Hoi bezoeker!
Het lijkt erop dat je het IJsberenforum wel leuk vindt, maar je hebt nog geen account aangemaakt. Waarom neem je niet een minuut de tijd om je te registreren? Als je een account aangemaakt hebt, kun je alle berichten van het forum lezen, zelf berichten posten, chatten met mede-ijsberen en vrijkaarten winnen met tombola's, Eredivisie/EK/WK-pool, Tour de France-spel en nog veel meer! Registreer je nu!
Heb je al een account? Log dan rechtsboven in, zodat deze melding verdwijnt.
-
Maria (Roemeens)
Naam : Maria
Nationaliteit / taal : Roemeens /Duits
Leeftijd : 25jr
Haarkleur/lengte : lichtbruin/blond halflang haar
Lengte : 1,70m
Postuur /Cupmaat :slank tot normaal / D cup (siliconen)
Tatoeage /Piercing : rug / nee
Service : matig
Extra :
Deze dame ziet er op het eerste gezicht goed uit. Op de kamer aangekomen, heeft ze echter echt verminkte borsten helaas, de operatie(s) zijn misgegaan. Echt zonde, van deze verder mooie dame. De tepels zijn echt misvormd nu, en er zijn grote littekens over beide borsten. de betreffende (spaanse) chirurg (vertelde ze), zouden ze moeten castreren voor deze wandaad. Ze heeft er gelukkig verder geen pijn meer van, vertelde ze.
Dan de sessie. Tja... opervlakkig zoenen, en geen PZC 
, maar PMC.. tja, daarvoor gaan we niet naar deze club! Dame wilde in missionaris
, dat is natuurlijk ok, maar megaboob laat het werk ook graag aan de dames normaal, daar betaald hij immers voor...
Dit werd dus niets, en de dame heeft het verder afgemaakt met de hand. dat ging wel goed :D
Megaboob was slechts ca. 20 minuten op de kamer, en dat is echt te kort. Dame kreeg dus geen fooi, en megaboob gaat deze dame in de toekomst niet weer bezoeken. Jammer.....voor hara, er loopt nog veel meer lekkers rond in Acapulco, en die dames geven wel GFE (zie recensie Jennifer 

)
-
Tags voor deze discussie
Regels voor berichten
- Je mag geen nieuwe discussies starten
- Je mag niet reageren op berichten
- Je mag geen bijlagen versturen
- Je mag niet je berichten bewerken
-
Forumregels
Forumsoftware: vBulletin®, versie 4.2.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2005 - 2017, IJsberenforum
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:15.