: Ajax Showtime
:) :biggrin: :smile2:
Sphinx
28 februari 2019, 23:33
Willem2 zal weinig slapen vannacht. Zijn cluppie deed de stunt van afgelopen zondag tegen AZ nog eens over in de Beker. 1-1 na reguliere speeltijd, maar na Lars Unnerstall bij VVV is er nieuw Duits keeperstalent ontwaakt. Timon Wellenreuther, net als Lars ooit nog Champions League deelnemer voor Schalke 04, pakte Drie Penalties en zag de laatste van Bjorn Jonsen op de paal gaan. Alleen Oussama Idrissi kon de man uit Karlsruhe verschalken. Daarmee is de finale bekend, Ajax treft in de Kuip Willem II :)
Ik zie overigens een schone taak voor hem, de Speaker in het stadion mist een beetje autoriteit: pas gaan roepen dat men niet het veld op mag als carnaval al 24 uurkes vooraf losbarst in Tilburg :biggrin:
P11111
1 maart 2019, 06:10
Leuk dat Willem2 de bekerfinale heeft bereikt, zeker ook voor de familie Willem2. Wimpie zal een spannende avond met een happy end hebben gehad.
Maar we kunnen nu al noteren dat Ajax bekerwinnaar is van het seizoen 2018/2019. Zonder enige vorm van twijfel of arrogantie kun je dat al wel met zekerheid stellen. Daarvoor hoef je niet voetbalkunde te hebben gestudeerd. Ajax, alvast gefeliciteerd!
Big30
1 maart 2019, 07:49
Maar we kunnen nu al noteren dat Ajax bekerwinnaar is van het seizoen 2018/2019. Zonder enige vorm van twijfel of arrogantie kun je dat al wel met zekerheid stellen. Daarvoor hoef je niet voetbalkunde te hebben gestudeerd. Ajax, alvast gefeliciteerd!
Jij hebt in ieder geval niet Voetbalkunde gestudeerd, maar dat mag je van een Ajax supporter ook niet verwachten :biggrin:.
PEC Zwolle overklast Ajax in bekerfinale
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/737b7649-6c83-4e88-80ef-23a7f10ec575.png
PEC eindigde in 13/14 op plek 11 in de eredivisie.
Sphinx
1 maart 2019, 08:24
ik waag me (zeker na gisteren) idd ook niet aan te vroege felicitaties. Iets met de huid van ijsberen verkopen voor ze geschoten zijn :biggrin:
Jij hebt in ieder geval niet Voetbalkunde gestudeerd, maar dat mag je van een Ajax supporter ook niet verwachten :biggrin:.
PEC Zwolle overklast Ajax in bekerfinale
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/737b7649-6c83-4e88-80ef-23a7f10ec575.png
PEC eindigde in 13/14 op plek 11 in de eredivisie.
Dat ons Mokums kereltje geen voetbalkunde heeft gestudeerd kun je hier vrijwel dagelijks lezen Big. Hij probeert dat enigszins te verbloemen door pers-berichten te wijzigen en veel in de wij-vorm te schrijven. Maar persoontjes die het in de voetbaltopic hebben over “onderpissen” en dat soort teksten neem ik in ieder geval niet serieus.
P11111
1 maart 2019, 12:20
Iets met de huid van ijsberen verkopen voor ze geschoten zijn :biggrin:
Ik zie het zo: Ajax is bij voorbaat al flink in het voordeel omdat Willem II gisteravond een half uur langer moest spelen dan de Amsterdammers woensdagavond. En dat ook nog eens in de regen, dus op een zwaarder te spelen veld. Die extra vermoeidheid kan in de finale een rol gaan spelen. In mijn voorspelling heb ik daar óók rekening meegehouden.
Willem2
1 maart 2019, 12:26
Ik zie het zo: Ajax is bij voorbaat al flink in het voordeel omdat Willem II gisteravond een half uur langer moest spelen dan de Amsterdammers woensdagavond. En dat ook nog eens in de regen, dus op een zwaarder te spelen veld. Die extra vermoeidheid kan in de finale een rol gaan spelen. In mijn voorspelling heb ik daar óók rekening meegehouden.
Huh die finale is pas 5.5 Dan zijn de spelers van Willem2 wel uitgerust van de Carneval :rolleyes:
Willem2 - Ajax voor de competitie is op 6 april
P11111
1 maart 2019, 12:33
Huh die finale is pas 5.5
Ga jij hier nog een poeltje opzetten?
Willem2 speelt op papier 'thuis'. Op dit moment twijfel ik nog tussen 0-4 en 0-5. Wat denk jij?
P11111
1 maart 2019, 12:42
Supportersvereniging Feyenoord schaamt zich voor spandoek
https://www.ajaxshowtime.com/article/bijzaken-en-geruchten/119916/sv-feyenoord-schaamt-zich-voor-spandoek
Ophef over onsmakelijke verwijzingen op spandoek Feyenoord
https://www.ad.nl/rotterdam/ophef-over-onsmakelijke-verwijzing-op-spandoek-feyenoord~a84a27a6/
Ronduit beschamend! Te triest voor woorden!
P11111
1 maart 2019, 14:44
Als ik mij niet vergis heeft de algemeen directeur van Feyenoord tot nu toe publiekelijk nog niks van zich laten horen, maar Willem is al wel duidelijk met zijn standpunt. En dan moet je nagaan dat de twee beste voetballers die Feyenoord ooit heeft gehad Amsterdammers zijn, die de club ook nog eens landskampioen hebben gemaakt. Dat maakt het, voor zover mogelijk, nóg afschuwelijker.
Willem van Hanegem schaamt zich diep voor smakeloos spandoek Feyenoord: 'Beneden alle peil'
https://www.ad.nl/binnenland/willem-van-hanegem-schaamt-zich-diep-voor-smakeloos-spandoek-feyenoord-beneden-alle-peil~a9c7080f/
Van Hanegem geïrriteerd: 'Ver beneden alle peil'
https://www.ajaxshowtime.com/article/opinie/119922/van-hanegem-geirriteerd-ver-beneden-alle-peil
deket
1 maart 2019, 17:40
terug naar het voetbal graag.
het leven is tekort om zich te ergeren aan randzaken
deket
1 maart 2019, 17:42
wil hier niet de rol van de mod spelen,maar al preventief anders verwijderen ze toch wel weer
deket
1 maart 2019, 19:04
Tja maar Big30 heeft het ook niet gemakkelijk met zijn provincieploeg
forgetskinnyletsgetfatty
2 maart 2019, 00:27
En dan moet je nagaan dat de twee beste voetballers die Feyenoord ooit heeft gehad Amsterdammers zijn, die de club ook nog eens landskampioen hebben gemaakt.
Dit lijstje zegt iets anders. :rolleyes:
http://www.alletop10lijstjes.nl/top-10-beste-feyenoord-spelers-ooit/
Iets met Rotterdam en Breskens.
P11111
2 maart 2019, 06:44
Dit lijstje zegt iets anders. :rolleyes:
Iets met Rotterdam en Breskens.
Toch hebben Johan Cruijff en Ruud Gullit allebei voor Feyenoord gespeeld. Zelfs nog met elkaar samen in hetzelfde (kampioens)elftal. Beide spelers zijn meerdere keren uitgeroepen tot de beste voetballer van de wereld en Europa. Johan is zelfs verkozen tot beste Europese speler van de eeuw en achter Pelé tot de tweede beste voetballer van de wereld van de 20ste eeuw.
Een nogal raar samengesteld lijstje dus.
John mc Snek
2 maart 2019, 11:14
Johan is zelfs verkozen tot beste Europese speler van de eeuw en achter Pelé tot de tweede beste voetballer van de wereld van de 20ste eeuw.
.
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/FIFA_Player_of_the_Century
Cruijff werd 5e... hou toch eens op met die lachwekkende verzinsels of aanpassingen van bestaande artikelen. Of heb je het jezelf echt wijsgemaakt?
Heb er een speciaal voor jou een Ajax link bijgedaan.
O ja er werd namelijk wel iemand anders eerste , namelijk Real Madrid [emoji51][emoji51]
https://www.ajax.nl/streams/actueel/real-madrid-club-van-de-eeuw.htm
Uitslagen verkiezingen FIFA-gala
Voetballer van de eeuw. Volgens FIFA-leden: 1. Pele (Bra) 72,75 procent, 2. Di Stefano (Arg) 9,75, 3. Maradona (Arg) 6, 4. Beckenbauer (Dui) 2,5, 5. Cruijff (Ned) 2.
Volgens internet-stemming: 1. Maradona 53,6, 2. Pele 18,53, 3. Eusebio (Por) 6,21, 4. Roberto Baggio (Ita) 5,42, 5. Romario (Bra) 1,69, 6. Van Basten (Ned) 1,57.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
2 maart 2019, 11:41
Cruijff werd 5e... hou toch eens op met die lachwekkende verzinsels of aanpassingen van bestaande artikelen.
Speciaal voor macSnack, die kennelijk onveranderd bovenmatig geprikkeld blijft raken van mijn opmerkingen:
https://nl.wikipedia.org/wiki/International_Federation_of_Football_History_%26_S tatistics
Beste voetballers van de 20e eeuw:
1. Pelé
2. Cruijff
3. Beckenbauer
4. Di Stéfano
5. Maradona
Of heb je het jezelf echt wijsgemaakt?
Ik weet niet of macSnack wat aan zijn ogen mankeert :smile2:, maar Koning Johan staat toch echt wel op de tweede plaats. [emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445]
Met andere woorden: er was geen woord gelogen en er is duidelijk geen sprake van een lachwekkende verzinsel. :) :biggrin: :smile2:
John mc Snek
2 maart 2019, 12:01
Speciaal voor macSnack, die kennelijk onveranderd bovenmatig geprikkeld blijft raken van mijn opmerkingen:
https://nl.wikipedia.org/wiki/International_Federation_of_Football_History_%26_S tatistics
Beste voetballers van de 20e eeuw:
1. Pelé
2. Cruijff
3. Beckenbauer
4. Di Stéfano
5. Maradona
Ik weet niet of macSnack wat aan zijn ogen mankeert :smile2:, maar Koning Johan staat toch echt wel op de tweede plaats. [emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445]
Met andere woorden: er was geen woord gelogen en er is duidelijk geen sprake van een lachwekkende verzinsel. :) :biggrin: :smile2:
Ja als je googelt vind je waarschijnlijk 1000 lijstjes , ik houd de officiële FIFA verkiezing aan, jij pakt waarschijnlijk een van die andere 999 dat je het beste uitkomt.
Ps het is een lachwekkend i.p.v. lachwekkende verzinsel , je begint ook nog eens als een Mocro te praten :)
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
2 maart 2019, 12:03
Maar goed, de voetbalvolgers hebben helemaal geen lijstjes nodig om te kunnen bepalen dat Pelé, Cruijff en Maradona tot de drie beste voetballers van de 20ste eeuw mogen worden gerekend.
Daar is eigenlijk geen enkele discussie over mogelijk.
John mc Snek
2 maart 2019, 12:13
Maar goed, de voetbalvolgers hebben helemaal geen lijstjes nodig om te kunnen bepalen dat Pelé, Cruijff en Mardona tot de drie beste voetballers van de 20ste eeuw mogen worden gerekend.
Daar is eigenlijk geen enkele discussie over mogelijk.
Klopt , de uitslag van de FIFA verkiezing was onjuist en daar is geen discussie over mogelijk ?
