Volledige versie bekijken : Anna (Roemeens)
MiniME
2 september 2007, 09:10
Naam : Anna
Nationaliteit /taal : Roemeens / Engels, Spaans (beetje Duits)
Haarkleur /lengte : Half lang, zwart stijl haar (typisch iets waar Mauriceyep op zou vallen in vroegere tijden)
Lengte : 1m68
Leeftijd: 25
Postuur / Cupmaat : Normaal / C-cup (naturel)
Tatoeage / Piercing : gelukkig niet
Service : ZK bij sympathie, matige PZC, beffen, NMC, erg passief/tam allemaal
Extra : Lijkt blijkbaar enigszins op de Hongaarse Anniko.
Deze Roemeense Anna is echt een superlief meisje. Kijkt naar je als je eerste vriendinnetje en ziet er super uit: slank, naturel cup C en mooie groen/bruine kijkers. Ze heeft helaas wel een "ongelukje in huis" gehad, dus dat zie je goed aan haar onderlip (en later bleek ook nog op andere plekken :green_smi).
Had er al een paar keer langs zien lopen, maar ze was veelal te vinden in het Roemeense hoekje en zat daar stil voor zich uit te kijken. In het begin al even met een drankje naast haar plaats genomen, maar na de 1e paar zinnen viel het gesprek toch snel stil. Ook was ze niet echt betrokken en kroop ze niet tegen je aan.
Maar even overgeslagen dus, maar een tijdje na de sessie met Kinga kwam ze zowaar tegen me aan staan en heb ik het er maar op gewaagd. Nou, ook hier weer een ervarin alsof het je eerste vriendinnetje is, maar dan met alleen de nadelen en niet de voordelen: zoenen was matig (eigenlijk liever niet, maar ok dan), PZC was aardig, maar zonder enige varietie of gebruik van tong, etc.. Het was allemaal wat tam. Als de dame dan overal voor in is, is dat ook niet zo erg, maar behalve tam was er gewoon weinig te beleven. Ook bleek nu dat ze op andere plekken op haar lichaam wat "ongelukjes" gehad had, tsja, het kan blijkbaar gevaarlijk zijn in huis :green_smi
Goed, het is dat ze heel erg lief was, daarom toch nog een cijfer 7,5, maar de eigenlijke kamerervaring was veel minder. Geen herhalingsgevaar (en als ik haar was zou ik ook maar snel weer stoppen met dit vak, maar ja, dat valt waarschijnlijk niet mee voor haar :rolleyes: ).
Randy
3 september 2007, 02:07
Tamelijk nieuw in PHG, een maand of 2. Zoals veel Roemeense dames heeft ook zij iets intrigerends voor me. Supermooie dame, niet eentje voor de hele wilde sex, maar alleszins aangenaam. In tegenstelling tot MiniME (we zijn het wel vaker niet eens:teuflisch) vond ik haar niet passief, wel rustig. En dat was net waar ik behoefte aan had. We konden elkaar toch
anderhalf uur lang prima vermaken, en daar komt vast wel een vervolg op.:smkiss: :luvlove:
MiniME
3 september 2007, 11:35
We vallen in ieder geval weer op hetzelfde type zo te zien Randy, dus dat klopt dan weer :o
Op de kamer haal je er natuurlijk weer veel meer uit, zoals altijd :D
r0y
3 september 2007, 11:58
hebben er meer een handje van minime :D daarom kan je beter je eigen oordeel gebruiken dan het van anderen lezen :D soms lees je bij een dame die jij gehad hebt dat anderen zeggen "pijpen was voortreffelijk" terwijl je dan bij jezelf denkt "maar zij was helemaal niet zo super" :D no offense, we moeten de dames niet zwart maken hier maar we moeten wel objectief blijven
Randy
6 september 2007, 11:21
Een zeer intrigerende dame, ik kan niet anders zeggen. Qua sex passen we eigenlijk niet zo bij elkaar, en toch heb ik een heerlijke anderhalf uur met haar doorgebracht op de kamer. Raar hoor. TZ is ze overigens niet echt voor in. Ze gaat de 11e voor een paar weken naar Roemenië en zal einde van de maand wel weer terug zijn.
@mod: svp slank veranderen in slank/normaal. Super slank is ze zeker niet. Wel heel fraai.
