PDA

Volledige versie bekijken : Polen algemeen



bruintje
21 mei 2007, 23:48
Als (ervaren) Nederlandse ijsbeer in Polen , met ervaring in Hennef, Oedt en Br"uggen hetvolgende:
In Polen is een regel, hoe kleiner de stad hoe duurder het wandelen ( de extra's) zoals wij ze wel vaker noemen. Pas geleden met een dame uit een kleinere stad in centraal Polen de discussie gevoerd omtrent de prijzen in Polen in vergelijking met de Duitse FKK clubs. (Had zelf enkele weken in Br"uggen gewerkt). Warschau is goedkoop ( va. 25 euri) dan volgen Katowice, Wrodlaw, Poznan Bydgoszcz etc. In de nachtclubs ben je na een avondje doorzakken al snel 250 euro armer. Dit voor een service waar men in vergelijking met de Duitse FKK clubs ver mee achter blijft.

Het is niet moeilijk om, wanneer men iets langer in Polen moet (kan) verblijven een dame op te pikken in de plaatselijk disco/nightclub van hotel. Hierbij moet je je vooral niet gedragen als de " patser" uit het westen die de tent even zal kopen. Dan krijg je vaak een alergische reactie. Doe je normaal heb je al snel beet en de vrouwen van 30-35 zullen je op hun poolse manier het behang van de muur laten krassen. Kosten, Vaak etentje en een paar borrels. Oppassen !!!Poolse vrouwen zijn op den duur ietwat bezitterig en dominant.


Ten slotte. www.Odloty.pl heeft laatste tijd errug vaak " fake" foto's. denk je naar fotomodel te gaan , kom de 70+ kilo tegen. Niets mis mee voor de liefhebber, maar toch.....................oppassen en gewoon weggaan als het je niet bevalt.

Voor de rest, met een beetje oppassen en niet te snel met het verkeerde lichaamsdeel denken, dan is Polen " the place to be" momenteel in Europa.

gr bruintje:baeh:

uurtje
21 mei 2007, 23:58
Inderdaad. De standaardservice in de Duitse FKK's is in het algemeen beter dan die van de Poolse escorts. Uiteraard geldt hier ook de regel: wie goed doet, die goed ontmoet. Echter...vaak begin je met een achterstand. Niet ale dames (om niet te zeggen veel dames) spreken engels/duits. Goed de kat uit de boom kijken en van te voren duidelijke afspraken maken.

Willem2
23 mei 2007, 12:17
http://www.odloty.pl/

http://www.sexatlas.pl/

http://www.sexwawa.pl/index1.php

http://www.sexturysta.pl/splash/index.php

http://www.sexsympatia.pl/

http://www.callgirls.biz.pl/english1.htm

http://www.prywatki.com.pl/

Internetsites waar je heel wat kan vinden :rolleyes:

Forza...germania
23 mei 2007, 23:12
http://www.inescudna.pl

hypo
6 juni 2008, 18:39
Beste Polen kenners,
In september ga ik een weekje in Polen naar het stadje Swietochlowice en zal daar in e.o.a. hotel vertoeven. Heeft één van jullie ervaring met deze plaats en zo ja welke tip c.q. advies kunnen jullie mij meegeven?
Hypo

bruintje
11 juni 2008, 21:22
Hallo ijsbeertje.

Deze plaats is als ik het goed heb in de buurt van Krakua.
Kijk op Odloty en je vind erg veel adressen in deze buurt. Ook Bytom iets ten noorden heeft goede adressen.
Denk eraan een tiental telefoonnummers van ODLOTY op te schrijven. Vaak zijn de tel nrs niet meer actueel.

Veel plezier, behandel de vrouwen goed je krijgt er veel voor terug als je het goed doet,