Hoi bezoeker!
Het lijkt erop dat je het IJsberenforum wel leuk vindt, maar je hebt nog geen account aangemaakt. Waarom neem je niet een minuut de tijd om je te registreren? Als je een account aangemaakt hebt, kun je alle berichten van het forum lezen, zelf berichten posten, chatten met mede-ijsberen en vrijkaarten winnen met tombola's, Eredivisie/EK/WK-pool, Tour de France-spel en nog veel meer! Registreer je nu!
Heb je al een account? Log dan rechtsboven in, zodat deze melding verdwijnt.
-
1 augustus 2007, 21:23
#1
Den Haag, Diane's secret, Laan van NOI 200a, Ramona ( voorheen Deborah)
Haarkleur/-lengte : zwart/halflang
Lengte dame : 1.65
Postuur: normaal
Nationaliteit/Taal : Surinaams/nederlands
Leeftijd : 22-25
Tatoeages/Piercings :nee/nee
Service: nmc,pzc,zoenen,massage,beffen
Voordelen: spontaan, lief, zoent lekker, hoog knuffel gehalte
Nadelen:geen
Weer eens met Deborah afgesproken. De eerste ervaring met Deborah was de met Maria samen. Wist dus al dat dit weer een top ervaring zou worden
Waar bleef je zo lang vroeg ze: Maria bezoeken zei ik:p Groot gelijk zei ze
Ik had Deborah de kamer laten uitzoeken en het werd de jungle kamer. Na het uitkleden lekker eerst in bad gegaan. Daar hebben we lekker liggen knuffelen. Kreeg via haar een zoen van mijn favoriete dame:p Volgens mij had ze tegen Deborah gezegd dat moet een hele lange zijn
Kreeg het zo warm van het zoenen dat ik uit bad wilde
Op bed kreeg ik een lekkere franse. Ja dat kan ze als de beste. Toen ik zei "ik wil je voelen" wat een andere dvper altijd zegt, kwam er een grote glimlach op haar gezicht. Ze begon mij lekker te berijden en duurde niet lang voor ik een explosie kreeg.
Daarna lekker liggen bijkomen, knuffelen en gezellig geklets. Al vrij snel begonnen we aan de 2de ronde. Nu op zijn hondjes en met het uitzicht op die lekker billen kwam al snel de 2de explosie. Daarna nog even lekker in bad gaan relaxen.
Ze hoopte ze me gauw weer te zien.
Dat ga zeker gebeuren
-
Tags voor deze discussie
Regels voor berichten
- Je mag geen nieuwe discussies starten
- Je mag niet reageren op berichten
- Je mag geen bijlagen versturen
- Je mag niet je berichten bewerken
-
Forumregels