Randy
9 maart 2008, 13:18
Al (veel te) lang geleden dat we elkaar tegenkwamen in PHG. Een prachtige dame die erg lief voor me was op de kamer, en voor ik het wist was er anderhalf uur voorbij.
Picasso 1
15 maart 2008, 19:35
Gisteren heb ik een heerlijk sessie met haar doorgebracht. Dit is echt een hele mooie dame met een leuke uitstraling.
Vooraf hoorde ik haar en haar vriendin tegen een gast zeggen dat ze uit Spanje kwamen. Ze was zo mooi dat ik haar graag als spaanse wilde inlijven :rofl:.
Maar goed, ik sprak haar vervolgens aan en vroeg ook in het duits waar ze vandaan kwam. Ook ik kreeg het antwoord Spanje. Ik glimlachte en ze gaf een glimlach terug terwijl ze me doordringend aankeek. Mijn volgende vraag was in het spaans :D´uit welke stad kom je´:green_smi. Ze antwoorde terug ook in het spaans met de wedervraag waar ik vandaan kwam. Al snel waren we erover uit dat ze uit Roemenie kwam :smile2:. Haar interesse in mijn 50 Euro briefje leek toe te nemen want waar ze aanvankelijk erg afstandelijk reageerde werd het plotseling een warme lieve persoonlijkheid :rofl:.
Ondanks mijn groeiende staaf zei ik tegen haar ´we zien elkaar misschien later´:thefinger.
Ongeveer een half uur later toch de kamer in gegaan en het was een waarlijk genot. Erg sensueel en sympathieke dame. Veel (diep-)kussen (ik herken de mededelingen van Minime en Randy hierover helemaal niet) en verschillende standjes. Het is wel het rustige sensuele, tedere sex type bij deze klasse dame. Ga je voor het hardere pornowerk dan dien je deze over te slaan.
Ze is me prima bevallen en ook na de kamersessie blijft ze een hartelijke dame.
Randy
15 maart 2008, 19:43
...
Ze is me prima bevallen en ook na de kamersessie blijft ze een hartelijke dame.
Het zoenen deed ze de laatste keer bij mij ook, en hoe! :smkiss:. Paspoort aangepast.
Voor de rest helemaal met je eens.
Randy
23 maart 2008, 18:24
Gisteren ook weer met Anna aangerommeld, met alles erop en eraan. Lekker ding is en blijft ze. Ook vanwege Spaanse invloeden, een van haar ouders is Spaans.
frank0
28 maart 2008, 21:42
Gisteren een heerlijk dagje PHG met helaas een slechte verhouding beren / dames....
Ik heb echter 3x een uur met Anna doorgebracht. Telkens rondkijkend naar ander schoon, kwam ik toch weer uit bij Anna. Ik kan de eerste recensies van dit topic dan ook niet onderschrijven.
Ok, PZC is niet top, maar zeker niet slecht en ik heb de laatste sessie echt heerlijk en lang met haar getongzoend. Heerlijk! :lostit:
Ik had er een aardig GFE gevoel bij moet ik zeggen.
Ook de sex in doggy, kijkend in de spiegel met dat lijf van haar was een supergenot!
wiederholungsgefar op de eerste dag al 2x bewezen! :green_smi
Randy
13 april 2008, 15:48
Lang getwijfeld, maar toen Extince haar voor mijn neus zette gisteravond, er toch weer ingetrapt. Naar wederzijdse grote tevredenheid, overigens.
Blijft een hele fraaie dame, die ten opzichte van haar begintijd toch aardig is verbeterd met de service! :freu:
laurent74
13 juli 2008, 12:43
Zeer mooie meid die ik aan de bar heb ontmoet. Ik was een beetje bang : "te mooie om goed te zijn", dacht ik :rolleyes:
Eindelijk, heb ik een zeer goede ervaring gehad. Zij is bijna GFE en wat grappig.