En de FIFA zijn geen voetbalvolgers? Overigens bij de internetverkiezing onder “voetbalvolgers” werd Maradona 1 en kwam JC niet eens in de top 5 voor :)
https://www.vi.nl/nieuws/pel-gekozen-tot-voetballer-van-de-eeuw
Maar duidelijk : alleen jouw lijstjes kloppen, iemand komt hierboven met een lijstje dat jou niet bevalt en dan is het onzin , zelfs bij een officiële FIFA verkiezing klopt niet als het niet is zoals jij het wil.
Tja , veel plezier met de waanideeën in je hoofd dan maar!
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
2 maart 2019, 12:19
Tja , veel plezier met de waanideeën in je hoofd dan maar!
Laat je toch steeds niet zo in de maling nemen, joh. :smile2: Het valt mij wel op dat je mét het bericht gericht aan mij agressiever wordt. Een zorgwekkende ontwikkeling. :cool:
Ps het is... , je begint ook nog eens als een Mocro te praten
PS Het is 'tja, veel plezier' in plaats van 'tja , veel plezier'. :)
John mc Snek
2 maart 2019, 12:23
: Het valt mij wel op dat je mét het bericht gericht aan mij agressiever wordt. Een zorgwekkende ontwikkeling
Dat je je daar zorgen om maakt is inderdaad niet onverstandig.
Verder : stuur mij aub geen pms, als je eerst duidelijk zelf aangeeft er zelf geen te willen ontvangen.
Toont des te meer aan dat je een beetje de weg kwijt bent , succes en doe alvast je snelle schoenen aan
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
2 maart 2019, 12:31
Toont des te meer aan dat je een beetje de weg kwijt bent , succes en doe alvast je snelle schoenen aan
Wie is de weg kwijt? Jij hebt kennelijk zelf nog niet door dat je behoorlijk door mijn 'bijdragen' bent geobsedeerd. Anders kan ik je voortdurende achtervolging niet verklaren. :biggrin:
Bijna op elk bericht over Ajax of een (voormalige) Ajax-speler volgt jouw aanval. Daar kun je inmiddels de klok op gelijkzetten. :)
P11111
2 maart 2019, 14:46
Maar goed, de voetbalvolgers hebben helemaal geen lijstjes nodig om te kunnen bepalen dat Pelé, Cruijff en Maradona tot de drie beste voetballers van de 20ste eeuw mogen worden gerekend.
Daar is eigenlijk geen enkele discussie over mogelijk.
Zoals er ook geen enkele discussie mogelijk is dat Messi de beste voetballer van de 21ste eeuw tot nu toe is. Ten opzichte van Ronaldo is de Argentijnse geweldenaar het natuurtalent. De Portugees is iemand die er keihard voor heeft moeten werken om de top te bereiken, noem het maar een trainingsproduct - wat natuurlijk ook bewonderenswaardig is. Messi is ook completer, hij is niet alleen een afmaker maar ook een aanvallende spelverdeler, aangever en iemand die buitengewoon wendbaar is en tegenstanders passeert alsof ze er niet staan en ook regelmatig uit vrije trappen scoort. Alhoewel Leo in het Argentijns elftal over het algemeen beduidend minder is dan bij zijn club, dat dan weer wel. Ronaldo is toch meer de afmaker.
Dus (tot vandaag, 2 maart 2019):
1. Messi
2. Ronaldo
3. Bergkamp - https://sportnieuws.nl/voetbal/buitenland/op-dag-17-jaar-geleden-scoorde-dennis-bergkamp-beauty-newcastle-video/
4. Robben
5. De Bruyne en Hazard
Ik kijk als liefhebber ook veel liever naar het type voetbal van FC Barcelona dan dat van Real Madrid. Al vele jaren, eigenlijk reeds vanaf het moment dat ik naar voetbal kijk.
Willem2
2 maart 2019, 15:19
Romário zet bloemetjes buiten in Eindhoven
EINDHOVEN - Natuurlijk was het een commerciële stunt van de hoofsponsor van PSV: Romário de Souza Faria die als Koning Carnaval op een praalwagen door Lampegat (Eindhoven, red) het jaarlijkse feest viert. Maar als hij er dan tóch is, kan hij het net zo lief ook écht goed vieren. .......... https://www.telegraaf.nl/sport/3231623/video-romario-zet-bloemetjes-buiten-in-eindhoven
Willem2
2 maart 2019, 23:03
Bergwijn speelt volgend jaar bij Ajax
Willem2
2 maart 2019, 23:09
LONDEN - Jan Vertonghen (31) speelde met zijn Tottenham Hotspur zaterdagmiddag met 1-1 gelijk tegen Arsenal. Zijn contract loopt medio 2020 af bij de Spurs en een terugkeer naar zijn geliefde Ajax sluit hij niet uit........... https://www.telegraaf.nl/sport/3232113/vertonghen-ajax-is-altijd-een-optie
Ruil Onana Cilissen wordt ook genoemd ...
satanic surfer
3 maart 2019, 11:52
in Eviva Espana wint Barca opnieuw de herhalingsclassico, ditmaal slechts met 0-1 doch alla. De titel lijkt Barca niet meer te kunnen ontglippen.
in Hengeland wint Man City nipt doch de druk op Liverpool groeit. Zorgwekkend dat de net herstelde De Bruyne wederom uitviel met een spierblessure...Man United won op de valreep en stormt onder Solskjaer zowaar de top-4 binnen, Lukaku is weer ns bij schot en lapte er deze week 4 binnen...
in Bellege weer armoe troef, leider Genk laat weer punten liggen en zo slinkt de kloof naar Club Brugge tot provisoir 3 puntjes..Vandaag kunnen Antwerp én Anderlecht een definitieve stap richting PO1 zetten gezien de gelijkspelletjesgolf en het verlies van STVV.
in Duitsland verkwanselt Dortmund binnen no time z´n royale voorsprong en staat Bayern na 1-5 uitwinst bij Mönchengladbach gelijk qua punten, onwaarschijnlijk doch alla...In Düsseldorf zijn ze nog enige bezopen non-carnavalisten van de straat aan het vegen nadat Fortuna met maar liefst 0-4 wint op het veld van Schalke...1,2,3 vier saufen!
P11111
3 maart 2019, 12:55
Gisteravond ben ik eens lekker ouderwets rustig op de bank gaan zitten. Heerlijk met de beentjes omhoog. Zakje chips en bakje pinda's erbij en een schaaltje met kaas en worst. Hmmm... Mijn televisie stond aan op het kanaal van de hoofdsponsor van Ajax - zendernummer 14, vernoemd naar de beste Europese voetballer van de eeuw en de tweede beste speler van de wereld van de 20ste eeuw. Als Barcelona-aanhanger sinds Koning Johan Cruijff wilde ik namelijk graag de Spaanse klassieker zien. De tweede in vier dagen, deze keer in competitieverband. Wederom won de beste ploeg van het land en alweer in het stadion van de aartsvijand. Na de vernederende 5-1 eerder dit seizoen en de veelzeggende 3-0 van woensdag werd het nu 1-0, overigens in een wat fletse wedstrijd. De beruchte veelpleger Ramos ontsnapte trouwens aan direct rood na het uitdelen van een ordinaire elleboogstoot aan Messi (sommige mensen beteren hun leven nooit) - werkelijk onbegrijpelijk dat de scheids dat niet op de enige goede manier beoordeelde.
Afgaande op de bewering van verslaggever El loco Sierd was dit alweer de dertiende nederlaag van Real Madrid dit seizoen in een officiële wedstrijd (als dat aantal niet juist is, word ik daar ongetwijfeld door 1 van mijn trouwe lezers wel op gewezen :smile2:). Dat is ontegenzeggelijk een bedroevend aantal. Eigenlijk gewoon schokkend. De ploeg staat nu maar liefst 12 (!) punten achter op de koploper en lijkt dus definitief afgehaakt in de titelstrijd. Als ik mij daar zo op inleef is dat een zeer zure situatie voor iedereen die zich supporter van Real Madrid noemt.
De bekende penner in het voetbaltopic die zich uitgeeft voor Real-fan zal na de wedstrijd bij het carnavallen niet vooraan hebben gelopen in de polonaise, schat ik zo in. Hij zal een bittere avond hebben beleefd. :) :biggrin:
Dinsdag krijgt Real Madrid de kans om niet voor de derde keer in zeven dagen in eigen huis te verliezen. De vele Ajax-supporters van het voetbaltopic moeten hopen dat de Amsterdammers het niveau van de thuiswedstrijd weten te halen, toen ze de beste ploeg op het veld waren en de meeste kansen hadden, maar ook dat ze in de uitwedstrijd meer doeltreffender zullen zijn. In de twee verliespartijen tegen Barça oogde de verdediging van Real kwetsbaar (vooral Varane was gisteravond verre van op z'n best), dus wie weet wat dat nog kan opleveren. Op dit moment zijn ze in Madrid er nog niet volledig gerust op, begreep ik gisteravond na afloop. Het antwoord is aan Ajax.
Laten we in ieder geval allemaal hopen op een leuke en spannende wedstrijd dinsdagavond, met deze keer ook een goede arbitrage.
Jack42
3 maart 2019, 14:03
Gisterenavond naar Excelsior - PSV gekeken en PSV speelde weer als vanouds met twee andere basisspelers welke ook 2 grote talenten zijn.
De zeventienjarige(!) "pass vooruit" Ihattaren speelde een zéér goede wedstrijd, zijn allereerste basisplaats!
Trainer Mark van Bommel vertelde Mo Ihattaren vrijdag dat de jonge middenvelder zaterdag tegen Excelsior (0-2) aan de aftrap zou komen. Hij raakte niet in de war voor het lonkende basisdebuut. 'Natuurlijk was ik blij, maar ik dacht ook morgen moet ik mijn kans grijpen', aldus de zeventienjarige middenvelder.
https://www.vi.nl/nieuws/indrukwekkende-ihattaren-wil-niets-weten-van-buitenlandse-interesse
Daar gaan we nog veel plezier aan beleven de komende weken en jaren. Die scoort wel tegen dat vermoeide cluppie dat dit weekend moet uitrusten.
Ook Michael Sadilek (19) speelde een puike wedstrijd en ook van hem gaat PSV nog veel plezier beleven.
Mark van Bommel verraste na drie remises op rij met zijn opstelling voor het uitduel bij Excelsior. De coach van PSV gaf Michal Sadílek (19) en Mohamed Ihattaren (17) een basisplaats en met de jongelingen in het veld won de koploper van de Eredivisie met 0-2. Taco van den Velde blikt terug op de wedstrijd en de rol van Sadílek en Ihattaren.
https://www.vi.nl/audio/sadilek-en-ihattaren-brachten-de-dynamiek-terug-bij-psv
PSV wordt de nieuwe kampioen dat is wel duidelijk!
Big30
3 maart 2019, 14:10
Het uitstekende rapport van PSV'er Steven Bergwijn
‘Koning van de assist’ Steven Bergwijn is bezig aan een prima seizoen en onderstreepte dat gisteravond bij Excelsior-PSV. Met twee goals was hij de enige man die op het scorebord stond bij de 0-2 zege van de Eindhovenaren, die hij dus langs de Rotterdammers gidste. In totaal is Bergwijn dit seizoen nu bij 23 goals betrokken geweest, in de 23 duels die hij dit seizoen in de eredivisie heeft gespeeld.
https://www.ad.nl/dossier-eredivisie/het-uitstekende-rapport-van-psv-er-steven-bergwijn~a7de23fe/
P11111
3 maart 2019, 14:11
Het is wat als je met 2-0 wint van een zwaar gehavend Excelsior. Wat was die Rotterdamse oud-papierclub zonder hun sterkmakers gisteravond van een erbarmelijk niveau, zeg. Ver-schrik-ke-lijk! Het was werkelijk niet om aan te zien. De eerste helft heb ik rechtstreeks gekeken en de tweede helft vanwege El Clásico 'uitgesteld'. Na het laatste fluitsignaal had ik pijn aan mijn ogen. En dat meen ik nog ook. Het was een beschamend niveau.
