Volledige versie bekijken : Kelly
Stiffmaster
19 augustus 2007, 10:48
Haarkleur/-lengte : Zwart/Lang
Lengte dame : ± 1.70
Postuur/Cupmaat : Slank/B
Nationaliteit/Taal : Jamaicaans/Engels en Duits
Leeftijd : 26 jaar
Tatoeages/Piercings : Niet opgevallen had teveel om te doen en te zien.
Service: TZ, PZC, NMC, Beffen, Trio, Vingeren
Voordelen: Meer dan genoeg en erg vriendelijk
Nadelen: Niet gevonden,
Tijdsduur : 1 a 1½ uur
Prijs : YY trio prijs, kan verschillen
Extra’s bij het bezoek: Vindt sex meer dan plezierig, laat haar graag beffen, vingeren en niet alleen door de man, geweldige trio met Lana.
Gisteren me over laten halen om met Lana en Kelly een trio te doen, aangezien mijn ervaringen met trio`s niet van zulke grote klasse zijn had ik er een meer dan zwaar hoofd in. Afijn toch maar weer eens geprobeerd en dit kan ik eigenlijk niet onder woorden brengen, in een woord een groots spektakel, echt alles werdt door beide dames uit de kast getrokken, wil niet in details treden maar had het gevoel dat ik de hoofdrolspeler in een heuse pornofilm was, niets was te gek, ruim een uur tot anderhalf uur later kwam de Stiffmaster kapot van de kamer maar wel met het idee zo snel mogelijk weer.
De dames heb ik de bijnaam Duo Benotti gegeven, Kelly Jamaicaans en mooi donker en Lana Russisch en blond, voor mij geen jam en hagelslag maar Duo Benotti
Deze Kelly is erg in trek heb ik gezien want vanaf het moment dat ik van de kamer afkwam totdat ik naar huis toe ging is ze bezet geweest, een toppertje erbij in YY???
Dickydik
24 augustus 2007, 14:14
Toch niet dezelfde?..... (al komt ze nu dan van Jamaica...) http://www.ijsberenforum.nl/forum/showthread.php?t=162
índien ja dan zéér de moeite waard!.....
Stiffmaster
24 augustus 2007, 14:19
Nee volgens mij gaat het niet om het zelfde meisje geloof ik, maar ja je weet het maar nooit :cool: , ik vondt ze iets meer dan slank en haar kleurtje is chocolade bruin, melkchocolade wel te verstaan, van de andere kant ik vroeg of ze Spaans sprak, maar dat kon ze niet, wel Engels en Duits, maar haar service is gezien het bijbehorende topic zeker zo goed en als trio, fenominabel :lostit: :lostit: :lostit:
Stiffler die het bij Lana nog eens zou navragen en het liefst met Kelly erbij :green_smi :green_smi :green_smi
Toch niet dezelfde?..... (al komt ze nu dan van Jamaica...) http://www.ijsberenforum.nl/forum/showthread.php?t=162
índien ja dan zéér de moeite waard!.....
Boobies
24 augustus 2007, 14:20
Nee deze Kelly in Y-Y is niet dezelfde als Lisa PHG/Goldentime
Heb Lisa al lang niet meer gezien weet iemand of ze nog ergens te bewonderen valt?
Stiffmaster
11 december 2007, 14:28
Zondag 9 december deze schone Jamaicaanse dame weer eens tegen het bevallige lijfje gelopen. na wat gepraat te hebben maar weer eens een relax ruimte opgezocht om daar even van elkaar te genieten, deze keer zonder Lana wat voor ons beiden toch wel een beetje jammer was :eek:, kelly gaf aan dat ze er erg van had genoten die keer samen met Lana maar dat ze die al een hele tijd niet meer gezien had :cool: , na de nodige diepe en natte kussen van haar op de kamer te hebben gehad, en samen ons uit de kleren had gepeld, even samen douchen en alvast opwarmen, dat kan je aan Kelly wel toe toevertrouwen.
Heerlijke kamasutra achtige bewegingen gemaakt en heerlijk mijn vele opgespaarde eicelletjes door de lucht laten zweven :smile2: . Nog wat nagebabbeld en toen weer gedouchd en schoon afscheid van een ieder genomen en huiswaarts gekeerd. :wink::wink:
Ja, ja, me eigen deze eerste keer na mijn winterslaap erg rustig gehouden, W2 zie je wel dat ik het kan :baeh:
Saruman
11 december 2007, 15:54
Heerlijke kamasutra achtige bewegingen gemaakt en heerlijk mijn vele opgespaarde eicelletjes door de lucht laten zweven :smile2: . :
Eicelletjes?
