Volledige versie bekijken : Olivia (Roemeense)
Firehawk
4 juli 2021, 19:05
https://www.ijsberenforum.com/img/vlaggen/romania.gif
Olivia (Roemeense)
Leeftijd:22-25 jaarTaal:Engels (goed)
Haarkleur:ZwartHaarlengte:Lang
Lengte:1.65 m - 1.70 mPostuur:Slank
Tatoeage:JaLichaamsdeel:Arm, Nek, Rug, Zij
Piercing:NeeLichaamsdeel:
Cup-maat:CSiliconen:Nee
Kleur ogen:GroenHerhalingsgevaar:https://www.ijsberenforum.com/img/michelj/paspoortgenerator/5sterren.jpg
Prijs:40 euroTijdsduur:30 minuten
Service:Eierlecken, Tongzoenen, Zoenen
Extra info:Is niet de Olivia die hier al is beschreven. Deze is 24, bijna 25. Zonnebank bruin en flink onder de tattoes.
Firehawk
4 juli 2021, 19:08
Vriendinnetje van Eva en kwam altijd leuk en spontaan over. Komt wel vaak pas later en is dan bijna niet meer te boeken. Gister dus met haar in gesprek gekomen en met haar naar de kamer gegaan. Had een kamer helemaal vol spiegels en daar maakte ze ook gebruik van. Lekkere geile meid die goed doet tongzoenen. Goede eerste kennismaking en zal nog wel een kamer gaan volgen.
blauwebeer
4 juli 2021, 21:54
Dit is toch wel de enige echte Olivia die door Manureva in 2017 reeds werd beschreven, zij is uniek.
Firehawk
4 juli 2021, 22:03
Had het gelezen maar werd daar dus 4 jaar geleden al op 30 geschat terwijl ze er ook niet zo uit ziet. Tatoeages kan in 4 jaar tijd natuurlijk wel flink veranderen. Opvallendste is een tattoe in de nek. Als dat dan klopt kan het samengevoegd worden.
Donbaise
5 juli 2021, 10:05
Dit is toch wel de enige echte Olivia die door Manureva in 2017 reeds werd beschreven, zij is uniek.
Ja. Olivia, ex PSR. Er was een foutje in de beschrijving , 30 in plaats van 20 ��
Vorige week was ze nog 24.
schoolmeester
5 juli 2021, 17:52
Die klapeksters vergeten nog wel eens een verjaardag.
Hoort bij hun beroep, daarom zeggen sommige ook dat ze 21 zijn, maar in werkelijkheid 30 jaar oud zijn.
mentholbear
7 juli 2021, 14:20
Wel eens gehad tijdens kennismakingsgesprekje gehad met je kent het wel, hoe heet je, waar kom je vandaan, hoe oud ben je. En bij dat laatste kreeg ik iets van 28, oh nee 24. Of iets in de trend :roll3:
Firehawk
7 augustus 2021, 18:07
Is weer terug. Net een lekker kamertje mee gehad.
Firehawk
16 oktober 2022, 15:20
Uit verslag: https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?996-Penelope-(Great-Palace)-Castrop-Rauxel-Algemeen&p=798291#post798291
Kan verplaatst worden naar Penelope, want daar zie ik haar vaker dan in Aca.
Ik dacht ik ga niet meer langer wachten en stond op springen dus naar Olivia gegaan om toch maar een kamer te maken. Schijnbaar is dit nieuw in het weekend en moeten de meiden boven een sleutel halen waar een theke zit die alles noteert. Olivia is een geile meid en eerst lekker tongzoenen. Daarna pijpen waar ik het pijpen even heb laten verlengen voordat we begonnen met neuken. Uiteindelijk toch gaan neuken en haar flink genomen want dat heeft ze graag, wel een beetje een pornotypetje. Haar uiteindelijk volgepompt in doggy. Heerlijk om tegen die volle kont aan te beuken waar je er bij elke stoot zo'n shockwave doorheen ziet gaan. Even uitrusten en ineens werd er aan de deur gerommeld en stond er een andere klapekster met een gast op de kamer. Schijnbaar iets fout gegaan met de sleutels. Nogal een abrupt einde maar mijn eerste lading was gelost dus ik was weer rustig. Met Olivia heb ik altijd goede kamers maar meer als een half uur als je dat al haalt krijg je er niet uit, dus niet voor elk bezoek geschikt voor mij. Als je van porno houdt ben je bij haar aan het goede adres.
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.