Hoi bezoeker!
Het lijkt erop dat je het IJsberenforum wel leuk vindt, maar je hebt nog geen account aangemaakt. Waarom neem je niet een minuut de tijd om je te registreren? Als je een account aangemaakt hebt, kun je alle berichten van het forum lezen, zelf berichten posten, chatten met mede-ijsberen en vrijkaarten winnen met tombola's, Eredivisie/EK/WK-pool, Tour de France-spel en nog veel meer! Registreer je nu!
Heb je al een account? Log dan rechtsboven in, zodat deze melding verdwijnt.
-
3 september 2021, 08:10
#26
-
Onderstaande 2 leden hebben Satan bedankt voor deze bijdrage:
fr_loper ( 3 september 2021),Moontanner ( 3 september 2021)
-
3 september 2021, 09:33
#27
Stefi is er weer.sorry Satan had jou bericht niet gelezen. Sta te schrijven in het steegje.
Laatst gewijzigd door Moontanner; 3 september 2021 om 10:06
-
Onderstaande 2 leden hebben Moontanner bedankt voor deze bijdrage:
jope ( 4 september 2021),Pijpfitter ( 3 september 2021)
-
13 september 2021, 18:31
#28
ben ook paar keer bij haar geweest,ik heb niet zoveel sexervaring,ik kom ook bij de hoeren om beetje sexervaring op te doen.en daar had zij veel begrip voor,ze is rustig en bescheiden maar om me geil te maken ging ze ook haar lippen aflikken op een stoute manier,toen ik haar doggy en missionaris pakte was egt lekker,vooral t missionaris.ze heeft een lekker kontje en lekkere puntige tieten mooi haar mooi lichaam mooi gezicht en een lekker kaal kutje en ze neemt lekker de tyd voor je.wandelaars deze dame is een AANRADER
-
Onderstaande 2 leden hebben Sugardady bedankt voor deze bijdrage:
Bartjansen (13 september 2021),fr_loper (13 september 2021)
-
4 oktober 2021, 22:22
#29
Vanmiddag bij deze dame geweest. Ze nam rustig de tijd. Eerst een praatje en ik kon mezelf opfrissen. Daarna werd ik op bed gedirigeerd. Ik mocht haar flinke borsten kussen. Ik vroeg of ze er even naast kwam liggen. Dat was geen probleem en ze bood haar borsten aan om mee te spelen. Na verloop van tijd het cd erom en ik kreeg een heerlijke pijpbeurt. Precies zoals ik het wil, lekker langzaam met diepe halen. Ze ging best wel eenbpoos door. Tijd voor de wip. Ik was haar eerstevandaag dus een likje gel was wel nodig. Zij on top in het ritme bewegend. Dit was wel heel lekker. Stoppen dus anders was het zo voorbij.pff.... Tijd voor missio. Haar benen om me heen stevig wippen. Ze keek me geil aan en ik kon lekker doorstoten. Na een paar minuten naderde het einde. Ik kon niet meer stoppen. Ze kreunde lekker mee op Mn momentje. Nog wat strelen en helpen om uit haar te gaan zonder te morsen. Wassen en nog wat kletsen. Leuke vrouw, echt de moeite waard. Bij het afscheid nog een kus.
-
Onderstaande 2 leden hebben Sugardady bedankt voor deze bijdrage:
fr_loper ( 5 oktober 2021),mentholbear ( 8 oktober 2021)
-
8 oktober 2021, 06:11
#30
Stefi laat weten dat ze vanaf dinsdag a.s. (12 okt.) een week afwezig zal zijn en terugkeert op 20 oktober.
-
Onderstaande leden hebben Satan bedankt voor deze bijdrage:
Moontanner (12 oktober 2021)
-
23 oktober 2021, 14:20
#31
-
Onderstaande leden hebben Satan bedankt voor deze bijdrage:
-
31 oktober 2021, 00:06
#32
Mooie en vriendelijke vrouw. Lekkere natuurlijke borsten.
Ik vond het avontuur met haar altijd top. Zij kan echt heerlijk pijpen, je ontspannen en je neuken tot dat je lekker klaarkomt.
Ik vond Steffi altijd wel de beste in de Leeuwarden.
-
Onderstaande leden hebben Sugardady bedankt voor deze bijdrage:
fr_loper (31 oktober 2021)
-
8 november 2021, 18:20
#33
Vandaag Steffi bezocht, inderdaad een toppertje. Heeft alle tijd voor je, probeert inhet nederlands te communiceren hetgeen haar goed afgaat, qua kwaliteit en prestaties komt ze in de buurt van Mirella, L en J k11.
Vandaag heerlijk gepijpt, als ik wilde neuken moest ik het maar zeggen, voordat de pijpbeurt van start ging eerst lekker knuffelen en tongzoenen.
N.b.: denk om de lippenstift te verwijderen voor je huiswaarts gaat!!!
-
Onderstaande leden hebben Starter55 bedankt voor deze bijdrage:
Sugardady ( 8 november 2021)
-
8 november 2021, 18:22
#34
Mirella is kamer 11, excuus
-
-
8 november 2021, 18:22
#35
-
-
8 november 2021, 18:59
#36
-
-
13 november 2021, 11:47
#37
Heren! Grijp uw kans dit weekend nog even! Stefi laat weten dat ze dinsdag a.s. (16 nov) voor paar maanden weer vertrekt naar huis. En ca. maart 2022 weer terugkeert! Dus gun haar nog even wat zakgeld!