Ik begrijp goed dat ze bij PSV erg blij waren dat ze tegen deze enorm verzwakte laagvlieger moesten en nu ontzettend opgelucht zijn dat ze na weken eindelijk weer eens hebben gewonnen. Dat de lampies slechts met 2-0 van zo'n ontstellend zwakke tegenstander wonnen, is teleurstellend voor hun doelsaldo.
P11111
3 maart 2019, 14:33
Bergwijn speelt volgend jaar bij Ajax
Die is in 2014 al weggestuurd in Amsterdam. Niet alleen vanwege zijn voetbalkwaliteiten, maar vooral ook om zijn slechte gedrag. Onvergetelijk zijn ook de toestanden op de tribune van De Toekomst met zijn emotionele en snel teleurgestelde vader als zoonlief weer eens op de reservebank zat. Dan begon pa staand te zwaaien met zijn witte zakdoek en schreeuwde hij volop beledigende woorden tegen de jeugdtrainer. Dat was ronduit medelijdenwekkend. Die man schaamde zich nergens voor. :biggrin:
Ik verwacht Bergwijn junior zeker niet snel terug bij Ajax.
Sphinx
3 maart 2019, 14:50
Het is wat als je met 2-0 wint van een zwaar gehavend Excelsior. Wat was die Rotterdamse oud-papierclub zonder hun sterkmakers gisteravond van een erbarmelijk niveau, zeg. Ver-schrik-ke-lijk! Het was werkelijk niet om aan te zien. De eerste helft heb ik rechtstreeks gekeken en de tweede helft vanwege El Clásico 'uitgesteld'. Na het laatste fluitsignaal had ik pijn aan mijn ogen. En dat meen ik nog ook. Het was een beschamend niveau.
Ik begrijp goed dat ze bij PSV erg blij waren dat ze tegen deze enorm verzwakte laagvlieger moesten en nu ontzettend opgelucht zijn dat ze na weken eindelijk weer eens hebben gewonnen. Dat de lampies slechts met 2-0 van zo'n ontstellend zwakke tegenstander wonnen, is teleurstellend voor hun doelsaldo.
Ik moest van te voren ook wel erg lachen om Joep Schreuder, die erg zijn best deed een beetje spanning te creëeren, alsof Excelsior het nieuwe Heerenveen was waarmee PSV het heel moelijk zou moeten krijgen. Kunstgrasvelden zijn niet altijd een nadeel als je een paar talenten hebt die er wél mee overweg kunnen (Ihataren bv)
P11111
3 maart 2019, 15:07
Ik moest van te voren ook wel erg lachen om Joep Schreuder, die erg zijn best deed een beetje spanning te creëeren, alsof Excelsior het nieuwe Heerenveen was waarmee PSV het heel moelijk zou moeten krijgen. Kunstgrasvelden zijn niet altijd een nadeel als je een paar talenten hebt die er wél mee overweg kunnen (Ihataren bv)
Ik heb de wedstrijd in zijn geheel bij FOX Sports gezien. Maar zeg eerlijk, het leek zonder hun beste spelers Koolwijk en Bruins echt helemaal nergens op bij Excelsior. Ze konden de bal vaak nog niet over twee schijven in de ploeg houden. Op hun bedroevende niveau van gisteravond zouden ze waarschijnlijk ook hebben verloren van de nodige amateurclubs.
Nu zie ik wel het talent, de klasse en de groeipotentie van Ihattaren, hoor, maar ik moet wel lachen om de euforische stemming van Sjek42 na een overwinninkie op het armzalige Excelsior. :biggrin:
Ik ben benieuwd of Van Bommel tegen Ajax ook Ihattaren en Sadilek durft op te stellen. Ik denk in ieder geval niet allebei. Van mij mag het.
P11111
3 maart 2019, 15:08
Real Madrid-doelman Thibaut Courtois na afloop van de verloren Clásico: "We waren vaak niet in staat de laatste pass te geven en verdedigend stond het ook niet altijd goed. Tegen Ajax zal het anders en beter moeten. Ajax speelde erg goed in de heenwedstrijd en ze zullen weinig aanpassingen doen in Bernabéu. De wedstrijd zal vergelijkbaar zijn. Ajax is zoals Barcelona niet bang om te voetballen. Hopelijk spelen wij sterk en kwalificeren we ons."
Santiago Solari, de Argentijnse trainer van Real, benadrukte dat zijn ploeg tegen Ajax er alles aan gaat doen. "We gaan knokken voor een goed resultaat. De return is 'een nieuwe finale' en we zullen alles moeten geven als we door willen gaan."
Bron: Voetbalprimeur
P11111
3 maart 2019, 17:26
De zeventienjarige(!) "pass vooruit" Ihattaren speelde een zéér goede wedstrijd, zijn allereerste basisplaats!
Sjek, niet zo overdrijven, hoor.
Ihattaren is absoluut een groot talent, maar speelde gisteravond heus niet zó'n bijzondere wedstrijd. En al zeker niet 'zéér goed'. Als je al vroeg op de dag volop aan de appelsap zit, lijkt 's avonds meestal alles veel mooier en beter. Dat heb ik zelf in het verleden ook wel eens ervaren. Toen telde ik zelfs de doelpunten dubbel en ook de herhalingen nog eens mee. Dan kwam ik er de volgende ochtend achter dat Ajax niet met 18-0 had gewonnen, maar met 6-0. Ken je de uitspraak "een vrouw mooi drinken"? :biggrin: Of heb je misschien toch helemaal niet naar de wedstrijd gekeken?
VI-journalist Taco van den Velde is bevriend met de families Van Marwijk en Van Bommel (hij ging als analist en manager zelfs met hen mee naar Saudi-Arabië en Australië) en is sindsdien niet altijd meer volledig objectief als het om PSV gaat. Dat is overigens jammer, want ik had hem altijd wel hoog zitten met zijn uitstekende wedstrijdanalyses in de papieren uitgave van Voetbal International. Maar soms moet je ook door dingen heen kunnen kijken.
Laten we in het belang van het Nederlandse voetbal en Oranje (of kiest hij later voor Marokko?) hopen dat Ihattaren een topvoetballer wordt. Ik heb er op dit moment wel vertrouwen in, hij is op de goede weg. Hij is het soort speler waar ik fan van ben.
Heb je inmiddels trouwens al een idee wat voor type speler Frenkie de Jong in werkelijkheid is? Of denk je nog steeds dat hij een balletje-breedspeler is?
P11111
4 maart 2019, 06:59
De zeventienjarige(!) "pass vooruit" Ihattaren speelde een zéér goede wedstrijd...
Speciaal voor Sjek heb ik vanochtend nog even naar de cijfertjes gekeken. Ihattaren krijgt in de serieuze dagbladen bijna overal een 6 en in Voetbal International van PSV-vriend Van den Velde een 6,5.
Vroeger op mijn school was een 6 niet zéér goed maar net een voldoendetje. Laten we in het belang van het niveau in het voetbaltopic hier dus wel nuchter en eerlijk blijven bij het beoordelen van het spel van een voetballer en niet te snel te lyrisch worden. :)
P11111
4 maart 2019, 08:14
Grappig dat Ajax-fan Jaap Stam de nieuwe trainer van Feyenoord wordt.
Stam: "Als kleine jongen was ik al supporter van Ajax"
https://www.ajax.nl/streams/actueel/altijd-ajacied-jaap-stam.htm
P11111
4 maart 2019, 08:25
Van Dijk imponeert ook tijdens crisis Liverpool: 'Een grote meneer'
Het is crisis bij Liverpool. De Engelse topclub is de koppositie kwijt aan Manchester City en verspeelt met grote regelmaat punten. Eén iemand blijft echter overeind tijdens deze zware weken: Virgil van Dijk.
Ook in de derby tegen Everton (0-0) was Van Dijk weer de grote uitblinker aan de kant van Liverpool. De Engelse analisten waren vol lof op televisie, Sky Sports gaf de aanvoerder van het Nederlands elftal een 10 als rapportcijfer en fans vielen op Twitter over elkaar heen om hun bewondering over Van Dijk te delen.
De statistieken van Van Dijk zeiden eigenlijk alles. De Nederlander won vijftien van zijn zestien persoonlijke duels en elf van zijn dertien kopduels. De imposante centrale verdediger had ondertussen slechts één overtreding nodig en liet zich in aanvallend opzicht gelden door ploeggenoot Fabinho een gigantische kans te bieden, die de Braziliaan verprutste.
Liverpool-icoon Jamie Carragher kwam complimenten tekort om het optreden van Van Dijk te beschrijven. 'In mijn ogen is hij een zeer serieuze kandidaat om Speler van het Jaar te worden. Van Dijk is een grote meneer in een kinderspel. Hij kan altijd nog een beetje extra geven. Als Liverpool dit seizoen de titel pakt, dan is dat dankzij Van Dijk.'
Ook Gary Neville is enorm onder de indruk van Van Dijk. De clubicoon van Manchester United is regelmatig kritisch over spelers van Liverpool, maar Van Dijk vormt daarop de uitzondering. 'Wat een speler. Hij weet wel raad met iedereen die ook maar bij hem in de buurt komt.'
Bron: Voetbal International
P11111
4 maart 2019, 12:34
Nederland afhankelijk van puntenpakker Ajax
Geen land in de topvijftien van de UEFA-coëfficiëntenlijst is dit seizoen zo afhankelijk van het optreden van één club als Nederland. De sterke campagne van Ajax camoufleert de magere prestaties van de Eredivisie-afvaardiging in Europa.
Ajax zorgde namelijk voor 23 van de 34 UEFA-punten die de Nederlandse delegatie dit seizoen veroverde, oftewel 67,6 procent. PSV leverde met acht punten nog een redelijke bijdrage, maar Vitesse (anderhalf punt), AZ (één punt) en Feyenoord (een half punt) konden het Nederlandse coëfficiënt niet bepaald een boost bezorgen.
Door de verrichtingen van Ajax mag Nederland nog altijd hopen op het heroveren van het directe Champions League-ticket, waarvan de landskampioen van 2019/2020 zou profiteren. Zoals we hier al uitlegden kan dit scenario in de prullenbak als de Amsterdammers dinsdag niet zegevieren bij Real Madrid. Ook bij een Ajax-exit wint Nederland dit seizoen wel twee posities op de coëfficiëntenlijst ten opzichte van vorig jaar en is de opmars dus ingezet.
Landen die de toptien in zicht willen krijgen, kunnen echter niet lang op één kurk drijven. Kijken we alleen naar dit seizoen, dan is Nederland heel knap de nummer negen op de UEFA-ranking. Als Ajax had gepresteerd als de andere vier Nederlandse clubs, had de Eredivisie nu plek 29 ingenomen.
Zoals bekend wordt de coëfficiëntenlijst opgemaakt op basis van de laatste vijf seizoenen, dus momenteel telt alles vanaf 2014/2015 mee. Ook in het voorbije lustrum is Ajax - buiten de grenzen - de best presterende Nederlandse club geweest. In het seizoen 2016/2017 bereikte Ajax de finale van de Europa League. De Amsterdammers leverden 70 van de 165 Nederlandse UEFA-punten, oftewel 42,4 procent. PSV en Feyenoord volgen op grote afstand met respectievelijk 42 en 22 punten.
