PDA

Volledige versie bekijken : Larissa (Melissa in YY)



blauwebeer
30 maart 2007, 10:16
Haarkleur/-lengte : blond/tot halfweg de rug

Lengte dame : 178 cm

Postuur/Cupmaat : Normaal/C (niet echt maar toch leuk)

Nationaliteit/Taal : Duits/Duits

Leeftijd : 28 jaar

Tatoeages/Piercings : op de rug/navelpiercing

Service : PZC, Beffen, NMC, FT

Voordelen : een mooie dame waarmee je rustig op de bank kan keuvelen

Nadelen : haalt een meer dan gemiddeld GT-niveau

Tijdsduur : 30 minuten

Prijs : 50 euro

Extra’s bij het bezoek : geen

Vanwege haar hopgedrag laten we twee draadjes staan:
Haar recensies in Yin Yang (http://www.ijsberenforum.nl/forum/showthread.php?t=6369)

blauwebeer
2 april 2007, 14:16
Met nog één cartouche over en zoveel lekkere diertjes in de arena wordt de keuze bijzonder moeilijk. Galina zit alleen op een bank, maar niet voor lang want Krimson gaat haar groeten, waarna deze Siberische schoonheid onmiddellijk ontdooit. Zij weet niet dat hij net van de kamer terug is en dat hij nog een uurtje wil wachten alvorens terug te gaan. Misschien zien we elkaar nog wel, zegt hij alvorens bij haar weg te gaan met de bedoeling het strijdtoneel verder te aanschouwen.

Een grote, mooie vrouw met lange blonde haren en een vrouwelijk figuur trekt zijn aandacht.
Hij neemt bij haar plaats en zij vertelt dat haar naam Larissa is, dat zij uit Duitsland komt en in GT gewerkt heeft, maar dat de sfeer haar daar allesbehalve beviel.
Zij bevalt hem wel, maar hij heeft zijn zinnen op een Russinnetje gezet. Als hij even later de arena instapt, stelt hij vast dat zijn favorietjes bezet zijn en keert hij op zijn stappen naar Larissa terug.

Zij is een beetje verrast, maar ook blij hem zo snel terug te zien want zij weet dat zij samen naar de kamer gaan. Op de kamer is het al snel duidelijk dat zij in GT beter op haar plaats zou zijn, want van passie is geen sprake, enkel bij het beffen toont zij enig genot, deze sessie is niet goed noch slecht te noemen maar een correct, typisch Duits, werken naar een hoogtepunt toe. :sleep:

Misschien dat een gesprekje met haar op de bank in de toekomst nog wel mogelijk is, een kamerbezoek is zo goed als uitgesloten. Mede door haar sexy uitstraling en de manier waarop zij op de bank meestal lange gesprekken voert krijgt zij toch nog 7,5/10.

:wink:

ElPais
2 april 2007, 18:35
Afgelopen vrijdag sinds tijden weer eens op stap. Nu voor het eerst naar Freudenberg. Mij beviel het daar uitstekend (de verzameling afwerkkamertjes was niet mijn favoriet overigens) en de komende dagen zal ik de recensies uittypen op het forum.
Larissa viel mij op toen ze deurwacht had. Smaken verschillen natuurlijk, maar ik vond haar een prachtige uitstraling hebben, was gelijk onder de indruk. Het was toen al in de namiddag en ik had ook wel iets nodig om me weer tot een goed einde te laten brengen. Eerst maar eens kennis gemaakt en ik kreeg al snel het gevoel dat dit ook op de kamer wel eens aardig kon klikken. Een minpunt vond ik dat ze duidelijk maakte dat ze geen TZ deed. Haar borsten bleken niet echt te zijn, maar ik vind ze er wel prachtig uitzien en heerlijk om aan te raken. Op de kamer werd het een gezellige en een geile bijeenkomst, heerlijk strelen, veel vingeren, ook anaal wederzijds vingeren (zij lijkt er ook van te genieten), beffen (kan je haar ook mee laten genieten), heerlijk pijpen, ze neemt de tijd, doet er moeite voor, niet passievol , maar veel inzet.
Kortom heerlijk genoten en voor mij wat betreft uiterlijk bovenaan. Gelukkig hebben ijsberen zo ook hun eigen voorkeuren !!! Voor mij dus groot herhalingsgevaar. Afgepeigerd huiswaarts, ik wilde toch te veel vandaag, maar met zo veel moois daar .....
Mij zien ze in Freudenberg nog vaker

:wink: El Pais :wink:

flens
13 april 2007, 22:03
weiß jemand, wo Larissa nun arbeitet ? In Bochum wohl nicht mehr.

