PDA

Volledige versie bekijken : Irina ( russische)



Willem2
1 november 2007, 04:00
Naam : Irina

Nationaliteit / taal : Russische /duits

Leeftijd : 27-32jaar

Haarkleur/lengte : Roodachtige halflang haar

Lengte : 1.68m

Postuur /Cupmaat : Normaal / B-cup

Tatoeage /Piercing : nee

Service : PZC, NMC, beffen, vingeren, zoenen redelijk

Extra : mooie ogen

Willi69
1 november 2007, 16:14
Service : PZC, NMC, beffen, vingeren, zoenen redelijk
+ FT :freu:

Willem2
5 november 2007, 19:07
+ FT :freu:

Ja, maar dan moet je dat wel kunnen :o

Op het Halloweenfeest van de PHG zag ik haar zitten op een bankje in het nachtcafé. Ik vond meteen dat ze een hele geile oogopslag had. Sommige dames spelen dat en deze had het voor mij ;). Dus na wat rondvragen uiteindelijk besloten om met haar naar de kamer te gaan.
Zo staat het er wel heldhaftig maar uiteindelijk was het Irina die mij uit de vissenkom hengelde. Zij stond bovenaan de ballustrade en wenkte een keer en maakte de sleutelteken daarop hapte de ijsbeer(W2) toe.
Niet veel later kwam ze terug met een sleutel van hutje 30.
Eigenlijk hadden we nog bijna geen woord met elkaar gesproken :o maar desondanks klikte het wel. Het wond me in ieder geval vreselijk op, en het gevolg was ene behoorlijke stijve. Ze pijpte ook behoorlijk goed en in vele verschillende leuke standjes. Ook een standje waarop zij onder lag en ze hem behoorlijk diep nam.
Maar toen kwam eigenlijk het vreemde van de hele sessie. Iedere keer dat ik dreigde klaar te komen werd het hele zaakje weer slap. Ik had elke keer het gevoel alsof ik moest plassen :cool: en klaarkomen tegelijk.
Na een halfuur zijn we maar gestopt met dit spel want het werd voor beide deelnemers wat vermoeiend. Ik had namelijk het gevoel alsof ik al wel drie keer was klaargekomen en zij had heel de tijd gepijpt. ( dat deed ze trouwens heel goed)
Al met al een nog al rare sessie. Maar dat lag niet aan Irina want die is echt goed.

:wink:

Willem2
20 februari 2008, 19:06
Irina is weer terug dus ik kan weer een keer op herhaling ;)

Carpe Momentum
26 april 2008, 13:04
Irina is weer terug dus ik kan weer een keer op herhaling ;)

Ze is al weer weg, maar komt terug. Zeer zeker aan te raden.

Carpe Momentum
26 april 2008, 13:07
Het werd tijd voor het voorspel, dus tanden werden gepoetst en de rest even opgefrist onder de douche. Terugkomend van het Nachtcafé liep ik naar binnen en nam plaats aan de bar, helemaal op het einde bij de koffie-automaat. Net om de hoek zat een kleine dame, roodblond haar, mooie ogen, misschien begin dertig en ik dacht bij mezelf dat ze weleens russisch zou kunnen zijn. De barman vraagt wat deze ijsbeermeneer wenst te drinken. Antwoord: “ein Cola bitte”. Hij gaat inschenken en tegelijkertijd komt een dame die mij in het engels vraagt wat ik wil drinken. Dus ik zeg: “I have just ordered, thank you”. Daarop zegt het buurvrouwtje van om de hoek “sprichts du auch russisch?” Natuurlijk een logische vraag als je hoort dat iemand zich in het duits en engels redelijk verstaanbaar kan maken. Antwoord: “Chut chut, aber dass kommt schon gut”. Het ijs was gebroken en het smelten kon beginnen.
Het was weer liefde op het eerste gezicht. Ik was heel even virtueel, zo’n anderhalf uur lang, geen vrijgezel meer. Het werd een lange en vooral natte sessie met Irina. Een soort van dweilenmetdekraanopen-sessie. Er leek geen einde aan te komen. Superdesuper. Éen van mijn betere kamerbezoeken in 2008 zover. Valt zeker onder de noemer GFE.