Bron: Voetbal International
P11111
4 maart 2019, 12:59
...dat vermoeide cluppie dat dit weekend moet uitrusten.
Het wordt tijd dat dat cluppie van jou volgend seizoen ook eindelijk eens punten gaat pakken in de Europa League.
In het belang van het Nederlandse voetbal is het te hopen dat Ajax morgenavond uitgerust :) en goed voor de dag zal komen. Voor Real Madrid is het de laatste kans om nog wat van het teleurstellende seizoen te maken en volgens diverse Spaanse media staat zelfs de baan van de trainer op het spel. Nu gun ik niemand zijn ontslag, maar het geeft wel aan dat er ook voor de Spanjaarden druk op de wedstrijd staat.
John mc Snek
4 maart 2019, 13:05
https://m.voetbalzone.nl/amp/doc.asp?uid=347528
Ronald de Boer diep onder de indruk: 'Ik heb echt met verbazing gekeken'
“Volwassen en achteloos. Het is allemaal goed; elke bal heeft de juiste snelheid. Hij durft altijd vooruit te kijken en beschikt echt over een fantastisch linkerbeen, waardoor die ook alle standaardsituaties mag nemen", vervolgt De Boer zijn lofzang. "Het lijkt allemaal simpel, maar hij doet alles goed. Ik was verbolgen over het feit dat men gisteren zei: ‘Het stelde niet zoveel voor’. Ik vond het echt van een heel hoog niveau."
Ronald de Boer zal het ook wel niet goed gezien hebben of er geen verstand van hebben :)
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
4 maart 2019, 13:15
Jongens, laten we niet allemaal meteen in de war raken als een jonge talentvolle speler tegen een werkelijk bedroevend zwak Excelsior in het eerste half uur een paar keer over een paar meter de bal naar de goede kleur heeft getrapt.
Ihattaren scoorde inderdaad een voldoende, maar om nu te zeggen dat hij zaterdagavond "zéér goed" was en "op een heel hoog niveau speelde" is zwaar overdreven.
Sphinx
4 maart 2019, 19:14
Jongens, laten we niet allemaal meteen in de war raken als een jonge talentvolle speler tegen een werkelijk bedroevend zwak Excelsior in het eerste half uur een paar keer over een paar meter de bal naar de goede kleur heeft getrapt.
Ihattaren scoorde inderdaad een voldoende, maar om nu te zeggen dat hij zaterdagavond "zéér goed" was en "op een heel hoog niveau speelde" is zwaar overdreven.
Tuurlijk niet :biggrin: Kunnen El Ghazi, Kishna, Bazoer etc. over meepraten
P11111
5 maart 2019, 12:20
Kunnen El Ghazi, Kishna, Bazoer etc. over meepraten
Van El Ghazi en Kishna ben ik nooit gecharmeerd geweest. In mijn ogen waren dat zeker geen toptalenten. Twee momentenvoetballers die het te vaak lieten afweten. Zo ongeveer niet zo heel veel beter dan de categorie Ebecilio en Özbiliz. Vooral aan het spel van El Ghazi ergerde ik mij vaak mateloos, ondanks dat hij met zijn soms goede schot wel enkele prachtige doelpunten heeft gescoord. Beide spelers waren ver verwijderd van het niveau dat Ajax nastreeft en het was dus niet verbazingwekkend dat ze op de bank of tribune belandden en moesten vertrekken.
Van Bazoer had ik aanvankelijk wel veel meer verwacht. Ik denk dat meer mensen dat gevoel hadden. Maar in het Bosz-spel zag je duidelijk dat hij als middenvelder veel moeite had om aan te haken. Misschien dat hij in de loop van de komende jaren nog wat komt bovendrijven.
Echte toptalenten in Nederland vind ik De Ligt, De Jong, Bergwijn, Ihattaren, Gravenberch, Ünüvar en de helaas veel te jong gedwongen afgehaakte Nouri. En ook wat ik tot nu toe van Gakpo heb gezien bevalt mij wel, vooral zijn geweldige trap (voorzetten en schoten op doel) lijkt mij een uitstekend wapen waarmee hij voor het nodige doelgevaar kan zorgen (voor het overige moet ik hem nog wat beter leren kennen). En Aad de Mos was altijd buitengewoon onder de indruk van Obispo, maar hij krijgt bij PSV tot nu geen enkele kans in het eerste elftal, terwijl hij vandaag alweer 20 jaar is geworden.
Verder ben ik ook wel benieuwd naar de ontwikkeling van jouw provinciegenoot Schuurs. Tot de dag van vandaag is hij mij erg tegengevallen bij Jong Ajax, vooral in verdedigend opzicht. Daar had ik veel meer van verwacht. Maar misschien moet hij nog wat wennen aan de voetbalcultuur bij Ajax en het leven in de hoofdstad - dat zal een grote overgang zijn geweest.
Je merkt dat mijn blik niet alleen op Amsterdam staat gericht. :)
Eindelijk weer eens lekker wat meer inhoudelijk over voetbal lullen. Heerlijk! Een verademing in de dagelijkse pennenstrijd met mijn vijanden. Wat heb ik dat hier gemist. Blijf hier vooral komen! :biggrin:
P11111
5 maart 2019, 14:08
'Bergwijn kan zich bij Oranje nog meer in de kijker spelen'
https://www.telegraaf.nl/sport/3238161/bergwijn-kan-zich-bij-oranje-nog-meer-in-de-kijker-spelen
In Rotterdam stuurde trainer Mark van Bommel een jeugdig PSV het veld in. Michal Sadílek en Mohammed Ihattaren maakten hun basisdebuut en kregen de voorkeur boven gevestigde namen als Gaston Pereiro en Erick Gutiérrez. "Ik heb Ihattaren een 6 gegeven", vertelt Van Loen over het pas 17-jarige talent uit de jeugdopleiding van PSV. "Je ziet absoluut dat die jongen talent heeft, maar ik vond het er zaterdagavond niet helemaal uitkomen. De extra’s die hij eerder als invaller bracht, heb ik in het duel met Excelsior veel minder gezien. Terwijl dit de ideale wedstrijd voor de jeugd was om zich te bewijzen. Hetzelfde geldt eigenlijk voor Sadílek . Beide spelers gaven veel te weinig passes naar voren en speelden de bal continu breed. Het kan natuurlijk best dat ze nog wat onwennig zijn, maar ik vind dat je in het eerste van PSV al iets meer mag verwachten."
Bron: De Telegraaf
Wat betreft de wedstrijd van zaterdag tegen Excelsior ben ik het volledig eens met de mening van de rapporteur, die ooit nog 25 competitiewedstrijden in het paars-witte shirt van Anderlecht speelde. In die periode was Anderlecht overigens nog een topclub in België. Ik krijg met de minuut meer het gevoel dat Jack42 en Ronald de Boer zaterdagavond in hetzelfde café samen naar een andere wedstrijd hebben gekeken en tijdens de rust volop hebben meegezongen met de carnavalskraker 'Ik ben Willy en gij René'. :biggrin:
Maar laten we Ihattaren na zijn talrijke balletjes breed van zaterdag nu niet direct een balletje-breedspeler gaan noemen, want ik denk dat hij veel meer in zijn mars heeft.
'Ik ben Willy en gij René'
https://www.youtube.com/watch?v=q5XjwJfqQBw
P11111
5 maart 2019, 14:27
Eigenlijk is er best wel veel humor in het voetbaltopic. Frenkie de Jong die de bal zoveel mogelijk vooruit speelt wordt door iemand42 Frenkie 'Breed' genoemd. En een speler die zaterdag bijna alles simpel breed speelde wordt door diezelfde persoon42 geprezen als Ihattaren 'Pass vooruit'.
Ik kan daar heerlijk om lachen. Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd.
:) :biggrin: :smile2:
P11111
5 maart 2019, 14:44
'UEFA staat opmerkelijke ruil Brych bij Real-Ajax niet toe'
De Duitse topscheidsrechter Felix Brych moet de Champions League-wedstrijd van dinsdagavond tussen Real Madrid en Ajax fluiten met de assistent-scheidsrechters waarmee hij recentelijk brak. Volgens de regels van UEFA is het namelijk niet toegestaan op korte termijn wisselingen door te voeren in een arbitraal team.
Dat meldt de Duitse krant Bild. Brych brak vorige week met zijn vaste assistenten Mark Borsch en Stefan Lupp waarmee hij ook op de laatste twee WK's en het EK aantrad. Aanleiding was de onenigheid over enkele omstreden buitenspelsituaties tijdens het Bundesliga-duel van vorige week maandag tussen RB Leipzig en 1899 Hoffenheim (1-1).
Brych deed daarop bij de Duitse scheidsrechterbaas het verzoek om het eerstvolgende competitieduel tussen Schalke 04 en Fortuna Düsseldorf (0-4) met twee andere assistenten te mogen fluiten. En zo geschiedde. Afgelopen zaterdag stonden Fredrich Assmuth en Thomas Stein de 43-jarige leidsman uit München bij in Gelsenkirchen.
In het Estadio Santiago Bernabéu moet Brych echter weer samenwerken met Borsch en Lupp, aangezien de UEFA veertien dagen van tevoren de wedstrijdbezetting al bepaalt en daarna alleen nog wijzigingen toestaat op grond van blessures of uitzonderlijke privé-gevallen. Het werpt een bijzonder licht op de return tussen Real en Ajax.
Bron: Voetbal International
P11111
5 maart 2019, 14:51
'Ik zou John Stones, Nicolás Otamendi én 150 miljoen pond bieden en pas stoppen totdat Liverpool mijn aanbod simpelweg niet kan weigeren.'
Oud-spits Stan Collymore vindt dat Manchester City alsnog de portemonnee moet trekken om Virgil van Dijk te halen. 'Als ik Pep Guardiola was zou Virgil van Dijk de eerste speler zijn op wie ik mijn pijlen zou richten. Ik weet dat Liverpool zijn beste spelers niet zal willen verkopen, en zeker niet aan de concurrentie, maar Van Dijk is zo'n begaafde atleet dat hij elke defensie op deze planeet in één klap een stuk beter maakt. Van Dijk leest het spel beter dan elke andere verdediger in de Premier League en is wat dat betreft een beetje old school. Hij staat in dat opzicht op eenzame hoogte. (The Daily Mirror)
In Engeland zijn ze zozeer in de ban van Virgil van Dijk dat de BBC op zijn website een verkiezing is gestart wie de beste Nederlander is die ooit in de Premier League heeft gespeeld. De verdediger van Liverpool moet het opnemen tegen grootheden als Dennis Bergkamp, Ruud Gullit, Ruud van Nistelrooy, Edwin van der Sar, Jaap Stam, Marc Overmars, Jimmy Floyd Hasselbaink, Arjen Robben, Rafael van der Vaart, Robin van Persie en Dirk Kuijt.
Bron: Voetbal International
P11111
5 maart 2019, 15:30
Op de Duitse televisie was onlangs een vraaggesprek met de Duitse verdediger Mats Hummels. Op de vraag wie op dit moment de beste verdediger van de wereld is, antwoordde hij direct: "zonder enige twijfel Virgil van Dijk".