Binky007
6 mei 2007, 09:58
Volgens mij was deze Larissa Gisteren in Ying Yang
Daar werkt ze onder de naam Melissa

Lange blond meid, zeker langer dan het gemiddelde,
Heel mooi gezicht, lekker figuur, niet supperslank, maar slank
Neemt uitgebreid de tijd met je op de bank om te kletsen,
Is duitse, vertelde mij dat ze even in GT had gewerkt maar dar dat niet beviel
Had het over volgens mij FKK world dat ze daar altijd had gewerkt
onder de naam Larissa want daar was al een Melissa
maar dat dat te ver reizen was en ze daar moest blijven slapen
maar dat ze liever in haar eigen bedje sliep en daarom iets dichter bij huis zocht

Ik ben niet met haar op de kamer geweest omdat ze niet zoende
Bleef daarna wel heel de tijd heel aardig, heb nog vele malen
geprobeert haar over te halen maar tevergeefs
Vondt toen iets anders, anders was ik toch wel overstag gegaan

Binky

flens
6 mei 2007, 14:15
Hallo Binky,

mein Niederländisch ist immer noch nicht gut, obwohl ich mir jetzt ein Wörterbuch besorgt habe, wo ich nachgucken kann (Übersetzung im Netz).

Danke für Deine Info, es könnte tatsächlich diese Larissa sein, sie sagte zu mir, sie hätte mal im FKK-Haus in Fellbach bei Stuttgart gearbeitet. Hab ich das richtig verstanden, dass die lange im FKK-World war ? Deine Beschreibung paßt, ich weiß auch, wo sie her kommt gebürtig, mag das hier aber nicht schreiben, aber aus NRW. Immer voausgesetzt, es stimmt, was sie sagt. Ich war bei ihr übrigens im GT und in Bochum !!

Werde vielleicht mal das YY testen, dann bin ich schlauer. Hat sie gesagt, ob sie dort länger bleiben will oder schon wieder über eine Veränderung nachgedacht ?

Nochmal danke.

flens

blauwebeer
11 mei 2007, 10:58
Volgens mij was deze Larissa Gisteren in Ying Yang
Daar werkt ze onder de naam Melissa

Gisteren was Larissa weer gewoon in Paradiso aanwezig. :green_smi
Ze was constant in gesprek met Duitse Jenny, de enigste jaagster aldaar.

:wink:

Hollandmale
13 mei 2007, 09:47
Gisteren was Larissa weer gewoon in Paradiso aanwezig. :green_smiDat was dus donderdag 10 mei. Heb haar 'n dag later weer in YY gespot.
Ze hopt dus nog op en neer, misschien nog even 2 draadjes houden ?

blauwebeer
13 mei 2007, 10:12
Ze hopt dus nog op en neer, misschien nog even 2 draadjes houden ?

Blauwebeer vermoedt dat zij op termijn voor YY zal kiezen, tenzij zij ervan houdt de ganse dag op haar knieën, kontdraaiend op de bank met Jenny te kletsen, zoals donderdag in Paradiso het geval was. :hah:

:wink:

flens
13 mei 2007, 11:23
ich habe gestern die Thekenfrau in der Freude 39 nach dem Namen "Larissa" gefragt.

Aber die kannte gar keine Larissa, ich sagte zu ihr, dass die vor 6-8 Wochen auf jeden Fall in Bochum war, aber sie wußte gar nix.........

thesickboy
13 mei 2007, 13:18
Blauwebeer vermoedt dat zij op termijn voor YY zal kiezen, tenzij zij ervan houdt de ganse dag op haar knieën, kontdraaiend op de bank met Jenny te kletsen, zoals donderdag in Paradiso het geval was. :hah:

:wink:

Hopelijk verkast ze niet te snel naar YY, want dat kontdraaien.... Daar kan Sickboy uuuuuuuuren naar kijken:smile2:



:wink:

blauwebeer
25 mei 2007, 08:22
Gisteren was Larissa weer de ganse dag in Paradiso aanwezig.

:wink:

flens
6 juli 2007, 19:51
ist Larissa noch in Bochum ?

Ich habe sie bei meinen letzten Besuchen immer verpaßt.