Herhalingsgevaar is groot.
hen
14 september 2008, 22:31
inderdaad supper mooie meid enigste nadeel schreeuwt soms te hard
timjava
21 september 2008, 11:29
Gisteravond al een paar keer door deze dame aangehouden in de bar, maar elke keer mij toch los weten te rukken. Ik had nl. mijn twijfels of dit wel de juiste dame zou zijn. Nadat ze bij de danspaal boven op mijn paal sprong, met haar benen om mijn billen geklemd, was ik bijna verkocht. Toch wilde ik nog niet toehappen. Bij mijn collega ijsberen geïnformeerd naar haar service. Die vonden het gemiddeld. Terug in de bar kwam ze weer aan mijn hangen en heb ik haar gevraagd een sleutel te gaan halen. Op de kamer heerlijk gezoend:love:. Ik moet zeggen, met het zoenen behoort zij echt tot de toppertjes. Nadat ze mij gepijpt had, kwam ze weer boven op mij zitten en begon weer heerlijk te zoenen. Hier vlogen de vonken ervan af en gelukkig kon ze nog net op tijd even inhouden om een rubbertje over mijn paal heen te schuiven. Vervolgens heb ik haar in diverse posities gepaald voordat ik mijn rubbertje vol spoot. Herhalingskans is zeer groot.
hen
20 oktober 2008, 22:23
nu ik voor de 10de keer met haar de kamer op ben geweest in 3 maanden tijd
begint ze steeds meer haar best te doen na haar eerste kamerbezoek vond ik haar maar een dooie pier maar1 kusje maar naar meer sessies werd het steeds beter met als hoogtepunt gisteren tongzoenen van meer dan 1 min na 15 min smeekte ze dat ze gebeft wilde worden maar mijn specialitijd befbaffen (benen heel ver omhoog duwen en dan vanaf haar kontgat naar boven door die kano) dit herhaal je een 30 keer ze plaste gewoon van genot ik heb vandaag wel weer mijn tong kapot maar zij heeft haar kontgatje weer lekker zuiver
Babbel
6 juli 2009, 19:37
Ik ben ook een keer met deze roemeense Anna geweest. Na lang wikken en wegen de knoop doorgehakt en met haar naar de kamer gegaan. En dat viel helemaal niet tegen.Is gewoon een aardige, gezellige meid waarmee je gewoon een leuke tijd op de kamer zult hebben.
:wink:
Clint
18 december 2009, 10:36
Nog niet zo lang geleden een keer met Anna geweest. Ik kwam met deze roemeense dame in gesprek in de bar en besloot redelijk snel om met haar naar de kamer te gaan. Daar bood ze gewoon een goede service aan en was de zogenaamde aftersales ook nog goed. Kan goed zijn dat ik nog eens met deze dame op een kamer zal belanden.
Costana
9 december 2010, 03:11
Ook geslachtofferd, degelijke kwaliteit, ik vind haar echt sexy met haar classy juweeltjes, lekkere boezem. Gekke meid waar je ook achteraf nog mee kunt lachen.
het schreeuwen mag idd iets stiller, zo hard...
timjava
23 oktober 2011, 20:29
Is Anna nog actief? voor mij een reden om nog sneller naar PHG te gaan.
MichelJ
23 oktober 2011, 20:33
Is Anna nog actief? voor mij een reden om nog sneller naar PHG te gaan.
Geen idee wie Anna is maar op een zaterdag zijn er voldoende andere dames naar jouw smaak waar je aan je trekken komt. Ik noem een Anca, Adriana, Maya, Anita enz enz.
Bosco
23 oktober 2011, 20:34
Is Anna nog actief? voor mij een reden om nog sneller naar PHG te gaan.
Al een tijdje niet meer Tim, ze heeft echte liefde gevonden.
timjava
23 oktober 2011, 20:36
Al een tijdje niet meer Tim, ze heeft echte liefde gevonden.
Toen ik dat vorige keer aangaf, werd dat nog ontkent door jou?
Dus Anna kan naar de "oude doos"
Gelukkig zijn er veel nieuwe dames, die volgens mij ook de moeite waard zijn om weer eens naar phg te gaan.
Bosco
23 oktober 2011, 20:41
Toen ik dat vorige keer aangaf, werd dat nog ontkent door jou?
Ik ontkent? :confused:
Dus Anna kan naar de "oude doos"
Ja
Gelukkig zijn er veel nieuwe dames, die volgens mij ook de moeite waard zijn om weer eens naar phg te gaan.
Zeker te weten zijn er genoeg dames voor jou moeite :rolleyes:
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.