Hummels: Van Dijk is the best centre-back in the world
https://readliverpoolfc.com/2019/01/12/mats-hummels-virgil-van-dijk-worlds-best-centre-back/
https://www.goal.com/en-gb/news/hummels-van-dijk-is-the-best-centre-back-in-the-world/qnvd5qj25gs191q4prv1lw5m
Mooi compliment voor onze landgenoot. Het geeft wel een veilig gevoel dat we straks op het WK met Van Dijk en De Ligt het beste verdedigingscentrum van de wereld hebben. En met daarvoor op het middenveld ook nog eens Frenkie de Jong en Ihattaren. Want je kunt je toch niet voorstellen dat de in Utrecht geboren Mohammed voor Marokko zal gaan spelen... Samenballen met de Amrabats of met Van Dijk, De Ligt, De Jong en Depay. Ik zou het wel weten als geboren en getogen Nederlander.
P11111
5 maart 2019, 15:52
Ik las vandaag dat het spelersbudget van Real Madrid 630 miljoen euro bedraagt. Dat van Ajax is 28 miljoen euro, vrijwel net zo veel als wat Bale in zijn eentje verdient.
Eerlijk gezegd heb ik dat gigantische verschil niet kunnen ontdekken in het veldspel en de kansenverhouding in de heenwedstrijd. Maar vanavond krijgen de Spanjaarden een nieuwe kans om mij ervan proberen te overtuigen dat hun budget terecht 22,5 (!) keer zo groot is. Wat een enorme ongelijkheid, zeg. Bizar.
Het budget van Real en Ajax
https://as.com/futbol/2019/03/05/champions/1551745559_207782.html?m1=cG9ydGFkYV9wb3J0YWRh&m2=QUNUVUFMSURBRA%3D%3D&m3=MQ%3D%3D&m4=bm9ybWFs
John mc Snek
5 maart 2019, 17:22
Eerlijk gezegd heb ik dat gigantische verschil niet kunnen ontdekken in het veldspel en de kansenverhouding in de heenwedstrijd
Als je in de prijzenkast van de laatste 5 jaar kijkt begrijp je het verschil misschien wat beter, 4 x de beste club van Europa en 4x wereldkampioen voor clubs.
Dit ondanks het feit dat ploegen als Barca een minstens net zo hoog budget hebben, over city en psg met al hun constructies nog maar niet te spreken :)
Maar je bent er vandaag vrolijk op los aan het typen, waarschijnlijk verdwijn je na vanavond bij een tegenvallend resultaat weer een paar maanden van de aardbodem, dus leef je vooral nog even lekker uit hier [emoji4][emoji445][emoji445][emoji445]
En vergeet je snelle schoenen niet aan te doen als je op pad gaat
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
5 maart 2019, 18:02
[emoji4][emoji445][emoji445][emoji445]
Waarom doe jij je hier eigenlijk voor als fan van Real Madrid? Dat vraag ik mij af.
Iemand die op woensdag 13 februari 2019 een groot deel van de dag in YinYang verbleef en tijdens de wedstrijd zich aan het vol vreten was in het eetzaaltje, is in mijn beleving sowieso al geen echte voetballiefhebber en natuurlijk al helemaal geen Real-aanhanger. Desondanks ben je in het voetbaltopic niet meer weg te branden. Bijzonder.
Ik ben erg tevreden over de Europese verrichtingen van Ajax dit seizoen en een eventuele uitschakeling vanavond zal dat gevoel niet veranderen.
P11111
5 maart 2019, 18:17
...bij een tegenvallend resultaat weer een paar maanden van de aardbodem, dus leef je vooral nog even lekker uit hier
Als Barcelona-fan laat ik mij zeker niet door jou hier wegjagen. :biggrin:
Ik ben nog aan het nagenieten van de twee winstpartijen in Madrid. Heerlijk! :smile2: :freu:
Sphinx
5 maart 2019, 18:33
Verder ben ik ook wel benieuwd naar de ontwikkeling van jouw provinciegenoot Schuurs. Tot de dag van vandaag is hij mij erg tegengevallen bij Jong Ajax, vooral in verdedigend opzicht. Daar had ik veel meer van verwacht. Maar misschien moet hij nog wat wennen aan de voetbalcultuur bij Ajax en het leven in de hoofdstad - dat zal een grote overgang zijn geweest.
Wat Per Schuurs betreft, ik was überhaupt verbaasd dat hij naar Ajax kwam. Het is zeker een talent, maar hij moet nog weerstand opbouwen. Jong Ajax is daar perfect voor, maken of breken in de krochten van de keuken kampioenen. Begrijp nog altijd niet waarom Feyenoord nooit een jeugdteam in de eerste divisie wilde hebben, van weerstand groeien die jonkies juist! En nu spelen ze in Rotterdam één geweldige wedstrijd per persoon maar nooit allemaal tegelijk. Geen flauw idee of ie het bij Ajax gaat redden, wie weet moet ie net als Van Dijk een omweg richting Schotland maken ;) Neil Lennon is nu ook weer manager, dus die kan m wel verdedigen leren bij Celtic
Sphinx
5 maart 2019, 21:35
Snotverdree, zit deze racebeer nu naar Ajax - Sparta te luisteren of Real - Ajax? Zo dadelijk loopt het hele stadion nog leeg... op 4200 A'dammers na
Sphinx
5 maart 2019, 22:34
1-4? Wordt het zo'n dag? Wordt het zo'n dag? (https://www.youtube.com/watch?v=tSzXnbgfVbM) Veel blauwe stoeltjes na die knal van Schöne. De 4200 Amsterdammers zitten zo dadelijk alleen in Bernabeu. En Peter is inmiddels knetterstoned en stomdronken van vreugde toeterend door de straten aan het scheuren. Doe je voorzichtig? Real zou slim moeten zijn en Ramos moeten aanklagen wegens inkomstenderving door die domme uitspraak na zijn gele kaart.
En nu maar hopen dat dit allemaal niet veel te vroeg is gepost.
Big30
5 maart 2019, 23:02
Magistraal! Sprankelend spelend, oppermachtig Ajax vernedert Real.
John mc Snek
5 maart 2019, 23:15
Beste wedstrijd van Ajax sinds de 0-2 in Madrid in 1996. Gefeliciteerd !
Vooraf kansloos met odds van 1.01 en Ramos die al vrij had genomen, en het dan zo doen.
Dik verdiend, als je als Madrid van Ajax zo verliest past er geen enkel excuus.
Enige zwakke schakel was de rechtsback waardoor
Madrid toch nog een paar grote kansen kreeg op cruciale momenten. Frenkie de Jong en Tadic waren de besten vandaag, ongekende klasse.
Jammer dat de Madrilenen Ajax na afloop geen staande ovatie gaven zoals in 1995, zou een mooi gebaar zijn geweest.
Cristiano zal zich na vandaag nog geweldiger gaan vinden, 50 goals weg en er niks voor in de plaats...
Maar Ajax heeft vanavond geschiedenis geschreven, kan me zo 1 2 3 niet herinneren dat iemand in de CL met 1-4 van Real won.
Annekee en Mikky in Madrid, sommige meiden pakken het slimmer aan dan de saunaclub girls :)
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190305/3ecf27c1753408ff39d1d137e0449f87.jpg
Edit:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190305/8bf8b5fe8c6a721332581d9dd3facc42.jpg
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Willem2
5 maart 2019, 23:34
PSV moet wel echt heel goed zijn want ze staan wel boven dit magistrale Ajax :)
Mohammed Ihattaren tekent voor een langere periode bij PSV. Real Madrid zoekt nog talenten ....
https://www.ad.nl/video/ajax-boekt-historische-zege-van-4-1-op-real-madrid~p70062
https://www.ad.nl/dossier-ajax/magistraal-ajax-geeft-real-in-eigen-huis-historisch-pak-slaag~a65d89a5/
Sphinx
5 maart 2019, 23:45
Mohammed Ihattaren tekent voor een langere periode bij PSV. Real Madrid zoekt nog talenten ....
Ik vrees dat Ajax gewoon de halve basisopstelling én Ten Hag en Schreuder kwijt gaat raken als het zo blijft draaien :) Remember Bosz tegen Schalke
https://twitter.com/hollandafutbolu/status/1103043894571343872
Toch heeft Ajax wel enorm de VAR mee, want volgens mij was die bal waaruit de 3-0 voortkomt over de lijn. Doelpunt wordt na heel lang palaveren goedgekeurd. Frappant detail: de scheids werkte met twee assistenten die niet meer met hem door een deur konden. Complotdenkers op mn werk vreesden al Real-voordeel, maar dat werkte andersom.
Ook erg mooi voor Lasse Schöne dat ie net voor zijn wissel nog de 1-4 binnentrapt. Helemaal niet slecht voor een jongen uit Taastrup die even meedeed in het tweede van Heerenveen (16 was ie toen) en achtereenvolgens de Graafschap, NEC en Ajax steeds voor de bank of de breedte werd gehaald, maar zich steeds tot basisspeler opwerkt
https://twitter.com/veronicainside/status/1103046625331761152
P11111
5 maart 2019, 23:53
En vergeet je snelle schoenen niet aan te doen als je op pad gaat
Ik had mijn rechterschoen vandaag uitgeleend aan Frenkie en mijn linkerschoen aan Dušan. :smile2: :smile2: :smile2: Wat waren die twee ge-wel-dig!
P11111
5 maart 2019, 23:55
Een wervelend Ajax. Met zo’n jong elftal. Een historisch pak slaag voor Real Madrid.
Een geweldige Frenkie de Jong, wat zullen ze in Barcelona enorm genoten hebben van hem. Een ijzersterke Matthijs de Ligt. Een fenomenaal goede Dušan Tadić. Ach, iedereen was erg goed, alleen Mazraoui had even opstartproblemen maar die herstelde zich prima. En de bekwame trainer had zijn elftal perfect voorbereid.
Met schaamrood op de kaken droop Real af. Pure reclame voor het Nederlandse voetbal. Ik begreep net uit de buitenlandse pers dat ze in de rest van Europa de vingers aan het aflikken zijn na het zien van dit Ajax. Wat een mooi compliment.
Willem2
5 maart 2019, 23:56
Grappig zo’n dubbel gevalletje hoogmoed komt voor de val.
Ga nog eens lezen ...
Frenkie maakte op het laatst wel een hele arrogante blunder. Maar hij speelde wel redelijk :rolleyes:
John mc Snek
6 maart 2019, 00:06
Tja, als Real Madrid fan ben je de laatste jaren enorm verwend ( en dat is nog zacht uitgedrukt) met 4 CL’s in 5 jaar. Uiteindelijk komt zon tijdperk toch een keer ten einde en vandaag was het wel echt de mokerslag op dit seizoen.
Maar geen excuses over de VAR, blessures, een ongelukkig wedstrijdverloop of weet ik wat niet allemaal. Ajax heeft het vooraf onmogelijke gepresteerd vandaag en daar verdienen ze veel respect voor. Nogmaals vond het jammer dat men ze geen ovatie gaf zoals in 1995.
De een gaat nu eenmaal wat beter met tegenslagen om en accepteert dingen makkelijker dan de ander, en slaat wat minder om zich heen met excuses noch kruipt onder een steen, zullen we maar zeggen.
Ajax mag trots zijn op deze historische prestatie, de grootste thuisnederlaag van Madrid aller tijden, in de hoedanigheid van huidige wereldkampioen voor clubs!
Nb: (Zon ovatie voor de tegenstander die Real ook eens aan Ronaldinho gaf bij Barca, de ovatie aan Rijkaard bij de 0-2 in Milan als dank voor al zijn verdiensten, zulke dingen zul je in Nederland naar andere clubs helaas
nooit zien.