:rubbel: Zaadcelletjes bedoel je zeker? (hoop ik toch)
Stiffmaster
12 december 2007, 11:08
Eicelletjes?
:rubbel: Zaadcelletjes bedoel je zeker? (hoop ik toch)
Gadverdamme weer eentje die te goed oplet :green_smi:green_smi
guidog
30 maart 2008, 21:51
deze kelly is effectief afkomstig uit jamaica. Ik had een aangenaam uurtje op de kamer, erg goed pzc maar ft niet mogelijk. Doet haar ding met liefde en plezier en dat maakt het tot een aangename ervaring. Erna samen gegeten en lang nagepraat, ze is echt niet zo op snel gewin uit.
Stiffmaster
13 mei 2008, 10:41
1e pinksterdag was Kelly mijn eerste dame die er voor zorgde dat de druk van de ketel afkwam, weinig gescheeld of haar vriendin Cindy had nog meegedaan maar een andere ijsbeer nam dat van mij over.:cool:
Ja de gedachten van Stiffler gingen even terug naar de geweldige trio die hij had met Kelly en Lana, maar helaas, ze vertelde me wel eerlijk dat het met Cindy toch niet zou zijn geweest als met Lana, ze ziet Cindy als haar zusje.
Kelly is voor mij altijd een leuke afwisseling als mijn andere toppertjes er niet zijn, maar zeker geen tweede keus om :fuck:
Maar als ik had geweten van Chantal, dan had ik al mijn energie daar ingestopt.
Ik ben helemaal overdonderd door deze Jamaicaanse vrouw.:love:
Tijdens mijn eerste bezoek aan een saunaclub was zij mijn eerste verovering. (Haha.)
Eerst Duits, later Engels met haar gepraat.
Afspraak gemaakt voor een half uurtje, maar op de kamer al direct verlengd naar een uur (inclusief massage). Want het leek niet mis te kunnen gaan.
Kelly was zeer aangenaam in de omgang.
Ze gaf een lekkere inleidende massage, vroeg of ik wilde of ze me met of zonder condoom zou pijpen, vingertje in mijn aarsje, liet zich heerlijk beffen (dat leek mij tenminste), was heerlijk fris, had ontzettend mooie borsten (zelf vond ze ze te klein, maar ik hoop écht dat ze er niets aan laat doen), een heel mooi kutje, een mooi gezichtje, mooie benen... Nu moet ik stoppen!!, want als ik over haar billen begin, of over haar huid of over haar conversatie of.. STOP NU!
Een hele naturelle vrouw, die me zeker wel een GFE'tje bezorgd heeft.
Ik wilde nog wel een tweede keer met haar die dag. Ik had niet het idee dat er ook maar één vrouw ter wereld (nou ja, in YinYang dan toch) zou zijn die haar zou kunnen overtreffen. Maar helaas, ik heb haar niet meer gezien.
Maar dat komt vast nog wel eens een keertje. :liebe2:
U hoort nog van me,
Snor ^
U hoort nog van me,
Snor ^
U hoort nu dus al van mij!
Weet iemand misschien of ze er vandaag was?
Want als ze er vandaag was, is ze er hopelijk morgen ook.
En als ik morgen een lange dag in YY wil maken, dan moet ik vroeg uit bed en op reis.
En dan vindt ik het wel fijn om nú al te weten of ik haar kan ontmoeten.
U hoort nog van me,
Snor ^
Misschien dat iemand haar vandaag gezien heeft?
Snor
Nou, dan ga ik morgen zelf maar eens kijken.
U hoort nu dus al van mij!
Weet iemand misschien of ze er vandaag was?
Want als ze er vandaag was, is ze er hopelijk morgen ook.
En als ik morgen een lange dag in YY wil maken, dan moet ik vroeg uit bed en op reis.
En dan vindt ik het wel fijn om nú al te weten of ik haar kan ontmoeten.
U hoort nog van me,
Snor ^
Nou, dan ga ik morgen zelf maar eens kijken.
Helaas kwam er iets tussen.
Ik ben vandaag dus niet geweest.
Nu weet ik dus nog niet of/wanneer ze er is. :confused:
Groeten,
Snor ^
Maar ik blijf het wel proberen :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.