-
Onderstaande leden hebben Satan bedankt voor deze bijdrage:
fr_loper (13 november 2021)
-
11 augustus 2022, 19:02
#38
-
Onderstaande leden hebben Sugardady bedankt voor deze bijdrage:
fr_loper (11 augustus 2022)
-
16 augustus 2022, 17:32
#39
Steffy zei dat ik moest schrijven dat ze vanaf morgen bij Love En Joy in kamer nummer 9 boven gaat werken
-
Onderstaande 2 leden hebben Sugardady bedankt voor deze bijdrage:
firm (16 augustus 2022),fr_loper (18 augustus 2022)
-
14 augustus 2024, 04:53
#40
Steffi is terug!
Volgens mij heeft ze iets aan haar haarkleur veranderd en een tattoo erbij.
Ze heeft volgens de verhalen een tijd gewoon werk gedaan in een fabriek, maar is dus nu weer terug in haar oude beroep.
Nu in Hofje kamer 22.
-
-
25 augustus 2024, 17:39
#41
Vandaag bij Steffi geweest
Ik was al een regulier bij haar voordat ze uit Leeuwarden vertrok.
Was weer een heerlijk weerzien met haar.
Nieuwe kamer was al beter voor haar. De kamer waar ze voorheen zat (14) was zo afgelegen met weinig lopers.
Ze heeft aangegeven dat ze begin september weer naar huis gaat om voor haar moeder te zorgen
Zou ongeveer half oktober weer terug zijn.
-
Onderstaande 3 leden hebben TinyTim bedankt voor deze bijdrage:
firm (26 augustus 2024),Gerardkaaskop (27 augustus 2024),Wentelt Eefje (25 augustus 2024)
-
26 augustus 2024, 11:30
#42
Is Steffi wat makelijker geworden met pijpen zonder condoom?
-
-
9 november 2024, 18:23
#43
Stteffi komt terug naar Esperansa
Volgens mij 22 november
-
-
28 november 2024, 14:48
#44
Steffi is weer terug in NL
en nu in Esperanza 10, bij de buitendeur.
Was weer een lekker terugzien van haar.
Heb haar eerst mooi lekker klaar mogen likken. ze ligt dan heerlijk te kroelen als een krolse kat dan.
Verders PZC en verder dan dat kwam ik niet 
Ze zit hier nu, omdat de uitbater van het Hofje te veel vroeg voor de huur en ze had al weinig klandizie.
Ze zit ook te prakkiseren om weer terug te gaan naar thuisland, omdat hier niet zo veel valt te verdienen.
De kamer waar ze nu zit wordt veelal snel voorbij gelopen
-
Onderstaande 5 leden hebben TinyTim bedankt voor deze bijdrage:
firm (28 november 2024),fr_loper (28 november 2024),Gerardkaaskop (28 november 2024),mentholbear (28 november 2024),Pijpfitter (29 november 2024)
-
30 november 2024, 18:27
#45
Vanmiddag bij Steffi geweest. Het was heel goed. Alles wat hier aan positieve dingen wordt gezegd kan ik beamen. Toen ik haar gespot had (daarover zo meer), gevraagd of ik mocht binnenkomen. Dat was natuurlijk goed. Eerst wat vrolijke koetjes en kalfjes alvorens terzake te komen. Agesproken PZ, TZ en beffen. Geen CIM. Dat vond ik wel jammer, maar ik wist dankzij de bijdragen hier dat ze zou doorzuigen tot aan klaarkomen. Ze is wel wat aangekomen sinds ik haar voor het laastst zag (jaren geleden) en ook iets voller dan de foto's doen vermoeden. Maar dat mocht de pret niet drukken. Want het was zeer prettig. Heerlijk tongzoenen, uitkleden, nog meer tongzoenen. Lekker aan haar borsten en haar kont zitten. Op bed en nog meer TZ en voelen. Beffen en daarna pijpen. Ze ging er zo bijzitten dat ik overal bijkon. Lamgzaam haar kutje met een vinger gepentreerd, terwijl ze nonstop aan het pijpen was. Het was zo lekker dat ik haar eigenlijk niet hoefde te sturen. Toch even gedaan omdat ik dat geil vind. Kwam daardoor misschien wel ook snel klaar. Ze was bijna teleurgesteld dat ik zo snel kwam. Het eerste was wel in haar mond gekomen, maar omdat ik haar hoofd los liet nam ze de jongeheer snel over met haar hand om de rest van het orgasme te begeleiden. Tot slot een massage waar geen eind aan leek te komen. Ik heb er van genoten. Absoluut geen haast. Ik had haar 70 gegeven. Wat haar kamer betreft: ze is weg bij de buitendeur en zit nu op nr 9. In een paar dagen gaat ze wat verder het gangetje op, naar de lagere nummers. Op 23 december gaat ze naar huis voor de feestdagen. Kortom prima ervaring, voor herhaling vatbaar.
Laatst gewijzigd door Pijpfitter; 30 november 2024 om 18:42
-
Onderstaande 7 leden hebben Pijpfitter bedankt voor deze bijdrage:
firm ( 1 december 2024),fr_loper (30 november 2024),Gerardkaaskop ( 1 december 2024),Komkommertijd ( 1 december 2024),mentholbear (30 november 2024),schoolmeester (30 november 2024),TinyTim ( 1 december 2024)
-
14 januari 2025, 10:10
#46
Heeft iemand enig idee of en wanneer Steffie terug komt?
-
-
18 februari 2025, 08:43
#47
Ik heb begrepen dat Steffie voor 1 maart weer terug komt.
-
Onderstaande leden hebben Pijpfitter bedankt voor deze bijdrage:
Tags voor deze discussie
Regels voor berichten
- Je mag geen nieuwe discussies starten
- Je mag niet reageren op berichten
- Je mag geen bijlagen versturen
- Je mag niet je berichten bewerken
-
Forumregels