PDA

Volledige versie bekijken : Jellie Brouwer (59) Presentatrice 'Kunststof'



pietpotent44
18 juni 2023, 17:32
Jellie Brouwer, jarenlang presentator van het radioprogramma Kunststof, is op 59-jarige leeftijd overleden, meldt haar familie. Ze was ruim twintig jaar werkzaam als presentatrice van het kunst- en cultuurprogramma.


https://www.nu.nl/media/6268559/kunststof-presentatrice-jellie-brouwer-59-overleden.html

Gustomass
19 juni 2023, 16:54
Heb in de afgelopen 20 jaar vele avonduitzendingen van Kunststof mogen beluisteren. Als Jellie daar zat was de presentatie warm, deskundig en echt onderhoudend.
Voor mij een grote radio persoonlijkheid van het post-zeezendertijdperk. Ja ik weet het is al lang geleden.
Laat ik er ook heel eerlijk bij vermelden dat ik haar naam ook erg vond aanspreken, in het begin namelijk hoorde ik Jenny ipv Jelly.
De oudgedienden onder ons/jullie kunnen dit nog wel plaatsen denk ik.
Deze vrouw heeft het op haar manier gedaanheeft ervan genoten. Dat is eigenlijk grotendeels waar het in het leven om gaat...toch.

groetjes Gustomass.