Herinner me dat Seedorf destijds in de Arena terugkwam en zelfs werd uitgefloten als hij aan de bal kwam. Hij snapte er zelf niks van, een van de jongens die met Ajax alles had gewonnen en waarvoor de supporters eeuwige dankbaarheid zouden moeten tonen.)
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
He-le-maal niets, he-le-maal niets, he-le-maal niets en werkelijk he-le-maal niets voor Real Madrid.
Zo is dat, maken zij ook eens mee wat jij al jaren hebt moeten doorstaan. Heel fijn voor je, proficiat.
John mc Snek
6 maart 2019, 00:19
Zo is dat, maken zij ook eens mee wat jij al jaren hebt moeten doorstaan. Heel fijn voor je, proficiat.
Haha dat liedje moet hij inderdaad al meer dan 4 jaar aanhoren :)
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
John mc Snek
6 maart 2019, 00:22
Vraag je nog wel je snelle schoenen terug , voor het geval dat..?
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
6 maart 2019, 00:27
Om de dag af te sluiten. Je kunt een wedstrijd winnen en een wedstrijd winnen. Maar zoals Johan Derksen zojuist terecht opmerkte: de tegenstander is compleet gedeclasseerd. Gepiepeld.
Wat een heerlijke voetbalavond. Ik had al zo'n voorgevoel, maar die durfde ik niet hardop uit te spreken. :) Het ene doelpunt nog oogstrelender dan het andere. Wat moet die Belgische doelman wel niet allemaal gedacht hebben? Jammer dat Ajax in de laatste minuten niet uitliep naar 1-7. Dat was mogelijk geweest en dan was de vernedering nóg groter geweest dan die al is. Zelden zal Real Madrid in eigen stadion zo zijn weggespeeld. Het verschil in spelersbudget was echt 602 miljoen euro. Niet te geloven na het zien van het duel.
Nu vol voor het landskampioenschap en de beker gaan. De terugkeer aan de absolute top in Europa is een mooie bonus.
Ik heb genoten en ga nu lekker mijn bedje opzoeken.
[emoji445][emoji445][emoji445] [emoji445][emoji445][emoji445] [emoji445][emoji445][emoji445]
Ik heb genoten en ga nu lekker mijn bedje opzoeken.
Slaap zacht en uiteraard verwachten we zodra je wakker wordt weer tientallen jubelberichten :freu:
John mc Snek
6 maart 2019, 00:44
Wat een heerlijke voetbalavond. Ik had al zo'n voorgevoel, maar die durfde ik niet hardop uit te spreken. :)
Je bedoelt dat je bang was om dingen te roepen en dan weer op je bek te gaan, Calimero gedrag te vertonen, zeuren over VARS, om vervolgens voor maanden te verdwijnen? Haha
Achteraf is het mooi wonen, als je enig idee had dat Ajax dit ging doen dan had je met een kleine inzet op een goksite vanavond een fortuin kunnen verdienen.
Hadden we misschien ook eens iets over een clubbezoek van jou kunnen lezen, en zou je er misschien ook eens achterkomen dat ze in vrij
veel saunaclubs ( zoals ook destijds in yy) tv’s hebben waar voetbal op te bezichtigen is.
Voordeel van de combi voetbal kijken/ club is dat je na afloop niet zoals jij met je papegaai op de bank zit maar op een prettigere manier je hoofd leeg kan maken met een mooie dame [emoji51]
Ps De Jong speelde vanavond als Redondo in zijn beste dagen, dat hij van huisuit eigenlijk Feyenoord supporter is maar dat deze club zo dom was om hem niet te willen wist je waarschijnlijk al...zijn lieftallige vriendin is trouwens voor PSV.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Piet Plezier
6 maart 2019, 00:46
Jaap Stam heeft een akkoord bereikt met Feyenoord over een contract tot de zomer van 2021. De 67-voudig international wordt definitief de opvolger van Giovanni van Bronckhorst, die na een hoofdtrainerschap van vier seizoenen vertrekt uit De Kuip.
https://www.telegraaf.nl/sport/3247432/stam-nieuwe-trainer-feyenoord
John mc Snek
6 maart 2019, 00:47
Slaap zacht en uiteraard verwachten we zodra je wakker wordt weer tientallen jubelberichten :freu:
Hij gaat al 10 keer slapen om vervolgens toch weer te posten. Net zoals ie elke keer afscheid neemt van dit topic en bij mooi weer weer terugkomt.
Blijkbaar is voetbal belangrijk om zijn eigenwaarde op te krikken, dus het zijn zware jaren geweest dus ik gun hem dit succes nu wel [emoji51]
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
John mc Snek
6 maart 2019, 00:48
Hij gaat al 10 keer slapen om vervolgens toch weer te posten. Net zoals ie elke keer afscheid neemt van dit topic en bij mooi weer weer terugkomt.
Blijkbaar is voetbal belangrijk om zijn eigenwaarde ietwat op te krikken, dus het zijn zware jaren geweest dus ik gun hem dit succes nu wel [emoji51]
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
P11111
6 maart 2019, 00:53
En Peter is inmiddels knetterstoned en stomdronken van vreugde toeterend door de straten aan het scheuren. Doe je voorzichtig?
Ik had de voorzitter van PEC Zwolle door het dolle heen en zwaaiend met een Ajax-vlag achter op m'n brommer.
We zijn na een euforische rit uiteindelijk veilig tot stilstand gekomen. Dus maak je geen zorgen!
Big30
6 maart 2019, 01:08
Ben overigens wel benieuwd hoe Ajax gaat presteren als ze tegen een huidige Europese topper moeten spelen. Nu is in ieder geval PSV niet meer de laatste Nederlandse club die de kwart finale bereikte. PSV is nog wel trouwens de laatste Nederlandse club die de halve finale CL haalde.
Loot Ajax gunstig dan hebben ze zelfs een kans de halve finale te bereiken. We gaan het zien. Maar de kwart finale is ook al mooi vind ik.
Jack42
6 maart 2019, 01:17
https://www.imgdumper.nl/uploads9/5c7f11463f879/5c7f11462b9a2-psv.jpg
PSV en Mohammed Ihattaren hebben elkaar gevonden in een nieuw contract.
De zeventienjarige belofte ligt nu tot medio 2022 vast.
Ihattaren maakt een stormachtige ontwikkeling door bij PSV, hetgeen hij afgelopen zaterdag onderstreepte met zijn eerste basisplaats in de hoofdmacht.
De buitenlandse topclubs hebben de middenvelder ook op de korrel, maar hij kiest bewust voor een langer verblijf in Eindhoven op weg naar de Europese top.
https://www.vi.nl/nieuws/psv-houdt-ihattaren-uit-handen-buitenlandse-topclubs
P11111
6 maart 2019, 01:44
'Weergaloos hoe Frenkie de Jong Luka Modric bespeelde'
https://www.vi.nl/audio/weergaloos-hoe-frenkie-de-jong-luka-modric-bespeelde
P11111
6 maart 2019, 01:53
Maar nu weer even serieus. Laten we allemaal normaal blijven doen en de voetjes op de grond houden. Het was maar een voetbalwedstrijdje.
'Het wonder van Madrid': "Ajax zette een prestatie neer die Johan Cruijff hierboven trots zal maken"
https://www.hln.be/sport/voetbal/champions-league-europa-league/champions-league/nederlandse-pers-lyrisch-na-historische-prestatie-van-ajax-alsof-de-kijker-vijfentwintig-jaar-terug-in-de-tijd-werd-geslingerd~aeec5de1/
1-4! Ajax trakteert Real Madrid op historisch pak slaag en knikkert titelverdediger uit Champions League
https://www.hln.be/sport/voetbal/champions-league-europa-league/champions-league/1-4-ajax-trakteert-real-madrid-op-historisch-pak-slaag-en-knikkert-titelverdediger-uit-champions-league~a5386fc1/
P11111
6 maart 2019, 07:47
Om te denken dat Nederland er voordeel bij heeft omdat Ajax nog doorgaat en punten pakt voor de UEFA Coëfficiëntenlijst, moet je nog veel meer fantasie hebben [emoji51]
Na zo'n avond is het best wel lekker wakker worden, moet ik eerlijk bekennen. Wat kan voetbal mooi zijn.
[emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445] [emoji445][emoji445][emoji445][emoji445][emoji445]
:thefinger: :thefinger: :thefinger: :thefinger: :thefinger: :thefinger: :thefinger: :thefinger:
:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :freu: :freu: :freu: :freu: :freu:
Jack42
6 maart 2019, 08:07
https://www.imgdumper.nl/uploads9/5c7f710b8d606/5c7f710b804f6-IJBF_1.jpg
Jaap Stam wordt de nieuwe hoofdtrainer van Feyenoord. De coach van PEC Zwolle volgt na dit seizoen Giovanni van Bronckhorst op in De Kuip.
Afgelopen maandag werd reeds bekend dat Stam in beeld was in Rotterdam. Feyenoord plukt de 46-jarige trainer weg bij PEC, dat bij zijn debuut met 3-1 van Feyenoord won en pas zes wedstrijden onder de leiding van Stam speelde.
Hij tekende als opvolger van John van 't Schip een contract tot medio 2020 bij de club die hem na aan het hart ligt.
https://www.vi.nl/nieuws/feyenoord-kiest-voor-stam-als-nieuwe-hoofdtrainer-1
Big30
6 maart 2019, 08:15
Duitsland raakt in één klap 246 interlands kwijt
Met het afserveren van het ervaren trio Thomas Müller, Jérôme Boateng en Mats Hummels raakt Duitsland in één klap 246 interlands kwijt. De Weltmeisters speelden alle drie hun laatste interland tegen Oranje.
De mededeling van bondsoach Joachim Löw viel het trio van Bayern München rauw op het dak. ,,Ik begrijp dat de bondscoach voor de jeugd kiest. Toch had ik een ander afscheid voor ogen’’, schrijft Boateng op Twitter. ,,Ik ben er van overtuigd dat ik nog steeds op het hoogste niveau mee kan komen. Dat zal ik in de toekomst ook blijven doen. Ik heb het altijd een enorme eer gevonden mijn land te vertegenwoordigen.’’
https://www.ad.nl/buitenlands-voetbal/duitsland-raakt-in-een-klap-246-interlands-kwijt~a3a84e9d/
Jack42
6 maart 2019, 08:15
Almere City FC neemt na 'verschil van mening' afscheid van trainer Santoni
https://www.imgdumper.nl/uploads9/5c7f72e6b234f/5c7f72e6a7061-ijbf_2.jpg
De wegen van Almere City FC en hoofdtrainer Michele Santoni scheiden per direct, zo laat de club dinsdag weten via de officiële kanalen.
Ten grondslag aan het besluit om uit elkaar te gaan ligt 'een verschil van mening over de manier waarop de ambitieuze doelstellingen van de club moeten worden behaald', meldt een persbericht.
Bron: Goal.com
Big30
6 maart 2019, 08:16
Tottenham glansrijk naar kwartfinale na winst in Dortmund
VideoTottenham Hotspur heeft voor de tweede keer de kwartfinales bereikt van de Champions League, na de primeur in 2011. De Engelse ploeg was ook in de return te sterk voor Borussia Dortmund. Onder leiding van arbiter Danny Makkelie eindigde het duel in Duitsland in 0-1. De Spurs hadden op Wembley al met 3-0 gewonnen van de Duitse koploper.
