Inloggen

Volledige versie bekijken : Ely (Bulgarije)



Randy
17 september 2007, 11:02
Haarkleur/-lengte : hoogblond / tot schouders. Vaak in staart gebonden.
Lengte dame : 1.55-1.60m
Postuur/Cupmaat : normaal/stevig / C
Nationaliteit/Taal : Bulgarije / Duits
Leeftijd : 20-25?
Tatoeages/Piercings : nee
Service: matig. Beperkt TZ. PZC, NMC. FT weet ik niet.
Voordelen:
Nadelen:
Tijdsduur :
Prijs :
Extra’s bij het bezoek:


14 sept

Lieve dame met prachtige ogen. Een vorige keer al mee gekletst en nu wist ze me te strikken. Ze is wel heel aardig, maar de service is erg plichtmatig. Geen herhaling voor kamerbezoek, wel voor socializing.

Flurkman
18 december 2007, 09:34
Erg opdringerig. Dikwijls samen te zien met Zoy (gisteren dan toch). En Zoy spreekt me toch wel méér aan....

Zakkenleger
11 mei 2009, 10:02
Werkt al weer enige tijd in VV.

Dalton
14 mei 2009, 02:08
Deze dame heet in de club Isha en is een vriendin van Zoye.
Het enige wat er leuk uitziet is haar gezicht,de grote tieten hebben al last van de zwaarte kracht het pijpen van die dame is pet netzoals het neuken.
Kwam haar weer tegen in lr maar met een andere haarkleur was vroeger blond en de laatste keer donker bruin.
Heeft daar maar een paar dagen gewerkt en is vertrokken naar de villa waar alle dames naar toe gaan die overal uitgepoept zijn.
Geen ely maar isha.

FHAC
24 mei 2009, 14:27
Hallo
Diese recht füllige, vollbusige Elly kann ich beim besten Willen nicht empfehlen.
War einfach ein totaler Reinfall, keien Prefomance und auch nicht wirklich helle... da verspricht die Optik mehr als dann kommt.

Gruss Friedel