Sportredactie 05-03-19, 08:09 Laatste update: 23:47
https://www.ad.nl/dossier-champions-league/tottenham-glansrijk-naar-kwartfinale-na-winst-in-dortmund~a2511f2f/
Big30
6 maart 2019, 08:20
Johan Derksen slacht HHC Hardenberg: ‘Het lijkt niet op voetbal’
In het voetbalprogramma Veronica Inside heeft Johan Derksen maandagavond HHC Hardenberg met de grond gelijk gemaakt. Volgens Derksen kunnen de spelers van de Hardenbergse trots er helemaal niets van. ‘Het lijkt niet op voetbal’ en 'Ze hebben de coördinatie van een jongen in een groeistuip’ zijn slechts twee voorbeelden van de snoeiharde kritiek die de besnorde voetbalanalist spuide.
https://www.tubantia.nl/amateurvoetbal/johan-derksen-slacht-hhc-hardenberg-het-lijkt-niet-op-voetbal~aed06407/
P11111
6 maart 2019, 08:25
Let straks op Vinicius Jr [emoji7][emoji7]
Da's toch wel een hardlopertje, hè! Geen enkel scorend vermogen. Bij het schieten harde voeten.
Als ik naar die jongen kijk, heb ik sterk het gevoel dat-ie ooit voor de verkeerde sport heeft gekozen. Die zou in het atletiek bij een sprintnummer mogelijk meer kans op succes hebben.
P11111
6 maart 2019, 09:00
De voetbalwereld feliciteert Ajax
https://www.vi.nl/nieuws/live/vi-live-knvb-complimenteert-ajax-puyol-en-kluivert-lyrisch-over-stunt
P11111
6 maart 2019, 09:07
Spaanse kranten: 'Ajax-poëzie' zorgt voor Real-grafsteen
https://www.vi.nl/nieuws/spaanse-kranten-ajax-poezie-zorgt-voor-real-grafsteen
P11111
6 maart 2019, 09:24
France Football geeft Tadić een 10
France Football heeft Dušan Tadić een tien gegeven na zijn optreden van dinsdagavond tegen Real Madrid. De Serviër speelde een weergaloze wedstrijd met één goal en twee assists.
Het gerenommeerde sportblad geeft bijna nooit tienen, maar kon er na het duel tussen Real Madrid en Ajax niet meer omheen. Dušan Tadić speelde de perfecte wedstrijd. Het medium noemt de Ajacied 'de auteur van een legendarische wedstrijd'. Ook Frenkie de Jong (9), Matthijs de Ligt (9), Daley Blind (8) en Lasse Schöne (8) kregen bovengemiddeld hoge cijfers van France Football.
Bij Real Madrid kreeg iedereen een onvoldoende. Vooral Nacho Fernandez, die rood kreeg, en Toni Kroos moesten het ontgelden: een twee. Enkel Sergio Reguilón kreeg een wat hoger cijfer, al was dat met een vier nog steeds geen voldoende.
Ook L'Équipe geeft Tadic de perfecte score. En dat is bijzonder. De Ajacied is namelijk de tiende speler sinds 1988 die een tien krijgt van het Franse medium. De laatste keer dat dat cijfer viel was in januari, toevallig niet zo lang geleden. Toen kreeg Neymar het hoogst mogelijke cijfer na de 8-0 zege van Paris Saint-Germain op Dijon. De Braziliaan scoorde toen vier keer.
Bron: bocariver :biggrin: :smile2:
P11111
6 maart 2019, 09:25
Jongens, als jullie het niet erg vinden ga ik nu weer over tot de orde van de nieuwe dag.
Aankomend weekend wacht Fortuna Sittard. Ook een belangrijk potje. Ik hoop maar dat de Ajax-spelers vannacht niet te veel hebben gedronken. :betrunken:
Laterszzzzzzz! :wink2:
Willem2
6 maart 2019, 09:41
Jongens, als jullie het niet erg vinden ga ik nu weer over tot de orde van de nieuwe dag.
Eén ding van gisteren wil ik nog wel kwijt:
Yolanthe en Wesley uit elkaar
Voetballer Wesley Sneijder (34) en presentatrice Yolanthe Cabau van Kasbergen (33) zijn uit elkaar na een huwelijk van bijna acht jaar. Dat maakte hun management vanmiddag bekend. Over de reden voor de breuk wil het tweetal niets kwijt............. https://www.ad.nl/show/yolanthe-en-wesley-uit-elkaar~ac268f0c/
P11111
6 maart 2019, 10:04
El loco Sierd
https://twitter.com/ZS_Voetbal/status/1103052996735352832?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5 Etweetembed%7Ctwterm%5E1103052996735352832&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ajaxshowtime.com%2Fartic le%2Fbijzaken-en-geruchten%2F120079%2Fgeweldig-commentaar-rond-goals-van-ajax
Koekoek. :biggrin: :smile2:
Willem2
6 maart 2019, 10:24
Pec Zwolle is wel 2x de pineut. Eerst in de competitie en nu wordt hun trainer weggekaapt.
Ik denk dat Jaap een goede trainer is maar ik begrijp niet waarom ze niet voor Fräser zijn gegaan. Wilde waarschijnlijk iemand met een blanco Feyenoord verleden hebben.
P11111
6 maart 2019, 10:45
...maar ik begrijp niet waarom ze niet voor Fräser zijn gegaan.
Als je de wedstrijden van Vitesse van vorig seizoen gaat terugkijken, begrijp je het misschien iets beter. Fraser staat sowieso in Arnhem niet bepaald bekend als een tactisch sterke trainer. Dan had Feyenoord veel beter Sturing kunnen aanstellen, da's een veel betere trainer-coach.
Badslippers
6 maart 2019, 11:10
Maar even wat relativerend commentaar van een gemiddelde voetbalkijker die van mooi voetbal houdt. Wat dat betreft was er gisteren veel te genieten. Erg mooie wedstrijd waarbij kansen over en weer in eerste instantie niet benut werden. Real kwam goed uit de startblokken waarbij Ajax zich iets te ver liet terugdringen. Kopbal tegen de lat. Respect voor de koninklijke? Wie zal het zeggen. En dan uit het niets al in de 8e minuut boem 0-1. Die zag ik niet aankomen. Heel mooi doelpunt. Blijkbaar brak dat doelpunt de ban want Ajax speelde vervolgens beter.
En dan 10 minuten later weer een Ajax doelpunt en dan begin je toch te hopen dat het gaat lukken. Madrid uitschakelen. Vlak voor rust Real toch weer aandringen. Het zal toch niet dat Ajax zich in de luren laat leggen zo vlak voor rust? Gelukkig niet. Bij de 0-3 was het bekeken hoewel Real gevaarlijk bleef (schot op paal). De VAR moeten ze alleen hanteren of een bal over de DOELLIJN is. Niet of-ie over de zijlijn is. Bovendien, hoe ver in tijd moet je met de VAR teruggaan? Dan kun je wel elke situatie vóór een doelpunt gaan bekijken en of dat eventueel van invloed was.
Deze wedstrijd stond op zich en is verdiend gewonnen door Ajax. Tegelijkertijd vind ik het maar een wispelturig elftal. Over het algemeen winnen ze dit seizoen met veel doelpunten per wedstrijd maar hoe moet ik nou die monsterzege van Feyenoord zien? En dat verlies tegen Heracles en het gelijkspel tegen Heerenveen? Schoonheidsfoutjes? Goede elftallen winnen omdat ze constant zijn. Tenslotte, die miskleun van Frenkie de Jong mag op dit niveau niet voorkomen en die trap van Ziyech op doel in de laatste fase vond ik ook geen slimme actie. Zoiets wordt normaliter keihard afgestraft. In de eindfase dien je de bal kost wat kost in de ploeg te houden en het risico beperken.
Voor de liefhebber van mooi voetbal was het echter genieten. De weg naar de finale is nog lang, heel lang.
schoolmeester
6 maart 2019, 11:23
Eindelijk hebben die DIKBETAALDE voetballers eens gewerkt voor hun geld !
Inderdaad, ik ben geen voetbalfan.
Groet, schoolmeester.
P11111
6 maart 2019, 11:27
Deze wedstrijd stond op zich en is verdiend gewonnen door Ajax.
Ajax was in beide wedstrijden veel beter dan Real Madrid. Zoals Kroos dat gisteravond voor de Spaanse camera al direct eerlijk en sportief aangaf. Dus de wedstrijd van gisteravond stond zeker niet op zich, het ging over twee duels.
Tegelijkertijd vind ik het maar een wispelturig elftal.
Ajax was slecht uit de winterstop gekomen en dat heeft een aantal zeer onnodige en dure punten tegen Heerenveen en Heracles Almelo gekost. Maar de ploeg lijkt zich helemaal en net op tijd te hebben hersteld. Om het Ajax van dit seizoen, en dan met name in de hele eerste seizoenshelft, een wispelturig elftal te noemen vind ik nogal een vreemde uitspraak. Tussen eind 25 juli (begin van het seizoen) en 31 december 2018 werd maar 1 keer verloren. Hoezo grillig?
...maar hoe moet ik nou die monsterzege van Feyenoord zien?
Ik heb het al eerder aangegeven. Dat kan 1 of 2 keer in een seizoen gebeuren in het voetbal. Dat gebeurt topclubs in alle landen. Je kunt beter 1 keer met 4 doelpunten verschil verliezen dan 4 keer met 1 doelpunt verschil. Dat heeft Ajax heel goed begrepen.
Eindelijk hebben die DIKBETAALDE voetballers eens gewerkt voor hun geld !
Groet, schoolmeester.
Ja inderdaad schoolmeester, ik neem dan ook aan dat Van der Sar de KNVB gaat smeken of ze a.s. zondag a.u.b. niet hoeven te spelen :sleep: Ze hebben wel weer wat rust verdiend :)
schoolmeester
6 maart 2019, 12:48
Ik bedoel in het algemeen: als al die profvoetballers zo veel verdienen mogen ze wel eens een betere mentaliteit vertonen,
oftewel harder werken voor hun geld.
De meeste zijn knetterverwend met hun absurd hoge inkomens.
Groet, schoolmeester.
Big30
6 maart 2019, 17:39
Aantal berichten die vooral om af te zeiken bedoeld waren en als flaming gezien kunnen worden verwijderd.
Bij herhalingen gaat men in de leesstand of tijdelijk een ban.
Picasso 1
6 maart 2019, 18:02
Real Madrid helaas voor mij uitgeschakeld; geen foto dus dit jaar. ;) De eerste wedstrijd met een beter spelend Ajax werd verrassend gewonnen door Real maar teveel indicatoren wezen al op dat het uitstel van executie was; zou het nu niet tegen Ajax geweest zijn, dan waarschijnlijk één ronde later.
Alle complimenten aan Ajax natuurlijk dat zowel tegen Bayern, Feyenoord en Real Madrid liet zien dat het sterke spel meer is dan een eendagsvlieg met talentvolle spelers zoals Tadic, Neres, De Jong, De Ligt en Zyech.
Aan Real Madrid kant jammer dat de huidige trainer spelers zoals Asensio, Marcelo en Isco structureel buiten de basis elf laat. Denk dat deze spelers aanvallend en qua creativiteit en scorend vermogen (zie de invalbeurten van Asensio) meer te bieden hebben dan Kroos (tegenwoordig zwak), Casemiro en Regulión.
Na drie wedstrijden in een week met dezelfde basiself drie maal verliezen vroeg denk ik om wijzigingen in de opstelling maar Solari hield vast aan dezelfde verliezende basiself en het resultaat hebben we gezien. Het is zijn besluit (kiezen voor meer inzet ten koste van kwaliteit) en zijn verantwoordelijkheid en logischerwijs nu wat mij betreft ook zijn kop.
Ajax gewoon terecht door, beide wedstrijden erg goed gespeeld en wie weet verrassen ze nog verder vanaf kwart finales.
Big30
6 maart 2019, 23:41
Porto na verlenging door en helaas Roma niet, stugge Portugezen, geen leuke tegenstander.
In de andere wedstrijd gelukkig PSG eruit, zeer onsympathiek ploegje en United na toch wel een spectaculaire wedstrijd door want wie had verwacht dat MU met 1-3 zou winnen?!?
Wel een zeer dubieuze strafschop voor MU, maar soit, United is nu weer Ok nadat die gek daar weg is en blijft een mooie club.
Big30
7 maart 2019, 08:18
Ziedende Neymar haalt keihard uit naar UEFA: ‘Dit is een schande’
PSG-ster Neymar heeft woedend gereageerd op de pijnlijke eliminatie in de Champions League tegen Manchester United. De geblesseerde Braziliaan schoot op Instagram uit zijn slof richting de UEFA, nadat de VAR arbiter Skomina had geadviseerd de Engelsen in de blessuretijd een omstreden strafschop toe te kennen.
https://www.ad.nl/dossier-champions-league/ziedende-neymar-haalt-keihard-uit-naar-uefa-dit-is-een-schande~a15d3ec3/
P11111
7 maart 2019, 08:39
geen foto dus dit jaar. ;)
Jawel, hoor. :biggrin: Zeg eerlijk, die onderste foto is toch geweldig! :smile2:
31833
31832
P11111
7 maart 2019, 09:09
Frenkie de Jong warms up for life at Barcelona by humiliating Real Madrid star
https://www.caughtoffside.com/2019/03/05/de-jong-skill-vs-modric-video-ajax-real-madrid/
Ajax in de geest van Johan Cruijff in Madrid.
https://pbs.twimg.com/media/D07alrBW0AAZjk0.jpg
P11111
7 maart 2019, 09:53
Gullit: 'Het was geen verrassing voor mij'
Ruud Gullit vindt het meer dan terecht dat Ajax door is naar de kwartfinale van de Champions League. Over twee wedstrijden was de ploeg van Erik ten Hag veel beter dan Real Madrid, vindt de oud-international. Bij beIN Sports sprak Gullit zijn verbazing uit over het niveau van Real Madrid.
'Het was geen verrassing voor mij', begint de wereldvoetballer van weleer. 'De eerste wedstrijd thuis verdiende Ajax niet te verliezen. Ik zag mogelijkheden voor Ajax in Madrid.' De voorspellingen van Gullit kwamen uit. 'Het middenveld van Real Madrid... Ik dacht: dat is precies wat Ajax wil.'
'Dit was zo makkelijk voor Ajax', vervolgt de analist. Real Madrid liet Ajax in zijn kracht komen. 'De makkelijkste wedstrijd van het seizoen, tegen Madrid. In de competitie kunnen ze minder makkelijk voetballen dan dit.'
Bron: Ajax Showtime
P11111
7 maart 2019, 09:58
Iedereen die de wedstrijd in Amsterdam zag en op de juiste manier beoordeelde, wist natuurlijk dat het tweeluik nog niet was gespeeld. Dat Manchester United in Parijs won was bijvoorbeeld wel een verrassing, omdat het thuis was weggespeeld en in de terugwedstrijd ook nog een handvol basiskrachten miste. Maar Ajax was ook in de Johan Cruijff ArenA al veel beter dan Real Madrid, vooral in de eerste helft. De uitslag was die avond niet volgens het wedstrijdbeeld.
Maar dat het in Madrid zó makkelijk zou gaan, had ik niet verwacht. Dat dan weer niet. :biggrin:
De strafschop die de Engelsen gisteravond kregen vond ik niet terecht, in ieder geval uiterst discutabel, maar van de nederlaag van PSG heb ik vannacht geen minuut minder geslapen. Dat is niet een club die mijn gunfactor heeft.
P11111
7 maart 2019, 10:19
Barça bevestigt interesse in De Ligt
Matthijs de Ligt heeft met zijn optreden tegen Real Madrid de internationale belangstelling verder aangewakkerd. Barcelona heeft de 19-jarige Ajacied ook nadrukkelijk in het vizier.
President Josep Maria Bartomeu erkende tegenover SER Catalunya dat er meer dan gemiddelde interesse is in de Ajax-aanvoerder. 'Zijn naam ligt op tafel. Als er buiten Barcelona zulke talenten spelen, dan kijken we daar altijd naar.'
Bron: Voetbal International
P11111
7 maart 2019, 10:48
Ik kan voorlopig rustig gaan slapen. :biggrin:
Overmars stelt Ajax-fans gerust
MADRID - Marc Overmars weet dat er in juli bepalende Ajacieden zullen vertrekken, maar de directeur voetbalzaken maakt zich geen zorgen.
"Dat gebeurde na de finale van de Europa League ook. En kijk waar we nu staan. Een nieuw, sterk elftal opbouwen kan snel gaan."
Hij stelt de Ajax-fans dan ook gerust. Ook dit jaar zal Ajax – met de Champions League-miljoenen in de achterzak en de 86 miljoen euro voor Frenkie de Jong op de bank – als het moet niet schromen om flink te spenderen. "Al gaat het niet om veel geld uitgeven om het uitgeven", verduidelijkte de oud-vleugelflitser van onder meer Ajax, Arsenal, FC Barcelona en Oranje. "Maar voor de spelers die we willen hebben, zullen we ver gaan. Soms moet je nu eenmaal meer investeren. Ik heb er vertrouwen in en er een goed gevoel over dat het in orde komt."
Overmars zei te beseffen dat het geen eenvoudige opgave is. "Sommige talenten worden één keer in de twintig jaar geboren en zijn niet of nauwelijks te vervangen. Dan doel ik op Frenkie en Matthijs, dat soort jongens."
Bron: De Telegraaf
P11111
7 maart 2019, 11:12
'Ajax wordt gezien als het gele hesje van het voetbal'
De overwinning van Ajax op Real Madrid in de achtste finale van de Champions League is er één die Europa kan gaan veranderen. Dat denkt het Belgische De Tijd. 'Ajax Amsterdam zet het Europese topvoetbal in lichterlaaie', schrijft het dagblad.
Het krant ziet de zege van Ajax als een soort opstand in Europa. 'In Europa wordt Ajax dan weer op het schild gehesen als het gele hesje van het voetbal dat zijn middenvinger opsteekt naar de ongelijkheid in het voetbal. Het ongenoegen daarover neemt toe onder Europese fans.' Daarmee doelt het medium op de macht van het geld in de sport. Rijke clubs kopen overal spelers weg en winnen alles, terwijl een club als Ajax, maar bijvoorbeeld ook een FC Basel, vrijwel enkel kan putten uit de eigen nationale markt.
'De rol van Ajax aan de sportieve top leek uitgespeeld, maar daar trok het zich weinig van aan. De club zette een meesterlijke scouting en jeugdopleiding neer tegenover de economische realiteit van de kleine thuismarkt. Een constante stroom aan jonge spelers wordt opgeleid of weggeplukt en met forse winst doorverkocht.' Het vele geld wat Ajax daarmee verdient, weet het niet altijd goed te herinvesteren, schrijft het blad. 'Ervaren toppers willen namelijk niet komen', ondanks dat de club afgelopen zomer Dušan Tadić en Daley Blind wist aan te trekken. 'Die zitten niet te wachten op wedstrijden tegen FC Emmen en FC Groningen.'
'Ajax staat symbool voor Nederland. Dat ziet zich op politiek topniveau als een gelijke van Duitsland, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk, maar krijgt die erkenning niet. Het is te groot voor de kleintjes en te klein voor de groten. In het voetbal zijn er de 'Big Five' en Ajax, met voorsprong.'
Bron: Ajax Showtime
Willem2
7 maart 2019, 12:00
Ziedende Neymar haalt keihard uit naar UEFA: ‘Dit is een schande’
PSG-ster Neymar heeft woedend gereageerd op de pijnlijke eliminatie in de Champions League tegen Manchester United. De geblesseerde Braziliaan schoot op Instagram uit zijn slof richting de UEFA, nadat de VAR arbiter Skomina had geadviseerd de Engelsen in de blessuretijd een omstreden strafschop toe te kennen. ............ https://www.ad.nl/europees-voetbal/ziedende-neymar-haalt-keihard-uit-naar-uefa-dit-is-een-schande~a15d3ec3/
Bij heel wat wedstrijden had de VAR nu veel invloed. Dat is eigenlijk wel opvallend.
Had niet verwacht dat PSG zou worden uitgeschakeld.
Willem2
7 maart 2019, 12:06
En Sergio Ramos zag dat het niet goed was
De Real Madrid-speler die het slechtste gevoel overhield aan het duel met Ajax, was Sergio Ramos. Zijn gok om een schorsing uit te zitten op de tribune (zodat hij weer met een schone lei kon spelen in de kwartfinale van de Champions League), pakte volledig verkeerd uit. ....... https://www.ad.nl/dossier-ajax/en-sergio-ramos-zag-dat-het-niet-goed-was~ab47d2e3/
Bij Real Madrid zal wel veel gaan veranderen na dit rampzalige jaar. Het vervelende is dat je constant de naam van Mourinho hoort. (Zidane heeft reeds geweigerd) Dat is werkelijk niet te hopen ...
Willem2
7 maart 2019, 12:10
PSV hoopt de komende periode een aantal grote talenten langer aan de club te binden. Een van hen is de 18-jarige Zakaria Aboukhlal, die een uitstekende ontwikkeling doormaakt en in de Keuken Kampioen Divisie vrijwel wekelijks tot de uitblinkers behoort. Aboukhlal was deze winter al present bij het trainingskamp van de A-selectie in Qatar en lijkt snel de volgende stappen te gaan zetten. .....
Eerder werd al duidelijk dat PSV ook probeert om Michal Sadílek, Donyell Malen, Pablo Rosario en Joël Piroe langer aan de club te binden. Bij de laatste drie is al geruime tijd sprake van de wens om de contracten te verlengen. ............... https://www.ad.nl/nederlands-voetbal/volop-interesse-voor-talentvolle-aboukhlal-die-wacht-op-psv~a5c4a2eb/
Picasso 1
7 maart 2019, 17:20
Gullit: 'Het was geen verrassing voor mij'
'Het middenveld van Real Madrid... Ik dacht: dat is precies wat Ajax wil.'
'Dit was zo makkelijk voor Ajax', vervolgt de analist. Real Madrid liet Ajax in zijn kracht komen.
Had liever een middenveld bij Madrid willen zien met de volgende spelers:
Marcelo - Isco - Modric - Asensio (drie hiervan doen niet mee met deze trainer)
Verdedigers: Regulion - Ramos - Varane - Carvajal
En vooraan: Benzema samen met Bale
Het zou een team zijn met minder verdedigende kwaliteiten (zoals nu met Casemiro en Kroos) maar waarschijnlijk met meer balbezit (en dus minder hoeven te verdedigen), aanvallender en met meer scorende capaciteiten. De trainer kiest helaas voor defensieve behoudende middenveldspelers.
Het vervelende is dat je constant de naam van Mourinho hoort. (Zidane heeft reeds geweigerd) Dat is werkelijk niet te hopen ...
Dat zou verschrikkelijk zijn.
John mc Snek
7 maart 2019, 17:30
https://www.telegraaf.nl/sport/3255351/mourinho-en-real-in-gesprek
Gaat waarschijnlijk helaas wel gebeuren...
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.